İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Materyal
Renk
Fiyat
Ortam
Deri Kalitesi
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Taban Materyali
Koleksiyon
Bağlama Şekli
Desen
Kullanım Alanı
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Binici Çizme

" araması için 183 sonuç listeleniyor

Kombinlerinizin Tamamlayıcısı Binici Çizmesi Modelleri Trendyol'da!

Çizmeler kış aylarında ayakları ve bacakları soğuktan koruması nedeniyle sıkça tercih edilir. Binici çizmeleri ise at binerken kullanılan sağlam ayakkabılar olarak bilinir. Binici çizmeleri günlük hayatta da kullanabilecek tasarımlara sahiptir. Siz de sade ve şık tasarımlı bir bot arıyorsanız binici çizmesi modellerine şans verebilirsiniz. Kahverengi, siyah ve hâkî gibi farklı pek çok renk seçeneğine sahip binici çizmeleriyle günlük kombinlerinize şıklık katabilirsiniz. Binici çizmesi online olarak inceleyebilir, fiziğinize ve tarzınıza yakıştırdığınız seçenekleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Binici çizmesi kullananların kombinlerinden fikir alarak satın aldığınız ürünle kolayca kombin yapabilirsiniz. Binici çizmesi çocuk, erkek ve kadın modelleri sayesinde çevrenizdeki herkesin bu konforu tatmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için çevrenizdekilere binici çizmesi tavsiyelerinde bulunabilir, link paylaşımları yapabilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Öne Çıkan Binici Çizmeleri

Kullanışlı Özellikleriyle Öne Çıkan Binici Çizmeleri

Binici tarzı çizmeler kendilerine has tasarımlarıyla ön plana çıkar. Genellikle sade bir tasarıma sahip binici çizmeleri bağcık ve kemerlerle daha şık hâle getirilir. Örneğin bacaklarınızın daha şekilli ve uzun görünmesini istiyorsanız bağcıklı binici çizmesi modellerini tercih edebilirsiniz. Bağcıklı çizmenizi siyah yüksek bel pantolonlarla kombinleyerek hedeflediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Gerçek deriden üretilmiş botların sağlamlığına güveniyorsanız binici çizmesi deri seçeneklerine şans verebilirsiniz. Hakiki deri çizmelerinizi belirli aralıklarla ayakkabı boyasıyla renklendirerek her zaman daha temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sayede at binici çizmesinin kullanım ömrünü de uzatabilirsiniz. Feminen bir tarza sahipseniz topuklu binici çizmelerini tercih edebilirsiniz. Topuklu binici çizmesinin içine diz üstü çoraplar giyerek havalı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yüzlerce binici çizmesi arasından seçim yaparken kararsızlık yaşarsanız binici çizmesi yorumlarından faydalanabilirsiniz.

Beğenilen Binici Çizmesi Çeşitleri

Beğenilen Binici Çizmesi Çeşitleri

Binici çizmesi kadın modelleri pek çok farklı renk seçeneğine sahiptir. Örneğin kıyafetlerinize renk katmak istiyor ve standart tasarımlardan sıkıldıysanız yeşil renkli binici çizmelerini tercih edebilirsiniz. Yeşil binici çizmesini siyah tayt ve kazakla kombinleyebilirsiniz. Mor rengini kendinize yakıştırıyorsanız mor binici çizmesi çeşitlerine şans verebilirsiniz. Mor renkli çizmenizi elbiselerle birlikte kullanabilir, asil bir görünüm oluşturabilirsiniz. Klasik tasarımlı kıyafet ve ayakkabılardan vazgeçemiyorsanız siyah binici çizmesi çeşitlerini beğenebilirsiniz. Siyah binici çizmesinin sunduğu rahatlık sayesinde özgürce kıyafet seçimi yapabilirsiniz. Açık renkli bir ayakkabıya ihtiyacınız varsa vizon rengi binici çizmelerinden satın alabilirsiniz. Vizon renkli çizmeyle kombinlerinizin daha zarif görünmesini sağlayabilirsiniz. Hayvan figürlü desenli kıyafetlerin sizi daha çekici gösterdiğini düşünüyorsanız leopar desenli binici çizmelerini de beğenebilirsiniz. Leopar desenli çizmeyi kahverengi bir çantayla birlikte kullanarak daha da havalı gözükebilirsiniz.

Ekonomik Binici Çizmesi Fiyatları

Ekonomik Binici Çizmesi Fiyatları

Binici çizmesi fiyatları çizmenin modeline, materyaline ve rengine göre değişiklik gösterir. Örneğin bağcıklı bir binici çizmesi ile fermuarlı binici çizmesi arasında fiyat farkı olabilir. Binici çizmelerinin üretimi sırasında tercih edilen deriye göre de satış fiyatı yükselebilir. Örneğin hakiki deriden üretilen binici çizmeleri daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. Topuklu binici çizmelerinin topuk boyuna göre de fiyatı değişebilir. Örneğin 5 cm topuğa sahip olan binici çizmesi 10 cm'lik modellere göre yüksek fiyatlara satılabilir. Binici çizmelerin bilek boyuna göre de fiyatı farklılaşabilir. Örneğin daha kısa bilekli çizmeler bütçe dostu olabilir. Binici çizmesinin hitap ettiği cinsiyete ve yaş grubuna göre de fiyatı değişebilir. Binici çizmesi erkek modelleri çocuk seçeneklerinden daha yüksek fiyatlara satılabilir. Binici çizmesi indirimleri sayesinde beğendiğiniz çizmeleri düşük ücretler ödeyerek satın alabilirsiniz. Binici çizmesi satın almak isteyen tanıdıklarınız varsa indirimlere dair bilgi verebilir, onların da avantajlı alışverişler yapmasını sağlayabilirsiniz. Binici çizmelerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.