Paket İçeriği
Fiyat
Set İçerik Adeti
Aroma
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bitkisel Gliserin

" araması için 53 sonuç listeleniyor
Naturoil Gliserin Yağı 50 ml

NaturoilGliserin Yağı 50 ml

99,90 TL
Sepete Git
Alfasol Bitkisel Gliserin (vg) 35 Gr

AlfasolBitkisel Gliserin (vg) 35 Gr

(4)
Bitkisel Gliserin (vg) 35 Gr
91 TL
Sepete Git
Alfasol Bitkisel Gliserin 100 Gr

AlfasolBitkisel Gliserin 100 Gr

(23)
Bitkisel Gliserin 100 Gr
120 TL
Sepete Git
KARLNOFF %100 Bitkisel Gliserin 100ml

KARLNOFF%100 Bitkisel Gliserin 100ml

189 TL
Sepete Git
Destek 50 ml Gliserin

Destek50 ml Gliserin

(20)
50 ml Gliserin
120 TL
Sepete Git

Kaliteli ve Güvenilir Bitkisel Gliserin Trendyol'da!

Sağlık söz konusu olduğunda pek çok kişi, doğal ve bitkisel ürünleri kullanmayı ister. Bu durum, son derece önemlidir. Kişisel bakım ürünlerinde ve gıda sektöründe, doğallık ve bitkisel ham madde kullanımı oldukça yaygındır. Bitkisel gliserin, doğal içeriği ile dikkat çeker. Güvenli kabul edilen maddeler listesinde yer alır. Gıda ve ilaç sektörünün yanı sıra kişisel bakım ürünlerinde de kullanılan bitkisel bir üründür. İçeriği doğal yollarla elde edilen yağlardan oluşur. Bitkisel gliserin; zeytin, Hindistan cevizi ve soya gibi besinlerin yağlarından üretilir. Gıda ürünleri için nem tutucu, çözücü veya tatlandırıcı amaçlı kullanılabilir. Siz de Trendyol'dan doğal gliserin ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz ve güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz .

Kullanışlı Bitkisel Gliserin Özellikleri

Kullanışlı Bitkisel Gliserin Özellikleri

Doğal yollarla elde edilen yağlar ve bunların karışımı olarak bilinen bitkisel gliserinin birçok alanda kullanımı mevcuttur. Sağladığı faydalar ile dikkat çeker. Gıda sektörü ve kişisel bakım ürünlerinde ham madde olarak kullanımı yaygındır. Bitkisel gliserin markaları, müşterileri için özenle üretim yapar. Cilt bakımında önde gelen etken maddelerdendir. Gliserin, özel içeriği sayesinde cildi nemlendirir ve ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur. Cildinize pürüzsüz bir ışıltı verir. Tırnakları koruyarak kırılmasını önlemeye yardımcı olur. Bitkisel gliserin likit formuyla size kullanım kolaylığı sunar. Kış aylarında nem kaybıyla oluşan cilt kurumalarını önler, nemi cilde hapseder. Saç bakımında da etkili sonuçlar verir. Nemli saça uygulandığında saçların güçlenmesini, onarılmasını sağlar ve saç dökülmelerini azaltır. Dudak bakımında kullanıldığında, çatlama sorununun önüne geçer. Cildin pH dengesine katkıda bulunarak ton eşitsizliklerinin giderilmesi açısından fayda sağlayabilir. Ayaklarda, dirseklerde oluşan sertleşme ya da nasırların giderilmesine yardımcı olurken cildinizi de yumuşatır. Birçok alanda kullanımı mevcut olan bitkisel gliserin modellerinin özelliklerini, Trendyol'dan kolayca inceleyebilirsiniz. Güvenle ve rahatça bitkisel gliserin satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Bitkisel Gliserin Yorumları

Dikkat Çeken Bitkisel Gliserin Yorumları

Bitkisel gliserin yorumları göz önünde bulundurulduğunda, ürünün sunmuş olduğu faydalar ile dikkat çekicidir. Üstün nemlendirici etkisinden dolayı cilt bakım ürünlerinde kullanımı tercih edilir. Gıda ve ilaç sektöründe kullanımı vardır. Raf ömrünü uzatmak için gıdalarda doğal koruyucu olarak tercih edildiği görülür. Güçlendirici etkiye sahip olan ürünün, antiseptik özelliğinden dolayı cilt üzerinde oluşan yaralara karşı etkili çözüm sunduğu belirtilir. Saf bitkisel gliserin ile mürekkep gibi zor lekelerin kurumasını önleyebilirsiniz. Pek çok kişi, ürünün bu özelliğinden övgüyle bahseder. Şampuan, sıvı sabun, duş jeli, el kremi, losyon gibi birçok ürüne eklenerek kullanılabilir. Üstün nemlendirici etkisi sayesinde kullanan müşterilerin memnuniyet duyduğu görülür. Bitkisel gliserin 1 lt gibi içerikler, uzun süreli kullanım sağlar. Müşteri yorumlarını Trendyol'da inceleyebilir; bitkisel gliserin online seçeneklerinden sipariş verebilirsiniz.

Avantajlı Seçenekleri ile Bitkisel Gliserin Fiyatları

Avantajlı Seçenekleri ile Bitkisel Gliserin Fiyatları

Doğal yollarla elde edilen bitkisel gliserin fiyatları, içeriğin kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenir. Bitkisel gliserin kullananlar, ürünün sunmuş olduğu faydalardan memnundur. Bu ürünün zengin içeriği, birçok alanda ihtiyaçları karşılar niteliktedir. Temizleyici etkisi sayesinde gözenekleri tıkamadan cildinizi temizlemenize olanak sağlar ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Bitkisel gliserin tavsiye eden müşterilerin yorumları dikkate alındığında, ürünün doğal yollarla cilde sağladığı olumlu etkiler göze çarpar. Organik olması sayesinde bilinen herhangi bir zararı bulunmaz. Kuru, hasarlı, çatlamış cilde karşı iyileştirici etkisi vardır. Gliserin içeren sabunlar, cildi kurutmaz ya da tahriş etmez. Bunun gibi pek çok üretimin içine dahil edilen ürün sayesinde faydalı kullanım elde edilir. Bitkisel gliserin kampanyalı ürün avantajlarıyla sizleri mutlu etmeyi başarır. Kaliteli içeriğiyle birçok alanda size kullanım kolaylığı sunan ürünleri, Trendyol'daki bitkisel gliserin indirimlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.