Avantajlı Ürünler
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bomemetre

" araması için 24 sonuç listeleniyor
Dupont Bomemetre Seramik Sır Ölçer

DupontBomemetre Seramik Sır Ölçer

149 TL
Sepete Git

Güvenilir Ölçüm Yapan Bomemetre Seçenekleri Trendyol’da!

Bomemetre. sıvı yoğunluğunu bome cinsinden ölçmek için kullanılan. sıvıların kaldırma kuvvetine dayanarak çalışan bir yoğunluk ölçüm aletidir. Sıvı yoğunluğunu ölçmek için kullanılan geleneksel olarak camdan yapılan ve okuması zor olan ürünün eski versiyonuna yeni alternatifler getirildiği için artık yeni çeşitleri sayesinde daha kolay ölçüm sağlar. Gıda. kimya. petrol. boya. kozmetik. ilaç gibi birçok farklı sektörde sıvı yoğunluğunu ölçmek için kullanılır. Özellikle gıda endüstrisinde meyve suları. şaraplar sirkeler. zeytinyağları gibi ürünlerin yoğunluğunu ölçmek için yaygın olarak kullanılır. Bomemetrenin gövdesinde bulunan derecelendirmeler. sıvının bome değerini gösterir. Ürünün kullanımı oldukça basittir. Bu ürün ile araç bakımınızı da yapabilirsiniz. Bomemetre çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun modeli satın alabilirsiniz. Trendyol’da müşterilerin bomemetre tavsiyelerine ulaşabilirsiniz.

Pratik Kullanıma Sahip Bomemetre Modelleri

Pratik Kullanıma Sahip Bomemetre Modelleri

Bu ürünün çeşitlerden ilki olan akü bomemetresi akü suyunun yoğunluğunu ölçerek akü seviyesinin yeterli olup olmadığını gösterir. Akü suyu seviyesi düşükse akü performansı düşer ve akü ömrü kısalır. Bu çeşit ile akü seviyesini düzenli olarak kontrol ederek akünüzün sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünün bir diğer çeşidi ise antifriz bomemetre dir. Antifriz yoğunluğunu ölçerek antifriz seviyesinin yeterli olup olmadığını gösterir. Antifriz seviyesi düşükse motor donabilir ve ciddi hasar görebilir. Ürünün bu çeşidi ile antifriz seviyesini düzenli olarak kontrol ederek motorunuzun kış aylarında donmasını önleyebilirsiniz. Cam çeşitlerin yerini giderek alan iki yeni versiyonu bulunur. Dijital bomemetre sıvının yoğunluğunu dijital olarak gösteren bir ölçü aletidir. Ürünün içine daldırılan prob. sıvının yoğunluğunu ölçerek bu değeri dijital ekranda gösterir. Ürünün yeni versiyonlarından kullanımı kolay olan ikincisi ise elektronik bomemetre versiyonudur. Sıvının yoğunluğunu elektronik olarak gösteren bir ölçü aletidir. İhtiyacınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak size uygun çeşidi satın alabilirsiniz.

Bomemetre Çeşitleri ve Kullanım Şekilleri

Bomemetre Çeşitleri ve Kullanım Şekilleri

Bu ürün. sıvı yoğunluğunu ölçerek akü ve antifriz seviyelerinin yeterli olup olmadığını göstererek aracınızın motor kalitesini kontrol altına almanızı sağlar ve kullanımı kolaylaştırır. Bu ürünler gıda ve içecek endüstrisi. kimya endüstrisi. petrol ve gaz endüstrisi. tarım endüstrisi ve seramik endüstrisinde yaygın olarak kullanılır. Ürün. kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sayesinde hassas ve doğru ölçümler yapmanızı sağlar. Fonksiyonel fayda sağlayan bu ürün. iş verimliliğini artırır. hata riski azaltır ve kaliteyi iyileştirir. Bu ürün çeşitli endüstrilerde kullanılır. Tıp endüstrisinde kan ve diğer tıbbi sıvıların yoğunluğunu ölçmek için kullanılır. Atık su endüstrisinde atık suyun kalitesini kontrol etmek için kullanım sağlanır. Çimento endüstrisinde ise çimentonun kalitesini kontrol etmek için bu ürün kullanılır. Kullanmak istediğiniz alana ve isteğinize göre olan bomemetre indirim fırsatlarına Trendyol’da ulaşabilirsiniz. Bomemetre kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri inceleyerek uygun modeli ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Bomemetre yorumları ve incelemeleri sayesinde ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bomemetre için Kampanya Fırsatları

Bomemetre için Kampanya Fırsatları

Güvenli. kolay ve fonksiyonel kullanım sağlayan bomemetre. teknolojik gelişimin de beraberinde getirdiği yeni versiyonları sayesinde daha etkileyici kullanım sağlar. İşinizi daha verimli ve doğru hale getirmek için ideal bir çözümdür. Araç bakımının önemli bir parçası olan akü ve antifriz seviyelerinin kontrol edilmesi oldukça önemlidir. Prob. sıvının miktarını ölçer ve bu değeri elektronik sensörler aracılığıyla dijital ekrana aktarır. Bomemetre fiyatları kullanım alanına ve kalitesine göre değişir. Cam çeşidinden farklı fiyat aralıklarında olsa da bu aletin sağladığı faydalara bakıldığında sizin için oldukça iyi bir yatırımdır. Kullanmak istediğiniz alanda fayda sağlayan bomemetre kampanya seçenekleriyle Trendyol’da bulunur. İhtiyacınıza uygun olan bomemetre online alışveriş imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Bomemetre satın almak için Trendyol’daki seçeneklere bakabilirsiniz.