İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Boya Rulosu

" araması için 9041 sonuç listeleniyor
Rulomax BOYA RULOSU 25 CM

RulomaxBOYA RULOSU 25 CM

100 TL
Çok Al Az Öde
Sepete Git

Uygulamada Kolaylık Sağlayan Boya Rulosu Trendyol’da!

Boya rulosu, birçok kesime oldukça pratiklik ve avantaj sağlayan gereçler olarak tadilat ekipmanları arasında yerini almış durumdadır. Her çeşit müşteri zevkine hitap edecek şekilde özellikleri bünyesinde bulundurabilmesi nedeni ile herkes tarafından sık sık satın alınan bir model haline gelen ürünler, farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Müşteriler açısından çok çeşitli alanlarda kullanılma imkânı sunması nedeni ile genel olarak tadilat ekipmanı olarak evlerin ya da ofislerin her alanında rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Geçmiş zamandan bugüne kadar gelmiş olan, ürün çeşidine duyulan ihtiyaç, gelecek zaman içerisinde de değişmeyecek şeylerden bir tanesidir. Çünkü çok farklı şekillerde ve amaçlarda kullanılabilmektedir. Özellikle damlatmayan boya rulosu, tadilat işlemlerinin yapıldığı alanın temiz kalmasını sağlar. Hem işlemlerin yapılması hem de temizlik yapılmasını gerekli kılmayan ürün, müşterilerden tam not almayı başarır. Bir ekipmandan beklenen ve arzu edilen maksimum hizmet seviyesini iyi şekilde verebilenler arasında bulunan, çok çeşitli şekillerde ve renklerde kişilerin hizmetine sunulmaktadır. Çok farklı şekillerde bulunanlardan fazla derecede tercih edilenler arasında; şırıngalı, hazneli boya rulosu adlı olanlar gelmektedir. Bunun dışında birbirinden çok farklı yapılarda bulunma imkânına sahip olanlar da fazla olarak kişiler tarafından tercih edilmektedir. Basit şekilde bile hemen hemen her müşterinin evinde mevcut olan ekipmanlar, gelecek zaman içerisinde de talep edilmeye devam edecektir. Çünkü hemen hemen her alan üzerinde kullanım için çok amaçlılık özelliğini bünyesinde bulundururken bunun yanı sıra müşteriler için oldukça pratiklik sağlamaktadır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edilen ekipmanlar, uzun ömürlü kullanım imkanı da sunar. Hem kalitesi hem de işlevsel özellikleri müşterilere avantaj sağlar. Ev, ofis ve pek çok alanın tadilatında kullanabileceğiniz ekipmanlara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Boya Rulosu Yorumları

Avantaj Sağlayan Boya Rulosu Yorumları

Müşteriler, herhangi bir ekipman alımı konusunda o ürünü kendisinden önce kullanmış müşterilerin yaptıkları yorumlara oldukça fazla dikkat etmektedirler. Bu nedenle yorumlar, satın alma konusunda belirleyici olan unsurlardan bir tanesi olarak yerini almış bir durumdadır. Birbirinden çok farklı şekillerde yapılmış olan boya rulosu çeşitleri içinde durum bu şekildedir. Günlük hayat içerisinde hemen hemen her müşteri sıklıkla tercih edilen ve müşterilerin istenilen her türlü ortamda ve konumda oldukça rahat ve pratik bir şekilde kullanılabilme niteliği bulunan bu bahsedilen şekildeki modellerin doğru ve hızlı bir biçimde kullanılması konusunda da kişiler, ürünleri satın alıp kullanan diğer bireylerin yorumlarını dikkatli bir şekilde takip etmekte ve onları önemsemektedirler. İhtiyaç duyulması halinde günlük hayat içerisinde çeşitli renk ve modellerde sıklıkla kullanılan bu tür ürünlerin müşteriler tarafından değerlendirilmesi; kalite, işlevsellik ve fiyat olmak üzere belirli şekillerde kategorilere ayrılmaktadır. O nedenle, müşteriler tarafından bu ekipmanlar seçilirken dikkatli davranılır. Bu nedenle; boya rulosu tavsiye ve temizleme hakkında fikir beyan edilebilen kısımlar, insanları yönlendirici nitelikteki faktörler arasında yer almaktadır. Bu nedenle, kullanılanlar hakkında yorum yapılırken gerekli özenin gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü herhangi bir ürün hakkında yapılan küçük bir yorum bile; o ürünün hedef kitlesi ve potansiyel hedef kitlesi üzerinde düşünce değişikliğine yol açabilecek nitelikte bulunan bir faktör konumundadır. Sonuç olarak, herhangi bir ürün hakkında boya rulosu yorumu yapılırken olabildiğince tarafsız bir şekilde ve gerçekleri saklamadan mümkün olduğunca şeffaf bir şekilde mevcut ürün hakkındaki yorumların diğer müşteri kesim ile paylaşılması gerekmektedir. Hepsinde olduğu gibi; müşteriler, arzu ettikleri ve ihtiyaç duydukları ürünleri boya rulosu satın almadan önce o ürünü önceden satın almış ve kullanmış bireylerin tatmin düzeylerine ve ürün hakkındaki yorumlarına dikkat etmektedirler. Dolayısıyla, bahsedilen kadife, saten, plastik boya rulosu çeşitlerinin de tercih edilmesi ve satın alınması aşamalarında, diğer müşterilere gerekli şekillerde yardımcı olabilmek için belirli kriterlere dikkat ederek ve açıklayıcı bir şekilde gerekli olan fikirlerin beyan edilmesi gerekmektedir. Farklı tarzdaki ortamlara, farklı şekillerde ve özelliklerde araç gereç kullanmak hızlı olma ve pratiklik sağlanması konusunda önem arz eden faktörler arasında yerini almış durumdadır. Müşteriler tarafından bırakılan yorumlara göz atarak, ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hemen her alanda kullanılan bir ekipman olması, seçim noktasında ekstra dikkat edilmesini gerektirir. Yorum, tavsiye ve önerilere Trendyol üzerinden göz atabilir ve ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Boya Ruloları Modelleri

Kullanışlı Boya Ruloları Modelleri

Günlük hayat içerisinde ister ev içinde ister ev dışında olsun sıklıkla başvuru yapılan arasında bir tanesi olan bu bahsedilen çeşidi olmak ile birlikte, sözü edilen ürünler çok çeşitli şekillerde müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Değişik desenlere, şekillere ve bunun dışında birbirinden farklı renklere sahip olan bu tarz ürün modelleri, ev ve çalışma ortamına renk katmak için oldukça tercih edilen ürünlerden sadece biridir. Örneğin, akıtmaz boya rulosu ürünü; müşteriler tarafından oldukça tercih edilen ve mevcut ürünün kullanıldığı alanlarda değişik bir atmosfer oluşturma kapasitesine sahip olan ürünler arasında yer almaktadır. Bunların dışında da yine çok çeşitli dekoratif boya rulosu ürün tarzları vardır. Bu sayede, ürünü arzu eden her türlü zevke sahip kişiler; kendilerinden bir şeyler bulabildikleri ürün çeşitlerinden hoşlarına giden nitelikteki ürünü satın alabilmektedirler. Sözü edilen ürünler çok çeşitli renklerde ve desenlerde olabildiği gibi yine çok değişik modellerde de müşterilerin hizmetine sunulabilmektedir. Birbirinden farklı olan çok değişik yeni nesil boya rulosu ile birlikte, her zevke sahip bireyler tarafından rahatlıkla satın alabilme potansiyeline sahip olmaktadır. Bu modellerden bir tanesi de akıllı boya rulosu olarak tercih edilen modellerdir. Tüm bu bahsedilen çeşitlerden farklı olarak motifli, filli, baskılı, şekilli, pompalı boya rulosu adı verilen ürün de yine müşteriler tarafından sık sık arzu edilen ve ihtiyaç duyulması halinde satın alınan ürünler arasında yer almış durumdadır. Müşterilere pratiklik ve hız sağlayan ürün çeşitleri ile birlikte badana yapmak çok zevkli bir hale gelmiş olacaktır. Bu ve benzeri birçok çeşitli nedenlerden dolayı da sözü edilen ürün çeşitleri oldukça fazla bir şekilde kişiler tarafından talep edilmekte ve uzun vadede de kullanılmaktadır. Çeşitli şekillerde yapılan temizleme işlemleri ile birlikte, uzun yıllar boyunca ürün çeşitlerini kullanmak ve muhafaza etmek oldukça kolay bir hal almış durumdadır. Bu da müşteriler için oldukça önem arz etmekte ve işlerini kolaylaştırmaktadır. Geniş boya rulosu, büyük alanlara özel olarak tasarlanmıştır. Yapımı uzun sürecek yerlerde oldukça kısa zamanda uygulanır. Genel olarak tavan boya rulosu ile beraber kullanılır. Tüm modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Boya Rulosu Türleri

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Boya Rulosu Türleri

Çok çeşitli modellerin aynı zamanda çok çeşitli niteliklerde, her müşteriye hitap edecek bir şekilde bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bunlardan fazla bir şekilde talep edilen çeşitler arasında, desenli boya rulosu modelinin olduğunu belirtmek doğru olmaktadır. Bunların dışında yine oldukça tercih edilen modellerden bir diğeri de otomatik boya rulosu ürün çeşididir. Her daim alıcısı bulunan bu ürün çeşidi ile birlikte özgün ve zarif bir görünüme sahip ortamlar hazırlamak artık çok kolay bir hal almış durumdadır. Bu ürün çeşidinin yanı sıra yağlı boya rulosu şeklinde bulunan ürün de yine aynı şekilde geçmişten günümüze kadar talep edilen ve oldukça da kullanışlı bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Genel olarak sağlam bir yapıya sahip olması nedeni ile; bu ürün ile birlikte dizayn edilen ortamlara ayrı bir hava katmak mümkün bir şey haline gelmiştir. Aynı şekilde farklı biçimlerde yapıya sahip olan ürünlerden farklı olarak uzun süreli bir kullanımı müşterilere sunmaktadır. Diğer ürün modellerine göre çok sağlam dayanıklı ve günlük hayat içerisinde çok kullanışlı bir yapıya sahip olan bu çeşit, birçok kişi tarafından defalarca tercih edilme potansiyeline sahip ürünler arasında yerini almış durumdadır. Sade ve şık bir görünüme sahip olmak isteyen bireyler için de yine tercih seçenekleri sunan bu çeşidi, günlük yaşam içerisinde müşterilere kolaylıklar sağlamakta ve ayrıca sahip olduğu şık ve gösterişli tasarımları ile birlikte dikkat çekici ev ortamlarını hazırlama noktasında müşterilere yardımcı olmaktadır. Mekanik boya rulosu, hızlı ve kolay bir şekilde uygulama yapmanıza yardımcı olur. Mekanın özelliğine göre şekil alır. Bu sayede tek parçayla tüm yüzeyleri kolayca yenileyebilirsiniz. Mini boya rulosu ile ara kısımları ve küçük yerlerde kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay olduğu için profesyonel olmayanlar da kullanabilir. Silikonlu boya rulosu ve tüm modelleri Trendyol üzerinden bulabilirsiniz.

İşlevsel Boya Rulosu Özellikleri

İşlevsel Boya Rulosu Özellikleri

Müşteriler, herhangi bir ürünün satın alımından önce bu konuda kendisinden fazla bilgiye sahip olan farklı kişilerin yapmış oldukları büyük bir dikkatle takip etmektedir. Bu nedenle müşteri yorumları fazlası ile önem teşkil etmektedir. Diğer bir çoğunda olduğu gibi bir genel olarak günlük hayat içerisinde belli birtakım müşteriler tarafından çokça kullanılan ve müşterilerin hizmetine sunulan bunlarda da alıcılar, diğer müşterilerin önceden yapmış oldukları yorumlara gereken önemi fazlasıyla vermektedirler. Bu nedenden dolayı; grenli boya rulosu kullananlar, kullandıkları tümü için yaptıkları yorumlara olabildiğince dikkat etmeli ve diğer insanları yönlendirme potansiyeline sahip bu gibi yorumları, olabildiğince objektif ve nesnel bir şekilde yapmaya ve diğer müşteriler ile paylaşmaya dikkat etmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde, maksimum seviyede yarar görmek mümkün olmaktadır. Bahsedilen ürünlerin dışında akrilik boya rulosu ya da epoksi boya rulosu çeşitleri de müşteriler tarafından tercih edilebilecek ürünler arasında bulunmaktadır. Ayrıca sözü edilen bu materyaller çok çeşitli boyutlarda bulunabilmektedir. Bu noktada, küçük, büyük boya rulosu şeklinde bulunmuş olan çeşidi, bu şekilde bir tercih yapmak isteyen müşteriler için oldukça iddialı olanlar arasında yer almaktadır. Şık ve temiz ortamların vazgeçilmezi olan bu ürünler, sahip oldukları biçimler sayesinde müşterilere ferah ve aynı zamanda güzel bir yaşam alanı oluşturmaları noktasında yardımcı olmaktadırlar. Tüm bu modelleri de istenilen zevk ve kullanılmak istenen biçime göre tercih etmek ve arzu edilen ortama sahip olmak mümkün olmaktadır. Sentetik boya rulosu ile vaktiniz size kalır. Kullanım bakımından çok rahat bir şekilde yüzeyde kayma yapar. Ardında herhangi pürüz veya iz bırakmadan kullanabilirsiniz. Dış cephe boya rulosu, dış kısımda istediğiniz her alana uygulama yapabilirsiniz. Yağmur veya başka olumsuzluklara karşı akma durumu söz konusu değildir. Sıçratmayan boya rulosu etrafa yayılma yapmasına karşı engel oluşturur. Uygulama sırasında etrafınızın temiz kalmasını sağlar. Kaliteli boya rulosu modellerini Trendyol üzerinden satın alabilir ve günlük işlemler için oldukça kullanışlı bir ekipmana sahip olabilirsiniz.

Her Alana Uygun Boya Rulosu Çeşitleri

Her Alana Uygun Boya Rulosu Çeşitleri

Bu nedenle müşteriler hangi amaç ile bu bahsedilen niteliklerdeki çeşitlerini kullanacaklara, o amaca uygun olacak şekillerde bu bahsedilenlerden temin edebilme şansına sahip olmaktadırlar. Bu noktada çokça tercih edilenler arasında bulunmuş olan seti ve elektrikli boya rulosu adı verilen ürün olmaktadır. Bu gibi birçok konuda müşterilere farklılık ve özgünlük katan çeşitleri de mevcut olmaktadır. Müşteriler ister ev ortamları için ister ev dışı ortamlar için uygun şekilde uyumlu olabilecek niteliğe sahip olanları satın alabilmektedirler. Bu şekilde sonuç olarak, mutlu bireyler ve oldukça şık ortamlar ortaya çıkmış olmaktadır. Bu modelin dışında birçok çeşitte modelleri mevcut olmakta ve kullananların hizmetine sunulmaktadır. Bunlardan birisi de tüplü boya rulosu şeklinde bulunan şeklidir. Bu model de tercih edilmiş olan ortamlara şıklık katmak isteyen kullananlar tarafından çokça talep edilenler arasında bulunmaktadır. Tüm bunlardan sonra, bu bahsedilenlerin fiyatları konusunda da bir şeyler söylemek mümkün olmaktadır. Görülüyor ki, kullananların tercih ettikleri her türlü farklı farklı şekillerde çeşitleri olmakta ve bu sayede çok çeşitli ihtiyaçlara karşılık verebilmektedirler. Boya rulosu fiyatı hakkında bir şey söylemek gerekirse, fiyatları oluştuğu malzemeye ve kullanılan malzemenin kalitesine ve sağlamlığına göre değişim gösterebilmektedir. Müşterilerin kendi zevkine ve ihtiyacına göre bulabileceği bu alan içerisinde gün geçtikçe model artışı ve çeşitlilik artışı öngörülmesi mümkün bir durumdur. Buna bağlı olarak fiyat aralığı da orantılı bir şekilde değişim gösterecektir. Ayrıca tüm çeşitleri dışında yıldız desenli ve kestirme sentetik boya rulosu modelleri de kullanan kişiler tarafından sık sık talep edilenler arasında yer alır. Tüm ürünlere ulaşmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Bütçe Dostu Boya Rulosu Fiyatları

Bütçe Dostu Boya Rulosu Fiyatları

Günlük hayat içerisinde, insanların arzu ettikleri ve çeşitli şekillerde değişimler görmek istemesi, günden güne çok çeşitlilik talep etme potansiyellerinin bulunma durumu, üretici kesimin bu konuda gerekli özeni göstererek çok çeşitli şekillerde müşteri kesimin hizmetine sunmasını gerekli kılmıştır. Genel olarak çokça talep edilen 20 cm, 25 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm boya rulosu niteliğinde olan çeşitleri üzerinde de gerekli olan tüm çalışmalar, üreticiler tarafından yapılmış olup çeşitli şekillerde ve yapılarda modelleri, müşterilerin hizmetine sunulmuş durumdadır. Bu noktada, birçok farklı modelde üretilmiş olup, her renk ve zevke sahip kişilere hitap etmesi sağlanmış olmaktadır. Sözü geçenlerin hangi modellerinin mevcut olduğu konusunda bir açıklama yapmak gerekirse şunları söylemek mümkündür. Şıklığı ve zarafeti çeşitli yaşam alanlarına taşımayı arzu eden kullananlar için, profesyonel boya rulosu adı verilen model oldukça talep edilebilir nitelikte olan çeşitleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı şekillerde bulunmuş olan bunlar arasından her ortam içerisinde kullanılabilmesini amaç edinenler arasında yer almaktadır. Dolayısı ile kullananlar; her zaman için kullanabilecekleri şekillerde bir satın almayı talep ediyorlar ise, depolu boya rulosu olacak bir şekilde arzu edilen bu durumu karşılayabilecek nitelikte bulunanlar arasındadır. Siz de Trendyol’un online adresine veya telefon uygulamasına giriş yaparak her kesime hitap eden ve oldukça kullanışlı bulunan sünger boya rulosu ve buna benzer çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilir, belirli kriterlere göre filtrelemeler yaparak, çeşitleri inceleyebilirsiniz. Uzun boya rulosu çeşitlerine de göz atarak, geniş alanlarda rahat çalışma imkanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat aralıklarında sunulan modeller, müşterilerin rahat ve keyifli zaman geçirmesine de imkan tanıyarak, avantaj sağlar. Badana ekipmanı çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşarak, tadilat işlemlerini oldukça kolay bir hale getirebilirsiniz.

Boya Rulosu Nasıl Temizlenir?

Boya rulosu, düz yüzeylerde pratik şekilde işlem yapmayı sağlayan bir araçtır. İki parçadan oluşan bu ürün, silindirik bir başlığa sahiptir. Döner yapıya sahip olması yüzeylerde çalışma yapmanızı kolay ve pratik hale getirir. Kullanılan ürüne göre temizleme yöntemi değişiklik gösterebilir. Su bazlı olan silikon ya da plastik boya kullanma durumunda, ılık suyla temizleme işlemi yapabilirsiniz. Bir kova ve su yardımıyla ucu rahat bir şekilde temizlemek mümkündür. Yıkama işlemi sırasında bir spatula yardımıyla ruloda kalan boyanın daha iyi temizlenmesi sağlanabilir. Ürünün silindir kısmını tamamen arındırdıktan sonra içerisindeki suyun da çıkarılması gerekir. Bu işlem için kullandığınız ruloyu düz zeminde bir süre yuvarlamayı tercih edebilirsiniz. Ürünü boyadan ve sudan tamamen arındırdıktan sonra bir bez ya da kağıt havluya sararak açık alanda kurumaya bırakmanız yeterlidir.

Boya Rulosu Nasıl Değiştirilir?

Boya rulosu temelde iki kısımdan oluşur. Bu kısımlar, sap ve silindir başlık bölümüdür. Silindir şeklinde olan başlık kısmı değiştirilebilir yapıya sahiptir. Belirli bir süre kullanıldıktan sonra yeni başlık takılması uygulama performansını artırır. Belirli bir kullanım süresinin ardından daha fazla verim sağlayan bir başlık kullanmanız zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize olanak tanır. Başlık değiştirme işlemini aksatmamak önemlidir. Rulo değiştirme işlemi yaparken doğru adımları uygulamak gerekir. Ruloyu sap kısmına taktıktan sonra sabitlemek gerekir. Sabitleme yeterli oranda yapılmadığında boyama işlemi esnasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Özellikle silindir kısım boyaya batırıldıktan sonra ağırlaştığı için uygulama sırasında yerinden çıkabilir. Bu durum uygulama esnasında zorluk çıkarabilir. Rulo değişimi yaparken başlığa silindir ucu geçirdikten sonra sabitleme yapmak ve aksaklık çıkmaması için geçirme sırasında fazla bastırmaktan kaçınmak gerekir. Döner bir yapıya sahip olan silindir kısım bu sayede kolayca değiştirilebilir.

Boya Rulosu Nasıl Kullanılır?

Öncelikle zemin ve rulo için kullanıma uygun bir boya seçimi yapılması gerekir. Yüzeye uygulanmak istenen ürün, uygun bir kaba boşaltılır. Kabın yeterli boyutta olması önemlidir. Rulo fırçanın tamamen boyaya batırılması için uygun genişlikte bir kap kullanmak önemlidir. Ürün bu sayede tam olarak ruloya nüfuz edebilir. Fazla boyanın yüzeye damlamaması için yüzeye uygulama öncesinde boş bir kaba rulo sürülebilir. Fazla ürün bu sayede alınmış olur. Fırçayı uyguladığınız yüzeye ruloyu tek yön olacak şekilde kullanırsanız düzgün bir görünüm elde edebilirsiniz. Uygulama yaparken silindiri, yüzeye fazla bastırmaktan kaçınmanız gerekir. İdeal ölçüde baskı uygulamak ideal bir sonuca ulaşmanıza yardımcı olur. Uygulamadan sonra yüzeyde kabarcık oluşumu görülebilir. Kabarcık oluşumunu önlemek için uygulamadan sonra hafifçe yüzey üzerinden tekrar geçmeniz avantaj sağlar ve iyi bir zemin boyası görünümüne ulaşmanıza yardımcı olur.