placeholder
"

Boyun Askı Ipi

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Boyun Askı Ipi

Boyun Askı İpi

Teknolojinin gelişmesiyle bir cep bilgisayarı haline gelen akıllı telefonlar, hayatın her anında kullanılır. İnsanlar, akıllı telefonları ile konuşma ve mesajlaşmanın haricinde e-posta gönderir, işlerini takip eder, banka işlemlerini halleder, hesap yapar, alarm kurar, ajandasını kontrol eder, attığı adım sayısını, harcadığı kalori miktarını takip eder, müzik dinler, film izler ve kitap okur. Rutin yaşamda sanıldığından çok büyük bir yere sahip olan ve insanların hayatlarını bir hayli kolaylaştıran cep telefonlarını insanlar her daim yanlarında bulundurmak ister. Ancak bu her zaman mümkün olmaz. Cep detayı olmayan bir elbise giydiğinizde ya da çanta taşıyamadığınız durumlarda cep telefonunuzu koyacak yer bulamaz ve telefonunuzu hep elinizde taşımak zorunda kalırsınız. Bu durum da farklı işler yapabilmenizi engeller, hareket özgürlüğünüzü kısıtlar. Telefonunuzu her an pratik bir biçimde kullanabilmeniz için özenle tasarlanan boyun askı ipi modelleri ile nerede olursanız olun, telefonunuzu yanınızda taşıyabilirsiniz. Telefon askı ipiniz ile temizlik yaparken müzik dinlemeniz, yemek yaparken bir telefon görüşmesi yapmanız, elleriniz alışveriş torbalarıyla dolu bir haldeyken telefonunuzu rahatça yanınızda bulundurabilmeniz çok pratik bir hale gelir.

Telefonları çok rahat ve pratik bir biçimde kullanabilmeyi mümkün hale getiren boyun askı ipi modelleri ile telefonlarınızı iş yerinizde, toplantılarda, fuarlarda, kalabalık konser ve etkinliklerde güvenle boynunuzda taşıyabilirsiniz. Telefonların günlük kullanımını kolaylaştırmak ve kaybolmasını önlemek amacıyla hayata geçirilen boyun askı ipi modelleri sayesinde telefonlarınızı her zaman rahatlıkla yanınızda taşıyabilir, en büyük korkularınızdan biri olan telefonlarınızın çalınmasının veya kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Trendyol aracılığı ile onlarca farklı renk ve modeldeki boyun askı ipi modeline ulaşabilir, dilediğiniz ürüne yalnızca birkaç gün içinde sahip olabilirsiniz.

Boyun Askı İpi Modelleri İle Telefonunuz Güvende

Telefon boyun askı ipi, isminden de anlaşılabileceği üzere telefonları kolaylıkla taşımak ve pratik bir biçimde kullanabilmek amacıyla üretilmiştir. Uzaktan eğitim alan öğrencilerin, telekonferanslara, online toplantılara katılan çalışanların, fuar ya da etkinlik gibi uzun süre ayakta olmak ve bu süreçte telefon kullanmak zorunda olan etkinlik çalışanlarının ya da telefonlarıyla sıklıkla oyun oynayan, sosyal medyada uzun vakitler geçiren gençlerin severek kullandığı boyun askı ipleri, kullanıcıların telefonlarını hiçbir ekstra yük hissetmeden ya da rahatça taşıyabilmelerine, telefonlarını kaybetmeden ya da düşürmeden uzun yıllar kullanabilmelerine olanak tanır. Çalışma hayatının yoğunluğu içerisinde çalışanlar zaman zaman dalgınlık yaşayabilir. Telefonlarını koydukları yeri unutabilir ya da telefonlarını hiç olmayacak yerlere bırakabilirler. Telefonlarını sık sık kaybeden, buluncaya kadar büyük bir stres ve zaman kaybı yaşayan ya da bulamadığı için yeni telefon almak zorunda kalan birçok insan vardır. Siz de bu tür sorunlardan kaçınabilmek için boyun askı ipi modellerinden birini kullanmaya başlayabilir, bu gibi sorunların bütünüyle önüne geçebilirsiniz. Telefon askı ipi kullanıcılarının kafaları ne kadar dolu, işleri ne kadar yoğun olursa olsun, telefonları hep güvende kalır. İçerisindeki verilerin değeri kadar maddi olarak da çok büyük bir değere sahip olan cep telefonlarının kaybolmasını önleyen en önemli unsurlardan biri olan telefon askı ipi modelleri sayesinde telefonlar kolaylıkla boyunda taşınabilir. Buna ek olarak askılar, kemer ve çantalara da takılabildiğinden isteyen kullanıcılar telefonlarını kemer ya da çantalarına asılı olarak da kullanabilir.

Boyun askı ipleri, işlevselliğinin yanı sıra farklı renk ve tasarımlardaki modelleri ile çok sevilir. Rengarenk görünümleriyle size genç ve enerjik bir hava katar. Birbirinden ilginç modelleri ile tarzınızı tamamlayan boyun askı ipleri, telefonunuzu hem çok kolay hem de çok şık ve eğlenceli bir biçimde taşımanızı sağlar. Düz askı ipi modellerinden bunalıp, farklılık isteyen kullanıcılar için tasarlanan desenli boyun askı ipi, birbirinden etkileyici desenleri ile kullanıcılar tarafından çok sevilir. Tep tip boyun askılarından sıkılanlar ise baskılı boyun askı ipi veya Harry Potter boyun askı ipi modelleri çok severek kullanır. Çok orijinal tasarımları bulunan bu askılar içerisinde en sevilen modellerden biri de ayna boyun askı ipi çeşitleridir. Güzelliği ile olduğu kadar işlevselliği ile de çok sevilen boyun askı ipi anahtarlık çeşitleri hem telefonunuzu güvenle taşımanızı hem de anahtarınızın güvende kalmasını sağlayan modellerdendir. Telefonunuzun her durumda yanınızda taşıyabilmeniz ve telefonunuzu kaybetmeden güvenle kullanabilmeniz için tasarlanan boyun askı ipi modellerinin ucunda bulunan klipsli mekanizmayı rahatlıkla telefonunuza bağlanarak telefonunuzu güvenle boynunuzda taşıyabilirsiniz.

Boyun Askı İpi İle Kartınızı Kaybetmeye Son

Çalıştığınız yerde bir kimlik görevi gören, personel kartları da sıklıkla kaybedilmesiyle bilinir. Çalıştığınız kuruma girerken geçmeniz gereken turnikelerde bir anahtar görevi gören personel kartlarınızı kaybetmeniz ise işe yetişebilmek ve işlerinizi zamanında yetiştirebilmek için adeta zamanla yarıştığınız ofis günlerinde işlerinizi bir hayli zorlaştırabilir. Personel kartlarınızı güvenle muhafaza edebilmenizi sağlayan ve kartlarınızın sıklıkla kaybolmasını önleyen kart boyun askı ipi çeşitleri, personel kartlarını her zaman yanlarında bulundurmak zorunda olan plaza çalışanlarının en sık kullandığı aksesuarı olarak bilinir. Boyun askı ipleri plaza çalışanlarının yanı sıra üniversite kimlik kartlarını sürekli yanlarında bulundurmak zorunda olan öğrenciler ve akademisyenlerin de sıklıkla kullandığı ürünlerdendir. Kart boyun askı ipi modelleri ile kartlarını yanlarından ayırmamaları gereken öğrenciler, akademisyenler ve çalışanlar, kartlarını kaybetmeden güvenle ve kolayca yanlarında taşıyabilirler. Birbirinden farklı renk seçeneklerine ve eğlenceli tasarımlara sahip bu askı çeşitleri telefon ve yaka kartı taşımayı çok daha eğlenceli ve zevkli bir hale getirir. Hastanelerde çalışan doktor ve hemşirelerde sıklıkla görülen bu boyun askıları, sağlık çalışanlarının da hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırır.

Fuarlar ve etkinlik alanlarında çalışanların da sıklıkla kullandığı bu askı modelleri, aynı zamanda fuar ve seminer katılımcılarının da hayatını kolaylaştırır. Katıldığınız fuar ya da seminerde isminizin ve çalıştığınız kurumun isminin yazacağı yaka kartlarınızı rahatlıkla boynunuzda görünür bir şekilde taşıyabilirsiniz. Boyun askı ipi aracılığı ile katıldığınız seminer ve fuarlarda meslektaşlarınız ya da sektördeki rakip firmaların temsilcileri ile çok daha rahat bir şekilde iletişim kurabilir, sektörünüzde çok daha görünür olabilir, kariyeriniz için güçlü bağlantılar kurabilirsiniz. Öğrencilerin de katılması gereken seminer ve eğitimlerde de severek kullandığı boyun askı ipi modelleri sayesinde isimlerinin ve okullarının yazılı olduğu isimlik kartlarını görünür bir şekilde boyunlarında taşıyabilir, eğitim veya seminere katılan diğer öğrenci ve akademisyenlerle çok daha rahat bir şekilde iletişim kurabilirler. Konser ve festivaller de boyun askı ipinin sıklıkla kullanıldığı alanlardır. Konserler ve festivallere girişlerde verilen giriş kartı, boyun askı ipi sayesinde kolaylıkla etkinlik boyunca kaybolmadan taşınabilir. Mağazalarda satış görevlerinin de kullanmak zorunda olduğu isimlikler, birbirinden güzel boyun askı ipleri sayesinde taşıması çok kolay ve pratik aksesuarlara dönüşür.

Boyun askı ipleri aracılığı ile telefonlarınızı, personel kartı, yaka kartı, şirket giriş kartı ya da öğrenci kimlik kartı gibi sürekli olarak yanınızda bulunması gereken kartları kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Telefon ve yaka kartlarının kolaylıkla taşınması için kart askı ipleri anahtarlıklı seçenekleriyle de anahtarlarınızı da güvenle taşıyabilmenize olanak sağlar. Tek ve çift kancalı boyun askı ipi çeşitleri ile telefon ve yaka kartları kaybolmadan güvenle kullanılabilir, Telefonlarınız gün boyu yakınınızda olacağından en yoğun anlarınızda bile aramaları kolayca cevaplayabilir, e-posta ve mesajları okuyabilir, bildirimlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Boyun Askı İpi Modelleri Her Zevke Hitap Etmeyi Başarır

Boyun askı ipleri; desenli ya da desensiz, baskılı ya da baskısız, tek renk ya da rengarenk olmak üzere pek çok modele sahiptir. Baskılı boyun askı ipleri, üzerinde orijinal desenlerin ve dünyaca ünlü pop yıldızlarının, dizi ve film oyuncularının ve sevimli çizgi film karakterlerinin baskılarının yer aldığı, çok eğlenceli bir görünüme sahip olan askı çeşitleridir. Desenli boyun ipi modelleri, birbirinden renkli desenleri, eğlenceleri çeşitleri ile çok severek kullanılır. Her biri birbirinden güzel ve eğlenceli tasarımları bulunan boyun askı ipleri özellikle kalpli, çiçekli, böcekli desenleri, çizgi film karakterleriyle bezeli renkli modelleri ile büyük küçük herkesin yüzünü güldüren, iç açıcı modellerdendir. Renkli, ışıklı ve aynalı modelleri ile kullanıcılara çok zengin bir seçenek imkanı sunan boyun askı ipi modelleri uygun fiyatları ile de birden çok modeli satın alıp her gün farklı bir askı modeli takmayı da mümkün kılar. Sempatik bir görünüme sahip desenli boyun askı ipi çeşitleri, iş dünyasının soğuk ortamına sıcak ve samimi bir hava katar. Çalışanları sevimli ve enerjik bir görünüme büründürür. Ofislerin zaman zaman stresli ve gergin olabilen ortamında gününüzü renklendirir. Sade bir tarzı benimseyen kişiler için ise düz modeller çok kullanışlıdır. Her tarza hitap eden onlarca boyun askı ipi arasından siz de kendinize uygun parçaları kolayca bulabilir, renkli, sade desenli ya da düz modelleri ruh halinize ya da o gün giyeceğiniz kıyafete göre seçebilirsiniz. Trendyol’da bulunan boyun askı iplerinin boyu genelde 1 ya da 2 metre arasında değişir. İstenilen uzunlukla ayarlanabilen boyun askı ipleri, kullanıcıların telefon ve kartlarını rahatlıkla taşıyabilmeleri için özenle tasarlanmıştır. Bu boyun askı ipleri, kaliteli iplik ve kumaşlardan titiz bir işçilik ile üretilmesi ile de kullanıcılar tarafından çok sevilir. Boyun askı ipleri, boyun ile ilgili sürekli bir temas halinde olduğu için askıda kullanılan kumaşın cildi kaşındırtmayacak, terletmeyecek bir yapıda olması, ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaması çok önemlidir. Kalitesiz kumaş ve ipliklerle üretilen boyun askı ipleri, boyuna ve cilde zarar verip ciltte istenmeyen durumlara, kızarık ve rahatsızlıklara neden olabilir.

Boyun Askı İpi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her tarza hitap eden ve oldukça rahat bir kullanım sağlayan boyun askı ipleri, oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Onlarca çeşidin bulunduğu boyun askı ipi satın alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar bulunur. Kullanıcılar boyun askı ipi satın alırken genel olarak yalnızca modeli ve dış görünüş ile ilgilenir. Ancak tercih edeceğiniz askı ipinin dış görünüşü kadar, kullanılan malzemelerin kalitesi de önem arz eder. Ciltle bire bir temas halinde olacak bu askı modelinin, zararlı kimyasal ya da boya içermemesi, oldukça hassas bir cilt yapısına sahip olan boyun bölgesini tahriş etmemesi, herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaması önem arz eder. Bu sebeple sağlıktan ödün vermemek ve kaliteli ürünleri seçmek gerekir. Ayrıca bu askılar ile telefon gibi belirli bir ağırlığı olan ürünler taşınacağı için boyun askı ipi modelinin kendisinin hafif yapıda olması önemlidir.

Boyun askı ipi alırken çok düşük fiyatlı ürünlere rağbet etmemek, mümkünse daha önce kullanıp rahat ettiğiniz markaları tercih etmeniz sağlınız için güvenli bir yöntemdir. Boyun askı ipi alırken önceliğiniz dış görünüş ya da fiyat olmadığı sürece mutlu bir alışveriş deneyimi yaşamış olursunuz. Trendyol’da bulunan boyun askı ipi modelleri, kaliteli yapısı ve işçiliği ile uzun yıllar ilk günkü görünümleri ile severek kullanmanıza imkan tanır.

Boyun Askı İpi Kullanmanın Avantajları

Kaliteli bir boyun askı ipi kullanmak sizin maddi değeri yüksek olan telefonlarınızın kaybolmasını önler. Telefonunuza istediğiniz her an kolayca ulaşabilmenizi ve pratik bir biçimde kullanabilmenizi sağlar. Günün her anı yanınızda olan cep telefonlarının dikkatsizlik ya da kaza sonrası düşmesini, kırılmasını ya da hasar görmesini engeller. Boyun askı ipi kullanımı akıllı telefonunuzu hem bu gibi kazalara karşı korur hem de cep telefonunuzu çok daha pratik ve kolay bir şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Düşme, çarpma ve darbelere karşı son derece hassas olan cep telefonlarını güvenle muhafaza etmenizi ve istediğiniz her an telefonunuza ulaşabilmenizi sağlayan boyun askı ipi modelleri, size yoğun iş yaşamında çok daha konforlu bir kullanıcı deneyimi sunar. Cep telefonlarını iş yaşamında ve gündelik hayatında, evde iş yaparken ya da dışarıda alışveriş anında kısacası gece gündüz çok aktif bir biçimde kullanan insanlara büyük kolaylık sağlayan, iş dönüşü otobüslerde ya da serviste dizi ya da film izlemeyi, e-kitap okumayı seven kullanıcılara büyük kolaylık sunan bu boyun askı ipleri, telefonunuzu düşürme, bir yerde unutup kaybetme gibi sorunlar yaşamadan özgürce kullanabilmenizi, cep telefonlarınızı cepli giysiler giymek ya da çanta taşıma zorunda kalmadan boynunuzda taşıyabilmenize imkan tanır. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde ve tatillerde ve uzun yolculuklarınızda da telefonlarınızı özenle koruyan bu askılar, telefonlarınızı düşürme, çaldırma ya da kaybetme riski olmadan güvenle kullanabilmeniz, kafanız çok rahat bir biçimde seyahatinizin keyfini çıkarabilmeniz açısından önem taşır.

Sökülebilir telefon kartvizit boyun askı ip modelleri rahatlıkla hem kartlık hem de telefon askısı olarak kullanıldığı için çalışanlara her gün defalarca kullanmaları gerekecek personel kartlarını ve telefonlarını aramak zorunda kalmadan ya da kaybetmeden pratik bir biçimde kullanabilmelerine yardımcı olur. Bu askı ipleri sayesinde ofis çalışanları giriş kartlarına istediği her an kolayca ulaşabilir. Bu askıların klipsli yapısı sayesinde isimlikler ve personel kartları rahatlıkla takıp çıkarılabilir, her istenildiğinde güvenle taşınabilir.

Boyun Askı İpi Modelleri Trendyol’da

Boyun askı ipi fiyat seçenekleri ile herkesin ulaşabileceği aralıklardadır. Ancak ürünler arasında markadan markaya değişen küçük farklılıklar bulunur. Düz renkli ya da baskısız modeller daha düşük olabileceği gibi canlı desen ve kaliteli baskılar ile özelleştirilen modeller, biraz daha yüksek fiyatlarda olabilir. Boyun askı ipi fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise askıda kullanılan baskının kalitesidir. Boyun askı ipindeki baskının doğru baskı yöntemleri ile basılması ürünün fiyatını eser miktarda artırıyor olsa dahi bu ürünün uzun yıllar ilk günkü görünümüyle kullanılabilmesini sağlayacağından uzun vadede tasarrufa neden olur. Boyun askı ipi fiyat olarak küçük değişiklikler gösterebilse dahi burada her bütçeye göre bir boyun askı ip bulmak mümkündür. Trendyol’da bulunan birbirinden farklı renk ve modellerdeki boyun askı ipleri ile cep telefonlarınızı güvenle yanınızda taşıyabildiğiniz gibi bu rengarenk iplerle tarzınızı da kişiselleştirebilirsiniz. Kategoride bulunan onlarca model, alanında deneyimli üreticiler tarafından özenle üretilerek satışa sunulur. Trendyol’un güvenli alışveriş özelliği ve hızlı teslimat seçenekleri ile boyun askı ipi modelleri yalnızca birkaç gün içerisinde elinizde olur.