Güç (Watt)
Özellik
Çeşit
Garanti Süresi
Boyut/Ebat
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Buharlı Mop

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Buharlı Mop

Buharlı Mop ile Temizlik Yapmak Çok Daha Kolay!

Temizlik her evin, işyerinin ve her alanın ihtiyacı olan bir durumken çeşitli malzemeler sayesinde bu işler kolaylaşmaktadır. Temizlik yapmayı zorlu bir görev olmaktan çıkarıp çok daha keyifli hale getiren bu aletlerden biri de moplardır. Son olarak geliştirilen ve kullanımı daha da pratik olan buharlı mop modelleri sayesinde temizliği çok daha kısa süre içerisinde bitirebileceksiniz. Kovalarca suyla ya da bez ile uğraşmadan hızlı bir şekilde yorulmadan her yeri silebileceksiniz. Sürekli su değişimi olmaksızın pratikliği ile buharlı mop kullanımı da son derece basittir. Karmaşık yönlendirmeler ve işlemleri aksine herkesin anlayabileceği kolay bir kullanıma sahiptir. Köşeleri sayesinde tüm noktalara erişim sağlar. En küçük yerlere dahi erişerek her tarafın tertemiz olmasına yardımcı olur. Dolap arkası, koltuk arkası ve duvar kenarları gibi zorlu yerlere de ulaştığı için kirliliği önleyerek temizliği çok daha kolay hale getirir. Çoğu zaman bu gibi dar ve sıkıntılı alanlara erişmek için çubuklardan yardım alınırken buharlı mop sayesinde farklı eşyalara gerek duymayacaksınız. Yeni nesil bu paspaslar çok hafif bir ürün olarak ergonomik kullanımı sizlere sunmaktadır. Temizlik yaparken ağır eşyaların insan fizyolojisine olan zararını ortadan kaldıran bu buharlı moplar ile çok daha kolay bir şekilde temizlik yapabileceksiniz. Farklı özellikleri sayesinde çok fonksiyonlu bir üründür. Bu sayede de tek bir alet ile çokça işlemi yerine getirebileceksiniz. Yaşamı kolaylaştıran buharlı mop temizleyici ile işler çok daha kolay hale geliyor. Saatlerce yerleri silmekle uğraşmanıza gerek kalmadan beliniz ağrımadan her yeri silebilecek ve en küçük yerleri dahi tozlardan ve kirden arındırabileceksiniz. Ağır ve taşıması zorlu temizleyicilerin aksine buharlı moplar çok daha kullanımı pratik ürünlerdir. Farklı kullanım fonksiyonları ile temizliği her yere getiren ürünlerdendir. Farklı kovalar ve fırçalar kullanmanıza gerek kalmadan yalnızca buharlı mop ile en zorlu kirleri dahi temizleyebileceksiniz. Çalışıyorsanız ve temizliğe fazla vakit ayıramıyorsanız özellikle vakitten sağladığı tasarruf ile kurtarıcı ürünlerden biri olacaktır. Hem temiz bir ortam sağlayacak hem de kolay kullanımı ile yorulmadan temizlik yapmanızı sağlayacaktır. Çokça faydası ile yaşamı kolaylaştıran bu buharlı moplar pratikliği ve yer kaplamayan yapısı sayesinde çok daha kullanışlı hale geliyor.

Çok Fonksiyonlu Buharlı Mop Temizleyiciler

Sağladığı birçok fayda ile sıradan mopların çok daha ilerisinde bir ürün olduğunu her açıdan sizlere hissettirmektedir. Buharlı temizlik mop sayesinde derinlemesine temizlik yapabilme şansını sunmaktadır. Farklı zemin yapılarına göre değişik fonksiyonlarını kullanarak her alanı tertemiz hale getirebilirsiniz. İster parke, ister mermer isterse fayans olsun çokça farklı zeminde güvenle kullanabilirsiniz. Dezenfekte işlemini tüm zeminlerde sağladığı için kirli hiçbir nokta bırakmaz ve kirlerin tamamen yok olmasını sağlar. Saf buharın şiddetli gücü ile kirli ve tozlu alanların saniyeler içerisinde tertemiz hale gelmesine katkıda bulunmaktadır. Bezle ya da farklı bir fırça ile dakikalarca ve hatta belki saatlerce uğraştığınız lekeleri saniyeler içerisinde ortadan kaldırır. Çok daha sağlıklı bir ortamda yaşam imkanı sunarken böcek oluşumu ve benzeri durumlarında önüne geçmiş olur. Elde kolaylıkla taşınabilen ve dik bir şekli olan buharlı moplar her alana kolaylıkla sığarken yer kaplamaz ve alandan tasarruf sağlar. Farklı özellikleri sayesinde de tek bir mop ile çokça yeri temizlemenize yardımcı olur. Kuvvetli buhar çıkışı sayesinde en zorlu kirleri dahi kısa sürede temizlemenizi sağlayarak zamandan da tasarruf etme şansını sizlere sunmaktadır. Her bakımdan çokça faydası bulunan bu buharlı moplar parke gibi su geçirebilen zeminlerde dahi direkt suyla temas olmadığı için rahatlıkla kullanılabilir. Suyla temas halinde olan parkelerinde zamanla yıpranma sorununu buharlı çözümüyle ortadan kaldırır. Buharlı mop çeşitleri farklı yapıları ile her türlü ihtiyaca yönelik olarak değişkenlik göstermektedir. Ev için kullanmak istiyorsanız daha ufak tasarımlı ve minimal yapıdaki buharlı moplar sizlere yardımcı olabilmektedir. Bunun yanı sıra işyeri ya da otel gibi daha büyük alanlarda kullanmak için tercih edecekseniz geniş tabanlı ve daha farklı özelliklere sahip buharlı mopları tercih edebilirsiniz. Çok yönlü bir ürün olarak geliştirilen bu buharlı moplar tonlarca suyun boşa gitmesini de önler. Kovalarca su değişikliği yaparken fazla tüketilen su hem sizleri ekonomik olarak zorlarken doğanın da olumsuz etkilenmesine sebep olmaktadır. Dolayısıyla bu buharlı moplar hem bütçe dostu hem de doğa dostu ürünlerdir. Su tüketimini oldukça azaltan bu moplar buhar gücü ile temizlerken ortamı sterilize eder ve güzel bir koku elde edilmesini sağlar. Temizlik sonrasında da mis gibi kokan bir ev istiyorsanız son derece faydalı bir ürün olacaktır. Buharlı mop kullananlar da yine bu derinlemesine temizlik ve kullanım pratikliği konusu üzerinde durmaktadır. Kullanıcılarını her daim memnun eden buharlı moplar her yerin tertemiz olmasına yardımcı olur./p>

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Buharlı Moplar

Sürekli bozulan mopların aksine buharlı moplar dayanıklılığı ve kaliteli malzemesi sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunmaktadır. Buharlı mop yorumları da bu kalitenin ne denli yüksek olduğunu göstermektedir. Kullanıcılarına her daim kolaylığı sunan moplar pratik temizliğin ilk adımını oluşturuyor. Süpürme işlemi sonrasında saatlerce hem kovalar hem bezle hem de fırçalar ile uğraşmak yerine ısı ile bakterileri yok eden bu buharlı moplar kolaylığı sizlere sunuyor. Birbirinden farklı çokça parçası sayesinde her alanı temizleyebilmeyi ve farklı zeminlerinde dezenfekte olmasını sağlar. Çevre dostu bir ürün olarak kimyasal madde kullanımı olmaksızın temizlik yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Hem masraftan hem de zamandan tasarruf sağlayarak saatlerce temizlik ile uğraşmanızın önüne geçer. Farklı deterjanlar ile uğraşmadan yalnızca suyun buhar gücüyle lekeleri temizler ve kirlilikten arındırır. Bu sayede kimyasal madde kullanımını da azaltarak hem bütçenize hem doğaya katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Dayanıklı malzemelerden üretilen buharlı mopların her bir parçası senelerce yıpranmadan kullanılabilir. Temizlik sonrası kirlerden arındıran mop uzun yıllar boyunca sizlere yardımcı olacaktır. Zamanla kalitesinden ödün vermez aksine ilk günkü performansını her daim korur. Paslanan ve kırılan çubukların aksine su ile temasa geçse dahi paslanmaz ve yıpranmaz. Bu sayede de oluşabilecek kötü görüntü ve kokunun önüne geçer. Sürekli fırça ya da bez alarak masraf yapmaktan sizi kurtarır. Buharlı mop tavsiye edilen temizlik ürünlerinden biri olarak her daim kolay ve hızlı bir temizlik imkanı sunmaktadır. Zamanın çok değerli olduğu şu dönemlerde vakitten tasarruf sağlayarak pratikliği ön planda tutmaktadır. Üst düzey teknoloji ile geliştirilen buharlı moplar sabit buhar akışı sağlayan özelliklere sahiptir. Bu sayede buhar kuvvetini içerisinde bulunan kadran yardımıyla kontrol edebileceksiniz. Emniyetli bir şekilde temizlik yapmayı sağlayıp iş kazalarının oluşumunu en alt seviyeye indirger. Buharlı moplar özellikle su ile temas halinde yapısı bozulan ve yıpranan ahşap zeminlerde temizliği kolay hale getirmektedir. Direkt su ile temas olmaması için ahşap zeminlerin buhar ile temiz hale gelmesini sağlar. Bu gibi su geçiren zeminlerde derinlemesine temizlik için buharlı moplar en ideal ürünlerden biri olacaktır. Hem kullanımı kolay hem de güvenle tercih edebileceğiniz bu moplar uzun süreli kullanımı ile son derece avantajlı ürünlerdir.

Buharlı Mop ile Kıyafetlerde Tertemiz Hale Geliyor!

Buharlı moplar yalnızca yerleri silmek için değil aynı zamanda farklı fonksiyonları ile giysileri de temizlemeyebilmektedir. İçerisinde bulunan parçalarını kullanarak mopunuzu kıyafetlerinizi temizlemek için de kullanabilirsiniz. Deterjan kullanmadan üzerine koku sinen giysilerinizi buhar kullanarak tertemiz hale getirebilirsiniz. 1300 watt gibi güçlü enerjisi ile kokudan ve lekelerden eser kalmadan temiz kıyafetlere kavuşabileceksiniz. Minik bir leke için giysinizi komple yıkamak yerine yalnızca belirli alanda buharlı mopu kullanabilirsiniz. Pratikliği sonuna kadar sunan buharlı moplar zamandan tasarruf ederek masraftan kaçınmanızı sağlar. Buharlı mop ne işe yarar sorusunun tek bir cevabı olmaksızın çokça faydası bulunmaktadır. Yerleri temizlemekten ziyade giysileri de temizleyen buharlı moplar pencere temizleyicisi olarak da kullanılmaktadır. Pencerelerinizi buhar yardımıyla çok daha temiz ve düzgün hale getirebilirsiniz. Portatif olup ev içerisinde rahatlıkla her yere götürebileceğiniz buharlı moplar camların pürüzsüz bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Hiçbir kimyasal kullanmaksızın eviniz, kıyafetleriniz ve camlarınız çok daha temiz olacaktır. Portatif olan buharlı moplar evde ve ofiste de yer kaplamaz ve kötü görüntü oluşmasını önler. Dar alanlarda da kullanımı son derece kolay olup temizlik malzemelerini sıkıştırıp gizlemek zorunda kalmazsınız. Buharlı mop yorum yazıları da açıkça ortaya koymaktadır ki her evin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Giydiğiniz ve üzerine koku sinen kıyafetlerinizi buharlı mop ile temizleyip yıkanmadan arınmış hale getirebilirsiniz. Saatlerce yıkayıp kurumasını beklemeden tertemiz giysileriniz kullanıma hazır olacaktır. Vakitten de tasarruf ederek rahat yaşamın keyfini çıkarın. Her bakımdan oldukça avantajlı bir ürün olarak farklı kullanım alanlarında da sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle mermer, seramik ve halı gibi zeminlerin temizlenmesi için tasarlanan bu ürünler pratik bir şekilde temizlik yapılmasını sağlar. Buharlı mop ile temizlenen mermer zeminler çok daha parlak ve canlı görünmektedir. Seramik gibi hassas yapılı zeminlerinde zarar görmeden kolayca temizlenmesini sağlamaktadır. Buharlı moplar aralıklı olmayan ahşap zeminlerde de kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu bir üründür. Aldığınız buharlı mopu evinizin içerisinde bulunan farklı zeminlerde kullanmak üzere tercih edebilirsiniz ki bunun yanı sıra farklı evlerde de temizliğin yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Temizliğe Yeni Soluk Buharlı Moplar

Son teknoloji ile tasarlanan ve temizlik yapanların rahatı düşünülerek üretilen buharlı mopların deterjanlı modelleri de bulunmaktadır. Çıkmayan ve inatçı lekelerin temizlenmesinde sizlere yardımcı olan buharlı deterjanlı mop kolaylığı sunuyor. Özellikle çocuklu evlerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen bu moplar kalıcı lekelerden eser bırakmaz. Çocuğunuzun sık sık etrafı kirletmesi ve yerleri lekeli hale getirmesi deterjanlı buharlı moplar sayesinde sizler için bir sorun olmaktan çıkacak. Çünkü bu moplar ile saniyeler içerisinde o lekelerle başa çıkabileceksiniz. Meyve suyu, süt vb sıvıların döküldüğü yerleri deterjanlı buharlı moplar yardımıyla hızlıca temizleyebilirsiniz. Bezlerle uğraşmadan sürekli o bezleri temizlemeye gerek kalmadan buharlı deterjanlı mop ile bu lekelerden kurtulabilirsiniz. Buharlı mop nasıl kullanılır sorusuna çokça farklı cevaplar verilebilir. Buharlı moplar lavabo temizliği için kullanılabilmektedir. Bu sayede de tuvalette de temizlik sağlanmış oluyor. Aynı zamanda fayans temizliği, cam temizliği ve klozette temizlenmektedir. Özellikle temizliğin en önemli noktalarından biri olan klozette de bakterilerin arındırılıp temizliğin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Klozetlerin hijyenik olması çok önemli bir hususken buharlı moplar sizleri yormadan hızlı ve pratik bir şekilde bu alanların temizlenmesini basit bir iş haline getirmektedir. Buharlı mopların sıra dışı özelliklerinden biri de perde temizliği yapabilmesidir. İçerisinde kötü koku sinen perdelerinizi buharlı mop yardımıyla çok kolay ve hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kornişten çıkarmadan direkt dik bir şekilde üzerinde temizlik işlemi uygulayabilirsiniz. Böylelikle de sizleri farklı iş yüklerinden kurtarır. Yine parke ve laminant temizliğinde de tercih edebileceğiniz buharlı mopların su haznesi son derece geniştir. Geniş haznesi sayesinde sürekli su eklemenize gerek kalmaz aksine saatlerce koyduğunuz su ile temizlik yapabilirsiniz. Aynı anda hem perdeleri temizleyebilir hem de aynı suyla yerleri temizleyebilirsiniz. Ultra pratik kullanımı ile yorulmadan temizlik yapılmasını sağlamaktadır. Halılarınızda oluşan lekeleri saniyeler içerisinde temizleyerek kötü görünümde olmasını engeller. Özellikle evcil hayvanın bulunduğu yerlerde halılarda farklı kokular oluşabilmektedir. İşte bu buharlı moplar tam da bu alanlarda kullanım için son derece ideal olmaktadır. Çocuğunuzun ya da hayvanınızın kirlettiği halinizi buhar yardımıyla kuvvetli bir şekilde tertemiz hale getirebilirsiniz. Her bakımdan evinizin farklı alanlarında kullanıma uygun olup yorgunluk yaşamanızın önüne geçer. Pratikliği ile işlerinizi kolaylaştırırken portatif olması ve hafifliği ile de yer kaplamadan evlerde bulunabilir.

Buharlı Mop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Buharlı moplar farklı özellikleri sayesinde yalnızca tek bir alanda değil farklı şekillerde de kullanım imkanı sunmaktadır. Evinizin, iş yerinizin çeşitli alanları için buharlı mopları tercih ederek çokça alet almaktan kurtulabilirsiniz. Tek bir alet ile her yeri temizleyebilirsiniz. Buharlı mop kullanıcı yorumları da bu çeşitliliğin verdiği memnuniyeti gözler önüne sermektedir. Kullanıcılar temizliğin farklı aşamalarında buharlı mopu tercih ederek çok daha derinlemesine bir temizlik yapma imkanı bulmaktadır. 180 derece dönebilen başlığı ile koltuk ve yatak gibi ulaşımı zor alanlarında tertemiz hale gelmesini sağlar. Ulaşılması bu zorlu alanlar buhar ile temizlendiğinde bakteri oluşumu da engellenir. Gizlenen tozlar buhar sayesinde absorbe edilir ve yok olur. Buharlı mop oldukça kısa sürede ısınır ve kullanıma hazır hale gelir. Dakikalarca ısınmasını beklemenize gerek kalmadan yalnızca 25-30 saniye gibi bir sürede kullanabileceğiniz durumda olur. Isısı ile bakterilerin yok olup ortamın dezenfekte edilmesini sağlar. İçerisinde doldurabileceğiniz su miktarı modellere göre değişkenlik göstermekle beraber sık sık su ekleme yapmanıza gerek kalmaz. Yaklaşık 15-20 dakika boyunca haznesinde bulunan su temizleme işlemi için yeterli olmaktadır. Yani tek bir su dolumu ile tüm evi temizleyebilirsiniz. Su eklemeniz gerektiğinde de çok kısa sürede ısındığı için temizliğiniz uzamaz. Sunduğu kolaylıklar oldukça fazla olan buharlı mopları ister sert ister yumuşak zeminlerde kullanmak için tercih edebilirsiniz. Halı gibi tüylü zeminlerin temizliğinde de en iyi işi çıkartan buharlı moplar kolaylığı sizlere sunuyor. İster kaşmir ister tüylü bir halı olsun her türlü zemine uygun olarak çalışabilmektedir. Böylelikle farklı yapılar için farklı makine ve aletler almanıza gerek kalmaz. Hızlı doldurulan haznesi sayesinde vakit kaybetmeden temizliğe devam edebilirsiniz. İşlerinizi ertelemeden kolaylıkla halledebilir ve tertemiz eve kavuşabilirsiniz. Şarjlı buharlı mop ise bambaşka bir kolaylığı sizlere sunuyor. Kablo derdi olmadan her yere rahatlıkla taşıyabilir ve elektriğe ihtiyacınız olmaksızın buharlı mop çalışır hale gelir. Böylelik priz uzanmayan ve elektrik olmayan yerlerde de temizlik yapmak çok daha kolaydır. Buharlı mop fiyatları modellere göre değişkenlik göstermektedir. Çalışma hızı, buhar gücü ve su haznesi ve fiyat değişkenliğinin temel sebeplerindendir. Pratikliği ve kolaylığı sizlere sunan buharlı moplara avantajlı fiyatlarla sahip olmak için Trendyol’u ziyaret edebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Buharlı Mop Ne İşe Yarar?

Buharlı moplar, ev ve yaşam alanlarında çok yönlü kullanım için uygun ürünlerdir. Buharın sahip olduğu yüksek sıcaklık, temizlenmesi planlanan yüzeylerde yüksek performans gösterir. Her gün birçok mikroba maruz kalan yüzeyler, etkin bir temizlik yapılmadıkça tam anlamıyla temizlenmeyebilir. Bu seviyede bir temizlik için buharlı mop modellerini değerlendirebilirsiniz. Bir buharlı mop sayesinde yüzeylerde biriken mikropları sterilize edebilirsiniz. Bu moplar, temizleme sırasında yalnızca su kullanılır. Tam da bu sebeple çevre dostu ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde yüksek içerikli kimyasal kullanmadan da temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Buharlı temizleyicileri kullanarak büyük halıları kirden ve tozdan arındırabilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip moplar, halının yanı sıra kilim gibi yumuşak yüzeylerde de iyi iş çıkarır. Aynı şekilde bu moplarla banyo zeminlerini de etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Buharlı moplar, yalnızca su kullanarak kısa sürede hijyen dolu bir uygulama yapmak için ideal ürünlerdir.

Buharlı Mop Nasıl Kullanılır?

Yenilikçi bir temizlik sistemi olan buharlı moplar, pratik kullanımlarıyla da dikkat çekicidir. Doğru bir kullanım için satın alınan modelin kullanım talimatlarını okumakta fayda var. Edindiğiniz ürünün üreticisi, doğru kullanım için uygulamanız gereken adımları mutlaka paylaşır. Bu talimatları uygulayarak nitelikli ve uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Buharlı mopun sahip olduğu dezenfekte ve temizlik potansiyelinden üst düzeyde faydalanabilmek adına, tüm güvenlik önlemlerini aldığınızdan emin olabilirsiniz. Hemen ardından uygulama adımlarına başlayabilirsiniz. Buharlı mop kullanımında öne çıkan detay, ürüne çamaşır suyu gibi kimyasalların eklenmemesi gerektiğidir. Bu tip ürünler, makinenin motoruna zarar verebileceği gibi sağlık için de tehlikeli olabilir. Mop içine konulan su, gereken dezenfeksiyon için yeterlidir. Tozlardan kabaca kurtulmak üzere, uygulama öncesi elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz. Ardından süpürdüğünüz yüzeylerde mop kullanabilir ve bakteri oranını minimuma düşürebilirsiniz.

Buharlı Mopla Koltuk Temizliği Nasıldır?

Buharlı mopla temizlenecek en güzel alanlardan biri de koltuk yüzeyleridir. Buharlı mopların büyük çoğunluğu, bu uygulama için tasarlanmış başlığa sahiptir. Verilen başlığı klipsleyerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Ürünle verilen bir bez varsa bunu koltuğa örtmekle devam edebilirsiniz. Ardından yüzeye buhar uygulamaya başlayabilirsiniz. Buharın sağladığı ısı, toz akarlarını öldürmeye ve mevcut lekeleri çıkarmaya destek olur. Sık kullanılan eşyalardan biri olan koltuklar, yoğun kullanıma bağlı olarak çok fazla kirlenir. Gün içinde sürekli olarak kullanılan koltuklar, yeterli hijyen sağlanmadığında hastalık kaynağı olabilir. Bilhassa koltuklar, sahip oldukları kaplamalar nedeniyle diğer eşyalara göre daha fazla mikrop ve bakteri barındırma özelliğine sahiptir. Buharlı mop kullanımıyla yaşam alanlarınızdaki bakteri ve tozdan arınabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler, sağlanan üstün temizlikle birlikte hoş görüntü de sunar. Kir ve tozdan arınan koltuk yüzeyleri, dışarıdan daha temiz ve düzenli durur.