İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çamaşır Makinesi Pompası

" araması için 2643 sonuç listeleniyor
Profilo Çamaşır Makinesi Pompa Kapağı

ProfiloÇamaşır Makinesi Pompa Kapağı

(13)
Çamaşır Makinesi Pompa Kapağı
75 TL
Sepete Git
Bosch Çamaşır Makinesi Pompa Kapağı Filtre

BoschÇamaşır Makinesi Pompa Kapağı Filtre

128 TL
Sepete Git

Kullanışlı Çamaşır Makinesi Pompası Trendyol’da!

Beyaz eşya denince ilk akla gelen ürünlerden birisi de çamaşır makinesidir. Geçmişte elle yapılan ve bir o kadar zahmetli olan çamaşır yıkama işi, makine sayesinde kolay ve pratik bir şekilde halledilir. Fakat makinenin sorunsuz çalışması için belirli parçalara ihtiyaç duyulur. Bunlar arasında yer alan çamaşır makinesi pompası, işlevsel yanı ile öne çıkar. Atık filtresi olarak da adlandırılan pompa, makine içerisinde kalan bozuk para, düğme ve çakmak gibi yabancı materyalleri içerisinde tutarak oluşabilecek zararı önler. Her türlü kirli su atığını muhafaza ederek tahliye borusunun tıkanmasını engeller. Güvenli bir kullanım sağlayıp cihazın ömrünü uzatır. Çamaşır makinesi pompası online seçeneklere göz gezdirilerek Trendyol üzerinden satın alınabilir.

Filtre Görevi Yapan Çamaşır Makinesi Pompası

Filtre Görevi Yapan Çamaşır Makinesi Pompası

Çamaşır makinesine atılan kıyafetlerin içinde ufak tefek eşyaları unutmak mümkündür. Bununla beraber kıyafetlerin üzerinde yer alan aksesuarlar, dışarı çıkarak cihazın zarar görmesine yol açabilir. Çamaşır makinesi pompası kullananlar, bu tarz sorunların önüne geçmeyi başarır. Atık filtresi görevi yapan pompa; aksesuar, kağıt, peçete, para gibi eşyaları içerisinde muhafaza eder. Bu sayede tahliye hortumunda oluşabilecek tıkanmanın önüne geçer. Çamaşır makinesinin alt köşe kısmında bulunan kapağın arkasında yer alan pompanın, zaman zaman temizlenmesi gerekir. Bu temizleme işlemi, duruma göre 3 veya 4 ayda bir yapılabilir. Birkaç adımda gerçekleşen temizlik işlemi için öncelikli olarak alt kapağın açılması ve içerisinde kalan bir miktar pis suyun temizlenmesi gerekir. Bunun için hortumun ucunda yer alan tıpa açılıp kova veya leğen içerisine boşaltılır. Temizleme işlemi sırasında zeminin su ile ıslanıp zarar görmemesi için önlem alınabilir. Boşaltma işleminin ardından filtre çıkartılarak temizlenir. Sonrasında uygun bir şekilde takılarak işlem tamamlanır. Detaylı bilgi için Trendyol’dan çamaşır makinesi pompası yorum bölümüne göz gezdirilebilir.

Uygun Yapıda Çamaşır Makinesi Pompası

Uygun Yapıda Çamaşır Makinesi Pompası

Her evin ihtiyacı olan çamaşır makinesi, içerisinde unutulan materyaller nedeniyle zamanla bozulabilir. Bunun nedeni, pis su boşaltma ünitesinde biriken parçaların tıkanmaya yol açmasından ileri gelir. Sürekli temizlenen pompa sayesinde bu durum ortadan kalkar. Kullanışlı ve fonksiyonel yapıdaki parça, tüm aksesuarları içerisine hapseder. Bozuk para, takı, peçete gibi pek çok eşya; pompa içerisinde muhafaza edilir. Zamanla biriken bu materyalleri, ara ara temizlik yaparak uzaklaştırmak mümkündür. Böylelikle oluşabilecek zarar en aza indirgenir ve cihaz güvenle çalışmasına devam eder. Zamanla eskiyen filtrenin yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Marka ve modele göre uygun seçimi yapmak için çamaşır makinesi pompası tavsiye bölümünden yardım alınabilir. Makinenizin modeline uygun seçimi yaparak onun bozulmasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol’un çamaşır makinesi pompası indirim seçeneklerine de göz gezdirebilir, uygun olanı avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cazip Fiyat Seçeneği ile Çamaşır Makinesi Pompası

Cazip Fiyat Seçeneği ile Çamaşır Makinesi Pompası

Çamaşır makinesini korumak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için belirli hususlara dikkat etmek gerekir. Makine pompasının eskimesi ve randımanını vermemesi durumunda değişim yapılması gerekebilir. Avantajlı çamaşır makinesi pompası fiyatları sayesinde marka ve modele uygun olan seçim yapılabilir. Diğer yandan bu filtrenin arada bir temizlenmesi, cihazın bozulmasını önleyebilir. Özellikle de kıyafetlerin üzerinde unuttuğunuz her bir eşya makinenizin zarar görmesine neden olabilir. Tahliye hortumunda biriken bu eşyala,r zamanla bölgenin tıkanmasına ve su boşaltamamasına neden olur. Biriken su ise makineye zarar verir ve çalışmasını önler. Bu tarz durumları engellemek için çamaşır makinesi pompasının 3 veya 4 ayda bir düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Uygun pompa seçimi için marka ve modele göre arama yapılabilir. Trendyol’un çamaşır makinesi pompası satın alma seçenekleri sayesinde ihtiyacınıza uygun olanı avantajlı bir şekilde temin edebilirsiniz.