İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Model
Fiyat
Materyal
Uyumlu Marka
Garanti Süresi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Casper Via X20 Kılıf

" araması için 370 sonuç listeleniyor

İşlevsel Tasarımlı Casper Via X20 Kılıf Modelleri Trendyol’da!

Telefonlar gün içerisinde sıklıkla gereksinim duyulan cihazlar arasında yer alır. Buna bağlı olarak devamlı şekilde kullanılır. Fonksiyonel yapıları sayesinde farklı pek çok işlemi tek bir cihaz üzerinden yapabilme imkanını beraberinde getirir. Bu gibi olanakları sunabilen cihazların yıllar boyunca kullanılabilmesi için gerekli olan çeşitli malzemeler vardır. Ekran koruyucuların yanı sıra oldukça kullanışlı kılıflar da bunlar arasında yer alır. Farklı renk ve model seçeneklerinin olması tercihte bulunabilme imkanı verir. Casper Via X20 kılıf çeşitleri sıklıkla talep edilir. Casper markasına ait olan bu cihaz için özel olarak tasarlanan kılıflar, dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile öne çıkar. Casper markasının özel tasarımları arasında bulunan Via X20 model için sadece arka kapak kılıfı değil, aynı zamanda kapaklı modeller de kullanıma sunulan modeller arasında yer alır. Farklı müşterilerin beklentilerini karşılayabilecek şekilde tasarlanan kılıflar hem silinebilir olması hem de leke tutmaz olması sayesinde büyük beğeni toplar. Casper Via X20 telefon kılıfı sayesinde sık sık kullanılan telefonların korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Pek çok açıdan kullanımı gerekli olan ürünler, arka kısmı kaygan olan modelin kullanımı kolay hale getirmesi ile beğeni toplar. Renk seçenekleri olduğu gibi tasarım açısından da çeşitli farklılıkları beraberinde getiren ürünler müşterilerin tercihine sunulur. Bu modelleri detaylı şekilde inceleyip online alışverişin adresi olan Trendyol üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dikkat Çeken Casper Via X20 Kılıf Özellikleri

Dikkat Çeken Casper Via X20 Kılıf Özellikleri

Teknik özelliklerinin yanı sıra tasarım bakımından da öne çıkmayı başaran Casper markasına ait olan cihazlar için özel olarak tasarlanan kılıflar vardır. Canlı renk tonlarının yanı sıra parlak ve kullanışlı yapıları da oldukça dikkat çeker. Kameraları ve flaş kısmını içine alacak şekilde tasarlanan modeller üst düzey koruma sağlayarak memnun edici sonuçlar ortaya koyar. Açık ve koyu renk tonlarının yanı sıra desenli modeller de dikkatleri üzerine çeker. Baskı kalitesi yüksek olan bu ürünler üzerinde zaman içerisinde soyulma görülmez. Telefon kullanımı eğlenceli hale getiren bu ürünler tasarımları açısından da çeşitlilik gösterir. Arka kısmı kartlık olarak tasarlanan modeller sıklıkla yapılan seçimler arasında yer alır. Casper Via X20 kapaklı kılıf seçenekleri de işlevsel yapılı modellerden biridir. Kapaklı modeller cihazın üst kısmını da koruma altına alır. Hassas yapısı ile korunması gerekli olan üst kısım için ayrıca ekran koruyucu da kullanabilirsiniz. Dokunmatik özelliğin hassasiyetini olumsuz yönde etkilemeyen bu koruyucu da sıklıkla yapılan seçimlerden biridir. İki yönden cihazı koruma altına alan kapaklı kılıf, pratik kullanımı sayesinde beğeni toplar. Ufak çaplı çizilmeleri önleyebildiği gibi cihazların kırılmasının ve ağır darbe almasını da önler. Sıklıkla tercih edilen Casper Via X20 silikon kılıf modelleri günlük kullanım için ideal olan modeller arasında yer alır. Silinebilir olması ve lekelenmeye karşı direnç gösterebilmesi ürünlerin dikkat çeken özelliklerindendir. Kolay takılıp çıkarılabilmesi de avantaj sağlayan detaylardan biridir. Cihazın kenar kısımlarını da koruma altına alan bu modeller, kaygan olmadığından dolayı telefonun kayma riskini de oldukça azaltır. Canlı renk tonlarının zaman içerisinde değişmemesi de müşterileri kendine çeker. Casper Via X20 tank kılıf seçenekleri de oldukça rağbet gören modeller arasında yer alır. Renk tonlarının dışında tasarımı sayesinde ilgi odağı haline gelmeyi başaran modeller, dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca kullanıma da uygundur. Trendyol üzerinden farklı biçimlerde isimlendirilen modeller hakkında bilgi alarak ardından siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bütçe Dostu Casper Via X20 Kılıf Fiyatları

Bütçe Dostu Casper Via X20 Kılıf Fiyatları

Telefonların ekran boyutu ve genel yapısı dikkate alınarak tasarlanan kılıflar, yüksek koruma sağlarken aynı zamanda cihazların farklı bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur. Yaygın olarak kullanılan arka kapak kılıfları farklı markalar tarafından ilgi çekici şekilde tasarlanarak sunulmaya devam edilir. 6.53 inç olarak bilinen ekran boyutuna sahip olan cihaz için şeffaf yani renksiz kılıf modelleri de mevcuttur. Telefonu kendi renginde kullanabilme imkanını beraberinde getiren bu modeller, sert olmadıklarından dolayı pratik şekilde takıp çıkarılarak kolaylık sağlar. Kılıflar telefonları kalınlaştırmadığı gibi çeşitli darbelere karşı koruma sağlaması ile öne çıkar. Arka ve ön kamera kısımları özel olarak tasarlanan bölümlerdir. Çekim kalitesini olumsuz şekilde etkileyecek herhangi bir kısım bulunmaz. Kameraları tamamen içine alarak kenar kısımlarının soyulmasını da engeller. Casper Via X20 kılıf fiyat larını inceleyerek bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Fiyat aralıkları da ürünlerin öne çıkan özelliklerine bağlı olarak belirlenir. Kampanyalar ve indirimler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanımı mümkün olan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. 190 gram olarak bilinen cihaz ağırlığının yanı sıra dört farklı arka kameranın olması da Casper markasına ait olan bu model cihazın beğeni toplayan özellikleri arasında bulunur. Casper Via X20 kılıf modelleri sürekli olarak farklılaşarak sunulur. Bu noktada renk ve model seçimi yaparak cihazı hayal ettiğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz. Casper Via X20 kılıf satın alarak uzun yıllar boyunca telefonunuz koruyabilirsiniz. Esnek modellerin yanı sıra hafif sertliğe sahip olan kılıflar da sıklıkla tercih edilir. Telefon ile bütünleşerek gerek rengi gerekse üst kısmında yer alan tasarımları ile dikkatleri üzerine toplar. Trendyol ile birlikte pek çok markanın tasarlamış olduğu kılıfları sıralayabilir, kullanmak istediğiniz özelliklere sahip olan ürünü kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz.

Pratiklik Sunan Casper Via X20 Kılıf Kullanımı

Pratiklik Sunan Casper Via X20 Kılıf Kullanımı

Kılıflar teknolojik cihazların kullanımının artış göstermesi ile birlikte yaygın olarak tercih edilen ürünler arasına yer alır. Çeşitliliğin olması ve geniş bir kitleye hitap edilmesi bu ürünlerin öne çıkmasına yardımcı olur. Via x20 olarak bilinen model için çok sayıda kılıf mevcuttur. Cihaza zarar vermeyecek şekilde tasarlanan modellerin gereken sertlikte olması beğeni toplar. Casper Via X20 kılıf yorumları ile birlikte hangi modelin nasıl kullanıldığına dair fikir edinebilirsiniz. Müşteriler tarafından sıklıkla talep edilen ürünler silikondan üretildiği için ağırlık oluşturmaz. Bu gibi nedenlerden dolayı Casper Via X20 kılıf kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilir. Özellikle arka kısmı kartlık olarak tasarlanan ürünler, gün içerisinde gereksinim duyulan banka kartı, kimlik ya da otobüs kartı gibi malzemelerin kolay bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur. Seyahat ederken de bu ürünlerden yararlanarak sunulan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Casper Via X20 kılıf indirimleri de dikkat çeken modellerin müşteriler tarafından kolaylıkla elde edilmesine yardımcı olur. Sipariş oluşturmadan önce Casper Via X20 kılıf tavsiyelerini de dikkate alabilirsiniz. Farklı açılardan çekim yapabilmeyi kolay hale getiren kameraları koruma altına alarak uzun yıllar boyunca bu gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Casper Via X20 kılıf kampanyaları da alışveriş sürecine keyif katan detaylardan biridir. Casper Via X20 kılıf online olarak müşterilere sunulduğundan dolayı hem ürün özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilir hem de bu tarz kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Soyulma görülmemesinin yanı sıra renk tonlarındaki canlılığın zaman içerisinde kaybolmaması da ürünlerin kalitesini ortaya koyar. Açma kapama ya da ses azaltma - artırma tuşları özel olarak tasarlanan kısımlardır. Yüzük model olarak bilinen ve parmağa takılarak kullanılan kılıflar oldukça işlevseldir. Tüm bu özellikleri Trendyol sayesinde inceleme imkanı elde ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz.