Hacim
Fiyat
Kullanma Amacı
Cilt Tipi
Ek Özellik
Form
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çay Ağacı Kremi

" araması için 288 sonuç listeleniyor
Roselive Çay Ağacı Kremi 100 mL

RoseliveÇay Ağacı Kremi 100 mL

140 TL
Sepete Git

Pürüzsüz Bir Cilt için Çay Ağacı Kremi Trendyol'da!

Günlük hayatın koşturmacasında yıpranan cildin ihtiyacı olan nemi kazanması son derece önemlidir. Özellikle nem ve vitamin desteği sağlayan ürünlerin kullanılması cilde fayda sağlar. Bununla beraber bu ürünlerin doğal olması, cilt açısından oldukça önemlidir. Satışa sunulan çay ağacı kremi çeşitleri doğal bir içeriğe sahiptir. İçerisinde yer alan zengin vitaminler, bakteri öldürme özelliği ile güvenli kullanımı destekler. Çay ağacı kremi kullananlar aynı zamanda sivilce ve akne lekelerini azalttığını ve oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olduğunu belirtir. Yüzünüzün canlandırılmasına yardımcı olan Yeşil çay ağacı kremi çeşitleri, ton eşitsizliklerinin de ortadan kaldırılmasında etkilidir. Trendyol üzerinden bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Doğal Özlerden Üretilen Çay Ağacı Kremi Çeşitleri

Doğal Özlerden Üretilen Çay Ağacı Kremi Çeşitleri

Ciltte oluşan sivilcelerin doğal bir şekilde ortadan kaldırılması son derece önemlidir. Herhangi bir ilaç kullanmak istemeyen müşteriler çoğunlukla doğal içeriklerle üretilen ve vitaminlerle zenginleştirilen bir ürün satın alırlar. Çay ağacı BB krem i sayesinde anlık olarak sivilce görünümünü kapatabilirsiniz. Çay ağacı merhemi %100 doğal malzemelerden üretilir. Bununla beraber içerisinde iltihap giderici birbirinden farklı vitamin bulunur. Sadece yüz bölgesinde sınırlı kalmamakla beraber oluşan tırnak batmaları sonucunda meydana gelen iltihapları da giderebilirsiniz. Herhangi bir kesici alet kullanımında kesilen bölgelerin enfekte olmasını da engelleyebilirsiniz. Çay ağacı yağı kremi faydaları saymakla bitmez. Özellikle mantar gibi hastalıkların da giderilmesinde etkilidir. Çay ağacı nemlendiricisinin nemlendirme özelliği yüksek olduğundan vücudunuzun her bölgesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. %100 doğal yapısı sayesinde güvenli bir şekilde teninizin üzerine uygulayabilirsiniz. Kremin doğal yapısı ya da nemlendirici özelliği hakkında bilgi alabilmek isterseniz alt kısmında yer alan çay ağacı kremi yorumlarını okuyabilirsiniz. Trendyol sayesinde cevaplayamadığınız soruların yanıtına kolaylıkla ulaşabilir, güvenli bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz.

Nemlendirici Özelliğe Sahip Çay Ağacı Kremi

Nemlendirici Özelliğe Sahip Çay Ağacı Kremi

Ciltte kullanılan krem çeşitlerinin nemlendirici etkiye sahip olması son derece önemlidir. Birbirinden farklı vitamin ve minerallerle birleşen kremlerin nemlendirme özelliği son derece önemlidir. Çay ağacı kremi markalarının sunduğu yüksek kalite standartlarında üretilen ürünleri müşteriler oldukça beğenir. Çay ağacı yüz kremi, gece ve gündüz kullanımına uygundur. Cildin sebum ve yağ dengesini kontrol eden bu ürünlerin nemlendirme özelliği son derece yüksektir. Jel formüle sahip olduğundan yüz ve ten üzerine kolay bir şekilde uygulanabilir. Hızlıca emilen çay ağacı losyonu, cildinize derinlemesine nüfuz eder. Parabensiz yapısı sayesinde güvenli ve kaliteli bir kullanım imkanı sunar. Gece ve gündüz boyunca kullanılabilen özellikleri sayesinde cilt yüzeyindeki fazla yağın giderilmesi konusunda yardımcı olur. Nemlendirici özelliğe sahip olan bir ürün arayışındaysanız Trendyol’dan bu ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Çay Ağacı Kremi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Çay Ağacı Kremi Fiyatları

Cildin parlak görünmesini istemeyen müşteriler çoğunlukla besleyici ve mat bitiş özelliğine sahip olan krem çeşitlerini tercih ederler. Çay ağacı kreminin cilt üzerine tamamen oturması son derece önemlidir. Sivilce tedavisinde sıklıkla kullanılan çay ağacı özüne sahip olan kremler, pürüzsüz ve mat bir görünüm imkanı sunar. Trendyol’da birbirinden farklı markaların satışa sunduğu çay ağacı sivilce kremi çeşitleri, akne ve sebumları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bununla beraber gece ve gündüz kullanımına uygun olan çeşitleri de bulunur. Aynı zamanda oluşan lekelenmeleri de güvenli bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Çay ağacı kremi indirimlerinden faydalanarak uygun fiyatlarla bu ürünleri satın alabilirsiniz. Düzenli bir şekilde bu ürünü kullandığınızda cildinizde meydana gelen değişimleri kısa süre içerisinde fark etmeye başlayabilirsiniz. Trendyol sayesinde çay ağacı kremi fiyatı hakkında bilgi alabilir, farklı markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz.