Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çaykur Altınbaş

" araması için 274 sonuç listeleniyor

Yumuşak İçimiyle Beğenilen Çaykur Altınbaş Trendyol'da!

Çay denilince çoğu kişinin aklına sohbet gelmektedir. Yapılan sohbetler bir başka olur. Çoğu kişi bu içecek ile birlikte yanında atıştırmalık şeyler yemeyi tercih eder. Bu içeceği lezzetli yapabilir. Çayın yanında genellikle bisküvi, kraker ve gofret gibi yiyecekler tüketilir. Kafelerde ve restoranlarda oldukça fazla sayıda tüketilen içecek, ocaklarda tepede rol alır. Tamamen ürünün satışı ile ticari faaliyetlerini gerçekleştiren işletmeler bulunur. Bu çayın ülkemizde ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu gösteren bir işarettir. Altınbaş siyah çay ülkemizde bulunan lezzetli çeşitlerinden bir tanesidir. Kendine has aroması ve lezzeti ile çoğu sofranın vazgeçilmezi haline gelir. İçeceği tüketen kişiler genellikle farklı bir lezzet arayışına girmeyip aynı alternatifi içmeye devam ederler. Çaykur Altınbaş 40'lı, 80'li gibi farklı boyutlarda ve paketlerde satılanlar ile ihtiyacınıza yönelik miktarlarda ürün satın alabilirsiniz. Alacağınız içecek ile sofralarınızda, kahvaltılarınızda ve boş zamanlarınızda keyifle içebilirsiniz. Gerçek içiciler bu ürünün kalitesini fark eder buna bağlı kalır. Tüm kalite süreçlerinden geçmiş bir şekilde üretimi gerçekleşir. Sohbetlerinizde misafirleriniz ya da arkadaşlarınız ile vakit geçirdiğiniz anlarda vaktinizi kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Çaykur Altınbaş 500 gr, 1 kg, 2 kg oldukça sık tercih edilen paket çeşitleridir. Eğer bir tiryaki iseniz bu paket bile çok kısa süre yeterli gelir ve yeni bir paket alma ihtiyacınız oluşur. 500 gramlık paket dışında farklı paket seçenekleri de mevcuttur. Paket seçeneklerinin yanı sıra demlik poşet ya da bardak poşetli seçenekleri de vardır. Vakit kaybetmemek isteyenler ya da ölçü konusunda bir standart yakalamak isteyenlerin tercih etmesinde fayda olan bu modeller, pratik kullanımı ile ön plana çıkar. Farklı sayıda satılan paketler bulunur. Fazla sayıda alım yaparak birim başı ödeyeceğiniz fiyatı düşürebilirsiniz. Örneğin 500 gramlık 4 paket halinde satın alma gerçekleştirirseniz bu sizin birim başı bir paket için ödeyeceğiniz miktarın düşmesini sağlar. Bu şekilde ekonomik bir şekilde ürün alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çaykur Altınbaş ile Lezzet Doruklarda

Çaykur Altınbaş ile Lezzet Doruklarda

Çaykur Altınbaş classic fiyatı geniş fiyat aralıklarıyla müşterilere sunulur. Elde edeceğiniz lezzeti düşündüğünüz zaman ödeyeceğiniz fiyat sizin için çok avantajlı olur. Bir ürün satın alırken insanların temel beklentisi verdiği paranın karşılığını alabilmektir. Uygun fiyatı ile bu ürünü tercih eden kişi sayısı oldukça fazladır. Çaykur Altınbaş yorum bölümünden müşterilerin verdikleri geri bildirimleri tek tek inceleyebilirsiniz. Seçim yaparken zorlanan müşteriler için oldukça uygun bir yol gösterici olan müşteri yorumları hem paket hem de tat olarak nasıl bir seçim yapacağınıza dair size yol gösterir. Bu çay çeşidini deneyimlemiş müşterilerin yorumları uzun ve kısa vadeli deneyimler ürünü ilk kez alacak olanlar için oldukça faydalıdır. Bir ürünün kalitesi çeşitli parametreler göz önünde bulundurularak belirlenir. Firmalar çeşitli kalite çalışmaları yürütür ve alternatiflerin belirli bir kalite standartlarının üzerinden olmasını sağlamaya çalışır. Bunun dışında yaptıkları çalışmalar ile kalite seviyesini yükseltmek için girişimlerde bulunurlar. Ancak kalite konusunda müşterilerin güvenebileceği temel kaynaklardan biri müşteri yorumlarıdır. Önce bu çeşidi kullanan kişinin fikirleri, görüşleri ve gıda hakkındaki yorumları sizler için belirleyici kriter olur. Ürünü kullanan kişilerin yaptıkları yorumlar ve değerlendirmelerin genel görüntüsü seçenekler hakkında bir fikir edinmenizi ve olumlu ya da olumsuz bir izlenime sahip olmanızı etkiler. Genel müşteri yorumları iyi ise siz de muhtemelen bu ürün hakkında olumlu bir görüşe sahip olursunuz ve satın alma kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Bu nedenle ürünü önceden kullananlar, test edenler ya da tadanlar sizlerin kararına etki eder. Ürünü denemediyseniz ilk denemenizden sonra vazgeçemeyeceğinizden ve tekrar ürün arayışına girmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Oldukça fazla beğenilen ve tercih edilen türlerinden bir tanesi demlik poşetlerdir. Bu türü kolay kullanımı ile diğer türleri arasında ön plana çıkar. Bir demlik ortalama 4 kişi için ideal bir ölçüye sahiptir. Paketli yapısı sayesinde ekstra bir saklama kabına ihtiyaç duymanıza gerek kalmaz. Çaykur Altınbaş demlik poşet lezzetli ve kolay kullanımı ile müşteriler için oldukça avantajlı bir seçenektir. Farklı sayıda satılan paketler ile bütçenize göre bir paket tercihi yapabilirsiniz. Böylece ölçü ayarlama probleminden kurtulmuş olursunuz. Demlik poşetler kolay kullanımı ile sıklıkla tercih edilen bir çay çeşididir. Beyaz olanı yapmak için bitkinin sadece genç olan yaprakları kullanılır. Tipik olarak, üreticiler her bitkisinin sadece ilk iki yaprağını hasat eder. Beyaz içeceklerin çoğu Çin’de üretilmektedir. Son zamanlarda, Sri Lanka'da ve Afrika'da beyaz çeşidi tarlaları ekmeye başlayan ülkeler arasına girdi. Bu yeni beyaz içecekler, Çin'de üretilen geleneksel beyaz ürünlerden farklılaşmak için farklı isimler altında satılmaktadır.

Sohbetlerinizi Altınbaş ile Keyifli Hale Getirin

Sohbetlerinizi Altınbaş ile Keyifli Hale Getirin

Sohbetlerimizin olmazsa olmazı çay demleyip muhabbeti koyulaştırılır. Herkes sıcak içecek ve yanında atıştırmalık birşeyler ile sohbet etmeyi çok sever. Hatta ülkemizde tiryaki diye bir ifade dahi vardır. Bu ülkedeki vatandaşların içecekle ne kadar içli dışlı olduğunu gösteren bir kanıttır. Kaliteli bitkiye ulaşmak her zaman kolay değildir. Çay demleme ustalık gerektiren bir iştir. Püf noktalarına hakim bir kişi tarafından demlenen Çaykur Altınbaş bergamotlu çeşidi kendini hemen belli eder. Bunun dışında içeceğiı lezzetli yapmak için kullanılan bir takım tomurcuk ve buna benzer aroma arttırıcılar da bulunur. Bu bitkinin farklı bir lezzete kavuşmasını sağlar. Tabi herkes bunu sever diyemeyiz. Bazı kişiler tomurcuk kullanımını tercih etmez ve tamamen doğal bir şekilde oluşturulmuş içeceği tercih ederler. İçeceğin tüketilme türleri de farklıdır. Bazı kişiler demli bazıları açık sever. Bu kişiden kişiye değişen bir durumdur. Bergamotlu olanlarda sıklıkla tercih edilen çeşitlerinden bir tanesidir. Kendine has aroması olan bu çeşidi farklı bir deneyim yaşamak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Çay neredeyse 5.000 yıllık bir geçmişe sahip bir bitkidir. İlk olarak Çin'de keşfedilmiştir ve o zamandan beri dünya çapında insan beslenmesinin temel içeceklerinden birini oluşturmuştur. Şu an da bu çay dünya genelinde çok sık tüketilen içeceklerden bir tanesi konumundadır. Ürünün bitki yaprakları ilk olarak binlerce yıl önce Çin'de bulunduğundan bu ülkede çok fazla türde ürün çeşidi vardır. Çeşitli tatları ve güçlü sağlık yararları bizim için oldukça faydalı bir içecek olmasını sağlar. Demli ya da açık, şekerli ya da şekersiz tercih edin, içeceğin tadı ve aroması herkes için bir şeyler sunar. Altınbaş gold çay içmek, herhangi farklı bir içecek içmekten çok fazlasıdır. İçeceğin tarihi, kültürel törenlerdeki önemi ve sayısız çeşidi, içme deneyimini derinleştirir. Ürünün dünyasını keşfetmenizi ve bu göz kamaştırıcı içecek hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğreniminiz iyi bir ürün deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Kaliteli Çay Arayanlar için Olmazsa Olmaz Çaykur Altınbaş

Kaliteli Çay Arayanlar için Olmazsa Olmaz Çaykur Altınbaş

Çayı gerçekten anlamak için hangi bitkiden oluştuğunu bilmeniz gerekir. Hasadın kalitesi ve hatta hasadın zamanı bu içeceğin tadını son derece büyük oranda etkiler. Bu içecekler, demi yapmak için kullanılan bitkilerle farklılaşır. Farklı ürün türleri arasında fazla ayrım yapmak için bu kategorilerin her biri içinde alt kategoriler de bulunur. Bunun nedeni, bu türlerin herhangi bir bitki parçasını içermemesidir. Altınbaş karanfilli çay gibi bitkisel içerikleri olanlar ve aromalılar, baharatları, otları ve çiçekleri suda demlendirerek oluşturulmuş içeceklerdir. Bunun dışında bilmeniz gereken bir diğer konu ise içeceğin satıldığı paket türleridir. Tek kullanımlık olanlar genellikle sallama model olarak isimlendirilirler. Çaykur Altınbaş 200 adet tek bardaklık içimler için hazırlanmıştır. Sık tüketim için uygun bir üründür. Aynı şekilde bu poşet demlik versiyonları da mevcuttur. Tek demlikte demlemek isteyenler için ölçü ayarlama problemini ortadan kaldırır. Bu poşet ürün ile herhangi bir hesaplama ve aktarma işlemi yapmadan doğrudan bir demlik elde edebilirsiniz. Çaykur Altınbaş bu ihtiyaca yönelik ürünlere sahiptir. Genellikle geniş ailelerin tercih ettiği bir diğer ürün kategorisi dökme üründür. Büyük paketler halinde satılan bu ürünlerle istediğiniz miktarda demliğinize aktararak demleme işlemini yapabilirsiniz. Bu türü diğerlerine göre ekonomiktir. Bir diğer merak edilen türü ise beyaz olandır. Yüksek fiyatı ile herkesin kolayca erişemediği bu türü lezzetli aroması ile ön plana çıkmaktadır. Beyaz olanı diğerlerine göre az işlenmiş gerçek içecektir. Doğal görünümünü ve lezzetini korumak için tasarlanmış oldukça basit üretim sürecinden geçer. Bitki yaprakları elle koparılır ve ardından doğal güneş ışığı altında hemen açık havada kurutulur. Damak zevkinize uygun olan farklı aromalı çeşitleri deneyebilir ve sevebileceğiniz yeni lezzetler keşfedebilirsiniz. Sevdiklerinizle hoş sohbetlerinizi çok keyifli hale getirebilirsiniz.

Çaykur Altınbaş Fiyat ve Kampanyaları

Çaykur Altınbaş Fiyat ve Kampanyaları

Çaykur Altınbaş fiyat aralıkları gramajlarına göre farklılıklara sahiptir. İhtiyaca göre herkese hitap eden fiyat aralığı ve ürün çeşitliliği mevcuttur. Düşük gramaja sahip paketler almak yerine bir, iki, üç kg büyüklükte bir paket almanız halinde hesaplı bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz. Fiyat konusunda sizi zorlamayacak olan bu paket, hesaplı ve makul bir rakam üzerinden işlem yapmanızı sağlar. Uzun süreler ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu paket ile lezzetli vakitler geçirebilirsiniz. Ürünün 1 kg uygun fiyatı ile sıklıkla tercih edilen bir paket türüdür. Yüksek fiyatlar ödemek istemeyen kişiler için mantıklı bir seçenek olacaktır. Bunun yanı sıra kampanya dönemlerinde cazip indirimlerle karşılaşmanız mümkündür. Belirli aralıklarla yapılan kampanya dönemlerinde bütçe dostu fiyatlar müşterileri memnun eder. Hayatın her alanında sürekli kullanılan bu içecek türünün uygun fiyatlarla olması oldukça avantajlı bir durumdur. İndirimlerden yararlanmak için kampanyaları takip etmeniz yeterli olur. Bu dönemlerde isterseniz çoklu paketlerden alabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Böylece bütçeniz açısından önemli bir tasarruf yapabilirsiniz. Özel tasarlanmış ambalajı ile kullanım açısından çok rahattır. Çaykur Altınbaş çeşitleri içinde tek başına yaşayan kişiler için uygun kullanım sağlayan paketler bulunur. Tekli paketlerin lezzet açısından diğer paketler ile bir farkı yoktur. Kalite, üretim ve paketleme açısından tamamen aynıdır, benzer süreçlerden ve teknolojilerden geçer. Bu türü oldukça fazla tercih edilen ürün türlerinden bir tanesidir. Çok büyük boyutlarda olmaması sebebiyle saklama ve muhafaza etme açısından müşterilere kolaylık sağlar. 500 gr 20 adet uygun fiyata ürün almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir paket çeşididir. İçerisinde 500 gram halinde 20 paket ürün bulunmaktadır. Adet miktarı arttığı için birim başına ödenen fiyat uygun olmaktadır. Aylık 1 kg tüketen bir hane için yaklaşık 10 ay boyunca ihtiyacını karşılayabilecekleri bir paket türüdür. Çaykur Altınbaş siyah paket ürün eşsiz tadı ve pratik kullanımı sayesinde çok fazla kişi tarafından kullanılan, beğenilen ve tercih edilen bir üründür.

Çaykur Altınbaş ile Eşsiz İçim Deneyimi

Çaykur Altınbaş ile Eşsiz İçim Deneyimi

Çaykur Altınbaş tomurcuklu diğer türlerinden farklı bir lezzete ve aromaya sahiptir. Bitkiyi tomurcuk ile seven kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bu tarz kişilerin kesinlikle seveceği bu ürün türü, müşteriler tarafından çok iyi yorumlar ve oldukça fazla sayıda beğeniler almıştır. Çaykur Altınbaş Earl Grey ise lezzetiyle fark yaratan bir içecektir. Eşsiz tadı ilk yudumlamadan itibaren hissedilir ve lezzetli bir deneyim yaşamanızı sağlar. 1000 gr boyutları ve gramajı ile oldukça sevilen ve tercih edilen bir çeşididir. Aileler için uygun olan bu çeşidi kullanım miktarına göre değişmekle birlikte yaklaşık bir aylık bir süre için ihtiyacınızı karşılamaya yetecek miktardadır. Bergamotlu alternatif oldukça iyi bir lezzete sahiptir. Çaykur Altınbaş 200 g, 400 g küçük aileler ya da tek yaşayanlar için idealdir. Ürünü 80'li paketler halinde dahi satılmaktadır. Ürün özellikleri ve kalitesiyle fark yaratmaktadır. Tüm ürün çeşitleri her türlü kalite kontrol ve denetleme sürecinden geçerek çok iyi şekilde sizlere sunulmaktadır. Trendyol üzerinden bütün bu çeşitleri inceleyebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Çaykur Altınbaş teneke kutu seçenekleriyle de satışa sunulmaktadır. Türk sofralarının olmazsa olmazı herkes tarafından sıklıkla tüketilen bir içecektir. Kahvaltılarda, akşam yemeğinden sonra ya da günün herhangi bir zamanında tüketilebilir. Ülkemiz bitki açısından zengin topraklara sahiptir. Çay denilince akla ilk gelen şehrimiz Rize’dir. Türkiye’de üretilen bitkinin çok büyük bir kısmı bu şehrimizden çıkmaktadır. Verimli toprakları ve yemyeşil doğası ile adeta bitkini başkentidir. Sadece ülkemiz değil aynı zamanda dünyada bu içecek söylendiğinde akıllara gelen ilk şehirlerden bir tanesidir.

Çaykur’un Vazgeçilmez Ürünleri

Çaykur’un Vazgeçilmez Ürünleri

Dünyada birçok ülkeye bu ürünün ihracatı bu şehrimizden gerçekleşmektedir. Aynı zamanda ülkenin ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Bölge halkı için iş olanağı yaratır. Genellikle mevsimlik işçiler tarafından ürün toplamı işlemi gerçekleşir. Hemen hemen herkes Rize’de üretilen bitkinin kalitesini bilinir. Rize bu konuda muazzam bir kaynağa ve güzelliğe sahiptir. Engebeli arazide ürün toplama işlemi gerçekten çok meşakkatli bir süreçtir. Bitkiyi toplarken zarar vermeden toplamak deminin kalitesinde büyük bir öneme sahiptir. Bunun için tecrübeli kişilerin ürünü toplaması ve işe yeni başlayan kişilere doğru toplama taktiklerini öğretmesi içeçeğin kalitesinin artmasında büyük bir öneme sahiptir. Çaykur Altınbaş klasik çok sık kullanılan ve beğenilen bir çeşididir. Klasik bir lezzet arayan kişiler için uygundur. Çeşitli paket ve ölçülerde satılır. Farklı boyutlarda satılması dolayısıyla ihtiyacınıza uygun olan türü seçebilirsiniz. Böylece ekonomik olarak kendinizi zorlamamış olursunuz. Çaykur Altınbaş sallama çay hız kazanmak isteyenler için uygundur. Günlük koşuşturma arasında hızlı bir mola vermek isteyenler için uygundur. Çaykur Altınbaş poşet çay fiyat ve sunduğu lezzet açısından oldukça başarılı çeşidi sıklıkta tercih edilir. Müşterilerden çok iyi yorumlar alan bu ürünü deneyenlere güzel bir lezzet deneyimi yaşatır. Uygun fiyatı ile satın almak isteyen kişilerin bütçelerini zorlamaz. Siyah bir paket içerisinde satılan ürün tüm kalite denetimlerinden geçirilerek üretilir. Çaykur Altınbaş gold Tamamen doğal ve katkı maddesi içermemesi nedeniyle sağlık açısından yararlıdır. Poşet ürün konseptinde olması nedeniyle ölçü ayarlamalarında zorlanan kişiler için idealdir. Hızlı bir şekilde suyun kaynamasından sonra poşet ürünü demliğinize atarak demlemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Poşetin koruyucu yapısı sayesinde bitki parçacıklarının bardağınıza gelmesinin önüne geçilmiş olur. Bu özelliği sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Tüm ürünlere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.