Boyut
Fiyat
Renk
Set Tipi
Ölçü
Materyal
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çekmeceli Yatak

" araması için 105 sonuç listeleniyor

En Güzel Çekmeceli Yatak Modelleri Trendyol’da!

Ev dekorasyonu özenli ve detaylı adımlara sahiptir. Evlerde bulunan malzemelerin depolanması ise ciddi sorunlara sebebiyet verir. Çekmeceli yatak modelleri depolama konusunda yardımcı tasarımlardan biridir. Bunlar klasik bir yatak formunda olmakla beraber çekmeceler vasıtasıyla alan sağlamada etkilidir. Çekmece mantığı ise çeşitlilik gösterir. Bu sayede farklı yatak modelleri için çeşitli tasarımlar ortaya konulur. Alttan çekmeceli yatak modellerinin yanı sıra, yanında veya ayrı bir bölüm olarak kullanılır. Ayrı olarak çekmeceler komidin olarak yanı başında bulunan parçalardır. Ancak bununla beraber ürünle bağlantılı olarak kullanılanlar da vardır. Trendyol’dan çekmeceli yatak online olarak görüntüleyerek bu modelleri listeleyebilirsiniz. Kendiniz için ideal ürünleri tercih ederek evinizde fazladan alan sağlayabilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Çekmeceli Yatak Modelleri

Kullanışlı ve Dayanıklı Çekmeceli Yatak Modelleri

Çekmeceli yatak modelleri birbirinden farklı özelliklerle farklı formlar için özel olarak üretilir. Çift kişilik, tek kişilik çekmeceli yatak modelleri klasik formlar için kullanılır. Ürünün yanında ya da doğrudan altında çekilerek oluşturulmuş alanlar bulunur. Bölmeli yapıları sayesinde düzenli bir alan oluşmasına da katkı sağlar. Ayrıca alt kısımda bulunanlar için dilediğiniz genişlik ve boyda tercihler yapabilirsiniz. Çekmeceli sedir yatak, ahşap severlerin dikkatini çeker. Altta çekilebilir alanlar oluşturur. Bunlar yüksek modeller değildir. Yere yakın ve küçük modellerdir. Ayrıca bu mantıkla yavrulu çekmeceli yatak modelleri tercih edilir. Bu modeller sayesinde tek bir formda iki tane yatılacak alan ortaya çıkar. Bu özellikle çok çocuklu aileler için etkili bir çözümdür. Ayrıca iki çocuklu ve küçük eve sahip aileler için de alan sağlar. Çekmeceli ranza yatak modeli dikkat çeken parçalardan biridir. Küçük evlerde az alandan çokça fayda sağlar. Çekmeceli bebek yatağı ise bebeğin eşyalarının bir üründe toplanmasını sağlar. Bu modellerde beşiğin çevresi kaplanır. Alan sağlanarak bebeğe dair tüm materyaller tek bir alana toplanmasını sağlar.

Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Çekmeceli Yataklar

Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Çekmeceli Yataklar

Tüm bunların yanı sıra çekmeceli koltuk yataklar özellikle misafirler için kullanılabilir ürünlerdir. Misafirlerin yatması için özel bir odaya sahip olmayan kişiler bu ürünlerle alandan tasarruf sağlarken misafirlerin de rahatlığını garanti eder. Ürünlerin altına konulan bölmelere nevresim takımlarını yerleştirerek hızlıca dilediğiniz zaman kurulum sağlayabilirsiniz. Çekmeceli bazalı yatak modelleri ise bazaya alternatif getiren tasarımlardandır. Bazanın açılabilir olmasının yanı sıra bu fonksiyon sayesinde dilediğiniz bölümden kaldırma işlemine ihtiyaç duymadan dilediğiniz parçaları alabilirsiniz. Çekmeceli ikili yatak, tekli veya ikili format fark etmeksizin bu tasarımın kullanılabileceği modellerdir. Ancak ikili olanlar daha geniş olması sayesinde alandan tasarruf sağlar. Son olarak klasik modellerin yanı sıra ahşap çekmeceli yatak, ahşap severler için birebirdir. Hem doğal hem de kullanışlı bir alan sağlayarak evinizde ferahlık sağlayabilirsiniz.

Kampanyalı Fiyat Seçenekleriyle Çekmeceli Yataklar

Kampanyalı Fiyat Seçenekleriyle Çekmeceli Yataklar

Çekmeceli yatak fiyatları, sağladığı avantajlar, sağlamlık ve kalitesi üzerinden belirlenir. Burada malzemenin dayanıklı olması ve bozulmaması önemlidir. Ayrıca bunları belirlerken her marka kendi koyduğu ölçütler doğrultusunda bir fiyat skalası oluşturur. Bu sayede hemen hemen her bütçeye uygun altı çekmeceli yatak modeli bulmanız mümkündür. Burada beğendiğiniz ürünleri görüntüleyebilir, ürün özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Dilerseniz daha detaylı bilgi almak için deneyimli müşterilerin yazdığı çekmeceli yatak yorum bölümüne bakabilirsiniz. Farklı deneyimlere sahip müşteriler ürünler hakkında kendi fikir ve görüşlerini paylaşırlar. Bu sayede ürünün kullanışlılığı, sağladığı faydaları gibi pek çok konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Buradan yola çıkarak farklı markaların ürünlerini karşılaştırabilir, kendiniz için uygun ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca dönemsel olarak gerçekleştirilen çekmeceli yatak indirim kampanyaları ile bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı alışverişin adresi Trendyol’dan çekmeceli yatak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.