Çelik Çay Tabağı

138+ Ürün
ÖzSa Home 6'lı Avons Çay Tabağı - 18/10 Paslanmaz Çelik 6 Kişilik

ÖzSa HomeResmi satıcı rozeti 6'lı Avons Çay Tabağı - 18/10 Paslanmaz Çelik 6 Kişilik

6
Çay Tabağı
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
899 TL
(149,83 TL/adet)
ŞENVER HOME Dalga Model Çiçek Detaylı 6'lı Çay Tabağı
Fenomen Seçimi

ŞENVER HOMEResmi satıcı rozeti Dalga Model Çiçek Detaylı 6'lı Çay Tabağı

Çay Tabağı
6
4.2
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
395 TL
(65,83 TL/adet)
BAYDURSAN Çelik Yemek Tabağı, Paslanmaz Çelik Paça Tabak No.6
Hızlı Teslimat

BAYDURSAN Çelik Yemek Tabağı, Paslanmaz Çelik Paça Tabak No.6

Çay Tabağı
1 Parça
5.0
(2)
149,75 TL
atabey home collection METAL 6'LI ÇAY TABAĞI & DÖKÜM GÜL ÇERÇEVELİ GÜMÜŞ-GOLD...
Videolu Ürün

atabey home collection METAL 6'LI ÇAY TABAĞI & DÖKÜM GÜL ÇERÇEVELİ GÜMÜŞ-GOLD 5.5 CM İÇ BARDAK ÇAPI - 12 CM GENEL ÇAP

6
Çay Tabağı
Kargo Bedava
35 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.199 TL
(199,83 TL/adet)
Tiamo Bella Çay Tabak / 6 Kişilik
Hızlı Teslimat

Tiamo Bella Çay Tabak / 6 Kişilik

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
964,30 TL
(160,72 TL/adet)
Tiamo Mios Çay Seti 18 Parça / 6 Kişilik Gold
Hızlı Teslimat

Tiamo Mios Çay Seti 18 Parça / 6 Kişilik Gold

Çay Tabağı
6+
Kargo Bedava
2.299 TL
(127,72 TL/adet)
Arsel Defne Saten Sade Paslanmaz Çelik Çay Tabağı 6'lı Set 304 Kalite Desenli
Başarılı Satıcı

Arsel Defne Saten Sade Paslanmaz Çelik Çay Tabağı 6'lı Set 304 Kalite Desenli

Çay Tabağı
6
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
899 TL
(149,83 TL/adet)
Genel Markalar Rio Çay Tabağı 6 Adet 18/10 Çelik (FULL SARI TİTANIUM)

Genel Markalar Rio Çay Tabağı 6 Adet 18/10 Çelik (FULL SARI TİTANIUM)

Çay Tabağı
6
4.6
(9)
Kargo Bedava
999 TL
(166,50 TL/adet)
Arsel Nord Sade Paslanmaz Çelik Mat (Skoçlu) Yuvarlak Çay Tabağı 6'lı Set 304...
Başarılı Satıcı

Arsel Nord Sade Paslanmaz Çelik Mat (Skoçlu) Yuvarlak Çay Tabağı 6'lı Set 304 Kalite 18/10

6
Çay Tabağı
Kargo Bedava
632,08 TL
(105,35 TL/adet)
Metler Paslanmaz Çelik Tabak Seti | 6'lı Kamp ve Piknik Tabağı | Dayanıklı 43...

Metler Paslanmaz Çelik Tabak Seti | 6'lı Kamp ve Piknik Tabağı | Dayanıklı 430 Çelik | Hafif ve Taşınabilir

6
Çay Tabağı
1.0
(1)
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Sepette509,55 TL589 TL
ÖzSa Home 6'lı Hürrem Çay Tabağı - 18/10 Paslanmaz Çelik 6 Kişilik

ÖzSa HomeResmi satıcı rozeti 6'lı Hürrem Çay Tabağı - 18/10 Paslanmaz Çelik 6 Kişilik

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
899 TL
(149,83 TL/adet)
Tiamo Ela Çay Tabak Gold 6 Kişilik
Hızlı Teslimat

Tiamo Ela Çay Tabak Gold 6 Kişilik

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
1.199 TL
(199,83 TL/adet)
Narin Dalga - Çay Tabak - Mat

NarinResmi satıcı rozeti Dalga - Çay Tabak - Mat

Çay Tabağı
6+
Kargo Bedava
2.217 TL
(2.217 TL/adet)
BAYDURSAN Çelik Yemek Tabağı, Paslanmaz Çelik Paça Tabak No.2

BAYDURSAN Çelik Yemek Tabağı, Paslanmaz Çelik Paça Tabak No.2

Çay Tabağı
1 Parça
135 TL
Narin Gümüş - Çay Tabak - Sade

NarinResmi satıcı rozeti Gümüş - Çay Tabak - Sade

Çay Tabağı
6+
5.0
(3)
Kargo Bedava
1.757 TL
ÖZBURAK Lüx Kare Gold Ayaklı Kek, Pasta, Kurabiye,Tatlı, İkramlık, Çeyizlik S...
Hızlı Teslimat

ÖZBURAK Lüx Kare Gold Ayaklı Kek, Pasta, Kurabiye,Tatlı, İkramlık, Çeyizlik Sunum Servis Standı

1
Ayaklı Sunumluk
5.0
(1)
Kargo Bedava
659 TL
abnturk Paslanmaz Çelik Rostfrei 6 Adet Kare Çay Tabağı
Yetkili Satıcı

abnturk Paslanmaz Çelik Rostfrei 6 Adet Kare Çay Tabağı

Çay Tabağı
6
3.0
(1)
347,88 TL
(57,98 TL/adet)
Narin Gümüş - Çay Tabak -büyük - Sade
Başarılı Satıcı

Narin Gümüş - Çay Tabak -büyük - Sade

Çay Tabağı
6+
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Kargo Bedava
1.899 TL
Trendyol Plus ile1.804,05 TL
Narin Halley - Çay Tabak - Büyük Boy - Mat

NarinResmi satıcı rozeti Halley - Çay Tabak - Büyük Boy - Mat

6+
Çay Tabağı
5.0
(3)
Kargo Bedava
2.377 TL
Arsel Domino Gold Paslanmaz Çelik Kare Çay Tabağı 6'lı Set 304 Kalite Desenli...
Başarılı Satıcı

Arsel Domino Gold Paslanmaz Çelik Kare Çay Tabağı 6'lı Set 304 Kalite Desenli Altın Kaplama 18/10

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
1.204,85 TL
(200,81 TL/adet)
Narin Halley - Çay Tabak - Büyük Boy - Altın
Başarılı Satıcı

Narin Halley - Çay Tabak - Büyük Boy - Altın

Çay Tabağı
6+
Kargo Bedava
1000 TL Kupon
Kargo Bedava
6.500 TL
Trendyol Plus ile6.175 TL
atabey home collection METAL 6'LI ÇAY TABAĞI & DÖKÜM GÜL ÇERÇEVELİ ve KAŞIKLI...

atabey home collection METAL 6'LI ÇAY TABAĞI & DÖKÜM GÜL ÇERÇEVELİ ve KAŞIKLI 5.5 CM İÇ BARDAK ÇAPI FULL GOLD

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
41 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.399 TL
(233,17 TL/adet)
Tiamo Roma Çay Seti 6 Kişilik
Hızlı Teslimat

Tiamo Roma Çay Seti 6 Kişilik

Çay Tabağı
6+
Kargo Bedava
1.864,30 TL
(310,72 TL/adet)
ÖzSa Home 6'lı Areo Çay Tabağı - 18/10 Paslanmaz Çelik 6 Kişilik

ÖzSa HomeResmi satıcı rozeti 6'lı Areo Çay Tabağı - 18/10 Paslanmaz Çelik 6 Kişilik

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.499 TL
(249,83 TL/adet)

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?