İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Kullanım Amacı
Ürün Değerlendirmesi
"

çelik tabanlık

" araması için 61 sonuç listeleniyor
Kifidis Çelik Tabanlık 34-46
Kargo Bedava
KifidisÇelik Tabanlık 34-46
(4)
Çelik Tabanlık 34-46
185 TL
Sepete Git
goldenform Çelik Tabanlık
Kargo Bedava
goldenformÇelik Tabanlık
209,90 TL
Sepete Git
Kifidis Çelik Tabanlık 34-46
Kargo Bedava
KifidisÇelik Tabanlık 34-46
(1)
222 TL
Sepete Git
Orthosoft Çelik Tabanlık
Kargo Bedava
OrthosoftÇelik Tabanlık
220 TL
Sepete Git
Biofix Çelik Tabanlık No:39-40
Kargo Bedava
BiofixÇelik Tabanlık No:39-40
300,99 TL
Sepete Git
Biofix Çelik Tabanlık No:41-42
Kargo Bedava
BiofixÇelik Tabanlık No:41-42
300,99 TL
Sepete Git
Biofix Çelik Tabanlık
Kargo Bedava
BiofixÇelik Tabanlık
300,99 TL
Sepete Git

Beğenilen Çelik Tabanlık Modelleri Trendyol’da!

Ayaklar gün boyu yürümeyi sağlar ve vücudun önemli organları arasındadır. Sağlıklı ayaklar için ayak bakımı, giyilen ayakkabı ve tabanlık önemlidir. Çelik tabanlıklar yüksek taban ve düz taban rahatsızlığına sahip müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Bu rahatsızlığa sahip hastaların ayaklarında bulunan metatarsal arkın desteklenmesi gerekir. Yaşam konforunuzu, kalitenizi artırmak ve günlük aktivitelerde de daha rahat hareket edebilmek için bu ürün önemlidir. Ortopedik çelik tabanlık ayağınızın şeklini ideal konuma getirir. Genel olarak hakiki deriden üretilen tabanlıklar ayak rahatsızlıklarında doktorlar tarafından tavsiye edilen ürünler arasındadır. Genel kullanıma da uygun olan bu ürünler üst seviye kaliteyle üretilir. Siz de üst düzey kaliteli tabanlık modellerinden dilediğinizi Trendyol’dan alabilirsiniz.

Güvenlik ve Konfor Sağlayan Çelik Tabanlıklar

Güvenlik ve Konfor Sağlayan Çelik Tabanlıklar

Çelik balenli tabanlıklar genel olarak yüzde yüz hakiki deriden üretilir. Ayağınızın hava alması için üretiminde kullanılan malzeme önemlidir. Derinin özelliği olarak antibakteriyel olan bu ürün, ayaklardaki mantar oluşumunu engeller. Esnek olmasının yanında çelik ile güçlendirilmiş alt kısmı ayağın gerekli noktalarını sıkıca kavrar. Ayakkabının topuk kısmına gelecek şekilde çift tarafa uygun şekilde yerleştirerek kolayca kullanabilirsiniz. Ark destekli çelik tabanlık modelleri ayaklardaki refleks noktalarına gereken basıncı uygulayarak vücuttaki gerekli sinir uçlarını uyarır ve kan dolaşımını düzenlemek konusunda yarar sağlar. Vücut için gerekli olan enerji akımının dolaşımını da dengeleyen bu ürün, gün boyu mental olarak da rahat etmenizi sağlar. Çelik destekleri gün boyu ayağın topuk ve uç kısımlarındaki ani ve aşırı yükselmeleri absorbe ederek gün içerisinde ayak ağrısını en aza indirger. Çelik tabanlık kullananlar düz taban ve çukur taban rahatsızlıklarının oluşturduğu ayak ağrılarını azalttığı konusunda olumlu fikir beyan eder. Çelik tabanlıkları çalışırken ve spor yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dikkatleri Üzerinde Toplayan Çelik Tabanlık Tasarımları

Dikkatleri Üzerinde Toplayan Çelik Tabanlık Tasarımları

Ayaklarda oluşabilecek rahatsızlıkların nedenleri obezite, ayak ve ayak bileğindeki travmalar ve yaşlanma olarak sayılabilir. Bu ürünler günlük aktivitelerinizde rahatlıkla hareket etmeniz için üretilir. Bu tabanlıklar ile içe ve dışa basma sorunundan da kurtulabilirsiniz. Temizliği de oldukça kolay olan bu ürünü nemli bir bezle silerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çelik tabanlık online olarak da Trendyol üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayaklarınıza ortopedik olarak şekil vermeyi amaçlayan bu ürün, hayat kalitenizi olumlu yönde etkiler. İki farklı modeli bulunan bu ürünler hem yarım hem de tam tabanlık şeklinde üretilir. Yarım tabanlıklar parmak uçlarınıza kadar gelmez. Bu sayede ayakkabının ön kısmı ayağınızı sıkıştırmaz. Ayakkabının ayağınıza olan bolluğuna göre tam boy olanları da kullanabilirsiniz. Çelik tabanlık tavsiyeleri incelendiğinde bu ürünün hava alarak ayak kokusunu azalttığı da görülür.

Kampanyalı Seçenekleri ile Çelik Tabanlık Fiyatları

Kampanyalı Seçenekleri ile Çelik Tabanlık Fiyatları

Çelik tabanlıklar farklı markalar tarafından üretilerek müşterilere sunulur. Çelik tabanlık fiyatları üretiminde kullanılan malzeme kalitesi, markası ve özelliklerine göre belirlenir. Ayağınızın konforu iş hayatınızda ve spor yaşantınızda hayat kaliteniz için önemlidir. Kimi zaman duruş bozuklukları, kimi zaman da doğuştan gelen ayak rahatsızlıklarının giderilmesinde bu tabanlıklar çok önemlidir. Çelik tabanlık indirimlerini Trendyol üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Bütçenize uygun ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Ayakların altı vücudumuzun diğer bölgelerinde olduğu gibi sinir uçlarının bulunduğu merkez noktalardan biridir. Vücudunuzun dengesini korumak için ayakları korumak önemli bir husustur. Çelik tabanlık yorumları bu ürünün fiziksel olarak rahatlığı konusunda hemfikirdir. Çelik konstrüksiyon desteği ile kolay kolay yamulmaz ve formunu kaybetmez. Esnek olduğu kadar sağlam olan bu malzemeyi gönül rahatlığı ile kullanırsınız. Çelik tabanlık satın almak için Trendyol’u inceleyebilir, size uygun olan tabanlığı satın alabilirsiniz.