Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Garanti Süresi
Araba Ağırlığı
Ek Özellikler
Materyal
Taşıma Kapasitesi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Chicco Ohlala

" araması için 24 sonuç listeleniyor
Chicco Ohlala 3 Bebek Arabası
Kargo Bedava

ChiccoOhlala 3 Bebek Arabası

4.699 TL
Sepete Git
Chicco Ohlala 3 Bebek Arabası
Kargo Bedava

ChiccoOhlala 3 Bebek Arabası

(1)
4.399 TL
Sepete Git
Chicco Ohlala 3 Bebek Arabası
Kargo Bedava

ChiccoOhlala 3 Bebek Arabası

(1)
7.359 TL
Sepete Git
Chicco Ohlalà Twın Paprıka
Kargo Bedava

ChiccoOhlalà Twın Paprıka

15.598,83 TL
Sepete Git

Chicco Ohlala

Bebeğiniz İçin Doğru Tercih Chicco Ohlala

Bebekleriyle seyahat etmek isteyenler tarafından satın alınan bebek arabaları arasında Chicco Ohlala bebek arabaları farklı renk, tasarım ve özellikleri ile bebek arabası almak isteyen anne ve babaların en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Chicco Ohlala ultra hafif bebek arabası modelleri kolayca katlanabilir olması nedeniyle kullanım kolaylığı sağlar. Ultra hafif modeller ortalama 3-4 kilo arasındadır. Tek elle katlanabilir olması tercih sebebidir. Bebeğinizin doğumun itibaren Ohlala 2 modellerini kullanabilirsiniz. Çıkarıp yıkanabilir kılıfı olduğu için tekrar tekrar yıkayabilir, bebeğinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Ohlala 2 modellerinin sırt tarafı kademe kademe ayarlanabilir ve bebeğinize farklı şekillerde oturma olanağı sağlar. Chicco Ohlala 2 bebek arabası modelleri farklı renk ve desenleri ile dikkat çekmektedir. Siyahtan sarıya pembeden griye pek çok renkte model bulmak mümkündür. Ohlala 2 bebek arabaları ikiz ve üçüz bebekler için de modeller üretmiştir. Ultra hafif ebeveynler için kolay kullanım sağlar, bebekler için de oldukça konforludur. Chicco Ohlala ikiz hafif bebek arabaları, kolayca katlanabilir kılıfı da çıkarılabilir ve yıkanabilirdir. İkiz bebekleri için üretilmiş modeller de doğumdan itibaren kullanılabilmektedir. Chicco markasının bir diğer modeli ise baston pusettir. Geniş oturma alanı ile bebeğiniz güvenle seyahat edebilir. Renk ve tasarımları ile oldukça şık bir görünümü olan baston modeller anneler için de kolay bir sürüş sağlar. Baston modeller de doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Sırt kısmı 4 ayrı kademeye sahiptir. Pusetin üstünde bulunan tente açılıp kapanabilir ve sıcak ve güneşli havalarda güneşlik olarak kullanılabilir. Güneşliğe ek olarak baston modellerde puseti kapatan yağmurluklar bebeğinizi yağmurlu havalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Kolayca kapanabilen baston modeller tutma kısmıyla rahatlıkla taşınabilmektedir. Bebek arabaları çocuklarınızı dış etkilerden koruyacak şekilde üretilmiştir ayrıca 360 derece dönebilen tekerlek ile bebek arabanızı kolayca döndürebilirsiniz. Baston bebek arabaları dışında bazı bebek arabalarında yeni doğan bebekler için tasarlanmış bebek arabasından ayrı da kullanılabilen arabalar da yeni doğan bebeğiniz varsa tercih edebileceğiniz bir üründür. Ayrılabilen üst kısmı sayesinde bebeğinizi arabanıza güvenle koyabilirsiniz. Travel sistem Chicco bebek arabaları en çok tercih edilen bebek arabası modellerindendir.

Kullanışlı Chicco Bebek Arabaları

Bebek arabası seçimi oldukça önemlidir. Anne-babaların bebeğinizle dışarıda dolaşırken ya da uzak mesafelere yolculuk yaparken bebek arabası kullanma hayatınızı kolaylaştıracaktır. Chicco Ohlala bebek arabası ile bebeğiniz yağmur gibi dış etkenlerden koruyabilir ve bebeğinize güvenli ve konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Bebek arabası seçerken kullanışlı ürünü seçmek oldukça önemlidir. Chicco ultra hafif bebek arabası hafifliği, kolay açılır kapanabilir olması ve şık tasarımlarıyla göze çarpmaktadır. Dışarda dolaşırken uzun yola giderken taşlı bir yolda yürürken bebek arabasının modeli oldukça önem taşıyan bir konudur. Doğru bebek arabası seçimi, hayatınızı kolaylaştıracaktır. Eğer ikiz bebekleriniz varsa çoklu bebek arabaları sizin için en kullanışlı modeller olacaktır. 2 bebek arabası kullanmak yerine tek bebek arabası ile kolayca dışarıda dolaşabilir, bebeğinizle vakit geçirebilirsiniz. Chicco Ohlala çoklu bebek arabaları rahatlığı ve konforu ön plana çıkar Chicco bebek arabaları kolay açılıp kapanabilir özelliği ile annelere kolay kullanım sağlamaktadır. Tekerlekleri 360 derece dönebilen arabaların manevra kabiliyetler yüksektedir. 360 derece dönme özelliği olan arabalar kalabalık alanlarda kullanışlıdır. Bebek arabalarında bebeğinizin güvenliği çok önemlidir. Emniyet kemeri bulunan Chicco Ohlala bebek arabası bebeğinizle güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayarlanabilir koltuklar bebeğiniz tamamen yatabilir ya da bebeğiniz oturur pozisyonda durabilir. Açılıp kapanabilir güneşliği ile güneşli havalarda bebeğinizi güneşten koruyabilir, yağmuru havalarda bütün arabayı saran tente ile bebeğinizin ıslanmasını engeller. Chicco Ohlala bebek arabalarının saplarının uzayıp kısalabilmesi dolayısıyla Chicco Ohlala manuel kullanımı oldukça kolaydır. Standart Chicco Ohlala puset travel sistem modelleri genellike ağır ve büyüktür. Üst kısmındaki çıkabilir ve bebeğiniz ile rahatça seyahat edebilirsiniz. Fiyatları standart bebek arabalarından biraz daha fazladır ancak travel bebek arabaları kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Kullanışlılık, bebek arabası seçiminde en önemli etkendir. Ama Chicco Ohlala aynı model arabaları; mavi, kırmızı, pembe gibi birçok renkte üretmiştir. Canlı renkleri, renklerin birbiriyle uyumluluğu da Chicco bebek arabalarını cazip kılan bir noktadır. Canlı ve parlak renkleri ile en çok tercih edilen modellerden biri Chicco Ohlala sarı bebek arabalarıdır.

Chicco Ohlala Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ürünler erkek ve kız bebekler için ayrı olarak üretildiği gibi hem kız hem erkek bebeklerin Chicco Ohlala puset modelleri de var. Özel seri ürünlerinden Chicco Ohlala tropik orman yeşil renkli ve üzerine deseler taşıyan Chicco Ohlala ürünlerindendir. Ürün kolayca katlanabilmekte ve katlandıktan sonra dik durabilmektedir. Yer işgal etmeyen ve kolayca taşınabilen tropik orman, özel serinin dikkat çeken modellerindendir. Özel seride yer alan Chicco Ohlala 2 bebek arabası hem kız hem de erkek çocuklar için seçilebilecek modellerdendir. Chicco Ohlala bebek arabası modelleri pembe renkli, gri kılıfı olan bir üründür. Kılıfta olan gökkuşağı, kalp gibi desenler bebek arabasına oldukça şık bir görüntü vermektedir. Ohlala bebek arabalarının tek renk modelleri de vardır. Chicco Ohlala sarı renk model, oldukça şık bir üründür, sarı rengin canlılığı bebek arabasını cazip kılar. Chicco Ohlala siyah modeli de hem kız hem de erkek bebekler için kullanılabilen en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Chicco Ohlala paprika ismini taşıyan Chicco Ohlala puset adından da anlaşılacağı üzere kırmızı olan tasarlanmış bir üründür. Ayrıca Chicco Ohlala pembe tasarımlı ürünler, kız bebekler için uygun olan pembe renkli bir üründür. Farklı renk ve tasarımda üretilmiş olan ürünler travel sistem, ikiz bebek arabaları, kolayca taşınabilen baston arabaları ultra hafif ve kolay katlanabilen ürünlerdir. Chicco kalitesiyle üretilen ürünler uzun yıllar kullanıma uygundur. Geniş ve hacimli iç hacmi bulunan travel sistem bebek arabası modelleri çift yönlü oturma ünitesi için hem sizin hem de bebeğiniz için maksimum fayda alınması düşünülerek üretilmiştir. Kolaylıkla ayarlanabilen çok kademeli itme kolu son derece ergonomiktir. Chicco Ohlala 2 bebek arabaların kılıfları fermuarlı olduğu için çıkarılıp tekrar tekrar yıkanabilir. Bebeğinizin pozisyonuna göre ayarlanan ve tamamen yatabilen sırt dayanağı ile bebeğiniz bebek arabasında geçirdiği zamanda boyunca rahat eder ve uyuyabilir. Chicco Ohlala 2 bebek arabası arasında olan fren sistemi ile bebek arabanızı kolayca durdurabilir ve kilitleyebilirsiniz.

Rahat ve Güvenli Chicco Ohlala

Chicco Ohlala ultra hafif bebek arabası oldukça güzel bir şekle sahiptir ve 3,8 kg olan ağırlığı ile kullanımı ve taşıması oldukça kolaydır. Bir yandan bebeğinizi tutarken bir yandan da tek eliniz ile dahi ürünü açıp kapatarak kullanabilirsiniz. İtalyan bir marka olan Chicco Ohlala ürünleri bebeğiniz için oldukça konforludur size de oldukça rahat bir kontrol sağlar. Kolay sürülür, kolayca kaldırılır. Ürünü tutma yerleri de oldukça kolay kavranabilmektedir. Chicco Ohlala puset ürünlerini kolayca kilitleyebildiğiniz için bebeğiniz güvenle pusetinde oturabilmektedir. Chicco Ohlala arabası modelleri arasında bu tarz pusetler bulunmaktadır. Bu modeller, kolay bir sürüş sağlar ve 360 derece dönen tekerlekleri ile 3 kademeye sahip arka bölümü ve ekstra pedi olan oturma ünitesi ile Baston puset modellerindendir. Bu model doğumdan itibaren kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Baston modeller geniş oturma bölümü ile bebeğiniz için maksimum rahatlık sağlamaktadır. Chicco Ohlala modelleri pek çok farklı renkte üretilmiş bir modeldir. Chicco Ohlala baston bebek arabası modelleri, ikiz bebekler için üretilmiş modelleri siyah, kırmızı, mavi gibi birçok renkte satışa sunulmuştur. Chicco Ohlala bebek arabası kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen bu model kolay katlanabilir ve taşınabilir olduğu için anne babalar Chicco Ohlala arabalarını tercih etmektedirler. Chicco Ohlala bebek arabası yorumları incelendiğinde yorumların büyük bir kısmının olumlu olduğu göze çarpmaktadır. Ürün tercihinde bu yorumlar da oldukça etkili olmaktadır. Travel sistem araçlarında yeni doğan bebeğinizi güvenle gezdirebilir, arabanıza da koyabilirsiniz. 90 derece dönebilen koltuk sayesinde bebeğiniz isterseniz size bakar, isterseniz de ters tarafa çevirebilir. Çocuklarla yakın olmak isteyen anne ve babalar için bu model oldukça uygundur. Ergonomik ve şık olan Chicco Ohlala 2 bebek arabası modelleri tek elle katlanabilir ayrıca çok hafif olduklarından dolayı tek elle taşıyabilirsiniz. Bebeği ile yalnız vakit geçirmek anneler için Chicco Ohlala ultra hafif bebek arabası oldukça kullanışlıdır. Baston tipli modeller geniş ve hacimli oturma koltuğu sayesinde çocuğunuz için rahat bir pozisyon sağlar. Yeni doğanlar için çok tercih edilmeyen baston tip modeller, kız ve erkek çocuklar için tercih edilmektedir. Baston tipli modeller kolayca katlanabilir ürünler olduğu için kullanışlı ürünlerdir.

Chicco Ohlala modelleri şık tasarımları, renk ve desenleri ile bebek arabası tercihlerinde ön plandadır. Chicco Ohlala bebek arabası almaya karar verdiniz ama hangi modeli alacağınızı bilmiyorsunuz. Chicco Ohlala arabası tercih ederken yapılabilecek şeylerden biri daha önce Chicco Ohlala almış ve kullanmış kişilerin yorumlarıdır. Chicco Ohlala bebek arabası yorumları sizi doğru pusete yönlendirebilir. Chicco Ohlala modelleri oldukça sağlamdır, hiç endişe duymadan uzun süre kullanabilirsiniz. Chicco Ohlala modelleri kaliteli malzemeden üretilmiş olup bebeğiniz için oldukça güvenlidir, bebeğinizi tutan bir emniyet kemeri olduğu için bebeğinizin pusetten düşme ihtimalini düşünmenize gerek kalmaz. Ürünler konforlu kılıftan üretildiği için bebeğiniz pusette yatarken rahat eder. Sırt kısmının kademe kademe ayarlanabilir olması ister yatar pozisyonda ister oturur pozisyonda oturmasına imkan tanır. Anne-babaların puset tercihinde çocuğunun yaşı, kullanım kolaylığı, hafifliği gibi özellikler ön plana çıkmaktadır. Tekerleklerin 360 derece dönebiliyor olması, koltuğun 90 derece dönebilmesi ve 2 taraflı bir sürüş sağlaması önemlidir. İkiz bebeği olan anne-babalar ikiz modelleri tercih ederek 2 puset almak yerine tek puset almayı tercih etmektedirler. Bebek arabalarının hem sıcak hem de soğuk havalarda kullanabiliyor olması gerekmektedir. Pusetin tentesi yaz aylarında güneşlik olarak kullanılabilirken kış aylarında yağmurun bebeğinize gelmesini engellemektedir. Ürünlerin kolayca katlanabilir ve taşınabilir olması da özellikle arabasız seyahat edecek anne-babalar için öne çıkmaktadır. Bebek arabası tercihinde bebek arabalarının özellikleri dışında dikkat edilen bir diğer konu da bebek arabasının rengidir. Mavi, pembe, gri gibi renklerde bebek arabası modelleri bulunabileceği gibi Chicco Ohlala yeşil, kırmızı, sarı gibi canlı renklerde de bebek arabası bulmak mümkündür. Özel seri olarak üretilmiş ve farklı desenler taşıyan, bebek arabaları da farklılıkları dikkat çekmektedir. Her zevke hitap eden bebek arabası bulunabilir. Arabalar arasında tercih yaparken üzerinde durulan bir diğer konu da bebek arabasının fiyatıdır. Fiyatlar, her bütçeye hitap eder. Chicco Ohlala fiyat olarak ürünün özelliklerine ayrıca renk ve desenlerine bağlı olarak değişmektedir. Chicco Ohlala modelleri ile ilgili Chicco Ohlala bebek arabası kullananlar size yol gösterecektir. Yorumlara bakarak kendinize ve bebeğinize en uygun Chicco Ohlala bebek arabasını seçebilirsiniz.

C

Chicco Ohlala ile Bebeğiniz Güvende

Chicco Ohlala baston modelden, ikiz bebek arabalarına kadar pek çok modelde üretilmektedir. Chicco Ohlala silver, siyah, yeşil gibi farklı renklerde her zevke hitap ederek satışa sunulmuş durumda Chicco Ohlala bebek arabası fiyat bakımından değişiklik göstermektedir. Özel tasarım modeller, travel modeller, jogging modeller gibi birçok model vardır. Tek renk yerine birkaç renkten oluşan ya da kılıfında desenler barındıran puset modelleri arasında tercih yapmak oldukça zordur. Renk ve desenler dışında satın alınacak olan pusetin özellikleri de öğrenilmelidir. Ürünün kullanım kolaylığı olması, ergonomik tutuş yeri, kolayca katlanabiliyor olması üründe bulunabilecek olan özelliklerdendir. İkiz bebeğiniz var ise ikiz model almak sizin için daha avantajlı olacaktır. Jogging modeller, bebeği uzun yürüyüş yapmak isteyenler için jogging modeller, arabası ile seyahat etmek ve yeni doğan bebeği olan anne- babalar travel modelleri tercih edebilirler. Baston tipli Chicco bebek arabası modelleri de sevilen modeller arasındadır. Ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Modeller arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Baston model Chicco bebek arabası ile, travel sistem bebek arabası arasında fiyat farkı olduğu gibi ikiz bebek arabası ile tek bebek arabası modelleri arasında da fiyat farkı bulunmaktadır. Tek renk bebek arabaları ile pembeden sarıya geniş renk aralığında yer alan üzerinde resimler barındıran Chicco Ohlala 2 modelleri arasında fiyat farkı vardır. Chicco Ohlala kaliteli ve kullanışlı bebek arabaları üretmektedir. Kullanım kolaylığı olan birçok ürün oldukça hafiftir. Chicco Ohlala modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir, size en uygun olanı sepete ekleyip ödeme işlemini gerçekleştirdikten ürünün adresinize ulaşmasını bekleyebilirsiniz.