İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Bant Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çift Taraflı Bant

" araması için 1442 sonuç listeleniyor

Güçlü Tutuşa Sahip Çift Taraflı Bant Çeşitleri Trendyol’da!

Pratik yapısı ve her alanda kullanım özelliğiyle öne çıkan çift taraflı bantlar, hayatı kolaylaştırıp görünürlüğü azaltan bir tasarıma sahiptir. Bu seçenekler, montaj işleri ve dekoratif düzenlemelerde en sık kullanılan ürünlerdendir. Tek taraflı modellerin yetersiz kaldığı durumlarda silikon çift taraflı bant, işinizi daha kolay görmenizi sağlar. İlgili işlemi yaparken maksimum tutucu özelliğine sahip olması, sıklıkla tercih edilme sebebidir. Güçlü yapısı ile her alanda kullanma amacıyla üretilir. Her iki yüzeyi de yapışkan bir duruşa sahiptir. İz bırakmayan çift taraflı bant, herkes için kolay kullanım sunar. Neme karşı dayanıklıdır ve yüksek ısıdan etkilenmez. Bir eşyayı odanızın duvarına asmak istediğinizde çivi, matkap ve benzeri aletler kullanmak istemeyebilirsiniz. Zira kalıcı iz ve hasar bırakması, tercih edilmeme sebebi olabilir. İşte böyle durumlarda ince çift taraflı bant kullanarak evinizi güzelleştirirken aynı zamanda hiç iz bırakmadan istediğiniz aksesuarları dekore edebilirsiniz. Hafifliği itibariyle şeffaf çift taraflı bant kullandığınız takdirde monte ettiğiniz tablonuzu veyahut diğer eşyaları, monte edilen yüzeye hiçbir şekilde zarar vermeden çıkarabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda tak çıkar yaparak ardında hasar bırakmayacağından emin olarak yüzeyi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Akrilik çift taraflı bant sayesinde vidalama ve delme işlemine gerek kalmaksızın ürün ve zemini kolay bir biçimde birleştirebilirsiniz. Bahsedilen tüm bu ürünler için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Zeminlerin Dostu Çift Taraflı Bant Seçenekleri

Zeminlerin Dostu Çift Taraflı Bant Seçenekleri

Yaşanılan yerin bakımlı görünmesi, oldukça önemlidir. Yaşam alanı olan evler veya iş hayatının idame ettirildiği ofis türevindeki yerlere aksesuar, saat gibi dekoratif ürünler eklemek istenebilir. Mobilya yerleşiminde her dönem yoğun ilgi gören kuvvetli çift taraflı bant seçenekleri, sıklıkla tercih edilir. Birçok alanda işlevselliği yüksek olan bu ürünlerin kullanımı, kullanan kişilere pratiklik sağlar. Dirençli yapıda olmaları sayesinde çivi ve vida gerektiren zor işler, kolay hale gelir. Kullanım kolaylığı yüksek olan çeşitler, çevre dostu olma özelliğine sahiptir. Kırmızı, siyah çift taraflı bant ile zemin siyahsa siyah; kırmızı ise kırmızı kullanarak görüntü kirliliğine sebep olan etkenlerden uzak durabilirsiniz. Renk farketmeksizin tüm seçenekler, yüksek yapışma gücüne sahiptir. Görsel güzellik için farklı çeşitleri tercih edebilirsiniz. Estetik ve detaylı uygulama gerektiren işlemlerde kullanılan köpük çift taraflı bant ise kalıcı veya geçici sabitlemede, paketleme ve ısı yalıtımında kullanılabilen bir üründür. Titreşim sönümleme, şok emilimi ve farklı sıcaklığa sahip alt tabakalarda termal sızdırmazlığa sahiptir. Gaz nem ve hava geçişini de engelleyen yapısıyla hem iç hem de dış mekanlarda tercih edilir. Rulo çift taraflı bant, ultra yapışma kapasitesine sahiptir. Plastikten kartona, kauçuktan köpüğe kadar pek çok malzemede ve yüzeyde etkili kullanım sağlar. Rulo haline getirildiği için pratiklik ve kolaylık imkanı sunar. Kullanıldığı zeminde ya da üründe neme engel olur. Şerit LED çift taraflı bant, kullanım uygulaması esnasında özel eğitim ve talimata hacet yoktur. Geniş uygulama alanına sahip olduğundan birçok sektör, kendi imalatında bu ürünleri kullanır. Ürünler aynı zamanda ofis ve ev gibi bireysel mekanlarda çivisiz bir şekilde poster, saat gibi eşyaların duvara yapıştırılmasında da yaygın olarak kullanılır. Süngerli çift taraflı bant seçeneğini yapıştırmak istediğiniz plastik, ahşap veya metal tüm yüzeylerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yapıştırılacak yüzeyleri birbirine geçirmeden önce yüzeyi toz, yağ ve kir gibi yabancı maddelerden ayırmak gerekir. Yapıştırdıktan sonra bir miktar ağırlık uygulayarak süngerli yapısıyla tam olarak bir tutulma sağlanır. Tüm bu çeşitlere Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çok Yönlü Çift Taraflı Bant Alternatifleri

Çok Yönlü Çift Taraflı Bant Alternatifleri

Bantlardan beklenen, dayanıklı ve güçlü yapısıyla yapıştırılmak istenen zeminin hiçbir dış etkiden etkilenmeden görevini yerine getirmesidir. Aşırı sıcak ve soğuk havada bozulmadan kullanım avantajına sahip ısıya dayanıklı çift taraflı bant, tek taraflı seçeneklere oranla termal genleşme ve büzülme yaşanmadan bağlarını korur. Ayrıca konforlu bir şekilde uzun süre dayanıklılık sağlar. Demontaj işlemi gerektiren zor durumlarda dahi bu ürün, sizlere kolaylık sağlar. Yuvarlak çift taraflı bantın ince yapısı sayesinde yapıştığı yüzey ile arasında mesafe kalmaz. Yapışkanlığı da oldukça yüksektir. Tutulan bölgeyi kolay kolay bırakmaz. İki yüzeyinde de yapıştırıcı bulunan bu ürünler, diğer bantlarla yapılmayan işleri yapabilmeyi sağlar. Yüzey ve objelere hiçbir zarar vermeden istenen sonuçları almayı kolaylaştırır. Duvarlara herhangi bir süs objesi kullanmak istediğinizde 1 mm, 2 mm, 5 mm, 10 mm çift taraflı bant çeşitlerinden istediğiniz boyuta sahip olan ürünü alarak işlerinizi az emek çok konfor denkleminde halledebilirsiniz. İki yüzeye de tutunan yapıştırıcılık sayesinde herhangi bir delme işlemi olmadan eşyayı bölgeye sabitlemeniz mümkün olur. Çift taraflı bant çeşitleri, gerek boyutsal çeşitlilik gerekse yapısal farklılıkları sayesinde çok yönlü işlevsel bir kullanım sağlar. Hızlı yapışma özellikleri ve güçlü tutulumları sayesinde istediğiniz alanları saniyeler içerisinde yapıştırabilirsiniz. Cırtlı çift taraflı bantların uygulaması, hızlı ve kolaydır. İşlem öncesinde ilk olarak yüzey ve nesne, güzelce temizlenir. Kuru bir zemin olması önemlidir. Yapıştırılacak yerin doğru bölge olması da önemlidir. Yavaş ve dikkatlice uygulanır. Eşit baskılar uygulanarak yapıştırılır. Yapıştırılacak ürünün boyut ve ölçüsü baz alınarak miktarını ayarlayabilirsiniz. Sağlam bir şekilde yapışması için elle temasın az olması önerilir. Çift taraflı bant yuvarlak seçeneklerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cazip Çift Taraflı Bant Fiyatları

Cazip Çift Taraflı Bant Fiyatları

Ergonomik ve işlevsel yapısı tercih sebeplerinden olan su geçirmez çift taraflı bant, yağı da geçirmeyen bir yapıya sahiptir. Küfe karşı oldukça etkili olmasıyla beraber son derece sağlamdır. Profesyonel görünüşe sahip suya dayanıklı bu ürünler verdiği etkili sonuçlar nedeniyle kullanım için uygundur. Çift taraflı bant fiyatlarında seçenek çoktur. Farklı özelliklere sahip olan bantların fiyatları cep yakmaz türdendir. Dış mekan çift taraflı bant, sağlam ve uzun ömürlü silikon esaslı ve elastik olması sayesinde sizler için sağlam bir tutunma ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Logo, metal, tahta, duvar, pano, cam yüzey sabitlemesinden evinizde birçok alana; mutfak ve banyolardan, ofis ve okullara varıncaya kadar hayatın çoğu alanında kullanılır. Çift taraflı bant sineklik tülünüzü cama ya da kapılara monte ederken kullanabileceğiniz güçlü yapışkana ve de tutunma yeteneğine sahip ve ultra ince ve güçlü özelliktedir. Plaka çift taraflı bant, hava koşullarından etkilenmez ve basınçlı su, yağmur, çamur, nem, rutubet, yüksek ısı veya soğukluk gibi dış koşullara karşı da dirençlidir. Plakayı düz, temiz ve kuru bir zemine yerleştirip yapıştırma işlemini tamamlayabilirsiniz. 1 cm, 5 cm çift taraflı bant ile uygulama yapılacak bölgeye göre uygun ebat seçildikten sonra işleme başlanır. Genişliğe göre boşluk kalmadan tam temas edecek şekilde eylem tamamlanır. Güçlü bir şekilde zemine yapışırken ardında iz bırakmadan çıkarılır. Boyalı, ahşap ve fayans gibi birçok yüzeye sıkıca kenetlenir. Çift taraflı bant tavsiye edilen ve kullananlar tarafından hoşnutlukla anılan bir üründür. Duvar ve diğer yüzeylerde kalıcı, iz bırakmayan çıtçıtlı çift taraflı bant ile delme çivilemeye gerek kalmaksızın çok basit bir şekilde işinizi görebilirsiniz. Duvar kağıdına çift taraflı bant çeşitlerine ve daha fazlasına Trendyol ile ulaşabilirsiniz.

Çift Taraflı Bant Nerede Satılır?

Çift taraflı bantlar; fonksiyonel özellikleri ve farklı çeşitleri ile Trendyol'dan satın alınır. Pratik ve rahat kullanım özelliklerinden oluşan ürünler, maksimum dayanıklılık seviyesinde performansa sahiptir. Evlerde ve işletmelerde tercih edilen çift taraflı bantlar, normal bantta farklı olarak iki tarafı da yüksek düzeyde yapıştırıcı bulunan ürünlerdir. Bir yüzeye tutturulmak istenen maddenin çok daha rahat bir şekilde kullanılmasına yönelik üretilir. Özellikle dekorasyon için kullanılan nesneleri tutturmaya yarayan ürün çeşitleri, zarar vermeden yapıştırma sayesinde işlevsellik sağlar. Çivi ya da vida kullanmadan veya delik açmadan bir ürünü rahatlıkla duvara asmanıza yardımcı olabilir. Çift taraflı bant çeşitlerini farklı boyutları ile Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Çift Taraflı Bant Nerelerde Kullanılır?

Çift taraflı bant çeşitlerinin kullanım alanları son derece geniştir. Dayanıklı bir yapıştırıcı özelliği taşımasından dolayı nesnelerin duvara tutturulması, rafların sabitlenmesi ya da mobilya ürünlerinin çok daha dayanıklı bir şekilde monte edilmesi gibi durumlarda kullanılır. Bunların dışında duvarlara asılması gereken çerçeveler, poster, afiş veya dekorasyon ürünleri gibi görsellerin asılmasında da işlevsellik sağlar. Duvara çivi ile tutturulması istenilen tablolar delik açılmadan veya olumsuz etkiler ortaya çıkmadan çift taraflı bantlar sayesinde güvenli bir şekilde halledilir. İş alanlarında meydana gelen hasarların tamir edilmesinde, izolasyon ve dekor yapmada aynı zamanda tadilatlarda da çift taraflı bantların güçlü tutucu özelliğinden faydalanılır. Tanıtım, fuar alanları, endüstri sektörü, otomotiv sektöründe de bakım ve tamirat işlerinde kullanılması tercih edilir. İnce ya da kalın, büyük ya da küçük modeller ihtiyaca yönelik seçilebilir.

Çift Taraflı Bant Ne Kadar Ağırlık Taşır?

Çift taraflı bant taşıma ağırlık kapasitesi oldukça yüksektir. Bu yüzden inşaat sektöründen otomotiv alanına kadar ağır yüklerin ve malzemelerin bulunduğu alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Duvar ya da düz yüzeylerde herhangi bir deformasyon sağlamadan güvenle kullanılabilen ürünler, hasar meydana getirmez. Yaklaşık 100 kilogramlık ağırlığa kadar çok rahat taşıma kapasitesi vardır. Her iki tarafına başka cisimler takıldığında dahi uzun süre güvenli kullanım sağlar. Çift taraflı bantlar sahip oldukları dayanıklılık ile 100 kiloya kadar bir ağırlığı uzun yıllar boyunca gerçekleştirebilir. Normal kiloda bir insanı dahi uzun sürede havada tutabilecek, sabit bir şekilde duvara asabilecek kalitede ve kuvvettedir.