placeholder
"

Çift Taraflı Mont

" araması için 3984 sonuç listeleniyor

Çift Taraflı Mont ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Soğuk kış günlerinde farklı modellerdeki montlar tercih edilir. Amaç soğuktan vücudumuzu korumaktır. Bunun yanı sıra güzel görüntüye sahip olan montlar kişilerin tercihinde etkili olmaktadır. Birçok çeşit arasından çift taraflı mont kadın, erkek ve çocukların en gözde mont modellerinden bir tanesidir.

En Gözde Modellerden Çift Taraflı Mont

En Gözde Modellerden Çift Taraflı Mont

Değişik renklerde olması sayesinde kişiler istedikleri renkte ürünü tercih edebilirler. Kışın favori renkleri siyah ve kahve tonlarıdır. Fakat siyah renkten sıkılan kişiler ya da canlı renkleri üzerinde taşımak isteyenler mavi, kırmızı, haki, beyaz, sarı gibi renk seçiminde de bulunabilirler. Bu tür montların iki tarafı da kullanıldığı için bu adı almıştır. Çift taraflı şişme mont, kabarık görüntüsüyle dikkat çektiği gibi oldukça da gösterişli bir modeldir. Sizleri hem soğuktan hem de yağmurdan koruyan özellikte üretilmiştir. Monttaki cep detayı da ürünün daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Çift taraflı kürklü mont tercih eden kadınlar havalı bir görüntüyü üzerlerinde yansıtabilirler. Kollarında, etek boylarında, yakalarında kürk detayının kullanılması ürüne ayrı bir güzellik de katmaktadır. Fermuarlı olması, kapitone kumaş kullanılarak üretilmesi ve gizli cep kullanılması ürünü daha hoş hale getirmektedir. Bej ve siyah renklerin tercih ederek üzerinizde güzel bir görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Çift Taraflı Mont Modelleri

Çift Taraflı Mont Modelleri

Çift taraflı mont kadın modellerinde seçenekler oldukça fazladır. Kısa ya da uzun olanlarını mevsimine göre tercih edebilirsiniz. Kapüşonlu olan modeller boynunuzu ve başınızı soğuktan ve olumsuz hava şartlarından korumaktadır. Fermuarlı özelliği ile üşümezsiniz. Çift taraflı peluş mont yumuşacık dokusuyla dikkat çekmektedir. Bu model polar kullanılarak üretilmiştir. Cepli ve kapüşonludur. Giydiğinizde sizi sıcacık tutar. Çift taraflı polar mont dik yakası, cepli görüntüsü ve pelüş deseni ile dikkat çekicidir. Günlük olarak kullanıldığında oldukça rahattır. Spor yapanlar ya da spor giyim tarzından hoşlananlar bu modeli tercih edebilirler. Mevsimlik çift taraflı mont biraz daha ince kumaşlardan üretilmiştir. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında bunlar tercih edilmektedir. Hatta yağmurluk yerine de kullanılmaktadır. Üzerinizde ağırlık oluşturmaması ve kişileri olumsuz hava şartlarından koruması bakımından tercih sebebidir. Çift taraflı uzun mont şişme ya da kapitone olabilir. Uzun montlardan hoşlananlar tüm vücudunu da soğuktan korumuş olurlar. Kısa ya da uzun çizmelerle oldukça hoş bir görüntü de ortaya çıkmaktadır. Kısa çift taraflı giyilen mont tercih edenler şişme, kürklü, pelüş, eskitme napa türleri arasından da seçim yapabilirler.

Çift Taraflı Mont Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift Taraflı Mont Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift taraflı mont erkek modellerine göz attığımızda birçok seçenekle karşı karşıya gelmekteyiz. Bu modeller arasında erkeklerin en favorisi çift taraflı deri mont olmaktadır. Bunların hakiki deri olmasına dikkat edilirse uzun yıllar kullanılabilir ve şık bir görüntü elde edilebilir. Bu modeller dar slim özelliği ile dikkat çekmektedir. Deri montların siyah renkte olanları her renkteki pantolon ve ayakkabı ile de uyum sağlamaktadır. Çift taraflı ince mont ince dokusuyla dikkat çekmektedir. Özellikle serin geçen mevsimlerde bu montlar kullanılır. Kadın ve erkekler tarafından da tercih edilir. Farklı renkleri ve modelleri de bulunmaktadır. Çift taraflı mont fiyatları kumaşına, modeline ve türüne göre değişkenlik göstermektedir. Montların uzun olması, kaliteli kumaşlardan ve materyallerden üretilmiş olması ve montlarda ayrıntılara yer verilmesi fiyatı etkilemektedir. Ama her bütçeye ve herkese göre bulunabilecek montlar farklı bedenlerde değişik markalar tarafından satılmaktadır. Birbirinden kaliteli, şık, gösterişli çeşitleri incelemek ve aralarında seçim yapmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Farklı özelliklerdeki çift taraflı montlara Trendyol farkı ile sahip olabilirsiniz.