İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Materyal
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çiğ Köfte Tepsisi

" araması için 160 sonuç listeleniyor

Çiğ Köfte Tepsisi Modelleri Leziz Köfteler Trendyol'da!

Evde hazırladığınız lezzetli çiğ köftelerinizi daha kaliteli bir şekilde davetlilerinize sunmak açısından çiğ köfte tepsisi satın alabilirsiniz. Kaliteli ve son derece şık dizayna sahip olan üründen en fazla 15 adet satın alabilirsiniz. Ürün satıcısı ile de alışveriş sitesinde iletişim kurabilirsiniz. Böylece çiğ köfte tepsileri hakkında merak ettiklerinizi üretici firmasından sorabilirsiniz. Ayrıca bugün çiğ köfte tepsisi fiyatları daha düşük olarak sunuluyor. Bu kapsamda bu ürüne indirimli fiyatlar üzerinden de sahip olursunuz. En avantajlı ürün satın almak istediğinizde çiğ köfte yoğurma tepsisi güvenle satın alabilirsiniz. Ürünü satın alarak ister günlük ister haftalık olarak hazırladığınız çiğ köftelerinizi misafirlerinize güvenle sunabilirsiniz. Üründen satın alanlar çiğ köftelerini artık daha kaliteli bir şekilde yoğurduğunun altını çiziyor. Bu nedenle çiğ köfte tepsisi 70 cm ya da farklı cm üzerinden ürüne sahip olabilirsiniz. Yukarıda da vurguladığımız üzere bu ürünler farklı cm ebatları üzerinden imal ediliyor. Bu kapsamda tüketiciler en uygun modelden çiğ köfte hazırlama tepsilerinden satın alıyor.

Çiğ Köfte Tepsileri Ne İşe Yarar?

Çiğ Köfte Tepsileri Ne İşe Yarar?

Çiğ köfte tepsileri siz değerli kullanıcılarına büyük yararlar sunar. Bu özel ürünler adından da anlaşılacağı üzere derin çiğ köfte tepsisi olarak da adlandırılır. Ürün doğrudan konut veya işletme ortamından hazırlanan çiğ köftelerin daha kaliteli ve pratik bir şekilde sunulmasını sağlar. Bu nedenle çiğ köftelerinizin tadında hazırlanması açısından çiğ köfte tepsisi 60 cm üzerinden ürünü mutlaka satın almanız tavsiye edilir. Bunun haricinde çiğ köfte tepsisi 50 cm modeli de mevcuttur. Fakat bu model daha çok küçük çiğ köfte şubeleri için hazırlanmıştır. Çiğ köfte tepsileri birçok satış merkezlerinden satışa sunulur. Bu nedenle ister küçük çiğ köfte tepsisi ister büyük boydan çiğ köfteci tepsilerinden satın alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde yapacağınız faaliyetlerde en büyük yardımcınız, kaliteli ve kullanımı kolay çiğ köfte tepsisi olacaktır.

Çiğ Köfte Tepsileri Kullanımı

Çiğ Köfte Tepsileri Kullanımı

Evinizin konforunda çiğ köfte tepsisi satın alarak yapabilirsiniz. Bu ürünlerin en büyük avantajları arasında kullanımı kolay olmasıdır. Sade tasarıma sahip olması sebebiyle ortamların da pozitif kalmasını sağlamasıdır. Bu nedenle çiğ köfte tepsisi 35 cm modelinden de satın alabilirsiniz. Tepsinizi çiğ köftenizi hazırlarken kullanabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda ister çiğ köftelerinizi direk olarak tepsi içerisinden yoğurabilir ister doğrudan çiğ köftelerinizi farklı alanda hazırladıktan sonra çiğ köfteci tepsisi üzerinden sadece çiğ köfte dağıtımı yapabilirsiniz.

Çiğ Köfte Tepsileri Neden Satın Alınır?

Çiğ Köfte Tepsileri Neden Satın Alınır?

Çiğ köfteci tepsisi fiyatları özelinde ciddi anlamda tercih edilmesinin birçok sebepleri de söz konusudur. Bu ürünler doğrudan yüksek kaliteye sahip olduğundan, en uygun fiyatlı ürünler olduğundan ve her ölçekten çiğ köfteci şubelerine de uygun olduğundan tercih ediliyor. Çiğ köfteci tepsilerin kullanılmasıyla birlikte artık çiğ köfteler çok daha lezzetli bir şekilde hazırlanıyor. Bu kapsamda davetliler hazırlanan çiğ köftelerden memnuniyetle tadıyor. Ürün doğrudan hijyenik olduğundan çevre dostudur. Bu nedenle çiğ köfte tepsilerinin avantajları da oldukça fazladır. Bu ürünler sayesinde işletmeler çok daha hızlı bir şekilde maksimum müşteri trafiği elde ediyor. Böylece hazırlanan çiğ köfte satışlarından da maksimum cirolar elde ediliyor. Çiğ köfte tepsileriyle firmalar kısa süre içerisinde büyüme sağlıyor. Böylece sektörlerinde de lider bir özellik elde ediyor. Çiğ köfte tepsisi satın al en büyük artılar arasında ürünlerin uzun ömürlü olmasıdır. Satın aldığınız çiğ köfteci tepsisi en az 5 yıllık uzun bir ömre sahiptir. Tüm ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.