Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çikolata Kutusu

" araması için 7177 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Çikolata Kutusu Çeşitleri Trendyol’da!

İnsanlar arasındaki bağların güçlenmesinde, hediyelerin oldukça büyük bir önemi vardır. Yılbaşı, doğum günü gibi özel zamanlarda insanlar birbirlerine hediyeler alır. Çikolata kutusu, hem dış tasarımı hem de lezzetli şekerleme çeşitleri ile özel zamanların beğenilen ve sık tercih edilen hediye alternatiflerinden birisidir. Doğum günlerine özel olarak tasarlanan doğum günü çikolata kutusu sayesinde arkadaşlarınıza sürprizler yapabilir ve verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin zevkine göre, farklı tasarımlar arasından seçimler yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Çikolata kutusu hediyelik denildiğinde akla ilk gelenlerden birisi de çeşit çeşit figürlü ürünlerdir. Özellikle coşkuyla kutlanan yılbaşı ve bayramlarda, eğlenceli şekerleme paketi tasarımları müşteriler tarafından sık tercih edilir. Balonlu, çiçekli, ayıcıklı çikolata kutusu, sahip olduğu eğlenceli tasarımı ile yediden yetmişe kadar hemen her yaşa hitap edebilir. Alacağınız hediye konusunda kararsız kaldıysanız bu ürünü tercih etmek sizin için iyi bir seçim olabilir. Her ne kadar bazı zamanlarda eğlenceli tasarımlar tercih edilse de bazı durumlarda da klasik ve sade tasarımlar gerekebilir. Bunlardan birisi de kız isteme merasimleridir. Kız isteme çikolata kutusu, zarif ve sadeliği bir arada bulundurur. Uygun bir çiçek ve çeşitli ufak hediyelik eşyalar ile isteme zamanlarında bu şık modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Trendyol’daki çeşit çeşit ürünleri inceleyerek size uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri satın alabilir ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanları özel kılabilirsiniz.

Her Amaca Uygun Çikolata Kutusu Çeşitleri

Her Amaca Uygun Çikolata Kutusu Çeşitleri

Her amaca uygun çikolata kutusu çeşitleri sayesinde, beğeni ve bütçenize göre uygun seçimler yapabilirsiniz. Hediye çikolata kutusu tasarımları, yenebilen hediyeler kategorisindeki sık tercih edilen ürünlerden birisidir. Şekerleme kutularının sıklıkla kullanıldığı yerlerden birisi de söz ve nişandır. Söz, nişan çikolata kutusu, geniş ürün kapasitesi ve şık tasarımları ile bu anlar için özel olarak tasarlanır. Çeşitli kurdele ve hediyelik eşyalar ile paketleri süsleyebilirsiniz. Damat çikolata kutusu olarak da adlandırılan bu ürünlerin tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Çeşitli figür ve yazı detayları ile paketleri kişiselleştirebilir, ayrıca tatlı gıdaların kaplarını da zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Bazı zamanlarda sürpriz ve rastgele seçimler hayatı güzelleştirebilir. Bu gibi durumlar için, sürpriz çikolata kutusu tercihinde bulunabilirsiniz. Renk renk draje ve çeşitli şekerlemeler ile gününüzü güzelleştirebilir, farklı yazı tasarımları ile eğlenceli sürprizler yapabilirsiniz. Yeni iş tebriği gibi durumlarda, genellikle kalabalık ortamlar bulunur. Böyle zamanlara hazırlıklı olmak için 24’lü çikolata kutusu tercihi yapabilirsiniz. Ortamdaki kişi sayısına göre dilerseniz küçük çikolata kutusu modelini de satın alabilirsiniz. Sevgililer günü, yılbaşı ve çeşitli doğum günü sürprizleri için ise özel bir hediye bulmak gerekebilir. Özel çikolata kutusu tasarımlarını dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilir ve böylece eşsiz bir hediye sunabilirsiniz. Yeni bir yıla girerken ise yılbaşı temalı olarak dizayn edilen yılbaşı çikolata kutusu tercihi yapabilirsiniz. Bulunacağınız ortamdaki kişilerin sevdiği lezzetleri pakete ekleyebilir ve böylece yılbaşı kutlamalarını tatlı ürünler ile taçlandırabilirsiniz. Sevgiliniz ya da anneniz için bir hediye bakıyorsanız kalpli çikolata kutusu modellerini inceleyebilirsiniz. Özellikle sıcak tasarımı ve romantik duruşu ile sizin için iyi bir tercih olabilir. Alacağınız şekerleme çeşitlerinde net bir karar veremiyorsanız, birçok farklı çeşidin birarada bulunduğu karışık çikolata kutusu tercihi yapmak sizin için doğru bir karar olabilir. Boş çikolata kutusu seçimi, iyi bir etki yaratmak için son derece kritik bir önem taşır. Bu yüzden eğer daha önce bu kategorideki herhangi bir ürünü satın almadıysanız çevrenizdeki kişilere danışabilir ya da Trendyol’da bulunan ürün değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Özel Zamanları Taçlandıran Ürün Modelleri

Özel Zamanları Taçlandıran Ürün Modelleri

Sevgiliye çikolata kutusu denildiğinde akla bazı klasik modeller gelebilir. Bu klasik modeller, hemen her kesim tarafından sıklıkla tercih edilir ve büyük beğeni toplar. Karışık atıştırmalıklar, hem sizin hem de sevdiklerinizin zevkleri ile kişiselleştirebileceğiniz modellerdir. Draje kutusu satın alarak, farklı lezzetleri karıştırabilir ve sürprizler hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı tasarımı ile oldukça beğenilen teraryum çikolata kutusu modellerini inceleyebilirsiniz. Çeşitli bitki ve figürler ile teraryumu süsleyebilir ve zevkinize göre hazırlayabilirsiniz. Cam çikolata kutusu ise tamamen cam tasarımı ile görkemli bir görünüme sahiptir. Şık dizaynı ile dikkat çeken bu ürünleri, sevdiklerinize özel bir zamanda hediye edebilirsiniz. Eğer zengin ve modern bir tasarım arıyorsanız çekmeceli, kapaklı, bölmeli çikolata kutusu modellerini inceleyebilirsiniz. Modern tasarım denildiğinde akla gelen diğer çeşitler ise pleksi, metal, plastik, ahşap çikolata kutusu modelleridir. Birbirinden farklı materyallerden üretilen modelleri beğeniniz doğrultusunda seçebilir ve şık bir hediye alternatifi olarak sunabilirsiniz. Tablet çikolata kutusu, kompakt ve zarif tasarımı ile dikkat çeker. Fazla yer kaplamayan bu ürünleri, minimalist tarzları beğenen kişilere hediye edebilirsiniz. Şeffaf çikolata kutusu ise sade ve klasik bir tasarıma sahiptir. İşyerindeki amirinize, yöneticinize ya da arkadaşlarınıza yılbaşı için uygun bir hediye arıyorsanız lüks, şık çikolata kutusu modellerine göz atabilirsiniz. Zarif ve görkemli yapısı sayesinde lüks bir görünümü olan bu ürünleri, zengin ve gösterişli tasarımları beğenen kişiler için uygun olabilir. Bunun dışında yeni doğan bir bebek için ziyarete gidecekseniz bebek çikolata kutusu satın alarak anlamlı sürprizler yapabilirsiniz. Özel zamanlarda eşsiz bir hediye seçmek için Trendyol’daki birbirinden farklı model tasarımlarını inceleyebilir ve hem kendinize hem de sevdiklerinize pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Ürün Seçenekleri

Bütçe Dostu Fiyatlarla Ürün Seçenekleri

Şekerleme ambalajları, özel günlerde ve sürprizlerde sıklıkla tercih edilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza ya da ailenizdeki kişilere açılan ürün seçeneği gibi farklı seçimler yaparak tatlı bir hediye sunabilirsiniz. Ürün seçimi yapılırken dikkate alınan önemli unsurlardan birisi de fiyat konusudur. Hediye çikolata kutusu fiyatları şekerlemenin adetine, markasına, paket tasarımına ve çeşitli ek özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Birbirinden şık hazır çikolata kutusu çeşitleri sayesinde, hediye alacağınız kişinin beğenileri doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Hediye alacağınız kişi çeşitli sürpriz ve şakaları beğeniyorsa onun için daha farklı bir şekerleme tasarımı almanız hoş olabilir. Böyle durumlarda patlayan ürün seçeneği size yardımcı olabilir. Farklı aromalar ve patlama özelliği sayesinde ağızda dağılan lezzetler, eğlenceli vakit geçirmek için iyi bir tercih olabilir. Bütçenize uygun seçimler yapabilmeniz için bazı özellikler bulunur. Bu özelliklerden birisi de sıralama özelliğidir. Kutu çikolata modellerini ucuzdan pahalıya olacak şekilde sıralayabilir ve böylece ayırmak istediğiniz bütçe doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Çikolata kutusu fiyatları için önemli belirleyici unsurlarından birisi de üretici markalardır. Birbirinden farklı çeşit çeşit üretici marka arasından, isterseniz spesifik bir markaya özgü arama yapabilir ve markanın hediye paketi tasarımlarını pratik bir şekilde listeleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli üretici firmaların ürünlerinde, zaman zaman daha fazla müşteriye ulaşmak ve insanları memnun etmek adına indirimler yapılabilir. Kampanya dönemlerinde yapılan bu indirimler ürünleri bütçe dostu fiyatlarla almanıza yardımcı olabilir. Böylece teneke, kadife, patlayan, açılan çikolata kutusu, hediye paketi gibi şık tasarım modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilir ve özel zamanlarınızı eşsiz kılabilirsiniz. Hediye ve sürprizleriniz için size uygun olan ürün çeşitlerini Trendyol üzerinden pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.