Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Cımbız Seti

" araması için 521 sonuç listeleniyor

Kaliteli Cımbız Seti Trendyol'da!

Kişisel bakımda kullanılan ürünlerden biri de cımbızdır. Özellikle cilt yüzeyinde istenmeyen tüylerden kurtulmak için sıklıkla tercih edilir. Bu alet, tüyleri köklerinden alarak uzun süreli pürüzsüzlük etkisi yaratır. Cımbız seti içinde farklı uçların yer aldığı çeşitler bulunur. Profesyonel ya da kişisel bakım tercihlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaş cımbız setine kadınlar ve erkekler tarafından sıklıkla ihtiyaç duyulur. Ürün, yüzünüzde istenmeyen tüylerin alınmasında hızlı çözüm sunar. Kaş makası cımbız setini ise kaş şekillendirmede güvenle tercih edebilirsiniz. Hassas cımbız setini epilasyon sonrasında vücudunuzda meydana gelen batıklara müdahale için kullanabilirsiniz. Kişisel bakım noktasında etkili değişimler yapmak için ürünleri gönül rahatlığıyla Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı ve Etkili Ürün Seti

Dayanıklı ve Etkili Ürün Seti

Cımbız, elle tutulamayacak ölçüde kısa tüylerin alınmasında kullanılır. Bu alete küçük büyük her cinsiyetten müşteriler sıklıkla ihtiyaç duyar. Bu ürün sayesinde hızlı ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Cımbız törpü setini satın alarak ayak ve el bakımınızı evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Taşınabilir boyutu ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Tırnak makası cımbız seti pratik bir uygulama sunar. Yüksek kalitede paslanmaz çelikten üretilir. Hassasiyet gerektiren tüm işlemlerde güvenle kullanabilirsiniz. Antistatik cımbız seti sanatsal tırnak süsleme ve çeşitli dekorasyon pulları yerleştirmek için ideal bir üründür. Ortalama uzunlukları 12-14 cm olan 6 adet cımbız içerir. Elektronik cımbız seti paslanmaz çelikten üretilen bir settir. Kullanım kolaylığı ve pratikliği, müşterilere evde ya da farklı bir yerde profesyonel ya da kişisel bakım için kullanılabilme şansı sunar. Cımbız seti yorum kısmında müşteriler ürün hakkındaki memnuniyetini dile getirir. Bu önerileri dikkate alarak güvenle cımbız seti satın alabilirsiniz. Siz de avantajlı özellikleriyle dikkat çeken bu aleti ihtiyaç ve zevkleriniz doğrultusunda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İlgi Çekici Cımbız Seti Modelleri

İlgi Çekici Cımbız Seti Modelleri

Cımbız çeşitleri ufak ve ince tüyleri almak için kullanılır. Maket cımbız seti hassas ve ufak parçaları konumlandırmak için kullanılır. Telefon cımbız seti hassas elektronik bileşenleri hasarlardan koruyan bir alettir. Dar alanlarda kullanılmaya uygun, özel çantası ve hafif malzemeleri ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Paslanmaz çelik ve sağlam gövdeye sahip bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Akvaryum cımbız seti profesyonel bakım setidir. Paslanmaz 1. sınıf yüksek kalite çelik malzemeden üretilir. Tatlı ve tuzlu suda rahatlıkla kullanılabilir. Bitki cımbız seti bitkilere şekil vermek için kullanılır. Bitkilerinize rahat ve güvenli bir şekilde bakım yapmayı sağlar. Özel tasarlanan ağız yapısı sayesinde dikim ve bakım işlemlerinizi bitkinize zarar vermeden yapabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile keyifli bir kullanım imkanı bulabilirsiniz. Cımbız seti kullananların yorumlarını okuyarak ürünü satın alma işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Avantajlı Ürün Seti Fiyatları

Avantajlı Ürün Seti Fiyatları

Saatçi cımbız seti, keskin uçlu ve manyetik olmayan 7 adet alet içerir. Mücevher yapımı ve saat onarımı gibi çeşitli kullanım aktiviteleri için tercih edebilirsiniz. Hassas cımbız seti her ihtiyacı düşünerek tasarlanan bir settir. Hassas montaj ve ayar işlemleri için uygundur. Taşıması ve kullanımı kolay son derece pratik bu ürünü tercih edebilirsiniz. Cımbız seti fiyatları materyal cinsine ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz bu ürün kaliteli ve paslanmaz yapıya sahiptir. Cımbız seti indirim fırsatlarını takip ederek beğendiğiniz modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Geniş fiyat seçeneklerine göz atarak bütçenizi zora sokmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Cımbız seti online satış için Trendyol'u tercih ederek aradığınız modele hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Geniş model seçenekleri arasından seçimlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Cımbız Seti İle Orta Kaş Alınır Mı?

Orta kaş için tasarlanan cımbız seti, bu bölgede batık ve tahriş oluşmasını önleyen bir yapıya sahiptir. Kaş şekillendirme için üretilen cımbızlar, diğer cımbızlara göre farklılık gösterir. Kaş cımbızının sunulduğu bazı setler, kaş şekillendirme uygulamasını zenginleştiren diğer malzemeleri de içerir. Böyle bir set, orta kaş bölgesini almak için uygun nitelikte olabilir. Kaş şekillendirme makası, kaş usturası ve cımbız olacak şekilde üç farklı üründen sunulan setler, orta kaş bölgesini almak için idealdir. Bu tip cımbız setlerini kullanarak kaşınızı dilediğiniz ölçüde ve biçimde şekillendirebilirsiniz. Kaş şekillendirme için sunulan ürünler, bilhassa bu bölgenin hassasiyeti göz önüne alınarak tasarlanır. Cilt dokusuna uygun olarak tasarlanan bu ürünler, cildi tahriş etmeyen ve kırışıklıklara yol açmayan yapıdadır. Bu setlerden satın almayı düşünebilirsiniz. Böylece planladığınız kaş bakım rutinini daha nitelikli ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Cımbız Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cımbız seti, cilt yüzeyinde küçük alanlardaki tüyleri daha alabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, farklı bölgeler için farklı cımbız ucu kullanılması gerektiğidir. Farklı cımbız uçları sunan bir set, kullanım açısından da çok yönlüdür. Tüyleri kökünden almak ve pürüzsüz bir cilt yüzeyine sahip olmak üzere size uygun olan seti tercih edebilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza hitap eden seti bulma konusunda kararsızsanız bu noktada hangi cımbız ucunun ne işe yaradığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Düz uçlu cımbız, farklı boyutlarda tüylerin alınmasında etkilidir. Eğik uçlu cımbız, dar alanlarda bulunan tüylerin alınması için kullanılır. Batık cımbızı ise vücudun belli noktalarında oluşan batıklar için uygundur. Bunlara ek kaş tasarımı için özel olarak tasarlanan kaş cımbızları vardır. Uçları ve gövde yapıları arasında farklılık bulunan cımbızlar arasından seçimde bulunabilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Cımbız Seti Nasıl Kullanılır?

İhtiyacınıza uygun bir cımbız setine sahip olarak belirli bölgelerdeki tüy çekme işlemleri için işlevsel bir sete sahip olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz cımbız setinin içinde kaş şekillendirici uca sahip bir ürün varsa bunu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Nitelikli cımbız setleriyle kaşlarınıza istediğiniz ölçüde şekil verebilir ve etkili bakışlara sahip olabilir. Aynı şekilde cımbız setinin içerisinde bulunan diğer parçaları da vücudunuzun diğer bölgelerinde kullanabilirsiniz. Cımbız setini kullanmak için belli bir süre yoktur. İhtiyaç duyduğunuz anda pratikçe kullanabilir ve faydasını görebilirsiniz. Set içerisindeki cımbızları hangi bölgeye kullanırsa kullanılsın tüylerin uzama yönüne doğru alınması bir hayli önemlidir. Cımbız seti kullanılırken sık yapılan yanlış, tüylerin zıt yönde çekilmesidir. Bu durum, ağrı ve akne gibi problemlere yol açabilir. Kullanım sonrasında cımbız uçlarının alkol ya da kolonyayla temizlenmesi önerilir.