İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Fiyat
Materyal
Renk
Deri Kalitesi
Ortam
Cep Sayısı
Boy
Desen
Kalınlık
Kalıp
Kol Tipi
Model
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çocuk Deri Mont

" araması için 255 sonuç listeleniyor

Çocuk Deri Ceket Modelleri Trendyol'da!

Deri montlar, her zaman sonbahar ve kış mevsiminin sevilen ve tercih edilen parçalarından biri olmuştur. Bu ürünler genelde belli yaş üstündeki kişilerin tercih ettiği modeller olsa da günümüzde çocuk deri mont kategorisi de oldukça popüler haldedir. Suni veya hakiki deri olmasına göre değişen bir talep olsa da her şekilde çocuk deri mont tercihleri artmaktadır. Çocuk deri mont, şık bir görüntüye sahip iken aynı zamanda sıcak tutması nedeniyle de tercih edebilirsiniz. Ebeveynler bu açıdan deri montu ön plana koymaktadır. Çocuk deri mont seçenekleri, çok daha fazla renge ve modele sahiptir. Çocuklar, özellikle canlı renkleri ve tasarım ürünleri tercih edebildiği gibi klasik renkleri tercih edenler de bulunmaktadır. Erkek veya kız çocuk fark etmeksizin deri ceket alternatifleri her bedende ve her renkte satışa sunulmuştur. Çocuk deri mont tercihi yapılırken pek çok farklı alternatif gözetilmektedir. Bunun sebebi ise çocuk deri mont çeşitlerinin soğuktan korumaya ya da sadece görsel olarak güzel olmaya göre ayrılmış olmasıdır ki bu her yaş grubu için geçerli bir durumdur. Bu genelde derinin gerçek olup olmamasına göre de değişmekle birlikte kullanılan deri oranı da bu açıdan belirleyicidir.

Çocuk Deri Montlarında Sık Tercih Edilen Tonlar

Çocuk Deri Montlarında Sık Tercih Edilen Tonlar

Çocuk deri ceket çeşitleri, renk bakımından birbirinden farklı olabilir. Deri gerçek veya suni olsa da renk çeşitliliği her şekilde çok fazladır. Ancak özellikle suni deri ceketlerde çeşitli tasarımlar da bulunmaktadır. Bunlar, parlak taşlı tasarımlar olabildiği gibi desenli tasarımlar da olabilmektedir. Elbette renk tercihi yapılırken dikkat edilen birtakım unsurlar bulunmaktadır. Özellikle deri ceket görsel amaçlı alınıyor ise renk tercihi çok daha önemli bir hal alır. Çocuklar da renk tercihi yaparken canlı tonları daha ön planda tutmaktadır. Bunu yapanın sadece kız çocuklar olduğu düşünülse de erkek çocuklar da renkli deri ceketlere daha yatkındır. Erkek çocuk deri mont fiyatları da bu aşamada değişim gösterebilmektedir. Özellikle renkli deri montların fiyatları daha farklı olmaktadır. Çocuk deri montlarda tercih edilen tonların başında siyah gelse de buna kahverengi de eşlik etmektedir. Son yıllarda ise beyaz, çok sık tercih edilen bir deri mont rengi olmuştur ancak çocuklarda tercih oranı daha azdır. Çocuk deri mont kullanımı biraz daha hassas olabileceği için kolayca kirlenebilecek beyaz rengini pek sık tercih etmeyebilirsiniz. Bunların dışında erkek çocuklar mavi ve parlak tonları daha sık tercih ederken kız çocukların pembe, altın sarısı ve kırmızı gibi tonlara yatkınlığı gözden kaçmamaktadır. Son yıllarda modanın da çeşitlenmesi ile çocuk modası da kendini göstermiştir. Artık çocuklar, çok daha canlı tonlarda giysiler giyinmekte ve giysi modelleri de buna bağlı olarak çeşitlenir. Deri mont çeşitlerinin artması da buna iyi bir örnektir. Kısa deri montlar ve uzun deri montlar da sık rastlanır hale gelmiştir. Genelde belde kalan ve kısa olarak nitelendirilen çocuk deri mont tercih edilse de biraz daha uzun deri montlar da yaygınlaşmıştır. Elbette çocuk deri mont çeşitleri ve fiyatları da buna bağlı olarak şekillenmektedir. Özellikle kısa montlar mevsimsel iken uzun montlar kışın oldukça sık kullanılmakta. Siz de seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak kolsuz örnekler de vardır. Kolsuz yelekler de çocuk deri mont grubunda yer alır ve özellikle bahar mevsimlerinde sık sık satın alınmaktadır. Bu montlar genelde çocukların sırtlarının üşümemesi için tercih edilirken deri tercihi de yine suni ve hakiki olarak ayrılmaktadır.

Çocuk Deri Montta Aranan Özellikler

Çocuk Deri Montta Aranan Özellikler

Çocuk deri mont tercihini genellikle ebeveynler yapmaktadır. Bu aşamada da etkili olan iki faktör söz konusudur. Biri görsel iken, diğeri montun kalitesidir. Görsel söz konusu olduğunda ana nota renktir. Çocuk deri mont renkleri, birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Çocuk deri mont fiyatları etkenlerinden biri de renktir. Özellikle siyah deri ceketler daha sık satılan olmakla birlikte farklı renklerdeki deri ceketlerin fiyatlarındaki farkı görebilmek mümkündür. Deri mont renkleri son yıllarda çeşitlenerek fosforlu veya parlak tonlara kadar alternatiflere sahip hale gelmiştir. Hem erkek hem de kız çocuklar tercih ettiği renkli deri montlar, daha fazla ilgilerini çekmektedir. Genelde renk bazlı tercih yapıldığında kaliteden ödün verildiği düşünülür ancak durum böyle değildir. Artık kaliteli deri oluşumu çok daha fazla olup hem suni hem de hakiki deri alternatifleri arasında çocuk deri mont görebilmek mümkündür. Görsel tercihin dışındaki en önemli tercih sebebi de kaliteli malzemeden üretilmiş olmasıdır. Özellikle deri montlar kolayca yıpranabilecek kadar kalitesiz olabilmektedir. Bu aşamada doğru tercih yapmak için araştırmak gerekmektedir. Elbette hakiki deri daha az sökülme ihtimali olan bir deri çeşididir. Ancak suni deride de her zaman dökülme görülmez. Bu nedenle deri tercih yaparken derinin inceliği kalınlığı hesaba katmalısınız. Çok ince deriler her gün kullanıma uygun olmamaktadır. Bu sökülme ihtimalini arttırırken kalın deri tercihi çok daha olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Bu da deri ceketin kullanım amacına göre değişim göstermektedir. Sık sık kullanılmayacak ve mevsimsel olarak tercih edilen bir çocuk deri mont çeşidinde kalite beklentisi daha az olacaktır. Ancak kışın zorlu şartlara karşı kullanılacak çocuk deri mont tercihi yapılırken çok daha dikkatli ve özenli bir tercih yapmak gerekmektedir. Bu nedenle çocuk deri montta aranan özellikler aslında deri montu tercih etme durumuna göre değişebilmektedir. Beden tercihi yaparken de alternatifler sınırsızdır. XS bedenden başlayan beden tercihi XL bedene kadar gitmektedir. Buna ek olarak 3 yaşındaki bebekler için de deri mont alternatifleri bulunmaktadır. Bu aşamada 3-6 ay deri montu, 6 ay deri montu, 12 ay deri montu gibi alternatifler de söz konusudur. Bunların dışında çocuk deri mont tercihi sadece bebekler için geçerli değil aynı zamanda 1 yaş, 3 yaş, 5 ve 8-9 yaş gibi pek çok yaş grubu için de ayrı olarak beden tercihi bulunmaktadır.

Kaliteli Çocuk Deri Montları Trendyol ’da

Kaliteli Çocuk Deri Montları Trendyol ’da

Deri mont alternatifleri ne kadar çok ise tercih yapmak da aslında o kadar keyifli olacaktır. Kaliteli ve uzun ömürlü çocuk deri mont tercihini yapabilmek artık mümkündür. Çocuk deri montları, sınırsız beden alternatifine sahip olduğu gibi renk çeşidi de sizlerle birliktedir. Aynı zamanda mevsimlik deri montlar ve özellikle kışlık tasarlanan deri montlar da alıcılarını kolaylıkla bulabilmektedir. Çeşitlerin fazlalığı ve kaliteli ürüne kolayca erişim sağlayabilmek büyük bir avantajdır. Deri ceket alırken suni deri ve hakiki deri alternatifi de bulunmaktadır. Pembe, siyah, kırmızı, mavi gibi pek çok alternatife sahip olan deri ceketler aynı zamanda uzun veya kısa da olabilmektedir. Parlak tonları sevenler için alternatifler göz alıcı derecede fazladır. Kaliteden ödün vermek istemeyenler için ise hakiki deri montlar da yer almaktadır. Tüm bunlar dışında özel tasarım çocuk deri mont çeşitleri sahiplerini beklemektedir. Tüm çocuk deri mont çeşitlerine ve sınırsız alternatiflere Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilir ve en kısa sürede temin ederek çocuklarınızın büyük bir keyifle giydiklerini görebilirsiniz.