İlgili Kategoriler
Yapıştırıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Command Bant

" araması için 38 sonuç listeleniyor
COMMAND 17202 Küçük Boy Cırt Cırt Bant

COMMAND17202 Küçük Boy Cırt Cırt Bant

144,90 TL
Sepete Git

Dayanıklı Command Bant Çeşitleri Trendyol'da!

Commant bant pratik kullanıma imkan tanıyan yardımcı ürünler arasında yer alır. Evlerde ya da farklı mekanlarda duvarlara herhangi bir şey asabilmek için çividen yardım alınması gerekir. Ancak bu durum duvarlara zarar verilmesini ve geri dönüşü olmayan bir görünüme neden olunmasını sağlar. Command bant yapıştırma için kullanılabilecek bantlardır. Bu şekilde de duvarlara ya da eşyalara zarar vermeden istenilen işlemler yapılabilir. Command çift taraflı bant özelliğine sahip bir üründür. Örnek vermek gerekirse bir çerçeve duvara asılmak istendiğinde çift taraflı bant ile kolaylıkla asılabilir. Command bant kullanımı oldukça basittir. Sağlam yapısıyla da uzun süre kullanılabilen yapıştırma özelliği bulunur. İz bırakmaması ve de farklı alanlarda pek çok ihtiyacı gidermesiyle de tercih edilir. Kullanım ihtiyaçlarını karşılayan farklı boyutlara sahip çeşitleri de bulunur. Yapıştırmanın yapılacağı eşyaların boyutlarına göre çeşitleri seçilebilir.

Command Bant Özellikleri

Command Bant Özellikleri

Command cırt cırt bant dayanıklı özelliği ile öne çıkar. Farklı ağırlıklara ve boyutlara sahip eşyaların asılması için rahatlıkla tercih edilebilir. Ağır ve büyük çerçevelerin dahi duvara asılabilmesini sağlar. Command yapışkan bant çok güçlü bir banttır. Dayanıklı yapısı ile hiçbir eşyaya zarar vermez. Çift taraflı bantlarda duvarda iz bırakma gibi rahatsız edici problemlerle karşılaşılabilir. Eşyalarda da iz bırakabilmeleri mümkündür. Ancak Command iz bırakmayan bant özelliği taşır. Asla duvarda veya eşyalarda iz bırakmaz. Kolay bir şekilde çıkarılabilir. Bunun yanı sıra asılan ya da yapıştırılan eşyaların yerleri değiştirilmek istendiğinde kolaylıkla çıkarılıp tekrar yapıştırılabilir. Command cırt bant güçlü şekilde yapıştırma yapsa da kolay bir şekilde çıkarılabilir. Bu da en önemli özelliğidir ve benzer ürün çeşitleri arasında öne çıkmasını sağlar.

Command Bant Kullanımı ve Çeşitleri

Command Bant Kullanımı ve Çeşitleri

Command cırt cırt bant kullanımı oldukça basittir. Ancak temiz alanlara uygulama yapılması gibi konulara dikkat edilmelidir. Koruyucu bant çıkarıldıktan sonra istenilen alana yapıştırılarak kullanılır. Command bant uygulama ve kullanımının yanı sıra çeşitleri de merak edilir. Command bant çeşitleri boyutlarına göre farklılık gösterir. 3m Command cırt bant 3 farklı boyda bulunabilir. Küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 farklı boya sahip olduğu görülür. Kullanılacak alanlara göre boyutları arasında seçim yapılabilir. Farklı boyutların bir arada sunulduğu avantaj sağlayan Command 3m bant çeşitleri de bulunur. Sayısı ya da adeti fark etmeksizin Command bant avantajlı bir üründür. Duvarların ve eşyaların korunmasını sağlar ve dekorasyonlarda farklılık yaratılmasında da etkili olur. Çerçeve, askılık ve tablo gibi pek çok şey Command bant ile asılarak kullanılabilir.

Command Bant Fiyatları

Command Bant Fiyatları

Command bant fiyat konusu da merak edilen konular arasında yer alır. Ürün çeşitlerine göre farklı fiyatların görülebilmesi mümkün hale gelir. Farklı boyutlara ve adetlere göre fiyatlar ortaya çıkar. Command bant çeşitlerinin çoklu satışları oldukça yaygındır. Bu durum da Command çift taraflı bant fiyatları üzerinde etkili olur. İkili, dörtlü ya da altılı gibi farklı adet seçenekleri arasında seçim yapılabilir. Ancak küçük ya da büyük boy gibi konulara göre de çeşitlerin fiyatları farklılık gösterebilir. Fakat bu durum ihtiyaçlara göre tercih yapılmasını kolaylaştırır. Command bant kullananlar ihtiyaçlarına göre tercih yaparak avantaj elde etmiştir. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.