"

Çorba Kasesi

" araması için 11400 sonuç listeleniyor

Çorba Kasesi Modelelri ile Leziz Çorba Sunumları

Çorba kasesi, çukur yapısı sayesinde sıvı yiyeceklerin tüketimini daha kolay hale getirir. Düz bir tabaktan sıvı gıdalar zor alınır. Fakat çukura sahip derin kaseler sayesinde sıvı ve akışkan yiyecekler kolaylıkla kaşığa gelir. Yemek setlerinden ayrı olarak çorba kasesi seti temin edebilirsiniz. Birbirinden farklı model seçenekleri ile çorba kaseleri sofralarınızda yerini alır. Yalnızca sıvı yiyeceklerin sunumunda değil aynı zamanda tabaklara servis edilecek pilava kolaylıkla şekil vermenizi sağlar. Kişisel salata servisi için de çorba kaseleri farklı bir alternatif oluşturur. Yalnızca yemek için değil aynı zamanda dekoratif amaçlı da farklı işlemelere sahip çorba kaseleri tercih edebilirsiniz. Şeker ya da çikolata ikramı için de kullanabilirsiniz. Model ve şekil çeşitliliği sayesinde her yemek setine uyum sağlar. Çorba kasesi porselen çeşitleri uzun süre kullanım sunar. Farklı materyal ve büyüklüklerde üretilen çorba kasesi her evde bulunması gerekenler arasındadır.

Çorba Kasesi Modelleri

Çorba Kasesi Modelleri

Sofranızda ve mutfaklarınızda kullanabileceğiniz çorba kaselerinin envai çeşit modeli bulunur. Kullanılacak yere ve zamana göre farklı materyallerde çorba kasesi modeli bulmak mümkün. Plastik, cam, çelik, emaye, metal, demir, döküm çorba kasesi seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Renkli sofralara yeşil, gri, pembe, lacivert, yaldızlı, gold, beyaz, desenli, siyah çorba kasesi alternatifleri kullanılır. Birden fazla model skalası ile çorba kase setleri evde bulunan yemek setlerine uyum sağlar. Evde yaşayan kişi sayısına ya da kalabalık misafir ağırlama durumuna göre çorba kasesi 6’lı, 12’li seçilir. Sıcak servis edilen sıvı yiyecekleri içmek için kullanılan saplı çorba kasesi sayesinde sıcak kısma temas etmeden tüketme imkanı sunar. Sıcaklığını korumak ve temiz kalmasını sağlamak için çorba kasesi kapaklı olarak tercih edilir. Beğeninize sunulan renkli, melamin çorba kasesi kırılmaz yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Evinize ve sofranıza uyum sağlayacak çorba kasesi çeşitleri ile hem şık masalar hazırlar hem de sıvı yiyeceklerin tüketimine kolaylık sağlar.

Çorba Kasesi Ölçüleri

Çorba Kasesi Ölçüleri

Büyük ya da küçük çorba kasesi takımı bulmak mümkündür. İhtiyacınıza ve zevkinize göre tercih edeceğiniz çorba kasesi ölçüleri sayesinde ister salata ister kuruyemiş ister sıcak sıvı yemeklerinizi servis edebilirsiniz. Boyutlarına göre farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Salata servisini büyük çorba kasesi ile yapabilir, geniş çorba kasesi ile sıcak yemekleri sunabilirsiniz. İkram edilecek yemeğe göre çorba kasesi ölçüleri değişiklik gösterir. Şekilleri genellikle büyüklüklerini etkiler. Yuvarlak ya da kare çorba kasesi tercihinizi ihtiyacınız olan boyutu göz önüne alarak yapabilirsiniz. Genellikle ana yemekten önce tercih edilen sıvı yemeklerin tüketimi daha az olur. Bu yüzden çorba kaseleri çok büyük tercih edilmez. Fakat bazen çorba kaseleri ile farklı yemeklerin servisi açılır. Böyle durumlarda daha büyük bir çorba kasesi tercih edebilirsiniz.

Çorba Kasesi Fiyatları

Çorba Kasesi Fiyatları

Boyutuna, şekline, üretildiği malzemeye göre çorba kasesi fiyatları değişiklik gösterir. İhtiyacınıza yönelik çorba kasesini avantajlı fiyatlarla bulmak mümkün. 6’lı ya da 12’li setler halinde satılan çorba kaseleri tek seferde takım oluşturmanızı sağlar. Böylece birbiri ile uyumlu çorba kaseleriniz ile misafirlerinize veya ailenize sofralar hazırlayabilirsiniz. Porselen olan çorba kaseleri daha uzun ömürlü ve daha sağlam oldukları için performans-fiyat ürünü olarak değerlendirilir. Fakat plastik, çelik ya da metalden üretilen çorba kaseleri tek kullanımlık ya da az ömürlü olduğu için daha az bir bütçe ile toplu alımlarda avantajlı fiyattan temin edilir. Renk, tasarım, koleksiyon gibi etkenler fiyat konusunda değişiklik gösterir. Evinizde sofralarınıza uygun, yemek alışkanlıklarınıza, kullanacağınız alana ve bütçenize göre çorba kasesi modellerini Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz.