Fiyat
Materyal
Kullanım Alanı
Garanti Süresi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çorba Kazanı

" araması için 43 sonuç listeleniyor

Birbirinden Farklı Çorba Kazanı Modelleri Trendyol’da!

Çorba kazanı, yüksek duvarlı ve kalın tabanlı bir pişirme gerecidir. Bu tasarımı sayesinde içecek ve sıvı yemeklerin kısa sürede pişmesini sağlar. Bu tarz ürünler fırınlamaya dayanıklı olarak üretilir ve çeşitli malzemelerden yapılabilir. Elektrikli çorba kazanı, farklı tasarımlarla karşınıza çıkar. İlgili model elektrikle çalışır ve kolay pişirmesi ile bilinen bir üründür. Musluklu çorba kazanı, içerisinde bir musluğun yer aldığı ürünlerdir. Bu tür ürünler, çoğunlukla profesyonel mutfaklarda kullanılır. Kullanımı kolay ürünlerle su seviyesi rahatlıkla kontrol edilebilir. Bu sayede müşteriler zamandan tasarruf sağlar. Silver çorba kazanı, farklı markalar tarafından müşterilere sunulan modellerden biridir. Teflon, bakır, granit gibi tasarımları da Trendyol’da bulabilirsiniz.

Farklı Seçenekleriyle Çorba Kazanı Modelleri

Farklı Seçenekleriyle Çorba Kazanı Modelleri

Çorba kazanı modelleri, çeşitli şekillerde ve büyüklüklerde üretilir. Elektrikli türde olanlar, yemeklerin kısa sürede pişirilmesi için tercih edilir. Mutfakta güç kaynağı olan her yerde kullanılabilir. Süper mikser çorba kazanı, yüksek kapasitesi ile öne çıkar. Litresine göre çeşitli hacimlerde satışa sunulur. İhtiyacınız olan büyüklüğü belirleyip bir seçim yapabilirsiniz. Çorba ısıtma kazanı, yüksek kapasitelidir ve büyük miktarlarda ürün pişirmek için kullanılır. Restoranlar, kafeteryalar gibi iş yerlerinde kullanım alanına sahiptir. Büyük çorba kazanı çeşitlerinin bazıları termostatik özelliğe sahiptir. Böylece içecek sıcaklığını istediğiniz seviyede tutabilirsiniz. Çorba kazanı satın alırken ürünün malzemesine ve güç tüketimine dikkat etmeniz önem taşır. Aşırı ısınmayı önleyecek bir termik güvenlik cihazına sahip olması da göz önünde bulundurulabilir. Sanayi tipi çorba kazanı otel, yemekhane ve benzeri işletmelerde kullanılmak üzere tasarlanır. Çok miktarda içeceği aynı anda yapmanıza yardımcı olur. Kolay temizlenebilme özelliğini bünyesinde barındırır. Ürün, düzenli olarak, içecek ya da sıvı yemekleri pişirmeye yönelik üretilir. Düşük maliyetli ve uzun ömürlü bu ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı ve Geniş Hacimli Ürün Çeşitleri

Kullanışlı ve Geniş Hacimli Ürün Çeşitleri

Tüplü çorba kazanı, profesyonel yemek pişirme amaçlı kullanılan büyük kapasiteli ve geniş iç hacimli ürünlerdir. Profesyonel yemek servis hizmetleri ve büyük yemekhanelerde tercih edilebilir. Tencerelerin kapasiteleri farklı olabilir. Buna göre ihtiyacınızı belirleyip bir tercih yapmanız yararınıza olur. Fiyatları ise kapasite, malzeme ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Çeşmeli çorba kazanı, normal boyutlardadır. Bakır ve çelikten imal edilen modelleri de bulunur ve müşterilerin beğenisine sunulur. Çorba pişirme kazanı, her müşteriye hitap eden ürünler arasında yer alır. Çeşitli renk seçenekleri sunan ürün, zevkinize göre seçim yapma şansı verir. Termostatlı çorba kazanı, yemeklerin ısısını istenilen seviyeye getirmeye yarar. Bakır çorba kazanı, yüksek ısı iletkenliği ve düşük termal şok dayanımı nedeniyle tercih sebebi olur. Tercihlerinize göre seçimlerinizi Trendyol'dan yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Çorba Kazanı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Çorba Kazanı Fiyatları

Isıyı otomatik sabitleme özelliği ile lezzetli yemekler ortaya çıkmasına yardımcı olan çorba kazanı fiyatları ürünlerin çeşidine, büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Lokanta çorba kazanı ile musluklu çeşidin arasında fiyat farklılıkları bulunabilir. Çorba kazanı kullananlar, ürün hakkındaki deneyimlerini yazıya döker. Bu yorumları okumak, müşteriyle ürünün kullanımı hakkında bilgi sunar. Çorba kazanı tavsiye ve yorumları, ürünün tüm yönlerinin müşteriye aktarılmasını sağlar. Çorba kazanı kampanya ve indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Dönemsel ya da ürünlere özel olarak yapılan indirimlerle avantaj sağlayabilirsiniz. Yılbaşında ya da bayramlarda çorba kazanı indirim kampanyaları düzenlenebilir. Söz konusu ürünler de bu indirimli ürünler arasında yer alabilir. İhtiyacınıza uygun modelleri uygun fiyatlarla almanız mümkün olur. Çorba kazanı online alışveriş fırsatlarından yararlanmak ve ürünleri satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.