Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Cs Go Karambit

" araması için 99 sonuç listeleniyor
paint3dtasarım Cs Go Karambit Bıçak+stand

paint3dtasarımCs Go Karambit Bıçak+stand

(5)
Cs Go Karambit Bıçak+stand
100 TL
Sepete Git

Ahşap Cs-go Karambitler Trendyol'da

Karambit, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oyunu içinde oldukça popüler olan bir bıçak türü. Ancak Karambit, CS:GO oyuncuları arasında sadece bir oyun aracı olarak değil, aynı zamanda koleksiyon amaçlı da çok sık satın alınır. Karambit, hafif yapısı, keskin bıçağı ve ergonomik tasarımıyla sevenlerinin dikkatini çeker. Bu bıçak türü, savaş sanatları ve savunma amaçlı eğitimlerde de kullanılır. Karambit bıçakları, paslanmaz çelik, karbon çelik ve titanyum gibi pek çok farklı materyalden imal edilir. Bu materyallerin her biri, bıçakların özelliklerini ve kullanım amaçlarını farklılaştırır. Karambit bıçak çeşitleri arasında farklı birçok model bulunur. Siz de farklı tasarımlarda ve özelliklerde satışa sunulan Karambit bıçaklarından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir modeli kolayca bulabilirsiniz.

Kullanışlı CS GO Karambit

Kullanışlı CS GO Karambit

Karambit bıçaklar, güvenlik sektörü ve açık hava aktiviteleri gibi çeşitli alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanır. Ayrıca bıçakların kendine özgü kıvrımlı formu, çok yönlü kullanım avantajı sağlar. Karambit bıçağını her türlü kesme, oyma, kesim ve delme işleri için kullanabilirsiniz. Ayrıca kilit mekanizması sayesinde cebinizde veya çantanızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Karambit bıçaklar, avcılık, dağcılık, kampçılık ve balıkçılık gibi açık hava aktivitelerinde de oldukça kullanışlı. Dayanıklı yapısı, her türlü hava koşulunda kullanmanızı mümkün kılar. Ayrıca bıçağın hafifliği sayesinde bıçağı uzun süre boyunca kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Karambit bıçakları, farklı kullanım amaçlarına hitap edebildiği için pek çok ihtiyacınıza cevap verebilir. Eğer ilk defa CS:GO Karambit satın alacaksanız ve hangisini alacağınıza karar veremiyorsanız CS:GO Karambit yorumlarını inceleyebilirsiniz. Gerçek müşteriler tarafından yazılmış bu yorumlarda bıçaklar hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CS:GO Karambit Çeşitleri

CS:GO Karambit Çeşitleri

Pek çok CS:GO oyuncusu arasında CS:GO Karambit modelleri sıklıkla tercih edilir. Karambit modelleri incelendiğinde farklı materyal, renk ve desen seçenekleri göze çarpar. Örneğin bıçak modellerinde CS:GO Karambit tahta gibi farklı materyallerden yapılmış çeşitler bulunur. Ayrıca sap kısmında kullanılan materyallerde de çeşitlilik görülür. Özellikle koleksiyoncuların ilgisini çeken bu ürün, oyun severler arasında da oldukça yaygın bir kullanıma sahip. Ahşap CS:GO Karambit bıçağının yanı sıra tasarım olarak farklı desen seçenekleri de bulunur. Örneğin modeller arasında karbon fiber ve damascus gibi farklı desenler öne çıkar. Bu çeşitlilik, sizin için farklı tarz bıçakları seçerek kişiselleştirmeniz için imkân sunar. Karambit bıçak CS:GO sevenlerine ve birçok kesime hitap eden oyuncak bıçak modeli, geniş ürün yelpazesiyle ihtiyaçlarınızın karşılanmasına olanak sağlar. Dilerseniz CS:GO Karambit bıçaklarını CS:GO oynamayı seven tanıdıklarınıza hediye edebilir, onlara eşsiz bir hatıra verebilirsiniz.

Ekonomik Seçeneklerle CS:GO Karambit Fiyatları

Ekonomik Seçeneklerle CS:GO Karambit Fiyatları

CS:GO Karambit fiyatları, müşterilerin bütçe dostu alışveriş yapabilecekleri seviyelerde tutulur. Uygun fiyatlı olmasına rağmen kalitesinden ödün vermeden üretilmiş olan bu oyuncak bıçak, bütçesi sınırlı olan birçok kişinin de beğenisini kazanır. Ürün grubunun fiyatını etkileyen unsurlar arasında bıçağın tasarımı, materyali ve teknolojik özellikleri yer alır. CS:GO Karambit oyuncak bıçak modeli, uygun fiyatı ve kalitesiyle farklı zevklere hitap etmeyi başarır. Siz de CS:GO Karambit desenleri arasından zevkinize ve ihtiyacınıza göre kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. CS:GO Karambit bıçağı hakkında aklınıza takılan bir soru işareti varsa CS:GO Karambit kullananlar tarafından yazılan CS:GO Karambit tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünler hakkında hem soru işaretlerinizi gidermiş olur hem bıçak seçiminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz CS:GO Karambit online alışveriş fırsatlarından yararlanmak için CS:GO Karambit indirimlerini takip edebilir, beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. CS:GO Karambit bıçaklarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.