Fiyat
Ölçü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Cupcake Kutusu

" araması için 209 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Cupcake Kutuları Trendyol’da!

Mutfakta zaman geçirmek, insanların kendini iyi ve huzurlu hissetmesini sağlayan aktivitelerden biridir. Özellikle pasta, cupcake, kurabiye çeşitleri hazırlamak en güzel hobilerin başında gelir. Bunların arasında rengarenk kremalarla süslenen cupcakeler bütün özel günlerinizin eşlikçisidir. Ürünler çeşitli konseptlerle süslenerek birçok alanda tercih edilir. Özenle ve zevkle hazırlanan tatlıların süslemesinin saklama, taşınma gibi aşamalarda zarar görmemesi için cupcake kutusu önemli bir rol oynar. Bu minvalde cupcake taşıma kutusu işinizi son derece kolaylaştırır. Taşıma ve saklama işlevini sorunsuz halletmenize olanak tanıyan gereçler tatlı yapmayı seven müşterilerin de olmazsa olmazıdır. Bu ürünlere mutfağınızda yer vermek için Trendyol’dan birbirinden çeşitli modellere bakabilirsiniz.

Cupcake Kutusu Kullanım Avantajları

Cupcake Kutusu Kullanım Avantajları

Ürünler, küçük kekler, turtalar, çörekler ve buna benzer hamur işleri için mükemmeldir. Muffin ve lezzetlerinizi bozulmadan dilediğiniz yere taşıyabilmenizi amaçlar. Gıdaya uygun yapıda malzemeden üretilmesi önemli özelliklerinden biridir. Temizlenmesi ve taşınması oldukça pratiktir. Doğum günü partilerinde, misafir sunum masalarında, nişan, söz organizasyonlarında veya pikniklerinizde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Taşıma sapı, yer kaplamayan minimal ve ergonomik yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Yaptığınız lezzetleri muffin kutusunun içerisinde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Bu ürünleri süsleyerek, sevdiklerinize özel günlerinde şık ve zarif bir şekilde hediye olarak verebilirsiniz. Üst kısmında şeffaf penceresi bulunan şeffaf cupcake kutusu seçenekleri de mevcuttur. Bu sayede keklerinizi ve muffinlerinizi mükemmel bir şekilde sergileyebilirsiniz. Tatlılarınızı hava teması olmadan görebilir ve servis edebilirsiniz. Alt kısmında bulunan bölmeli taban tasarımı sayesinde taşıma sırasında hareket edip devrilmesini önleyerek dik durmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün rahat kullanımı için parçaları kolaylıkla birleştirilebilir özelliktedir. Çıkarıp takılabilir parçalar halinde olan oyuk kısımlarına kekler oturtularak güvenli bir şekilde pasta tutacağı görevini görebilir. Ürünün detaylarını incelemek için Trendyol’u kullanabilirsiniz.

Cupcake Kutusu Çeşitleri

Cupcake Kutusu Çeşitleri

Tatlılarınız için kullanabileceğiniz ihtiyacınıza yönelik farklı ürün çeşitleri bulunur. Lezzetli ve eğlenceli şekillerle süslediğiniz keklerinizi dekoratif şekilde sunabilirsiniz. Ürünler genel olarak kapak, gövde ve iç oyuklu aparatı olarak üç parçadan oluşur. Parçaların birleştirilmesi oldukça basit ve kolaydır. 12’li cupcake kutusu dilediğiniz gibi keklerinizi veya turtalarınızı kolaylıkla saklayabileceğiniz bir seçenektir. Organizasyonlarınızda kişiye özel hediyelik olarak paylaşabileceğiniz tekli cupcake kutusu seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Cupcake asetat kutusu, tabanındaki eşit ölçülerde açılmış oyukları sayesinde keklerinizin sabit durabilmesine olanak sağlar. Üzerinde bulunan şeffaf asetat kapak, içindeki hediyeleriniz veya keklerinizin görünürlüğünü sağladığından özel gün masalarında kullanılabilir. Bu ürünleri lezzetli tatlılarınızın hak ettiği şık ve zarif sunumu için tercih edebilirsiniz. Cupcake kutusu kullananlar, ürünün çevre dostu olduğuna dikkat çeker. Ürünlerin imalatında kullanılan kağıt kalitesinin tamamen doğal malzemelerden oluşması özelliği ile çevre dostudur. Kaliteli modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Cupcake Kutusu Fiyatları Ve Kullanıcı Yorumları

Cupcake Kutusu Fiyatları Ve Kullanıcı Yorumları

Modellerin fiyatı; kullanılan malzeme kalitesi, gıda ile temasına uygunluğu ve boyutuna göre belirlenir. Ancak müşteriler için cupcake kutusu kampanya fırsatları da mevcuttur. Seçeneklerin tekli, 6’lı ve 12 bölmeli olması ihtiyaç ve bütçenize uygun olanı seçebilme imkanı tanır. Birçok alanda değerlendirilebilme şansı açısından tam bir fiyat performans ürünüdür. Müşterilerin cupcake kutusu yorum ve önerileri sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşarak fikir sahibi olabilirsiniz. Bu alışveriş deneyimleri seçimlerinizi doğru yapmanıza yardımcı olur. Aradığınız modellerin kullanımı ile ilgili fikir edinmeniz, yapacağınız alışverişte yol gösterici olabilir. Tüm cupcake kutusu indirim seçeneklerine online olarak ulaşabilirsiniz. Mutfağınızda severek kullanacağınız cupcake kutusu satın alabilirsiniz. Cupcake kutularını, kekleriniz dışında çiçek ve hediyelik eşya koyarak da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca cupcake kutusu tavsiye ve önerilerine Trendyol’dan bakabilir, avantajlı fiyatlardan yararlanarak güvenli ve keyifli bir şekilde modelleri temin edebilirsiniz.