İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Güç (Watt)
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Otomatik Kapanma
Voltaj
Priz Tipi
Gizli Rezistans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Daldırma Su Isıtıcı

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Fonksiyonel Daldırma Su Isıtıcısı Çeşitleri Trendyol'da!

Farklı alanlarda su ısıtmak için kullanılabilen daldırma su ısıtıcı türleri sadece saniyeler içinde yüksek sıcaklıklara erişir. Sürahi, tencere ya da kazan gibi mutfak gereçlerinin içindeki suyu dakikalar içinde ısıtabilen daldırma tipi kaynatıcılar restoran mutfaklarında da kendine yer bulur. Gün içinde çok sayıda müşteri için yemek hazırlamanız gerekiyorsa termostatlı daldırma su ısıtıcılarından yardım alabilirsiniz. Büyük kazanları dolduracak miktarda suyu pratik biçimde ısıtmanıza imkân tanıyan daldırma tarzı kaynatıcılar elektriğin temel prensiplerinden faydalanarak çalışır. Standart prizlere takılarak kullanılan bu basit sistemlerin rezistansı kısa süre içinde ısınır ve sıcaklığını suya aktarır. Dilerseniz daldırma su ısıtıcı yorumlarını okuyarak ihtiyacınıza uygun araçlar hakkında detaylı bilgi edinebilir, aklınızda soru işareti kalmadan seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sunan Daldırma Su Isıtıcısı Modelleri

Güvenli Kullanım Sunan Daldırma Su Isıtıcısı Modelleri

Daldırma su ısıtıcı 2000 watt'ı tutarken alt kısımdaki plastik bölgeden yardım alabilirsiniz. Daldırma tarzı su ısıtıcılarını prize taktıktan sonra rezistans kısmına hiçbir şekilde temas etmemeniz önerilir. Yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yaralanma ve yanıklardan kendinizi korumak adına eldiven kullanabilirsiniz. Tutma sapından kavradığınız daldırma tip su ısıtıcısıyla işiniz bittikten sonra ilk iş olarak fişi çıkarmanız gerekir. Birkaç dakika içerisinde ısı seviyesi normale döndükten sonra tutma sapını kavrayabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda elektrikli daldırma su ısıtıcısını kuru ve serin bir ortamda muhafaza edebilirsiniz. Paslanmaz metalden üretilen rezistans kısmı kireç tutmadan uzun süre boyunca kalitesini korur. İhtiyaç hâlinde standart temizlik ürünlerini kullanarak rezistansı temizleyebilirsiniz. Pratik kullanım sunan 12 V daldırma su ısıtıcıları zamandan tasarruf elde etmenizi sağlar. Bu cihazların su geçirmez tasarımı sayesinde elektrik çarpması riskini asgari seviyeye düşürebilirsiniz. 12 litre suyu 4 dakika içinde ısıtan daldırıcı tipi kaynatıcıları pikniklerde de kullanabilirsiniz. Taşınabilir kaynatma araçları arayanlara daldırma su ısıtıcı tavsiye edebilirsiniz.

Araçlara Takılabilen Daldırma Su Isıtıcısı

Araçlara Takılabilen Daldırma Su Isıtıcısı

Çakmaklık prizlerden güç alabilen daldırma elektrikli su ısıtıcısı sayesinde araçların içinde çay, kahve ya da çorba hazırlayabilirsiniz. Aracınızla kampa gittiğiniz zamanlarda ateş yakmakla uğraşmadan pratik biçimde su kaynatmanıza imkân tanıyan daldırma tarzı ısıtıcılar kompakt bir tasarıma sahiptir. Torpido gözünde saklanabilen daldırıcı türündeki ısıtıcıları yanıcı maddelerden ve çocuklar uzak tutmanız tavsiye edilir. Daldırma su ısıtıcı modelleri arasında seçim yaparken güç kapasitesine, ürünlerin boyutlarına ve priz tipine dikkat edebilirsiniz. Spiral forma sahip rezistanslar daha fazla ısının suya yayılmasını sağlar. Daldırma su ısıtıcı kullananlar arasına katılarak dev kazanlarda tencere yemeği, pilav ya da helva hazırlayabilirsiniz. Şantiye ya da fabrika gibi alanlarda sıcak suya ihtiyaç duyuyorsanız teneke veya kovaların içine daldırılabilen ısıtıcıları kullanabilirsiniz. Daldırma su ısıtıcı online olarak inceleyebilir ve farklı modelleri birbiriyle kıyaslayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Daldırma Su Isıtıcı Fiyatları

Bütçe Dostu Daldırma Su Isıtıcı Fiyatları

Daldırma su ısıtıcılarının fiyatlarını belirleyen en önemli faktör ürünlerin güç kapasitesidir. Watt cinsinden ifade edilen güç seviyesi arttıkça bu durum fiyatlara yansır. Kısa sürede bol miktarda suyu kaynatmanızı sağlayan daldırma su ısıtıcı indirimli şekilde sipariş etmek için farklı ürünleri favorilere ekleyebilirsiniz. Fiyatlar düştüğü zaman bildirimle indirimlerden haberdar olabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Daldırma tarzı su ısıtıcılar için ayırmanız gereken bütçeyi belirleyen başka bir faktör priz türüdür. Sanayi tipi, standart ve araç içi olmak üzere üç farklı sınıfa ayrılan prizlere sahip daldırma türündeki su ısıtıcılarının fiyatları değişkenlik gösterir. Daldırma su ısıtıcı satın almadan önce ürünlerin kablo uzunluğuna da dikkat edebilirsiniz. Kablo uzunluğu ve fiyatlar arasında doğru orantı bulunur. Daldırma tipi su ısıtıcılarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.