İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Kalınlık
Renk
Palet Bedeni
Çeşit
Desen
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dalış Kıyafeti

" araması için 628 sonuç listeleniyor

Konforlu Dalış Kıyafeti Modelleri Trendyol’da!

Dalgıç kıyafeti, su altında dalış yapan kişilerin güvenliğini sağlamak ve suyun soğuk etkilerinden korumak amacıyla tasarlanan özel bir giyim ekipmanıdır. Bu kıyafetler, su altında uzun süre kalındığında vücudu korumak, sıcaklığı düzenlemek ve aktivite sırasında rahatlık sağlamak için geliştirilir. Belirgin farklarla birbirinden ayrılan dalış kıyafeti modelleri profesyonel dalgıçlar, serbest dalıcılar veya spor amacıyla bu aktiviteyi yapanlar tarafından değerlendirilir. Vücut ısısını koruma amacıyla üretilen dalış elbisesi 3mm, 5mm kalınlıklarda karşınıza çıkar. Dalış kıyafeti, dalgıcın vücut sıcaklığını korumak için suyun içine girmesini önleyen sızdırmaz bir tasarıma sahiptir. Soğuk sular, uzun süren aktiviteler için uygun olan bu kıyafet türü; hava ile doldurulan bir izolasyon tabakası içeren seçenekler sunar.

Kalitesiyle Öne Çıkan Dalış Kıyafeti Markaları

Kalitesiyle Öne Çıkan Dalış Kıyafeti Markaları

Su altında tehlikeli canlı organizmalardan ya da deniz canlılarından korunmaya yardımcı olabilen dalış kıyafeti çocuk bedenine uyumlu alternatifler barındırır. Üretim materyali neopren adı verilen özel bir kauçuk malzemedir. Neopren, esnek olmasının yanı sıra dayanıklı ve su geçirmezdir. Vücut ısısını korumak için mükemmel bir izolasyon sağlayan neopren hem yetişkin hem de çocuk dalış kıyafeti için ideal bulunur. Su altı avına özel kamuflaj deseni ile fark edilebilmenizi sağlayan ıslak türler mevcuttur. Islak olarak sunulan modeller dalıcıyı sıcak tutmak için vücut ile su arasında ince bir su tabakası bırakır. Tokalı bağlantı sistemleri ile kullanım kolaylığı sunan dalış kıyafeti erkek müşterilerin bede yapısına uyumlu tasarlanır. Su dışına çıkıldığında üşümeyi engelleyen serbest dalış kıyafeti, hydroflex teknolojisiyle üretilir. Ürünlerin kalınlığı, suyun sıcaklığına ve derinliğe bağlı olarak seçilir. Soğuk suda 3-4 mm oranında kalın modeller tercih edilirken, sıcak suda 2 mm inceliğinde türler seçilebilir kullanılabilir. Elit dalış kıyafeti markaları tarafından üretilen, dikiş kalitesi ve streç kumaş yapısıyla beğenilen türleri Trendyol'dan temin edebilirsiniz.

Beğeni Kazanan Dalış Kıyafeti Yorum ve Önerileri

Beğeni Kazanan Dalış Kıyafeti Yorum ve Önerileri

Streç olarak adlandırılan ve yüksek esneklik oranı bulunan dalış kıyafeti kadın bedenine uyumlu alternatiflerle üretilir. Göğüs kısmı jarseli, jarsesiz seçenekler mevcuttur ve kolay giyilip çıkarılabilir. Kol ve bacak kısmında deniz canlılarından esinlenen desenler barından tesettür dalış kıyafeti çeşitleri, hızlı kuruma özelliğine ek olarak su dışındayken üşütmeyen yapısıyla beğeni kazanır. Islak çeşitleri de bulunan bu elbiseler, sıcak sular için uygundur ve içine giren serin hava nedeniyle vücut ısısının düşmesini önleyebilir. Üretim materyalinin avantajı ile su geçirmez dalış kıyafeti son derece özel dikiş ve yapıştırma teknolojileri barındırır. Yüksek kaliteli dikiş ve yapıştırma, suyun kıyafet içine sızmasını önler. Profesyoneller için hazırlanan ürünlerin ek yerlerinde su sızmasını önlemek için zımba ve özel mühürleme teknikleri kullanır. Seçim yaparken yardım alabileceğiniz dalış kıyafeti yorum ve önerileriyle, tarzınıza uyumlu modeli bulmanız kolaylaşır. Sevilen markaların dalış kıyafeti online çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Sık Tercih Edilen Dalış Kıyafeti Fiyatları

Sık Tercih Edilen Dalış Kıyafeti Fiyatları

Kullanım konforu vermesi için çok parçalı tasarlanan tüplü dalış kıyafeti, vücut hatlarını sararak problemsiz bir aktivite gerçekleşmesine yardımcı olabilir. Güvenlik sağlayan ürünler, su altındaki sıcaklık değişimlerine karşı da koruma sağlar. İç yüzeyleri açık hücreli tasarlanan zıpkın dalış kıyafeti modellerinin dış yüzeyi jarse kumaş ile lamine edilir. Sürtünme, aşınma, delinme gibi durumlara karşı mukavemetli üretilen dalış elbisesi kampanya ayrıcalıklarıyla temin edilebilir. Pratik giyinme avantajı vadeden tasarımların diz, kol, dirsek gibi bölümlerinde konumlandırılan özel parçalar mevcuttur. Hem vücut ısısını ideal oranda tutan hem de deniz canlılarına ve kazalara karşı deriyi koruyan dalış kıyafeti satın almak amacıyla özel tasarımları inceleyebilirsiniz. Kullanım alanı ve amacına uygun olarak temin edebileceğiniz ürünleri ayrıca yapacağınız aktivitenin türüne göre de değerlendirebilirsiniz. Üretim materyaline, mevsimlere, boyutuna, tasarımına bakılarak belirlenen dalış kıyafeti fiyatları hakkında bilgi alabilmek için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.