İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Damalı Çaydanlık

" araması için 34 sonuç listeleniyor

Çay Severler için Damalı Çaydanlık Trendyol’da!

Çok çay tüketilmesine bağlı olarak Türk mutfaklarında çaydanlık takımları vazgeçilmez ürünlerdendir. Dolayısıyla çay kültürüne sahip bir toplumun çaydanlık tercihinin de çok önem taşıdığı söylenebilir. Özellikle kahvaltıların, akşam sohbetlerinin, geniş aile toplantılarının ve altın günlerinin başrolünde iyi demlenmiş, sıcacık ve mis kokulu çaylar ile şık tasarımlı çaydanlık takımları bulunur. Damalı çaydanlıklar her alanda tarz ve kalite arayanların tercih ettiği mutfak ürünlerinden biridir. Siz de sevdikleriniz, dostlarınız ve aileniz için sunumlarınızı renkli ve keyifli bir hale getirmek istiyorsanız damalı çaydanlık modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı renk, model ve boyutta bulabileceğiniz damalı çaydanlıklarla ister ailenize ister geniş bir arkadaş topluluğuna çay hazırlayabilirsiniz. Uzun ömürlü olma ve çayı sıcak tutma özelliği bakımından damalı emaye çaydanlıkları tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tür damalı çaydanlık çeşitlerini sağlık ve lezzet açısından da seçebilirsiniz. Müşteriler tarafından paylaşılan damalı çaydanlık tavsiyelerini inceleyerek ürün seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Damalı Çaydanlık

Şık Tasarımlı Damalı Çaydanlık

Çaydanlık modelleri şekil, renk, işlev ve üretim malzemesi gibi farklı detaylara göre çeşitlenir. Damalı çaydanlıkların mavi, gri ve siyah renkleri bulunur. Aynı zamanda demlik kısmı damalı olup alt kısmı sadece siyah veya beyaz olan damalı çaydanlık takımları da mevcuttur. Düz model çaydanlıkların yanı sıra tombul veya bombeli denilen damalı çaydanlık modellerini bulabilir, kullanım rahatlığınıza göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte dilerseniz alt kısmı bombeli olup üst kısmı kum saati tarzında olan damalı çaydanlık modellerini de seçebilirsiniz. Böylece kalabalık davet masalarınızda herkese yetecek kadar çay demleyerek hoş ve farklı bir sunum yapabilirsiniz. Yine damalı çaydanlıkların ısıyı iletmeyen gold veya gümüş saplı çeşidini bulabilir, böylelikle hem zevkinize göre seçim yaparken hem olası mutfak kazalarının önüne geçebilirsiniz. Kendiniz veya sevdikleriniz için bir çaydanlık almak istiyorsanız damalı çaydanlık kullananlar tarafından yapılan damalı çaydanlık yorumları inceleyebilir, satın alacağınız ürüne gönül rahatlığıyla karar verebilirsiniz.

Kullanışlı Damalı Çaydanlık

Kullanışlı Damalı Çaydanlık

Davet sofralarındaki sunumlarınıza eşlik etmesi için farklı renk, tarz ve malzemeden tasarlanmış hem işlevsel hem hoş bir model arıyorsanız ergonomik metal kulplu damalı çaydanlık modellerini seçebilirsiniz. Sağlıklı ve mis kokulu çaylar demlemek istiyor, ayrıca sevdiklerinizle uzun uzun yapacağınız sohbet sırasında çayınızın sıcacık kalmasını arzu ediyorsanız damalı emaye çaydanlık takımını tercih edebilirsiniz. Koku geçirgenliği olmayan ve ısıyı hapseden emaye çaydanlıklar sayesinde tekrar tekrar ısıtmaya veya yeniden çay demlemeye gerek kalmaz. Bu sebeple bütçe dostu olan damalı emaye çaydanlık takımlarını dilediğiniz her vakit kullanabilirsiniz. Aynı zamanda damalı çaydanlıkların alt ve üstü farklı malzemelerden üretilmiş modelleri de bulunur. Genellikle demlik kısmı tamamen ısıya dayanıklı porselen, alt kısmı ise emaye olabilir. Kırılabilir özellikte olması sebebiyle damalı porselen çaydanlıkları dikkatli kullanmak gerekir. Böylece çaydanlığın ömrü uzatılırken porselenin sunduğu keyfi uzun süre deneyimleyebilirsiniz. Damalı çaydanlık online olarak inceleyebilir ve aradığınız özelliklerdeki ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Damalı Çaydanlık

Uygun Fiyatlı Damalı Çaydanlık

Sıcacık ve nefis çaylar demleyebileceğiniz, ayrıca mutfaktaki tarzını yansıtacağınız damalı çaydanlık fiyatları, marka faktörüne, ürünün boyutuna, boya ve malzeme kalitesine bağlı olarak değişebilir. Örneğin bir markanın satışa sunduğu damalı çaydanlıkların litre kapasitesi artıkça fiyatı da o oranda artabilir. Yine ısı geçirgenliği olmayan kulplara sahip, çizilmeye ve aşınmaya dayanıklı, aynı zamanda renk değişimi yaşamayacağınız çaydanlıklar yüksek fiyattan satışa sunulabilir. Bununla birlikte 3’lü emaye baharatlık setleriyle veya kek fanusu ve kurabiyelik ile birlikte satışa sunulan damalı çaydanlık takımlarının da fiyatı yüksek olabilir. Ayrıca bazı markaların damalı çaydanlık takımlarına daha fazla ödemeniz gerekebilir. Siz de beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, damalı çaydanlık indirimlerini takip edebilirsiniz. Söz konusu ürünü indirimli ve kampanyalı fiyatlara damalı çaydanlık satın alarak bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz. Hem şık tasarımlı hem sağlıklı ve kullanışlı damalı çaydanlık modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.