"

Dansçı Beatbo

" araması için 46 sonuç listeleniyor
FISHER PRICE Dansçı BeatBo
Kargo Bedava

Fisher PriceDansçı BeatBo

1.099,99 TL
Sepete Git
FISHER PRICE Dansçı Beatbo
Kargo Bedava

Fisher PriceDansçı Beatbo

1.259,82 TL
Sepete Git

Yetenekli ve Eğitici Dansçı Beatbo Oyuncak Modelleri Trendyol'da!

Oyuncaklar, kuşkusuz herkesin ilk yaşam dönemlerinde önemli bir noktaya tekabül eder. Çocuklar, hayata dair pek çok şeyi oyuncaklar ve o oyuncaklarıyla oynadıkları oyunlar ile öğrenir. Beatbo dansçı modelleri de bunlardan bir tanesidir. Zihin dünyalarında yeni pencereler, oyuncaklar ile açılır. Bununla birlikte teknoloji de yetişkinlerin dış dünyaya açılan kapısı konumundadır. Aynı şekilde zihinlerin genişletilmesi hususunda teknolojik aygıtlar, büyük bir rol üstlenir. Teknolojinin üstlendiği bu rol, yaşarken fark edilmeyen ancak her geçen yıl göze çarpan birtakım değişimleri de beraberinde getirir. Örneğin son yıllarda gazete okumanın yerini artık internet sitelerinden haber takip etmek almaya ya da alışıldık fiziksel olarak bir kitap edinme alışkanlığının yerini dijital ortamlardan okunabilen e-kitaplar almaya başlar. Sosyal medya, her yaş grubundan insanın hayatlarının en majör öğesi olur, en belirgin sosyalleşme aracı olarak kendini gösterir. Teknolojinin genç ve yetişkinlerin hayatlarında kopardığı fırtınalar ve köklü değişimler; elbette ki kendini çocukların dünyasında da gösterir. Çocukların dünyasında bu dönüşümün en bariz göstergesi de onların yaşamlarının en büyük parçalarından biri olduğu belirtilen oyuncak dünyasında gözlenir. Son yıllarda ortaya çıkmış olan pek çok model ile alışılageldik oyuncak algısına yönelik kalıplar yıkılır. Yine alışılageldik düz modellerin yerini günümüzde on parmağında on marifet bulunduran, çeşit çeşit kabiliyeti bünyesinde barındıran ve teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılarak ortaya konan yeni oyuncak modelleri alır. Sözü edilen bu fonksiyonel, son teknoloji oyuncak modelleri arasında da Dansçı Beatbo isimli model kendine yer bulur. Dansçı Beatbo modelleri, şarkı söyleme ve dans etme gibi özellikler ile sizlerin beğenisine sunulur. Dans ve şarkı işlevlerinin yanı sıra da pek çok eğitici işlev, ürünün beraberinde çocuklara uygun şekilde ulaştırılmış olur. Ürünün bu sıralanan işlemleri gerçekleştirebilmesi için de; göbek ve ayak bölgelerinin bir kolaçan edilmesi gerekir. Belirtilen bölgelerde bulunan herhangi bir düğmeye basılması sonucunda da, cihaz çalışmaya başlayabilir. Bunun ardı sıra çocuk ürüne isterse dans ettiriyor, isterse de şarkı söyletir. Anlaşılacağı üzere kolay ve pratik bir kullanım olanağına sahip bu cihazlara ilişkin ilk olarak özelliklerinin irdelenmesi, kullananlar açısından yarar sağlar.

Teknolojinin Çocuklara Sunduğu Dost Dansçı Beatbo

Teknolojinin Çocuklara Sunduğu Dost Dansçı Beatbo

Bebek ve çocuklar oyuncağın boyutunu tercih ederken, kuşkusuz kişisel zevkler rol oynar. Ancak bunun yanında da yine bebek ve çocukların içinde bulundukları yaş grubunun da bu hususta etkili olabildiği bilinir. Örneğin; bebeklikten çocukluğa geçen bireyler daha çok büyük boyuttaki modellere yönelirken; mini boyuttaki modellere aileleriyle birlikte daha küçük yaştaki bebeklerin yöneldiği göze çarpar. Tüm bunlara ek olarak Dansçı Beatbo fiyat konusu da sıklıkla araştırılan bir noktaya karşılık gelir. Ürünün fiyatları, modellerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Pilli olarak üretilen ürün çeşitleri istenilen zaman çalıştırılıp ve durdurulabilen özellik taşır. Belirtilen güç özelliklerine bakılarak kuşkusuz ürünün güçlü bir pil yapısına sahip olduğu söylenebilir. Sahip olunan bu güçlü ve işlevli pil yapısı ile de ürünün; uzun ömürlü bir kullanım sürecini çocuklara vaat ettiği ifade edilebilir. Cihazdaki pil sayısı ise dört adet olarak tespit edilir. Karşılaşılan pil türü, AA (LR6) Alkaline olarak görülebilir. Tüm bu fonksiyonlarının yanı sıra cihaz bünyesinde bulundurduğu program havuzunda; pek çok eğitici içeriğe sahip durumda sizlerin beğenisine sunulur. Aynı zamanda ürünün modelleri, boyutlarına bağlı olarak da şekillenir. Boyutlarına göre ayrışan modellere de minik dansçı Beatbo ve büyük dansçı beatbo modellerine örnek olarak verilebilir. Yetenekli ve dansçı özellikteki ürünün göbek bölgesinin ele alınması yerinde olur. Cihazın göbek bölgesinin ele alınmasının altında yatan sebep ise elbette ki yaydığı göz alıcı ışıktır. Sözü edilen bu göz alıcı ışık, ürüne ilk bakışta fark edilen detaylar arasında kendini gösterir. Ürünün göbek bölgesindeki ışığın led ışık olduğu ifade edilebilir. Bununla birlikte son derece renkli ve epeyce geniş bir görüntü ortaya çıkar. İşlevsel taraflarından biri olan dans etme esnasında da konu açılabilir. Mavi Dansçı Beatbo dans etme sırasında genel olarak belinin altında yer alan bölgeyi hareket ettirir. Bunun beraberinde de kafa bölgesini salladığı da göze çarpar. Bebekler, söylenen söz ve şarkıları taklit ettikleri gibi belirli bir noktadan sonra karşılarındaki oyuncaklarından görmüş oldukları birtakım dans hareketlerini de taklit etmeye, yeniden canlandırmaya girişebilir. Yaşamın ilk dönemlerinde bebeğin sık sık hareket etmesi ve bu konuda istekli olması; hem fiziksel olarak hem de psikolojik durumu ile sağlıklı bir gelişim süreci geçirmekte olduğuna işaret eder. Sözü edilen oyuncak modeli de; bebeklerin hareket etme eğilimlerinin artırabilmesinde öncü bir rol üstlenir. Bu sayede de bebekler, taklit ettikleri dans hareketleri doğrultusunda yeni kaba motor becerilerini hevesle ve istekle edinebilir. Yaşamın ilk dönemlerinde edinilen bu gözlem ve deneyimler; bebeğin ileriki yaşamında belki de çok farklı dans türlerine yönelmesine zemin hazırlayabilir. Bebeklikte kişinin zihnine yerleşen düşünsel temel, ileriki yaşam yıllarında kendini direkt olarak belli edebilir.

Dansçı Beatbo Özellikleri

Dansçı Beatbo Özellikleri

Dansçı Beatbo ürünü özellikleri mercek altına alındığında ilk etapta cihazın işlevsellik boyutunun masaya yatırılması yerinde olur. Dansçı Beatbo indirim fırsatları ile satın alınıp dans ederek ve şarkı söyleyerek bebek ve çocuklara hoş, keyifli vakit geçirtebilir. Bununla birlikte ürün, ses kaydı yapabilme özelliğine sahip bir durumda olarak farklı çeşitlerden oluşur. Sözü edilen bu ses kaydı yapabilme özelliği de; pek çok yeni fonksiyonel ve de işlevli özelliğe zemin hazırlar. Bahsedilen bu işlevli ve de fonksiyonel özelliklere, bir şarkının kaydedilmesi girebilir. Oyuncak modelinin sahibi olan anne ve bebek, beraber bir şarkı söyler. Söylenen bu şarkı, cihazın kaydedici özelliğinden yararlanılarak ses kaydı altına alınır. Şarkı ile birlikte bebeğin hoşuna gidebilecek herhangi bir söz ya da yalnızca bir ses dahi çekilebilir. Cihaza aktarılmış olan bu ses kayıtları, sonrasında bebeğin yeniden dinleyebilmesi adına son derece ulaşılabilir bir konumda yer bulur. Bunun ardı sıra da çocuk yeniden mevzu bahis ses kayıtlarına denk gelerek, epeyce güzel vakitler geçirip oyunlar oynayabilir. Ses kayıt özelliğinin yanı sıra cihaz, göz önünde bulundurulması önem arz eden başka birtakım teknik ve biçimsel özelliği de bünyesinde barındırır. Temelde karşılaşılan sallanma hareketleri, çocukların gözünden bakıldığında ahenk içeren sahnelerin meydana gelmesine vesile olabilir. Dansçı Beatbo kampanya fırsatlarından faydalanarak ürünleri alabilirsiniz. Bebekler, karşılarındaki oyuncakların düğmesine dokunduklarında; o oyuncağın dans etmesiyle, şarkı söylemesiyle ya da birtakım eğitimler vermesi ile karşı karşıya gelir. Bu durum tekrar ettikçe bebeğin zihninde birtakım gıdıklanmalar oluşmaya başlar. Kişinin bu oyuncak vasıtası ile nasıl neden sonuç ilişkisi kurmayı öğrendiği konusu üzerine gidilir ise de burada kuşkusuz karşımıza ilişkilenmenin etkisi çıkar. Buna bağlı olarak ise belli bir süre geçip aynı ikili olgular tekrarlandıkça bebek bir bakış açısı geliştirir. Edindiği bakış açısı, ben bunun tuşuna bastığım için bu dans ediyor, şeklinde olabilir. Bu sayede de bebeğin zihnine kıymetli bir düşünsel temel; Dansçı Beatbo modelinin fonksiyonları sayesinde atılmış olur. Siz de çocuğunuz için seveceğini düşündüğünüz ürünleri dansçı beatbo tavsiye ve yorumları inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Duyusal ve Motor Beceri Kazanımlarıyla Dansçı Beatbo

Duyusal ve Motor Beceri Kazanımlarıyla Dansçı Beatbo

Bebekler, Dansçı Beatbo modelindeki oyuncaklar ile geçirdikleri vakitler boyunca pek çok yeni beceriyi de elde etmiş olur. Kuşkusuz elde edilen bu yeni beceriler, bebeğin yaşının gerektirdiği gelişim döneminin beraberinde gelir. Kastedilen yeni yetkinliklerin ise öncelikle duyu organlarına dair olduğu ifade edilebilir. Burada başı, pek tabii görme ve duyma becerileri çeker. Bebekler sürekli olarak sahip oldukları oyuncağın hareketlerini inceleme altında tutar. Bu durum da bebeğin etrafı inceleme, keşfetme kapasitesini geliştirir. Görme duyusunu ve gözlerini çok daha iyi ve geniş açılarda kullanabilme konusunda yol almasına olanak sunulur. Bebeklerin oyuncaklarının dans hareketlerini etraflıca izlemek istemelerinin altında da cihazın dikkat çekici olması yatar. Cihazın dikkat çekiciliğini de; sahip olduğu çeşit çeşit renkteki, rengarenk görünümlü ışıklar sağlar. Aynı zamanda cihazın tasarımsal boyutu da bu noktada majör bir rol üstlenir. Dansçı Beatbo büyük modellerin dış yüzeyi, farklı farklı dokular ile ortaya konur. Cihazın bu yapısı, bebeğin ilgisini oyuncağa daha da çok kaydırır. Bunun yanı sıra bebekler muhtemelen oyuncakta gördükleri dans hareketleri ile ilk defa karşılaşır. Bu durum da izleme hususunda tetikleyici olan unsurlar arasında kendine yer bulur. Bunun yanında ürünün şarkı söylediği anlar da bebeklerin işitme duyularına hitap ederek ilgilerini uyandırmaya devam eder. Belirli bir noktada bebek, bu ilgi çekici sesleri taklit etmeye başlayabilir. Bununla birlikte oyuncaktan duyduğu birtakım melodileri de mırıldanışı ansızın kulaklara çalınabilir. Tüm bunlar bebeğin duyusal becerilerinin gelişim sürecine ciddi şekilde destek olur. Bebeğin bu tür becerileri edinmesine dansçı beatbo ile ciddi bir katkı sunulur. Dans eden Beatbo bebeğin gelişimine yalnızca duyusal beceriler kazandırmaz aynı zamanda motor becerilerin gelişmesi de yine bu modeldeki oyuncakların desteği doğrultusunda gerçekleşebilir.

Bebeklere Kattığı Bilişsel Kazanımlarla Dansçı Beatbo

Bebeklere Kattığı Bilişsel Kazanımlarla Dansçı Beatbo

Anlaşılacağı üzere mercek altına alınan oyuncak modeli, bebeklerin gelişim evrelerini destekleyici çok önemli ve faydalı roller üstlenebilir. Bebeğin hem duyusal becerilerine hem de motor becerilerine ciddi oranda bir katkı sunabilir. Dansçı Beatbo kullananların tavsiyelerine bakarak bir bebeğe kattıklarını okuyup inceleyebilirsiniz. Gelişim sürecinin bir diğer önemli noktası olan bilişsel gelişim boyutunda da, model kendi etkisini güçlü bir biçimde belli eder. İlk etapta bu oyuncak modeli, bebeğin merak güdüsünü harekete geçirir. Bunu elbette ki sahip olduğu donanım ve pek çok fonksiyonu ile birlikte gerçekleştirmiş olur. Merak güdüsünün canlandırılması ise pek çok gelişim durumuna kapı aralar. Modelin sahip olduğu programlar ile bebek ve çocuklara ilk etapta renkler öğretilebilir. Bu öğretme sürecinde renklerin arkasından sayılar gelir. Sayıların üzerine de bebek ve çocuklara harfler kavratılabilir. Tüm bu eğitimler sıkıcı, alışıldık bir yöntem yerine çocuğun ilgisini çekecek bir yöntem ile gerçekleştirildiğinden hızlı ve verimli bir öğrenim süreci gerçekleşir. Bununla birlikte sözü edilen eğitimlerin beraberinde kişinin bilişsel gelişimi adına da önemli bir yol kat edildiği dile getirilebilir. Bilişsel gelişim hususunda Dansçı Beatbo modelinin bebeğe ya da çocuğa kattığı en temel beceri; neden sonuç ilişkisi kurabilme bakış açısı olur. Kuşkusuz sebep sonuç ilişkisi kurabilmek, çocukların hayata dair anlamlandıramadığı pek çok detaya bir mana bulmalarına kapı aralar. Ancak ilk etapta neden sonuç ilişkisi temelinde düşünebilme becerisi edinilirse bütünlüklü bir düşünme yönünde yol alınabilir. Belleğe eklenen yeni bilgi ve yöntemler, bebeklikte atılan ilk o sebep sonuç ilişkisi kurabilme becerisi üzerine bina edilir. Bu nedenle bebeklik ve ilk çocuklukta bu düşünsel ne kadar iyi oturmuş olursa ilerisi için de o denli iyi olur.

LED Işık Özelliğiyle Dansçı Beatbo

LED Işık Özelliğiyle Dansçı Beatbo

Bilindiği gibi Dansçı Beatbo'nun bu denli göz alıcı bir yapıda ortaya konmasına zemin hazırlayan majör belirleyicilerden biri de cihazın karın bölgesine bakıldığında karşımıza çıkar. Oyuncak modelinin tam olarak göbek hizasında kendine yer bulmuş olan led aydınlatmalı ışıklar, ürünün öne çıkan özelliklerinden birini meydana getirir. Ürünün bünyesinde bulundurduğu led ışıklandırma, yöntem olarak en güncel ışıklandırma teknikleri arasında kendine yer bulur. Cihazın bu epeyce büyük önem taşıyan parçası bir mercek altına alındığı vakit de ürüne yaptığı birtakım etkiler daha iyi saptanır. İlk etkisi, ürünün güç kaynağı boyutunda göze çarpar. Bilindiği gibi, Dansçı Beatbo pilli çalışan bir oyuncak modelidir. Normal şartlarda bir cihazın bünyesinde bulundurduğu ışıklandırma sisteminin, cihazın güç kaynağının önemli bir kısmını harcadığı gözlenir. Dansçı Beatbo online alışveriş seçeneği ile istediğiniz modeli sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Ürünün sahip olduğu led ışıklı yapı, oldukça düşük bir enerji harcar. Üstelik düşük enerji harcamasına karşın ürünün oldukça göz alıcı bir hale ulaşmasına kapı aralamaktan da geri durmaz. İşlevselliği ve ihtiyaç duyduğu güç miktarı hususu; adeta ters orantılı bir şekilde işler. Bu özelliğe sahip bir ışık bulunduran Dansçı Beatbo modelleri de üst düzey bir pil yapısına sahip olur. Bununla beraber sahip olunan bu üst düzey pil gücü, ne kadar kullanılırsa kullanılsın ciddi bir hasar görmez. Aynı zamanda ürünün en merkezi noktasında çalışmakta olan led ışıklar, cihazda yoğun çalışmış olmadan ötürü herhangi bir ısınmaya sebebiyet de vermeyebilir. Aynı zamanda bu ışıklandırma yöntemiyle ortaya konduğu için ürünün çevreye zararsız olduğu da dile getirilebilir. Led ışıkları oldukça az bir oranda karbondioksit salımı bulunur. Led ışıklara dair başlıca cihaza etki eden noktalar bu şekilde sıralanabilir. Bunun ardından da ürünün bütünlüklü bir biçimde tanınabilmesi adına ürün deneyimlerine bir kulak verilmesi yerinde olur. Dansçı beatbo satın almak için modelleri Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.

Dansçı Beatbo Kullananlar ve Yorumları

Dansçı Beatbo Kullananlar ve Yorumları

Bir ürünün işlevliliğini test etmenin en garanti yolu, geçmişte ürünü kullanmış ya da şu anda ürünü kullanan kişilerin tecrübelerine bir kulak vermekten geçer. Bu açıdan yaklaşıldığında da, sözü edilen modelin bebeklere ve çocuklara sunmuş olduğu faydalar çok daha iyi ve detaylı bir biçimde anlaşılabilir. Dansçı beatbo kullananlar genel olarak ürün ile ilgili olumlu geri bildirimler verir. Yapılan Dansçı Beatbo yorum araştırmasında ürünün ciddi oranda memnuniyet ile karşılaşıldığı ifade edilebilir. Özellikle birçok insan, yalnızca birkaç ayda bebeklerinin gelişiminde çok olumlu değişimler gösterdiğini dile getirir. Bu olumlu gelişmelere sebep olarak da Dansçı Beatbo oyuncak modelinin etkisini gösterir. Yine pek çok ebeveyn, edindikleri bu oyuncak modeli sonrası bebeklerinin epeyce çeşit çeşit ve eğlenceli şarkılar mırıldanmaya başladığını söyler. Henüz kreşe başlamış çocukları olan anne babalar ise; oyuncak modelinin çocuklarının renkleri, harfleri ve sayıları öğrenmesi hususunda önemli bir yardımcı olduğunu ifade eder. Yaş gruplarına göre yorumlar irdelendiği vakit yine apayrı olumlu geri bildirimler karşımıza çıkar. Kişinin bu oyuncak vasıtası ile nasıl neden sonuç ilişkisi kurmayı öğrendiği konusu üzerine gidilir ise de burada kuşkusuz karşımıza ilişkilenmenin etkisi çıkar. Bebekler, karşılarındaki oyuncakların düğmesine dokunduklarında; o oyuncağın dans etmesiyle, şarkı söylemesiyle ya da birtakım eğitimler vermesi ile karşı karşıya gelir. Siz de bebeğinizin sözü edilen deneyimleri yaşamasını istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça kolaydır. Hemen şimdi Trendyol üzerinden Dansçı Beatbo dünyasını daha yakından keşfedebilir, modelleri tüm detayları ile inceleyebilirsiniz. Bebeğiniz için hem bir dost hem de iyi bir gelişim destekleyicisi olan bu oyuncak modelini edinebilirsiniz.