Çocukları Mutlu Edecek Deadpool Kostümü Modelleri Trendyol'da!

Deadpool kostümü, karşımıza Deadpool çizgi filminde çıkmıştır. Kostümlü partilerde tercih edebileceğiniz bir kıyafet çeşididir. Yetişkin ve çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmıştır. Her yaş grubuna uygun bedenleri ile dikkat çekmektedir. Kostüm partilerinde özellikle çizgi film kahramanları tercih edildiği için çocukların da en çok beğendiği kostümler arasındadır. Tulum şeklinde tasarlanmış olan Deadpool kostümünün ayakları tuluma montelidir. Kırmızı rengi ile de dikkat çeken bir kostümdür. Bedeninize uygun bedenlerde Deadpool kostümü yetişkin modelini tercih edebilirsiniz. S- M-L-XL bedenlerinde tasarlanan kostüm ile eğlence partilerinde fark yaratabilirsiniz. Çocuğunuzun severek izlediği çizgi film kahramanının kostümünü çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Her yaş grubuna uygun kostüm modelleri ile çocuğunuzu sevindirebilirsiniz. Deadpool’un kostümleri son yılların en çok beğenilen ve sevilen kostümlerdir. Sağlam dikişleri ve kaliteli kumaşları ile dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Çocuklar İçin Deadpool Kostümü

Çocuklar İçin Deadpool Kostümü

Çocuklar için düzenleyeceğiniz eğlenceli doğum günü partileri ya da başka partilerde kostüm tercihi arıyorsanız tercihinizi Deadpool kostümünden yana yapabilirsiniz. 8 yaşından küçük çocuklar için de Deadpool kostümleri tasarlanmaktadır. 8 yaşındaki çocuğunuz için Deadpool kostümü arıyorsanız Deadpool kostümü 8 yaş modelini tercihi edebilirsiniz. Kırmızı rengi ile çok sevilen kostüm tulum şeklinde tasarlanmıştır. Dikişleri oldukça sağlam olan tulum kesinlikle sökülme yapmaz. Paket içerisinde bir adet kırmızı tulum ve başlık bulunmaktadır. Başlık tuluma monteli değildir. Ancak 1 çift ayak üzeri tozluk tuluma monteli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Ayrıca pakete 1 çift eldiven de dahildir. Paket içerisinde bulunmayan aksesuarlar ise satış fiyatına dâhil değildir. Kaliteli kumaş yapısı ile de eskime yapmaz ve yırtılmaz. Çocuğunuza minik bir sürpriz yapmak istiyorsanız Deadpool kostümü ile onu sevindirebilirsiniz.

Eğlenceli Partiler İçin Deadpool Kostümü

Eğlenceli Partiler İçin Deadpool Kostümü

Deadpool kostümünün ortaya çıkışı Deadpool çizgi filmine dayanmaktadır. Çizgi filmde kahramanın özel güçleri olduğu bilinmektedir. Kostümün kırmızı olmasının sebebi ise çizgi film kahramanının düşmanlar ile savaşırken akan kanının belli olmaması içindir. Severek izlenen çizgi filmde çocuklar kahramanın yeteneklerine ve güçlerine merak sarmaktadır. Bu nedenle çocuklar da Deadpool kahramanı olmak istemektedir. Farklı yaş gruplarına özel olarak tasarlanan kostümün içerisinde Deadpool kostümü 9 yaş için de beden bulabilirsiniz. Tulum eşliğinde 1 çift eldiven ve başlık satış paketinin içerisinde bulunmaktadır. Paket dışında ayrı aksesuarlar da sergilenmektedir. Ancak pakete eklenmeyen ürünler ayrı olarak ücretlendirilmektedir. Bazen yaş ve beden arasındaki farklılık için Deadpool kostümü 9-10 yaş arasını seçebilirsiniz. Çocuğunuza tam olarak uyacak bu yaşa ait kostüm ile çocuğunuzun kendini Deadpool kahramanı olarak hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Deadpool Kostümü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Deadpool Kostümü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Deadpool kostümü modelleri arasında her yaş grubuna uygun kostüm bulunmaktadır. Ergenliğe yeni yeni girmeye başlayan ve vücut yapısı çocukluktan ergenliğe doğru geçiş yapan çocuklar için de uygun kostümü bulabilirsiniz. Deadpool kostümü 13 yaş için düzenlenen satış paketinde 1 adet 13 yaşa uygun tulum, 1 adet ayakkabı topluğu ve 1 çift eldiven bulunmaktadır. Yetişkinler için S – M -L- XL- XXL bedenleri bulunmaktadır. Kırmızı bir renge sahip olan Deadpool kostümünün S bedeni 110-120 cm, M bedeni 120-130 cm, L bedeni ise 130-140 cm'e tekabül etmektedir. Yetişkinler için hazırlanan pakette 1 adet yetişkin tulum, 1 çift eldiven ve 1 Adet başlık bulunmaktadır. Severek kullanabileceğiniz Deadpool kostümü fiyatı için Trendyol'u inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile istediğiniz yaş aralığına uygun kostümü seçebilirsiniz.