İlgili Kategoriler
Fiyat
Defter Tipi
Sayfa Tipi
Tel Tipi
Kapak Türü
Kağıt Boyutu
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Death Note Defter

" araması için 151 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Tasarıma Sahip Death Note Defter Çeşitleri Trendyol'da!

Zaman içerisinde kişilerin dikkatini çekmek ve onlara farklı açılardan yaklaşabilmek için çok çeşitli ürünler ortaya konulur. Bunlardan biri de ilgi çekici içeriklere sahip olan defterlerdir. Gerek tasarımları gerekse kullanım amaçları bakımından dikkat çeken ürünler, merak uyandıran bir yapıya sahiptir. Belirli bir yaştan sonra kullanılması uygun olan ve Death Note defter olarak bilinen ürün de bunlar arasında yer alır. Olağanüstü bir bakış açısı ile hazırlanan ve müşterilere sunulan tasarım, sıklıkla tercih edilir. Kullanımı giderek yaygınlaşan ürün, Death Note isimli popüler animeden esinlenilerek tasarlanır. Gizem ve gerilimin üst seviyede olduğu defter doğaüstü unsurlara fazlasıyla yer verir. Bu açıdan dikkatleri üzerine çeker. Her zamankinden farklı olarak müşterilere belirli çalışmalar yapma noktasında yol gösterir. Ölüm Defteri olarak bilinen materyal, içerisine yazılan ismin öleceğine dair varsayımlar içerir. Bu açıdan bakıldığında oldukça heyecan verici görünen tasarım, kullanan kişiler için ayrı bir öneme sahiptir. Ürünü kullanmanın belirli şartları vardır. Bu şartlar sağlandığı zaman ismi yazılan kişinin öleceğine inanılır. Eğer bir kişinin ismini yazan kimse, o kişinin nasıl birisi olduğunu bilmiyorsa ismi yazılan kişinin ölmeyeceğine inanılır. Burada önemli olan husus; ismi yazan kişinin ismi yazılan kişiyi tanımasıdır. Bu tür ayrıntılara sahip olan ürünün detaylarını öğrenerek kullanırken oldukça keyif alabilirsiniz. Trendyol ile birlikte ilgi çekici modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Merak Uyandıran Death Note Defter İçeriği

Merak Uyandıran Death Note Defter İçeriği

Defter ve kitap gibi müşterilerin kullanımına sunulan çeşitli ürünler, içerik bakımından belirli yönlerden farklılık gösterir. Ölüm ile ilgili olan çeşit de bunlardan biridir. Death Note not defteri, içerisinde bulunan sayfalara isim yazılarak kullanılır. Bu noktada isim yazmanın belli başlı kuralları vardır. Defteri kullanan kişi, sadece yüzünü bildiği kişilerin ismini yazabilir. Aksi halde ölüm gerçekleşmez. Bu gibi bir kuralın olması, aynı isme sahip olan kişilerin etkilenmesinin önüne geçer. Kurallar dahilinde kullanılan defter hem keyif verir hem de ortaya bir gizem koyar. Bu da müşterilerin ilgisini çeker. Ürünün sıklıkla tercih edilmesinde önemli etkisi bulunan yönlerden biri de ürünün içerisinde bulunan gizemdir. Death Note defter satın alarak siz de sunulan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Yetişkinler kadar çocuklar tarafından da merak edilen ürün, genellikle 12 yaş üzeri için uygundur. Çocuklar tarafından eğlence amacıyla tercih edilen ürün, kişileri herhangi bir şekilde olumsuz etkilemez. Bunun dışında genellikle 18 yaş ve üzerindeki kişiler tarafından satın alınır. Doğru ile yanlışı ayırt edebilecek bir yaşta bulunan kişiler tarafından bu gibi ürünlerin kullanılması uygun olur. O nedenle ebeveynler tarafından seçilirken bu gibi konulara dikkat edilir. Anne ve babaların eğlence amacıyla tercih ettikleri defter, tasarımı ile ilgi çeker. Belirli bir sayfaya ismi yazılan kişinin minimum 40 saniye geçtikten sonra öleceğine inanılır. Bu gibi nedenlerden dolayı da kullanıldığı sırada yüksek oranda heyecan uyandırır. Belirlenen sayfalara kişi ismi yazılırken aynı zamanda ölüm nedeninin de yazılması gerekir. Bu gibi ayrıntılar ürünün kullanımına ayrı bir keyif ve belirli oranda da gerilim katar. Çoğu zaman eğlence amacıyla tercih edilen bu materyali siz de satın alabilir ve arkadaşlarınız ile birlikte vakit geçirirken kullanabilirsiniz. İsmi yazılan kişinin ölüm nedenine ilişkin herhangi bir not düşülmezse kişinin sadece kalp krizine bağlı olarak öleceğine inanılır. Basit bir şekilde gerçekleşen bu ölüm nedeni, ölüm şeklini belirten herhangi bir ibarenin defter üzerinde yer almaması durumu için geçerlidir. Defteri Trendyol üzerinden sipariş ederek gününüze ayrı bir hava katabilirsiniz.

İlgi Toplayan Death Note Defter Tasarımı

İlgi Toplayan Death Note Defter Tasarımı

İlgi çekici özelliklere sahip olan ve yaygın şekilde kullanılan Death Note Ölüm Defteri, kurallara sahip olan ve bu belirlenen sınırlar içerisinde kullanılan ürünlerden biridir. Tanınan bir kişinin isminin ve ölüm nedeninin yazılması şeklinde kullanılır. Basit bir modele ve tasarıma sahip olan ürün, defteri kullanan kişilerin bazı kuralları uygulamasını sağlar. İsmi yazılan kişi için istenilen ölüm şeklinin 6 dakika 40 saniye olarak belirlenen vakit içerisinde yazılması gerekir. Kullanım biçimi tarif edilirken belirtilen sürelere dikkat etmek gerekir. Bu sayede defteri yapısına uygun olacak şekilde kullanabilirsiniz. Ortaya konulan zaman sınırlamalarının yanı sıra bazı sınırlandırmalar da getirilir. Ürünün kesinlikle yere değmemesi gerektiği, bu sınırlamalardan biridir. Tek bir defa yere değmesi bile ürünün dünya malı olmasına neden olur. Bu durumda defterin etkisini yitireceğine inanılır. Doğaüstü uygulamalar yapıldığı ürünlerin kullanım biçimi hakkında detaylı bilgi sahibi olarak bu şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamının yere değmesinin yasak olduğu defterin sadece belirli bir parçasının değmesi dahi farklı sonuçlar ortaya çıkarır. Aynı şekilde deftere dokunan kişi için de belirli durumların oluşması muhtemeldir. Ölüm tanrısı olarak bilinen varlığın görülmesi ve sesinin duyulması, deftere dokunan kişi için olağan bir durumdur. Death Note defter ve kalem kullanarak siz de bu gibi olağanüstü uygulamaların yapılmasına fırsat veren materyallerin ortaya koyduğu etkileri gözlemleyebilirsiniz. Cennet ve cehennem açısından da belirli ayrımların yapılmasını olanaklı kılan ürün, kullanan kişilerin herhangi bir şekilde iki ortama da girmeyeceğini belirtir. Cennet ya da cehenneme gitmeyecek olan kişiler, defteri kullananlardır. Ürün sadece tek bir kişiye aittir. Eğer bu kişi hayatını kaybederse deftere Shinigami olarak bilinen ölüm tanrısının sahip olacağına inanılır. Farklı kullanım biçime ile sunulan ürünü deneyimleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Death Note Defter Özellikleri ve Fiyatları

Bütçe Dostu Death Note Defter Özellikleri ve Fiyatları

Death Note bir başka defter olarak nitelendirilen ve müşterilerin dikkatini çeken ayrıntılara sahip olan bir üründür. Kullanımı oldukça basittir fakat belirli kurallar çerçevesinde gerçekleşir. Defterin sahibi olan kişinin bu materyali kullanmaya başladıktan 39 gün sonra Shinigami olarak isimlendirilen ölüm tanrısını göreceğine inanılır. Bu süre maksimum olarak ortaya konulur. 39 günden önce görmesi de mümkündür. Ölüm tanrısı, kişiye sadece yardımcı olur, bunun dışında herhangi bir şekilde zarar vermez. Death Note defteri sipariş ederek bu gibi özellikleri bulunan üründen yararlanabilirsiniz. Ölüm tanısı olarak bilinen varlığın mevcut defterin kullanım biçimi hakkında bilgi verme gibi bir zorunluluğu bulunmaz. Ölüm tanrısının birtakım özellikleri bulunur. Bunlardan biri de defter içerisinde bulunan ölmüş kimselerin fazla olan zamanlarını hayatına ekleyerek ömrünü uzatabilmesi şeklinde ifade edilir. Bu işlemi insanların yapabilme yetkisi yoktur. Aksine defteri kullanan kişinin hayat süresini kısaltacağı söylenir. Materyalin sahibi olan kimse, isterse ömrünün belirli bir kısmını tanrıya verebilir. Ölüm tanrısının da belirli bir süresi vardır. Fakat tanrılar herkes tarafından bilinen şekilde ölmezler. Defter, farklı bir kullanım biçimine sahip olmasının yanı sıra tasarım açısından da müşterileri memnun bırakır. İlgi çekici yazı tipleri ürünü öne çıkaran kısımlardan biridir. Eğlenceli tasarımı sayesinde size eşlik eden materyali tercih ederek sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Ürün kullanımı ile ilgili olarak gereksinim duyduğunuz bilgilere pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Böylelikle mevcut materyali usulüne uygun biçimde kullanabilirsiniz. Bu gibi özellikleri bulunan ürün hakkında bilgi sahibi olduktan sonra “Death Note defteri nerede satılır” sorusu sorulabilir. Death Note defter fiyat aralıkları ile ilgili olarak gerekli bilgiyi öğrenerek Trendyol üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Death Note Deftere Ne Yazılır?

Death Note, Türkçe’ye Ölüm Defteri olarak çevrilen anime filmdir. Pek çok olağanüstü detayı konu edinir. Animede anlatılanlar ilginç ve sıra dışı olsa da insanda farklı hisler uyandırır. Bu nedenle birçok kişi Death Note üzerine yazı yazmaktan büyük keyif alır. Death Note deftere, ölecek olan kişilerin isimleri yazılır. Belli kurallara uyarak hareket etmek gerekir. Buna göre; kimin adı defterde geçiyorsa o ölür. İsmi yazan kişi, ölmesini istediği kişi hakkında bilgiye sahip değilse bu kural geçersizdir. Önemli olan ismi yazan ve yazılanın birbirini tanımasıdır. Not defterini kullanmanın belli şartları vardır. Sayfalar belirli bir düzene göre ayarlanır. İsimler yazılırken düzene uymak gerekir. Kurallara uygun hareket edildiği takdirde defteri kullanmak eğlenceli ve gizemli bir maceraya dönüşür. Sayfalara, ölmesi istenen kişiler yazılırken bunun nedeninin de belirtilmesi gerekir.

Death Note Defter Ne İşe Yarar?

Death Note defter, belirli kurallara sahip olan bir ürün seçeneğidir. Ürünün sahibi, tanıdığı bir kişinin ölmesi için ismini yazar. İsim yazma sırasında belirli bir süre zaman vermek gerekir. Bu süre genel olarak 40 saniyedir. Vaktin sonuna gelen kişinin öleceği söylenir. Defterin yapısına uygun hareket ederek sınırlamalara uymak oldukça önemlidir. Ürünün kesinlikle yere değmemesi gerekir. Eğer bir defa bile yere değerse kıymetini kaybeder ve dünya malı haline dönüşür. Deftere kimsenin dokunmaması da önemli bir kuraldır. Söylenenlere göre defterin sahibi, bu ürünü kullanmaya başladıktan 39 gün sonra Shinigami’yi görür. Shinigami, Ölüm Tanrısıdır. Göründükten sonra ürünün sahibi olan ve kullanan kişiye yardım eder.

Death Note Defter Kaç Sayfa?

Death Note, 195 sayfadan oluşan bir defterdir. Farklı seçeneklere sahip olan tasarımlar da bulunabilir. Sayfa sayısı, ürünün tipine göre değişiklik gösterebilir. Kullanımı basit olmasına karşın kurallara uygun hareket etmek gerekir. Ürünün farklı kuralları ve kullanım biçimine sahip olması kişilerin dikkatini çeker. İlgi çekici yazı karakterine sahip olan ürün, farklı tasarımıyla da beğeni kazanır. Bu defter seçeneği, eğlenceli ve sıra dışı bir üründür. Bu nedenle farklı seçimler yapmaktan hoşlanan kişilere hitap eder. Tasarımıyla da birçok kişinin beğendiği ürün seçenekleri, hediye olarak tercih edilebilir. . Özellikle anime hakkında bilgi sahibi olan kişiler için söz konusu ürün şık bir armağandır. Defter seçenekleri, sade bir modelden oluşur. 12 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygun bir seçenektir. İster kendinize ister arkadaşınıza hediye olarak tercih edebilirsiniz.