İlgili Kategoriler
Renk
Kapasite
Fiyat
Yalıtım Süresi
Kullanım Alanı
Model
Özellik
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dereceli Termos

" araması için 285 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Dereceli Termos Çeşitleri Trendyol’da!

Dereceli termos içeceğin sıcaklığını uzun süre muhafaza eden özel bir üründür. Bu termoslar içerisine konulan sıcak ve soğuk içeceklerin belirli bir süre boyunca sıcaklığının korunmasına yardımcı olur. Termosun üzerinde genellikle sıcak ve soğuk içecekler için ayrı olarak işaretlenmiş derece aralıkları ve semboller bulunur. Çoğu dereceli ürünlerin iç kısmı paslanmaz çelikten yapılır. Ürünler genellikle dayanıklı plastikten veya metal kaplamadan oluşur. İç ve dış yüzey arasında çift duvar yapısı bulunur. Bu içeceğin sıcaklığını dış etkilerden koruyarak daha uzun süre muhafaza etmesini sağlar. Çoğu dereceli termos da içeceğin sıcaklığını korumak için vakum yalıtımı kullanılır. Vakum, sıcaklığın dışarıya geçişini engeller. Aynı zamanda farklı kapasitelerde dereceli kaplar bulunur. Bu da kişisel tercihlere ve kullanım amaçlarına uygun bir seçenek olabilir. Ürünün rahatça taşınabilmesi için taşıma kayışları veya sapları bulunur. Dereceli termosların kapakları hava sızdırmaz ve içeceğin sıcaklığının korunmasına yardımcı olur. Ürünü sıcak su, çay, kahve, soğuk içecekler ve süt gibi farklı sıvıların sıcaklık kontrolünü sağlamak için tercih edebilirsiniz. Ayrıca kaplar günlük hayatta, seyahatlerde, ofiste veya pikniklerde içeceklerinizi sıcak ve soğuk tutmak için oldukça pratik ve kullanışlıdır. Çeşitler ile içeceğinizi taze ve istediğiniz sıcaklıkta tutarak keyifli bir içim deneyimi yaşayabilirsiniz. Kapak üzerinde yer alan LED ısı göstergesi sayesinde sıcaklık kontrolünü yapabilirsiniz. Yıkanabilir özelliğe sahip olan ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kaliteli Dereceli Termos Modelleri

Kaliteli Dereceli Termos Modelleri

Dereceli termos modelleri farklı boyutlar, malzemeler ve tasarımlar ile üretilir. Bu modeller içecekleri uzun süre sıcak veya soğuk tutma imkanı sağlar. İç ve dış yüzeyi paslanmaz çelikten yapılmış dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çift cidar yapısı ve vakum yalıtımı sayesinde sıvıları ihtiyaç duyulan sürelerde aynı ısı oranında tutabilirsiniz. İç yüzeyi camdan tasarlanan ürünler, suyu sağlıklı hem de taze şekilde korumak için değerlendirilebilir. Camın sıcaklığı koruma özelliği olduğu için içeceği uzun süre sıcak tutabilir. Renkli ve şık tasarımlara sahip olan çeşitler, içeceğin sıcaklığını uzun süre korur. Aynı zamanda estetik bir görünüm sunar. Hafif ve kolay taşınabilir plastik ürünler, son derece uygun fiyatlıdır. Termos dereceli LED göstergesi aracılığı ile sıcaklığı net biçimde okur ve hafif temasa karşı da duyarlıdır. İç ve dış kısmı paslanmaz çelikten üretilir. Dereceli termos bardak içecekleri belirli bir süre boyunca sıcak veya soğuk tutar. Alternatifler, içeceklerinizi sıcak ve soğuk tutmak için çift duvar yapısı ve vakum yalıtımı kullanılır. Genellikle dökülmeyi önlemek için akma yapmayacak şekilde kilitlenebilen kapak tasarımına sahiptir. Farklı kapasitelerde sipariş edebileceğiniz çeşitleri mevcuttur. Trendyol’dan ihtiyacınıza cevap veren boyutu temin edebilirsiniz. Özel tasarımlar, resimler, logolar, yazılar veya marka isimleri gibi grafikler baskı yapılarak kişiselleştirilebilir. Kişisel tercihlere uygun olarak üretilen modeller arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Güvenlikli kapaklar desteklenen alternatifler, akma ya da sızıntıların önüne geçer. Baskılı ürünler, kurumsal etkinliklerde, fuarlarda, şirket içi hediyelerde ve özel günlerde dağıtılmak üzere kullanılabilir. Kişiselleştirilmiş baskılar, müşteriye özel ve anlamlı bir hediye seçeneği sunar. Plastik, paslanmaz çelik, alüminyum ya da cam gibi farklı malzemelerden üretilir. Plastik ürünler, hafif olmasının yanı sıra uygun fiyatlıdır. Paslanmaz çelik ya da alüminyum bardaklar daha sağlıklı bulunur, sıcaklığı iyi korur. Kişisel tercihlerinize, ihtiyaçlarınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Günlük yaşamda, spor yaparken, okulda, işte içeceğinizi pratik bir şekilde yudumlayabilirsiniz. Spor ürünleri, spor yaparken içeceğinizi taşıma konusunda özel tasarımlara sahiptir. Kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Sızdırmaz Dereceli Termos Markaları

Sızdırmaz Dereceli Termos Markaları

Dijital dereceli termos içeceğin sıcaklığını dijital ekranlar aracılığıyla gösterebilen ve kontrol edebilen ürünlerdir. Bu ürünler, geleneksel termosların özelliklerine ek olarak, içeceğin anlık sıcaklık durumunu belirler. Ürünün dış yüzeyinde içeceğin sıcaklığını dijital olarak gösteren bir ekran bulunur. Böylece müşteriler, içeceğin sıcaklığını anlık olarak takip edebilir. Ürünün içerisinde bulunan sıcaklık sensörü, içeceğin sıcaklığını ölçer ve dijital ekranda gösterir. Bazı dijital ürünler içeceğin hedef sıcaklığını belirleyebilir. Dijital ürünler sıcak içeceklerin belirli bir ısıda durmasını isteyen müşterilere hitap eder. Çift katmanlı çeşitler, tüm içecekleri sorunsuz bir şekilde tüketmenize yardımcı olur. Saplı olarak üretilen çeşitler, servis anında ya da içeceği taşırken kolaylık sağlar. Mandallı modeller pikniklerde, kamp gezilerinde, açık hava etkinliklerinde ve parti organizasyonlarında içeceğinizi taşımak ve servis etmek için kullanılabilir. Taşıma sapı ve kulp sayesinde termosu kolayca elinizde tutabilirsiniz. Dereceli termos markaları ihtiyaçlara, bütçeye ve kişisel tercihlere göre değişen tasarımlar üretir. Bazı modellerde özel kahve ağız tasarımı bulunur. Bu sayede içeceği dökmeden, damlatmadan keyifle içebilirsiniz. Kahve kapları, günlük hayatta, seyahatlerde işte veya dışarıda kahve içmeyi sevenler için ideal bir çözüm olabilir. Sabah evden çıkmadan önce hazırladığınız kahveyi ürünün içerisine koyarak uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli bir kahve termosu içeceğin sıcaklığını korurken dökülme, damlama yapmadan kolayca taşımanıza imkan tanır. Ürünü tercih edenler yorumlarında memnuniyetini dile getirir. Çay kapları paslanmaz çelikten yapılır. Çayın tadını etkilemeden, ısı derecesini koruyup aynı zamanda takip ederek tüketebilmenize imkan tanır. Bazı çay ürünleri içeceği demlemek için entegre edilmiş çay filtresi ya da süzgeci bulunur. Evde hazırladığınız çayı uzun süre sıcak ve taze tutmanızı sağlar. Sabah demlediğiniz çayı ürünün içerisine koyarak gün boyunca keyifle içebilirsiniz. Taşıma kulplarına sahip olan çeşitleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Dereceli Termos Fiyatları

Bütçe Dostu Dereceli Termos Fiyatları

Dereceli çelik termos içeceğin sıcaklığını koruyan, çelik malzeme kullanılarak üretilmiş özel üründür. Bu çeşitlerde sıvının sıcak ya da soğuk kalmasını sağlamak için çift duvar yapısına ek olarak vakum teknolojisi kullanılır. Çelik ürünler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Suyun sıcaklığını uzun süre koruyabilir. Bu teknoloji sayesinde su sıcak veya soğuk kalır. Dayanıklı olması için paslanmaz malzeme kullanıldığından suyun tadını etkilemediği gibi kolay temizlenir. Farklı hacim, renk, desen, boyutlarda dereceli modeller mevcuttur. Böylece ihtiyacınıza uygun bir boyut seçebilirsiniz. Ayrıca servis yaparken çayı kolayca dökmenizi sağlayacak özel bir dökme sistemi olabilir. LED dereceli termos içeceğin sıcaklığını gösterir. Bu modeller, çift duvar yapısı ve vakum yalıtımı gibi sıcaklık koruma özelliğine sahiptir. İçeceğin anlık sıcaklığı dijital led ekranlar üzerinde gösterilir. Bazı modeller, müşterilerin çayın hedef sıcaklığını belirleyip bu sıcaklığın korunmasını sağlayacak ayarlara sahiptir. Seyahatlerde, ofiste veya dışarıda çayınızı sıcak tutmak için kullanabileceğiniz pratik bir çözümdür. Dereceli termos yorum ve önerileri doğru ürüne ulaşma konusunda yardımcı olabilir. Alternatifler için yapılan olumlu yorumları inceleyerek alışverişinize devam edebilirsiniz. Dereceli termos fiyatları ürünlerin kalitesine, markasına, kullanılan malzemeye göre değişir. Ürün hakkında yapılan indirimlerle kampanyaları takip ederek bütçenize uygun modeli satın alabilirsiniz. Düşük fiyatlı basit modellerden yüksek kaliteli modellere kadar geniş bir fiyat aralığı bulunur. Genellikle plastik çeşitler daha uygun fiyatlı olurken paslanmaz çelik, alüminyum modeller biraz daha farklı fiyatlı olabilir. Ayrıca çift duvar yapısı, vakum yalıtımı gibi ek özellikler ürünün fiyatını etkileyebilir. Trendyol’dan dereceli termos satın alarak kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz.