İlgili Kategoriler
Ampül Başlık Sayısı
Materyal
Fiyat
Model
Boyut/Ebat
Duy Tipi
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dikdörtgen Avize

" araması için 237 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Kullanışlı Dikdörtgen Avizeler Trendyol'da!

Bir ortamı eşit şekilde aydınlatmak amacıyla tasarlanmış dikdörtgen avizeler, aynı zamanda dekorasyon ürünü olarak da kullanılır. Hem gösterişli hem sade modellere sahip farklı tarzlardaki dikdörtgen avizeler, müşterilerin zevklerine uygun yanıtlar sunar. Her zaman tarzına göre bulunduğu konumu dekore etmeyi seven müşteriler, sarkıt model avizelerden yardım alabilir. Dikdörtgen avize modellerini evinizde, ofisinizde ve daha birçok yerde tercih edebilirsiniz. Çeşitli materyallerden imal edilen avizeler, farklı dekorasyonlara uygun modellere sahiptir. Örneğin evinizin ışıltılı ve şık görünmesini istiyorsanız kristal avize seçeneklerine göz atabilirsiniz. İsterseniz daha hareketli ve sade seçenekleri de inceleyebilir, aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarıma sahip avizeler arasından seçim yaparken kararsız kalıyorsanız dikdörtgen avize tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Böylece zevkinize hitap eden ürünleri daha kolay şekilde bulabilirsiniz.

Evinizin Havasını Değiştirecek Dikdörtgen Avize Çeşitleri

Evinizin Havasını Değiştirecek Dikdörtgen Avize Çeşitleri

Birbirinden farklı tasarıma sahip dikdörtgen avize çeşitleri, tüm müşterilerin zevki ve ihtiyacına hitap etmeyi başarır. Odalarınızı aydınlatmaya yardımcı dikdörtgen avizeler ile evinizi, iş yerinizi ve daha birçok yeri dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın gösterişli ve şatafatlı görünmesini seviyorsanız dikdörtgen kristal ve taşlı avize modelleri sizin için ideal birer tercih olabilir. Geniş odalarınız için kullanacağınız dikdörtgen kristal avizelerle ortamın klasik ve lüks görünmesini sağlayabilirsiniz. Bununla beraber küçük odalarda tercih edeceğiniz dikdörtgen taşlı avizelerle ortamda ışıltı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Daha modern ve şık görünümleri tercih ediyorsanız dikdörtgen sarkıt avize çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Onlarca farklı ürün arasından seçim yaparken kararsız kalıyor ve doğru ürünü bulmakta zorlanıyorsanız dikdörtgen avize kullananların yapmış olduğu yorumlar yardımcı olabilir. Farklı müşterilerin deneyimlerini paylaştığı dikdörtgen avize yorumları sayesinde kendinize uygun ürünü kolayca bulabilir, evinize şıklık katacak bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Dikdörtgen Avize Modelleri

Her Tarza Uygun Dikdörtgen Avize Modelleri

Dikdörtgen avize modelleri, kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Siz de bu avizelerden edinerek uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Modern ve sade görünen dekorasyonlardan hoşlanıyorsanız dikdörtgen şeklinde avize modelleri sizin için ideal bir seçenek olabilir. Daha hareketli görünümleri tercih ediyorsanız dikdörtgen halatlı avizelere göz atabilirsiniz. Farklı tasarımlarla kullanıcıların karşısına çıkan avizeler arasından dikdörtgen üçlü avize modellerini geniş ve büyük odalarınız için değerlendirebilirsiniz. Böylece ortamdaki ışığı yüksek oranda artırabilirsiniz. Aynı zamanda ekonomi dostu olan dikdörtgen LED avizeleri tercih ederek tavanınızı şık şekilde dekore edebilir ve aydınlatabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve ölçüdeki dikdörtgen avizeleri özel olarak incelemek isterseniz dikdörtgen avize online alışveriş imkânından yararlanabilirsiniz. Ürün sayfasında karşınıza çıkacak onlarca modeli hızlıca inceleyerek kendi tarzınıza uygun modeli gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Dikdörtgen Avize Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Dikdörtgen Avize Fiyatları

Dikdörtgen avize fiyatları, ürün seçenekleri arasında bulunan modellere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Satın almak istediğiniz avize, kristallerle tasarlanan bir model ise farklı malzemelerden imal edilen avizelere oranla daha pahalı olabilir. Ayrıca dikdörtgen avizelerin kullanıcılar tarafından talep yoğunluğu alması da fiyatın belirlenmesinde belirleyicidir. Farklı kol sayısına sahip avizeler için fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Bunlara ek olarak avizenin ölçüsü, kullanılacağı mekân, üzerinde yer alan taşlar ve kalitesine bağlı olarak fiyatlarda farklılıklar gözlemleyebilirsiniz. Alışverişinizden tasarruf yapmak istiyor ve beğendiğiniz ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız dikdörtgen avize indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Böylece uygun fırsatlar eşliğinde dikdörtgen avize satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ortamınızın şık bir görünüme kavuşturacak, birbirinden kullanışlı ve kaliteli dikdörtgen avizelerin tüm çeşitlerini Trendyol'da kolay şekilde bulabilirsiniz.