İlgili Kategoriler
Çekmece Sayısı
Toplam Hacim
Enerji Sınıfı
Dondurucu Özelliği
Fiyat
Genişlik
Yükseklik
Derinlik
Kurulum Gerekli mi?
Renk
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dikey Derin Dondurucu

" araması için 72 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Dikey Derin Dondurucu Çeşitleri Trendyol’da!

Dikey derin dondurucu, büyük miktarlarda gıda ya da diğer ürünleri dondurmak ve uzun süre saklamak amacıyla kullanılan bir soğutma cihazıdır. Bu cihazlar, gıdaların uzun bir süre taze kalmasını sağlar. Ev kullanımından işletmelere kadar pek çok farklı ortamda bulunan bu ürünler genellikle yüksek ve dar bir yapıya sahiptir. Bu sayede az yer kaplarken fazla depolama alanı sağlar. Standart buzdolaplarına benzeyen dikey modelleri çeşitli genişliklerde tercih edebilirsiniz. Bu sayede evlerinizde sahip olduğunuz alanlara uygun çok çeşitli boyutlarda dolaplarla karşılaşabilirsiniz. Uzun modellerin en belirgin avantajı içinde gıdaları düzenlemeyi ve erişmeyi kolaylaştıran çekmeceler ya da rafların dahi bulunmasıdır. Dikey derin dondurucu 5 çekmeceli gibi çekmece seçenekleri standart buzdolabı boyutlarındaki seçenekleri ifade eder. Çekmeceli yapı sayesinde konulan tüm besinler kolayca görülüp olası yapışmaların önüne geçilebilir. No frost dikey derin dondurucu lar aynı zamanda buz yapmayan bir çalışma prensibine sahip oldukları için dolap içinde ya da yiyecekler arasında buz birikimi gerçekleşmez. Bu sayede hem olası bozulmaların önüne geçilip hem de yiyecekler kolayca çıkarılabilir. Bu dolapların en önemli handikabının enerji tüketimi olduğu düşünülür. Ancak dikey derin dondurucu A++ olarak tercih edildiğinde yüksek enerji tasarrufu sağlar. Standart buzdolaplarının aksine sık sık kapıları açılmadığı için de enerji kaçışı gerçekleşmez. Bu sayede yüksek enerji maliyetleri oluşmadan büyük miktarda besini kolayca saklayabilirsiniz.

Beğenilen Dikey Derin Dondurucu Modelleri

Beğenilen Dikey Derin Dondurucu Modelleri

Dikey derin dondurucu modelleri, gıdaları hızlı bir şekilde -18 derecede dondurabilirler. Bu da gıdaların tazeliklerini korumalarına yardımcı olur. İç sıcaklığı ayarlamak ve kontrol etmek için bir termostat ya da dijital ekran kullanılır. Bazı modeller, yiyecekleri güvende tutmak için kilitlenebilir kapılara sahiptir. Evlerde kullanılan dikey soğutucu dolapları; ailelerin büyük miktarlarda gıda satın almalarını ve uzun süre saklamalarını sağlar. Özellikle et, balık ya da tavuk gibi düşük sıcaklıklarda saklanması gereken besinleri korumak için tercih edilir. Aynı zamanda mevsiminde satın alınan sebzeleri dondurarak kış aylarında sağlıklı ve doğal ürünleri tüm besin değerleriyle birlikte tüketebilirsiniz. Dikey derin dondurucu yorumları ürünlerin sağlıklı ve ekonomik besin tüketimi konusunda sağladığı avantajlara dikkat çeker. Mevsiminde uygun fiyatlara satın aldığınız taze fasulye, domates, biber veya bamya gibi yaz sebzelerini haşlayarak ya da taze olarak dondurabilirsiniz. Sebzelerin yanında dondurulmuş taze meyvelerle smootieler hazırlayabilirsiniz. Bu içecekleri kolayca dondurmaya dönüştürerek çocuklarınıza sağlıklı atıştırmalıklar yapabilirsiniz. İnox dikey derin dondurucu aynı zamanda inox yani paslanmaz çelik malzemeden yapılan alternatif seçenekler olarak hem kullanışlı hem de şık alternatifler şeklinde belirir. Özellikle gri beyaz eşyaya sahip kişiler ya da profesyonel şef mutfaklarında tercih edilen bu ürünler çok çekmeceli olabilir. En az 3 çekmeceli dikey derin dondurucu modelleriyle karşılaşmak mümkündür. Ancak özellikle inox modeller 6 ve üzerinde çekmece sayısına sahip olabilir. Geniş depolama alanı sunan bu modeller iki kapaklı dolaplara sahip olabilir. Dikey iki dolabın birleşmesiyle oluşturulan bu ürünler özellikle restoran ya da cafe mutfaklarına büyük bir alan vadeder. 3 çekmeceli modeller ise ev tipi kullanıma uygun seçenekler arasındadır. Evlerde dar alanları bulunan kişiler için son derece ideal olan bu modellere 4 çekmeceli dikey derin dondurucu alternatifleri de eklenebilir. 4 çekmeceli bir dolabın kapasitesi cihazın boyuna ve genişliğine göre 100 ile 300 lt arasında değişebilir. Doğru çekmece sayısını belirlerken yeme alışkanlıklarınızı dikkate alabilirsiniz. Büyük parçalar halinde saklama yapıyorsanız sizin için ise derin ve geniş gözlere sahip az sayıdaki çekmeceler kullanışlı seçenekler olabilir. Trendyol’dan bu seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Dikkat Çeken Dikey Derin Dondurucu Tavsiyeleri

Dikkat Çeken Dikey Derin Dondurucu Tavsiyeleri

Çekmece sayısı ürün poşetlerini ya da saklama kaplarını kolay biçimde alabilmeniz ve ayrıştırabilmenizi sağlar. Ağırlıklı olarak küçük parçalar halinde paketlediğiniz ürünler tüketiyorsanız fazla çekmece sayısına sahip dolaplar alarak besinlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Dikey derin dondurucu 6 çekmeceli modeller sık çekmeceli yapılarıyla küçük paketlerinizi kolayca üst üste koyabileceğiniz ve her bir pakete erişim sağlayabileceğiniz yapılara sahiptir. Ancak çok çekmeceli de olsa her bir dolapta hem geniş hem dar çekmeceler bulunur. Büyük hacme sahip kemikli et ya da taze sebze gibi gibi besinlerinizi geniş çekmecelerde muhafaza edebilirsiniz. Dikey derin dondurucu 7 çekmeceli modeller de farklı çekmece boyutlarına sahip uzun seçenekler arasındadır. 400 LT iç hacme sahip olabilir. Yeterli alanı bulunanlar için oldukça geniş bir alan ve kullanım alanı vadeder. 400 LT dikey derin dondurucu seçenekleri restoranlar, kafeler ve diğer gıda hizmeti işletmeleri tarafından tercih edilebilir. Yiyecek ve malzemeleri uzun süre saklayıp stok yapmak için özellikle profesyonel kullanım için tercih edilebilir. Dikey derin dondurucu tavsiyeleri büyük marketler, süpermarketler veya donmuş gıda ürünleri saklanması gereken kasaplar için yerden de tasarruf sağlayan uzun dolaplar ideal tercihler arasındadır. Fırınlar ve pastaneler, hamur ürünlerini ya da donmuş tatlıları saklamak için bu tür cihazları kullanabilir. 300 LT dikey derin dondurucu modelleri ise az saklama alanına sahip müşteriler için doğru seçim olabilir. Birçok model çeşitli kullanım alanlarına sahip işletmeler tarafından tercih edilebilir. Bunlardan bir diğeri de araştırma laboratuvarlarıdır. Bilimsel çalışmalar için örnekleri veya numuneleri uzun süre saklamak için bu modelleri kullanabilirler. İster gündelik kullanımınız için isterseniz de profesyonel alanlar için dikey modelleri tercih edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Dikey Derin Dondurucu Fiyatları

Bütçenize Uygun Dikey Derin Dondurucu Fiyatları

Profesyonel hayatta tercih edilen modeller arasında aynı zamanda endüstriyel dikey derin dondurucu da bulunur. Endüstriyel seçenekler büyük miktarda üretim yapan catering şirketleri ve gıda üretim tesisleri tarafından tercih edilebilir. Catering şirketleri ve gıda üretim tesislerinin büyük miktarda satın aldığı hammaddeleri saklamak ya da ürettikleri belli besinleri uzun süre taze şekilde muhafaza etmek için dar alanlarda bulundurabilecekleri endüstriyel uzun modeller tercih edilebilir. Genellikle inoks yani gri dikey derin dondurucu olan bu modeller, paslanmaz çelikten üretildikleri için son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. yiyeceklerle herhangi bir kimyasal tepkimeye girmeyen paslanmaz çelik malzeme sağlıklı saklama alternatifi olarak tercih edilir. Profesyonel olarak gıda sektöründe çalışan kişilerce tercih edilen bir diğer seçenek de camlı dikey derin donduruculardır. Bu modeller cafe ve restoranlar için içerisinde bulunan ürünün sergilenmesi amacıyla tercih edilebilir. Dondurma ya da içecek gibi soğuk koşullarda saklama gerektiren ürünler için dikey ve camlı modeller tercih edilir. İçeceklerin yanında tatlı, paketli salata, balık ya da tavuk sandviçleri gibi soğuk koşullara ihtiyaç duyan gıda ürünleri için dahi ideal olan camlı modeller birçok süpermarkette ya da restoranda kullanılabilir. Eğer profesyonel gıda üreticisi ya da perakende satıcısıysanız uzun dolaplar sizin için enerji tasarrufu da sağlayan doğru seçeneklerdir. Bu ürünler gıdaları uzun süreli saklama ve stoklama ihtiyacı olan birçok farklı ortamda yaygın olarak kullanılan kullanışlı cihazlardır. Bu cihazların kapasitesi ve özellikleri marka ve modeline göre değişebilir. Evinizin, saklama alanınızın ya da sahip olduğunuz işletmenin kapasitesini dikkate alarak Trendyol’daki dikey derin dondurucu fiyatları ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Buradan size uygun olan modeli çeşitli fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.