İğne No
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dip Oltası

" araması için 168 sonuç listeleniyor

Kaliteli Dip Oltası Modelleri Trendyol’da!

Deniz, göl, akarsu gibi yerlerde hem spor hem de geçim sağlamak amacıyla yapılan balıkçılıkta çok çeşitli aletler kullanılır. Deniz canlılarını avlamak için yapılan aktivitede birçok farklı ürüne ihtiyaç duyulur. Bunlardan biri de dip oltası modelleridir. Suyun dibinde yaşayan canlıların avlanabilmesi için kullanılan dip olta takımı, birbirinden farklı seçeneklerle piyasaya sunulur. Tekneden ve kıyıdan avlananlar için değişik çözümler ile üretilen bu aletler, birden çok balık çeşidinin yakalanması işleminde kullanılır. Belirli kuralları olan sazan avcılığında kullanmak üzere özel olarak tasarlanan sazan dip oltası modellerinin ucuna sadece 3 iğne takılmasına izin verilir. Siz de bu alana ilgi duyuyorsanız istediğiniz ürünü Trendyol’dan alabilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Dip Oltası Çeşitleri

Kullanışlı ve Dayanıklı Dip Oltası Çeşitleri

Balıkçılığın olmazsa olmazı dip takımı modelleri, piyasada herkesin ihtiyacına uygun seçenekler ile satışa çıkarılır. Farklı çözümleri ve detayları bulunan modeller arasında kasnaklı dip oltası, özellikle sazan yakalamak için sıkça kullanılır. Sadece denizlerde değil göl ve akarsularda da kullanılabilen bu ürünler, suyun dibindeki canlıları düzgün ve sağlıklı şekilde yakalanabilmesini amaçlar. Farklı alanlarda deneyebileceğiniz kolay bir ürün arıyorsanız sizin için hazır dip oltası seçenekleri üretilir. Profesyonel olmayan ya da vakit kaybetmek istemeyen müşteriler genellikle hazır modelleri tercih ederler. Sadece denizlerde kullanmak için üretilen deniz dip oltası da diğer modellere göre farklı işlevlere ve özelliklere sahiptir. Tamamı kaliteli ve sağlam malzemeler ile hazırlanan bu ürünler arasından takılmayan dip oltası da müşteriler tarafından büyük ilgi görür. Sazan avında çok tercih edilen üç iğneli yemli dip oltası ise müşterilere kolay kullanım avantajı sunar. Bunun dışında tek iğneli dip oltası modelleri de çipura yakalama konusunda profesyoneldir. İhtiyacınıza uygun, kaliteli ve dayanıklı modeli Trendyol’dan seçebilirsiniz.

Balıkçılık için Uygun Ürünler

Balıkçılık için Uygun Ürünler

Her balık türü için farklı şekilde üretilen çözümler arasında alabalık dip oltası, sıkça kullanılan ve büyük ilgi görenlerden biridir. Havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan kefaller için ise özel olarak kefal dip oltası çeşitleri hazırlanır. Tatlı sularda yetişen turna için ise özel detaylar ile hazırlanan turna dip oltası, müşterilere memnun kalacakları sonucu verir. Yoğun bir kokuya sahip olan küspe ile hazırlanan modeller de kategoride mevcuttur. Özellikle sazan balığının çok sevdiği bu yem ile hazırlanan küspeli dip oltası, kokusu sayesinde istediğiniz sayıda balığı yakalayabilmenizi sağlar. Akşam ve gece saatlerinde avlanabilen sudak için dip oltası da kaliteli seçeneklerle sizlere sunulur. Bu çeşitlerin dışında bir de yaylı mekanizmaya sahip özel modeller üretilir. Genellikle sazanlar için tercih edilen yaylı dip oltası takımlarına sahip olabilmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Fiyat Avantajları Sunan Kaliteli Ürün Çeşitleri

Fiyat Avantajları Sunan Kaliteli Ürün Çeşitleri

Dip oltası çeşitleri, balıkçılık ile uğraşan müşterilerin ilgisini, sundukları kaliteli çözümleriyle çeker. Kolay kullanım avantajıyla öne çıkan makaralı dip oltası, ilk tercihler arasında yer alır. İkili dip oltası da istediğiniz su canlılarını yakalama konusunda size yardımcı olur. İhtiyacınız olan modele, dip oltası online alışveriş fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Takım içerisinde yer alan malzemelere ve ürünün çeşidine göre değişkenlik gösteren dip oltası fiyatları, her bütçeye uyacak seçeneklere sahiptir. İhtiyacınız olan çeşidin teknik özelliklerini inceledikten ve fiyatına da baktıktan sonra müşteri yorumlarını da dikkate alabilirsiniz. Uygun fırsatlarla doğru seçeneği satın alabilmeniz için dip oltası indirim, tavsiye, kampanya, yorum detayları size kılavuzluk eder. Bu detaylar sayesinde istediğiniz ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dip oltası satın alarak kolay ve hızlı bir şekilde balık tutabilirsiniz. Pek çok farklı modeli içerisinde barındıran ürünlere, Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.