Renk
Materyal
Fiyat
Kol Desteği
Sırt Mekanizması
Ayak Tipi
Oturum Yumuşaklığı
Sırt Tipi
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Döner Tabure

" araması için 113 sonuç listeleniyor

Etkileyici Döner Tabure Çeşitleri Trendyol’da!

Geçmiş yıllardan bugünlere kadar gelmiş olan en eski oturak biçimlerinden biri taburelerdir. Bu tasarımlar, genel itibariyle sırt ve kol dayayacak yeri olmayan küçük iskemlelerdir. Ürünlerin oturak yerleri, birbirinden farklı ölçülere sahip olabilir. Bu bakımdan, sıklıkla tercih edilen seçenekler arasındadır. Hacim olarak az yer kapladıkları için küçük alanlara, fazla sayıda tabure sığdırabilmek mümkündür. Döner tabure de bu ürün grupları arasında yer alır. Döner tekerlekli tabure, taşımaya yarayan ayaklara sahiptir. Böylece ürünü, farklı alanlara da rahatlıkla götürebilirsiniz. Kimi modellerde, sırt detayı da bulabilirsiniz. Farklı ve dikkat çeken tasarımlara, Trendyol üzerinden bakabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Döner Tabure Modelleri

Beğeni Toplayan Döner Tabure Modelleri

Tabureler, günümüzde kullanım açısından sıklıkla tercih edilir. Döner modelleri de konutlarda ve ticari mekanlarda rahatça kullanılır. Sabit ayaklı döner tabure; ofislerde ve eğlence mekanlarında tercih edilir. Evlerde ise sıklıkla mutfaklarda ve çalışma odalarında işlev görür. Mutfaklarda, hızlı bir şekilde yemek yemek amaçlı kullanılan masa tipleri ile uyumlu oldukları ve nispeten az yer kapladıkları için sıklıkla tercih edilir. Bu bakımdan döner tabure yorum kısmında da beğeni değerlendirmeleri yer alır. Bazı tip modeller, uzun bacaklı diye adlandırılan yüksek tezgaha uyum sağlayabilen şekilde üretilir. Uzun bacaklı çeşitlerin bazıları, alçak bir sırt kısmına ve kolçaklara sahiptir. Farklı ayak tiplerine sahip olan bu ürünler, bar gibi mekanlarda da kullanılır. Ofis içinde ve evlerin çalışma odalarında rahat ve konforlu bir kullanım sağladığından sıklıkla tercih edilir. Döner tabure kullananlar da benzer yorumlara sahiptirler. Bu bakımdan döner tabure tavsiye edilen modeller arasında yer alır. Birbirinden farklı tasarım ve modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Döner Tabure Ürünleri

Göz Alıcı Döner Tabure Ürünleri

Döner tabure modelleri, sahip oldukları formları ile az hacim ve ağırlığa sahiptir. Taşıdıkları bu özellikler sayesinde kullanıldıkları mekanlarda az yer kaplayarak görsel açıdan kaba durmaz ve kalabalık yapmaz. Özellikle sahip oldukları mekanizma ile rahat ve konforlu bir kullanım avantajı sunar. Bu bakımdan kullanım alanları son derece geniştir. Minimal tasarımları sayesinde dilediğiniz her alana kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Yaşam alanınızın her noktasında rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi maskülen bir tarz oluşturmanız da mümkündür. Özellikle siyah ve beyaz renk seçenekleriyle nispeten sade ve modern bir hava yaratabilirsiniz. Bununla birlikte ahşap renk seçenekleri arasından da tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda ahşap, minimal ev tasarımlarında oldukça tercih edilen renklerden biridir. Farklı tarzlara sahip mekanlarda uyumlu bir bütünlük sağlar. Modern bir ev dizayn etmek istiyorsanız döner tabure online seçeneklerine, Trendyol’dan rahatlıkla ulaşılabilir.

Avantajlı Fiyat Alternatifleriyle Döner Tabure Fiyatları

Avantajlı Fiyat Alternatifleriyle Döner Tabure Fiyatları

Günümüzde döner tabureler, klasik ya da modern tarzdaki çeşitli model ve renkleriyle göz önüne çıkar. Özellikle mutfak, ofis ve çalışma odası dekorasyon tarzı çeşitlerine göre üretilmiş farklı modeller mevcuttur. Tamamen farklı stillerde tasarımlara sahip olan ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler de birbirinden tamamen farklıdır. Ahşap, deri, plastik gibi farklı malzeme seçeneklerini, bu ürünler için bulabilirsiniz. Döner tabure fiyatları da çeşitli sebeplerden dolayı farklılık gösterir. Modellerde kullanılan malzeme yapısı, değişimin başlıca nedenleri arasındadır. Özellikle deri ve benzeri malzeme yapısıyla kaplanmış olan ürünler, nispeten yüksek fiyatlara sahip olabilir. Döner tabure indirim dönemlerinde de oldukça uygun fiyatlı seçenekler bulmak mümkün olur. Döner tabure kampanya dönemlerinde, bütçenizi koruyarak alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bu bilgilerin ışığında döner tabure satın almak isterseniz Trendyol’dan, farklı tasarım detaylarına sahip olan seçeneklere hızlıca ulaşabilirsiniz.