Yıldızlı Ürünler
Renk
Boy
Kol Boyu
Cinsiyet
Kol Tipi
Fiyat
Boy / Ölçü
Desen
Stil
Yaka Tipi
Kumaş Tipi
Kalıp
Ek Özellik
Siluet
Yaş
Astar Durumu
Ortam
Baskı/Nakış Tekniği
Sürdürülebilirlik Detayı
Kemer/Kuşak Durumu
Kordon Durumu
Deri Kalitesi
Koleksiyon
Dokuma Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Düğmeli Elbise

" araması için 13597 sonuç listeleniyor

Düğmeli Elbise Modelleri ile Şık Kombinler

Elbiseler kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve sevilen giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Farklı model ve tasarımlara ek olarak geniş renk skalası ürünlerin herkese hitap etmesine yardımcı olurken kumaş çeşitliliği de ürünlerin farklı dönemlerde ve alanlarda kullanılmalarını sağlamaktadır. Yazlık modellerde genel olarak ipek ve pamuklu kumaşlar tercih edilirken kışlık elbiselerde yünlü kumaşlar tercih edilmektedir. Pamuk yapısı itibariyle hava alabilen ve terletmeyen bir yapıya sahip olurken ipek yumuşaklığı ve hafifliği ile yaz aylarında kullanılmaktadır. Yün ise gerek kalın yapısı gerekse ısısını koruyabilmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilen kumaşlar arasında yer almaktadır.

Düğmeli Elbise Seçimi

Düğmeli Elbise Seçimi

Kadınlar tarafından düğmeli elbise modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Düğmeler tercih edilen elbiselerin daha şık durmasına neden olurken aynı zamanda ürünlerin rahat açılıp kapanmalarına yardımcı olmaktadır. Düğmeli elbiseler arasında siyah düğmeli elbise tasarımları dikkat çekici ürünler arasında yer alırken aynı zamanda beyaz düğmeli elbise tasarımları da sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı renk seçeneklerine sahip düğmeleri tercih eden kadınlar için kırmızı düğmeli elbise seçenekleri sunulurken düğmelerde pek çok farklı renk tercih edilebilir. Elbiseler modelleri ile değişiklik göstermektedir. Modeller arasında ön, boydan, uzun, kısa kollu, uzun kollu, askılı ve kemerli tasarımlar yer alırken kadınlar tarzlarına göre değişiklik gösteren düğmeli elbise modellerini tercih edebilirler.

Düğmeli Elbise Modelleri

Düğmeli Elbise Modelleri

Düğmeli elbise modelleri pek çok konuda değişiklik gösterebilir. Kumaşlar, renkler, tasarım ve modeller değişikliğe neden olurken her kadının tarzına uygun düğmeli elbiseler satışa çıkarılmaktadır. Önü düğmeli elbise modelleri kadınlar tarafından en fazla ilgi gören ürünler olurken yazlık düğmeli elbise ve kışlık düğmeli elbise modelleri sürekli olarak üretimleri yapılan modeller arasında yer almaktadır. Önü düğmeli elbise modelleri arasında siyah, beyaz ve kırmızı renkler sıklıkla tercih edilirken aynı zamanda yeşil düğmeli elbise renk seçenekleri de özellikle kış aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Boydan düğmeli elbise tasarımları itibariyle kadınlar tarafından ilgi görürken gerek kullanım gerekse tarzları ile kadınlar tarafından tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Düğmeli elbise modelleri ek olarak kumaşlarına göre model değişikliğine sahiptir. Düğmeli triko elbise modelleri kadınlar tarafından günlük kullanımlarda tercih edilen ürünler arasında yerini alırken triko tasarımlar da uzun düğmeli elbise modelleri ile kısa düğmeli elbise modelleri kişilerin tarzına göre çeşitlilik göstermektedir. Kısa kollu düğmeli elbise modelleri yazın kullanılabildiği gibi kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilen boğazlı kazaklar ile kombinlenebilen ürünler arasında yer almaktadır.

Düğmeli Elbise Fiyatları

Düğmeli Elbise Fiyatları

Keten düğmeli elbise modelleri de yaz aylarında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alırken dekolte kısmında veya elbisenin önünün tamamında yer alan farklı tasarımlara sahip çok sayıda elbise bulunmaktadır. Askılı düğmeli elbise modelleri yazlık kullanımlarda kadınlar tarafından tercih edilirken genel olarak ipekli elbiselerin üretimleri dikkat çekmektedir. Düğmeli tasarımlara ilgi duyulduğu kadar kemer ve kuşakla kombinlenen düğmeli elbise tasarımlar da kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Düğmeli kemerli elbise şık tasarımları ile kadınlar tarafından ilgi görürken aynı zamanda düğmeli kuşaklı elbise tasarımları da sevilen elbise modelleri arasında yer almaktadır. Düğmeli elbise fiyatları farklı üretim malzemeleri, tasarımları, boyları ve modelleri ile değişken fiyatlara sahiptir. %100 ipek, pamuk ve yünlü ürünler genel olarak yüksek fiyatlardan alıcı bulurken polyester ve karışım kumaşlardan üretilen elbiseler daha uygun fiyatlardan satın alınabilir. Kadınlar tarafından ilgi gören düğmeli elbise modelleri genel olarak erişilebilir fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Her türlü düğmeli elbise modeline Trendyol’da ulaşabilir ve size en uygun ürünü güvenle satın alabilirsiniz.