Renk
Boyut
Ölçü
Materyal
Stil
Tip
Yatak Cinsi
Tema / Stil
Ürün Değerlendirmesi
"

Duvar Yatağı

" araması için 18 sonuç listeleniyor

Konforlu Duvar Yatağı Tasarımları Trendyol'da!

Duvar yatağı, birçok farklı çeşide ayrılır. Bu fonksiyonel ve pratik ürünler kapalı haldeyken dolap görünümüne bürünür. Bu durum odanın dağınık görünmesini engelleyerek küçük alanları verimli kullanmanızı sağlar. Alanda yer açarak size rahatça kullanabileceğiniz geniş bir ortam sunar. Duvara gömmeli yatak, bu modeller arasında yerini alır. Tek ve çift kişilik olmak üzere farklı boyutları vardır. Böylelikle ihtiyaç duyulan ürünü bulabilmek kolay hale gelir. Raf ve çalışma masalı duvar yatağı tasarımları bulunur. Bu durum aynı zamanda ürünleri fonksiyonel hale de getirir. Birden fazla kullanım şekli olması sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Farklı renk ve şekilleri bulunan modelleri, evinizin dekorasyonuna göre seçebilirsiniz. Siyah ile beyaz tonlarına sahip ürünler, her renkle rahat bir şekilde kombinlenebilir. Sadece insanlar için değil kedi gibi evcil hayvanların da kullandığı tasarımlar da vardır. Kedi duvar yatağı, bunlar arasında yer alır. Ürünler, evcil hayvanınızın pencereden gün içinde dışarıyı konforlu bir şekilde izleyebilmesini sağlar. Onun hem sıkılmasını engeller hem de keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur. Sağlam oluşu ve ağırlık kaldırabilen yapısıyla oldukça güvenli tasarımlardır. Beyaz, gri, siyah gibi tonlarda modeller mevcuttur. Ahşap materyalden üretilen tasarımların yanı sıra plastik malzemeye sahip yataklar da markaların bünyesinde bulunur. Bazı modellerde yer alan pelüş yastık da kedinin konforunu artırarak ürünü sahiplenmesini sağlar. Bu özellikler sayesinde hayvanseverler tasarımları sıkça tercih eder. Birçok çeşidi bulunan modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Duvar Yatağı Modelleri

Farklı İhtiyaçlara Uygun Duvar Yatağı Modelleri

Birçok farklı çeşit duvar tipi yatak modeli bulunur. Bu durum isteklerinizi karşılayan boyut, renk ve özellikler ile aradığınız ürünü bulmanıza yardımcı olur. Duvar yatağı mekanizması sayesinde kullanımı oldukça pratik ve rahattır. Bu yönüyle müşterilerin keyifli ve konforlu anlar yaşamasında önemli bir rol oynar. Kurulumunun oldukça kolay olması sayesinde ise sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasında yerini alır. Raflı, çalışma masalı, dolaplı, koltuklu gibi çok amaçlı kullanıma sahip duvar yatağı modelleri bulabilmeniz mümkündür. Küçük evlerde kullanılabilir alanı genişletmek için bu tasarımlar oldukça uygun ve kullanışlıdır. Odanın düzenli ve ferah görünmesine de yardımcı olur. Duvar katlanır yatak, geniş renk çeşitliliği ile size sunulur. Ahşap, siyah, beyaz, gri gibi tonlarda tasarımlar, odaya farklı bir renk katar. Böylece dekorasyonun göze hitap etmesi de sağlanır. Gündüz koltuk veya masa olarak kullanabildiğiniz modelleri akşam saatlerinde yatağa çevirebilmeniz mümkün hale gelir. Bu sayede alan, hem oturma odası hem de yatak odası olabilir. Tek ve çift kişilik olarak farklı boyutlarda yataklar bulunur. Tek kişilik duvar yatağı seçeneklerinde yatay ve dikey açılan olmak üzere iki farklı çeşit vardır. Yatay açılan modeller 108 cm yüksekliğe ve 215 cm genişliğe sahiptir. Açık konumda derinliği ise 114 cm, kapalıyken 38 cm'dir. Bu sayede her yaştan ve boydan insanın kullanımına uygun tasarımlar arasındadır. Dikey açılan ürünler, 221 cm yükseklik, 104 cm genişliğe sahiptir. Açık derinliği 215 cm, kapalıyken ise 38 cm'dir. Modellerin üretimlerinde suntalam materyal sıkça tercih edilir. Bu materyal ağırlık yapmayan ve kolay eskimeyen yapısıyla öne çıkar. Dolayısıyla ürünler, kalitesiyle yıllarca evinizde kullanabileceğiniz parçalar haline gelir. Tek kişilik ürünler, çocuklarına gün içinde oyun alanı açmak isteyen ebeveynler tarafından sıkça tercih edilir. Çift kişilik duvar yatağı ise tek kişilik gibi yatay ve dikey olarak çeşitlere ayrılır. Yatay açılan ürünler 154 cm yükseklik, 204 cm genişliğe sahip olur. Kapalı olarak 46 cm derinliği bulunurken açık haldeyken 164 cm derinliği vardır. Pek çok çeşidi bulunan kullanışlı tasarımlara Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Duvar Yatağı Özellikleri ve Avantajları

Duvar Yatağı Özellikleri ve Avantajları

Duvar monteli yatak tasarımları, pek çok farklı markanın bünyesinde bulunur. Her biri kendine has özellik ve avantajlara sahiptir. Müşteriler kendi istek ve ihtiyaçlarına cevap veren tasarımı seçebilir. Koltuklu duvar yatağı, bunlar arasında yer alır. Çok işlevli olan ürünler, farklı boy ve renklere sahiptir. Dolapları ve rafları da olabilmesi sayesinde evinizin dekorasyonuna büyük katkıda bulunur. İkili, üçlü veya L tipi koltuk modellerine sahip olan ürünler vardır. Evinizde yaşayan kişi sayısı ve dekorasyona göre uygun koltuk tasarımı bulunan ürünü seçmeniz mümkün hale gelir. Tasarımların kırmızı, siyah, beyaz, sarı gibi farklı renkleri bulunur. Bunun yanı sıra yatak ve gardırobun bir arada olduğu ürünleri tercih ederek ihtiyaç duyduğunuz her eşyaya tek bir ürünle sahip olabilmeniz mümkündür. Dikey açılır duvar yatağı ise yer kaplamayan tasarımıyla dikkatleri üzerine çeker. Odanın hem zemininde hem de duvarlarında boş alanlar yaratır. Bu yönüyle çocuklara oynayabildikleri boş bir yer de sunarak hareket alanını kısıtlamaz. Odaların dağınık görünmesini engeller, ferah bir ortam sağlar. Kullanması kolay olan mekanizması sayesinde pratik ürünlerdir. Yatay modeller yetişkinlerin yanı sıra küçüklerin de rahatlıkla kullanabileceği tasarımlar arasında yer alır. Açılır kapanır duvar yatağı, üretildiği malzemesi sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Suntalam ve ahşap olan bu yataklar, neme dayanıklıdır. Sağlam yapısı ile yıllarca evinizde yer alabilmesi mümkündür. Çalışma masasına sahip olan ürünler, çocuk odaları için idealdir. Dekorasyona farklılık katan tasarımı ile ilgi çeken modeller aynı zamanda göze de hitap eder. Böylece yalnızca işlevsel yönüyle değil, şıklığı sayesinde odanın dekorasyonuna katkı sunmasıyla da tercih edilir. Kaliteli ve kullanışlı olan tasarımları Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Bütçenizi Koruyan Duvar Yatağı Fiyatları

Bütçenizi Koruyan Duvar Yatağı Fiyatları

Duvar yatağı fiyatları, sunduğu imkan ve fonksiyonlar göz önüne alınarak belirlenir. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verir. Duvar yatak üniteleri farklı çeşitlere ayrılır. Yatak fonksiyonun dışında gardrop, dolap, masa, raf gibi özellik ve imkanlara sahip modelleri bulunur. Koltuk, televizyon ünitesi olarak kullanılabilirliği sayesinde salon ve oturma odalarında da yer alabilir. Bir odalı stüdyo daireler veya küçük evler için idealdir. Tek ya da çift olarak farklı boyutlarda yatak çeşitleri sayesinde hem çiftler hem de yalnız yaşayan müşteriler için tasarımlar bulmak oldukça kolay hale gelir. Aynı zamanda çocuk odaları için de ebeveynler tarafından sıkça tercih edilir. Öğrencilere ve yetişkinlere geniş ve ferah çalışma alanı yaratır. Dar ya da küçük odalarda yer açarak keyifli vakit geçirebilmenizde önemli bir rol oynar. Misafir odaları için de tasarımlar rahatlıkla tercih edilebilir. Misafir geldiğinde açılıp gittiğinde kapatılarak odaya düzenli bir görünüm verilebilir. Aynı zamanda duvar yatak başlığı modellerinin komodin özelliği vardır. Eşyalarınıza koyabildiğiniz ve saklayabildiğiniz bir alanı size sunar. Bu yönüyle fonksiyonel ve çok amaçlı tasarımlar arasında yer alır. Birçok çeşit ve boyutu bulunmasıyla ise size uygun duvara monte yatak modellerini bulabilmeniz mümkün hale gelir. Çalışma masalı modellerle gün içinde evde home office olarak çalışabileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz. Sahip olduğu bu fonksiyonu ile odalarınızın kullanım alanını genişletebilme imkanı elde edebilirsiniz. Böylelikle yatak odaları gündüz salona dönüşebilir. Bunların yanı sıra mekanizmalı bu ürünler kolay bir şekilde açılıp kapanır. Bu sayede sizi yormayan bir deneyim yaşatır. Farklı çeşitlerdeki tasarımları güvenilir alışveriş ve online satışın adresi olarak bilinen Trendyol üzerinden uygun fiyatlarda bulup sahip olabilirsiniz.