Fiyat
HDMI
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Dvi To Hdmi

" araması için 218 sonuç listeleniyor

Cihaz Kullanımını Kolaylaştıran DVI To HDMI Modelleri Trendyol'da!

DVI to HDMI bilgisayar için video çıkış standardında yapılan aparatlardan biridir. Bu konuda bilgi sahibi olmanız, doğru bağlantıyı kurmanızı ve video aktarma işlemlerinizi kaliteli ve hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Ürün, analog sinyaller yerine dijital verileri kullanarak iyi bir görüntü sunar. HDMI 2002 yılında piyasaya sürülen dijital ses ve video arayüzüdür. Ürün, yüksek bir görüntü kalitesi sunarak, Dvi’nin sunduğu kaliteye kıyasla oldukça kaliteli bir performansa sahiptir. Ürünü kullanarak, bilgisayarınızı televizyonunuza veya projektörüne bağlayabilirsiniz. Bu, özellikle film izleme ya da sunum yapma gibi durumlarda faydalıdır. Ayrıca, bazı oyun konsolları, set üstü kutuları ve DVD/Blu-Ray oynatıcıları gibi cihazlar da adaptör ile bağlantı noktasına bağlanabilir. Ürün, bilgisayar ve video cihazları arasında veri ile video sinyalleri taşır. Bu, dijital sinyallerin anahtarlanmasının hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine, böylece iyi bir görüntü kalitesine ulaşılmasına imkan tanır. Aynı zamanda minimum düzeyde gürültü ile çalışır. Ürün bağlantısı, video aktarma işlemleri için iyi bir seçenek sunar. DVI to HDMI kullananlar genellikle yüksek kaliteli grafikler veya video içeriklerine sahiptirler. Dijital bir cihazdan diğerine aktarım yaparken maksimum verimde sinyal kalitesi için bu dönüştürücü kullanılır. Örneğin, bilgisayarı uyumlu bir televizyona bağlamak için, dönüştürücüler tercih edilir. Ürünler müşteri dostu bir yapıda tasarlanır. Bu nedenle, kullanmak oldukça basit ve kolaydır. Bağlamak için sadece birkaç kabloya ihtiyaç vardır. Bu işlem birkaç dakikadan kısa sürer. Birçok kişi, ürünü geniş bir yelpazede cihazlar arasında uyumluluk sağladığı için tercih eder. Bu nedenle aygıtlar, televizyonlar, monitörler, projektörler, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve birçok cihaz arasında sinyal aktarımı yapmak için kullanılabilir. Ayrıca, yüksek kaliteli bir video ile ses deneyimini mümkün kılar. Görüntülerin canlı, net ve gerçekçi gösterilmesine olanak tanır. Evlerde rahatlıkla kullanılabilen bu aparatlar, ofis gibi iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilir. Bu kablolar, bilgisayardaki sunumu yansıtmak için ofis içi malzemeler listesinde yer alır. Trendyol sayesinde ürünü kolaylıkla satın alabilir, yüksek çözünürlüklü video ile ses içeriği keyfi yaşayabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Görüntü ve Ses için 24+1 DVI to HDMI

Yüksek Kaliteli Görüntü ve Ses için 24+1 DVI to HDMI

HDMI to DVI günümüzde yaygın olarak kullanılan dijital video çıkışlarından ikisidir. HDMI, dönüştürücüler, Blu-ray oynatıcılar, oyun konsolları ve televizyonlar gibi cihazlar arasında dijital ses ve video sinyalleri iletimi sağlar. DVI ise çoğunlukla bilgisayar monitörleri ya da özel cihazlarla kullanılır. Ürün, bir kez kuplaj edildiği zaman, işlemler basitleşir. Çalışan bir video kaynağı, ürün kablosu ile adaptörü aracılığıyla çalışan bir monitöre ya da projektöre bağlanabilir. Genellikle ürün kablosunun, DVI’ya bağlanan bir monitöre ek bir ses kablosuyla takılması gerekir. Ürün adaptörü, kullananlara geniş bir kullanım çeşitliliği sunar. DVI, sinyal dönüşümüne ihtiyaç duymadan doğrudan monitörlere dijital sinyal gönderir. Bu nedenle, ürün kablosu düşük maliyetli bir seçenek olabilir. Bu, özellikle ev eğlence sistemleri ya da oyun konsolları için idealdir. Ürün kablosu ya da adaptörü, genellikle farklı monitör ile cihazlar arasında uyumluluk için kullanılır. Ancak, ürün dönüştürücüsü, gelen sinyal türleri arasındaki farklılıklar nedeniyle bazı kısıtlamalara sahip olabilir. Dolayısıyla ses verileri iletimi ile ayrı bir kabloya ihtiyaç duyar. Ayrıca, sinyalleri oldukça fazla veri taşıyabilir ve yüksek çözünürlüklerle çalışabilir. Bunun yanı sıra ürün bir taşıyıcı aracı olmadan hareket edebilir. 24+1 DVI to HDMI bilgisayarlarla televizyon ya da monitörler arasında veri aktarımı için tasarlanan bir adaptördür. Bu kablolar, video gibi dijital formatlar için kullanılabilen bir video bağlantı türüdür. HDMI ise, dijital video ile sesi birleştiren bir dijital video bağlantı türüdür. Ürün adaptörü, genellikle bilgisayardaki DVI çıkışını (analog veya dijital) kullanarak, TV ya da monitör girişine bağlanır. Bu adaptör sayesinde, yüksek kaliteli ses ve görüntü sinyalleri iletimi sağlanır. Ayrıca, bağlantı noktaları genellikle VGA gibi diğer eski bağlantılar kadar yaygın olmadığı için, bu adaptörler müşteriler için avantajlı bir seçenek sunar. Adaptörün 24+1 olarak adlandırılmasının sebebi ise, bağlantısının 24+1 pinli bir yapıya sahip olmasıdır. Bu bağlantı noktası, DVI sinyallerini dönüştürmek için kullanılır. Bu sayede, müşteriler eski bir bilgisayarı ya da monitörü yeni bir TV ya da monitöre bağlayabilir. Ürün adaptörleri, müşteriler tarafından özellikle bilgisayarlarda yaygın bir şekilde kullanılır. Bu adaptörler sayesinde, müşteriler eski bilgisayarlarındaki dijital yuvaları kullanarak, yüksek kaliteli görüntüyü bir monitöre ya da televizyona aktarabilirler. Bu sayede, film izlemek, oyun oynamak ya da multimedya içeriği izlemek keyifli hale gelir. Adaptörler, bilgisayarda vakit geçirenler için oldukça kullanışlı bir cihazdır. Bu adaptör sayesinde, müşteriler bağlantı noktalarını HDMI girişi olan bir cihaza kolayca bağlayabilir. Böylece yüksek kaliteli görüntü ve ses sinyallerinin aktarımı stabil ve net olur. DVI to HDMI indirim zamanlarında uygun fiyatlara satışa sunulur. Uygun fiyatlarla ürünlere sahip olmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Fonksiyonel Tasarımı ile DVI to HDMI Dönüştürücü

Fonksiyonel Tasarımı ile DVI to HDMI Dönüştürücü

DVI HDMI dönüştürücü birçok cihazda kolayca kullanılabilen bir adaptör türüdür. Son derece faydalıdır. Özellikle eski televizyonların yeni cihazlarla uyumlu hale getirilmesinde çok önemli bir rol oynar. Ürün, iki farklı bağlantı türüne sahip olabilir. Bu iki bağlantı arasında doğrudan bir geçiş olmayabilir. Bu dönüştürücü, iki bağlantıyı birleştirerek cihazları uyumlu hale getirir. HDMI çıkışına sahip bir cihazın DVI girişine bağlanmasına ve tam tersi şekilde işlem yapılmasına olanak tanır. Farklı şekillerde mevcuttur. Bazıları, bir analog video ya da ses sinyalini dijital sinyale dönüştüren bir aktif dönüştürücü olarak işlem yapar. Aktif dönüştürücüler, güç kaynağına ihtiyaç duyarken, pasif dönüştürücüler ek bir güç kaynağı gerektirmez. Ürünün faydalarından biri, farklı cihazlarda kullanılabilir olmasıdır. Bu cihazlar, birçok televizyonda ortak bir bağlantı noktası olarak kullanılır. DVI to HDMI kablo dijital video ve ses sinyallerinin hızlı ve verimli bir şekilde taşınmasına olanak tanır. Bu kablonun kullanımı, yüksek çözünürlüklü video kalitesi sağlar. DVI dijital bir bilgisayar video arayüzüdür. Bu arayüz, yüksek çözünürlüklü görüntüleri aktarabilmesi nedeniyle birçok müşteri tarafından tercih edilir. Öte yandan, HDMI aynı şekilde yüksek çözünürlüklü görüntüleri aktarır. Yeni bir teknolojidir ve tam entegrasyon ihtiyacı için DVI seçeneğine kıyasla yaygındır. Ürün, DVI iletişimine sahip bir bilgisayar bağlantı noktası ile HDMI alıcısı olan bir televizyon arasındaki bağlantıyı kolaylaştırır. Bu kablo, yüksek çözünürlüklü video kalitesini korur ve televizyonunuza aynı zamanda tam bir dijital ses aktarır. Bazı ürün çıkışları, yalnızca analog video sinyalleri taşıyabilir. Bu nedenle tam uyumlu kablosu olmadan görüntü kalitesi düşer. Karşılıklı olarak, bazı HDMI çıkışları, yalnızca sinyal dijital video olarak taşıyabilir, bu nedenle uyumlu bir DVI kablosu olmadan ses aktarımı sağlanamaz. Ürünü kullanan kişiler, yüksek kaliteli bir video ve ses deneyimi yaşamak isteyebilir. DVI to HDMI kampanya dönemlerinden yararlanarak, ürüne uygun fiyatlarla sahip olmak için Trendyol’u takip edebilirsiniz. Bütçenize uygun alışveriş fırsatlarından ve kampanyalarından yararlanmak için siparişlerinizi kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz.

Yüksek Veri Aktarım Hızı Sunan DVI to HDMI 144hz

Yüksek Veri Aktarım Hızı Sunan DVI to HDMI 144hz

DVI to HDMI 144hz çözünürlük, görüntü akışı konusunda gelişmiş bir seçenektir. Bu teknoloji, ürün kablosunu değiştirerek, yüksek bir veri aktarım hızı sağlar ve oldukça yüksek çözünürlüklü, keskin görüntüler sunar. DVI, bilgisayar monitörleri ve diğer dijital cihazlar arasındaki veri aktarımı için kullanılan bir tür bağlantı noktasıdır. HDMI ise, modern televizyon ve ses sistemleri için kullanılan dijital bir giriş noktasıdır. Bu ürün, bağlantı noktasını dönüştürerek yüksek çözünürlükler sağlar. 1080p çözünürlüğe sahip bir monitörde 144hz yenileme hızı sunar. Oldukça doğru, net bir görüntü sağlamasıyla da müşterilerin beğenisini kazanır. Bu teknolojinin kullanımı, özellikle video oyunlarında çok yaygındır. Yüksek yenileme hızı, oyunculara iyi bir oyun deneyimi yaşatır. Böylece oyun esnasında hızlı tepki verme imkanı sunar. Ayrıca, birçok video oyunu, yüksek bir çözünürlük seçeneği sunarak, göz alıcı ve ayrıntılı grafikler sağlar. Bu teknoloji, yüksek çözünürlükler, keskin ve doğru görüntüler elde etmenizi sağlayarak, özellikle video oyunları için ideal bir seçenek haline gelir. DVI to HDMI satın almadan önce, birkaç konuya dikkat edilmesi önemlidir. Adaptörler, televizyonlarda film ya da TV programları izlemek için bilgisayarın televizyona bağlanmasını sağlar. Böylece büyük bir ekranda iyi bir seyir deneyimi sunar. Oyun konsolu ya da DVD oynatıcının bir bilgisayar monitörüne bağlanmasında etkilidir. Cihazların çoğu bu porta sahip olduğu için, ürün adaptörü sayesinde bilgisayar monitöründe yüksek kaliteli bir çözünürlük elde edebilirsiniz. Projeksiyon cihazları genellikle HDMI bağlantısını desteklerler. Ancak, bir bilgisayar monitörü ile aynı şekilde projeksiyon cihazı bulunmayabilir. Bu durumda, ürün adaptörü kullanarak, bilgisayarınızı projeksiyon cihazına takabilirsiniz. Modelleri detaylı olarak incelemek ve sipariş vermek için Trendyol’u kullanabilir, dilediğiniz dönüştürücüyü satın alabilirsiniz.

Kaliteli Aktarım İçin DVI to HDMI Adaptör Çeşitleri

Kaliteli Aktarım İçin DVI to HDMI Adaptör Çeşitleri

DVI to HDMI adaptör DVI portuna sahip bir cihazın, bir HDMI portuna bağlanmasına olanak tanıyan bir cihazdır. Bu adaptör, müşterilere yüksek çözünürlüklü grafikleri kaliteli bir şekilde aktarmalarını sağlar. Ürünün kullanımı oldukça yaygındır. Ürün, kullananların analog ve dijital portlu bir bilgisayarı ya da cihazı televizyon, monitör ya da projektör gibi HDMI portlu ekipmanlara bağlamalarına olanak tanır. Bu adaptörler sinyal dönüştürme işlevi görür. DVI çıkışındaki dijital sinyali alır, HDMI portuna gönderir. Bu sayede, müşteriler yüksek çözünürlüklü görüntüleri kesintisiz bir şekilde aktarabilirler. Ürünün birçok çeşidi vardır. Bazıları sadece bağlantıyı dönüştürürken, diğerleri DVI-I bağlantısını da dönüştürebilir. DVI-D, yalnızca dijital sinyalleri destekler, DVI-I ise dijital ve analog sinyalleri destekler. Ürünün birçok avantajı vardır. DVI ve HDMI portları aynı çözünürlükleri desteklediğinden, bu adaptörler kesintisiz bir video iletimi sağlarlar. Ayrıca, birçok modern cihaz da HDMI portlarına sahip olduğundan, cihazlar arasında bağlantı kurmak kolay hale gelir. Adaptörler ayrıca, HDMI cihazlarına bağlanarak ekranlarda yüksek kaliteli video ya da dijital fotoğraf görüntülerini izlemenize olanak tanır. DVI to HDMI yorum ve önerilerinin çoğunda eski cihazların yeniler ile uyumlu hale getirilmesinde oldukça etkili olduğu belirtilir. Ürünler, eski cihazların yeni televizyonlar ya da monitörlere bağlanmasını kolaylaştırır. Bu, özellikle bazı müşteriler için oldukça yararlı bir özelliktir. Müşteriler, bu converterin takılıp çalışması durumunda, cihazlarının görüntü kalitesinde bir iyileşme de fark edebilir. Özellikle eski cihazlarını yeniler ile bağlanma konusunda sorun yaşayanlar, bu sorunu oldukça kolay bir şekilde çözdüğünü ve kullanmayı kolaylaştırdığını belirtir. Kaliteli, hızlı, kolay aktarım yapabileceğiniz bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız dilediğiniz seçeneğe Trendyol’dan ulaşabilir, indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici DVI to HDMI Modelleri

Dikkat Çekici DVI to HDMI Modelleri

DVI to HDMI modelleri birçok farklı şekilde üretilir. Bunlar arasında yaygın olanları, pasif ve aktif dönüştürücülerdir. Pasif dönüştürücüler, analog çıkışını dijital HDMI sinyaline dönüştürürken, aktif dönüştürücüler ise gelişmiş işlemci ve sinyal yükselticiler ile yüksek kaliteli bir çıkış sunar. Ürünler, tek yönlü ya da çift yönlü olarak da üretilebilir. Çift yönlü modeller, birbirlerine dönüştürme özelliğine sahiptirler. Bu, özellikle farklı türden televizyon ya da monitörler arasında cihazların uyumlu hale getirilmesi için faydalıdır. Ürünün bir diğer önemli özelliği ise, çıkış çözünürlükleri ve desteklediği görüntü yenileme hızlarıdır. Bu avantajlar, özellikle oyun oynayanlar ya da yüksek çözünürlüklü video izleyenler için önemlidir. Müşterilere doğru ürün seçimi yaparken, cihazın ihtiyacı olan özelliklere dikkat etmesi önerilir. DVI HDMI çevirici özellikle eski monitörler ve televizyonlar için kullanılır. Bu sayede veri akışı olan cihazları kullanmak isteyenler için idealdir. Ürün, yüksek kaliteli video ve ses sinyallerinin aktarılmasına olanak tanır. Birçok farklı formatta mevcuttur. Bunlar arasında basit adaptörler, dönüştürücüler ve DAQ cihazları yer alır. Basit adaptörler, yalnızca DVI çıkışına sahip olan bir kaynağı cihazlara bağlamak için kullanılır. Dönüştürücüler, müşterek bir çıkış noktasından HDMI’ya dönüştürebilir. DAQ aygıtları ise, dijital video ve ses sinyallerini alarak bunları farklı biçimlerde kullanabilme özelliklerine sahiptir. Kullanımı oldukça kolaydır. Çoğu cihaz, sadece bağlantı noktasını takarak çalışır. Bazı aygıtlar müşterilerin çıktı sinyalini kontrol etmelerine ve uygun ayarları yapmalarına olanak tanır. Aygıtların önemli avantajlarından biri, yüksek kaliteli ses ve video sinyallerinin iletimini sağlamasıdır. Bu cihazlar, sinyalleri dönüştürerek çıkışa yüksek çözünürlük seçeneği sunarlar. Kaliteli bir seyir deneyimi için satın almak istediğiniz modellere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

DVI to HDMI Fiyat ve Kampanyaları

DVI to HDMI Fiyat ve Kampanyaları

DVI to HDMI fiyat seçenekleri modellerine kalitesine, markasına göre değişiklik gösterir. Bu sebeple, fiyat aralığı oldukça geniş olabilir. Fiyat faktörüne etki eden diğer önemli etkenler arasında adaptörün özellikleri ve kapasitesi yer alır. Örneğin, bazı adaptörler, 1080p çözünürlükte ve ses aktarımı ile uyumludur, bazıları ise yalnızca 720p çözünürlükte kullanılabilir. Adaptörün kalitesi de fiyatı etkileyen diğer bir faktördür. Uygun fiyatlı modeller, minimum düzeyde kapasiteye sahip olabilir. Yüksek fiyatlı seçenekler yüksek performans sunmak için geliştirilir. Bunun yanı sıra, kaliteli markaların ürettiği adaptörler, sağlam yapıları ile müşterilere güvenli bir seçenek sunar. DVI to HDMI tavsiye edilen oldukça başarılı adaptör seçenekleri arasındadır. Ürünü almadan önce aralarındaki farklarını anlamak önemlidir. DVI çıkışı olan bir cihazın HDMI girişine nasıl bağlanacağını öğrenmek ve doğru ürün adaptörünü seçmek için müşteri yorumlarından fikir edinebilirsiniz. Adaptörlerin çeşitli bağlantı türleri vardır. Ancak yaygın olanı, erkek DVI girişine ve kadın HDMI çıkışına sahip olan adaptördür. Aynı zamanda, hangi cihazlarla kullanılacağına göre değişen farklı büyüklüklerdeki adaptörlerle de karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, doğru bağlantı türünü seçmek ve uyumlu bir bağlantının yapılabileceğinden emin olmak son derece önemlidir. Ayrıca ürünleri kullanarak eski cihazlarınızı yeni uyumlu aygıtlara bağlayabilirsiniz. Böylece yeni bir cihaz almak zorunda kalmadan mevcut ekipmanını kullanabilirsiniz. Yeni bir monitör ile televizyon almak yerine bu aparatları kullanarak model değiştirme maliyetinden tasarruf etmiş olabilirsiniz. Ürünlerden kendinize uygun olanı satın almak için online alışveriş sürecini deneyimleyebilirsiniz. DVI to HDMI online siparişlerinizi Trendyol arayıcılığı ile kısa sürede oluşturabilir, bütçenize uygun alışveriş fırsatlarından ve kampanyalarından faydalanarak sahip olabilirsiniz.