"

Eğitici Köpekçik

" araması için 371 sonuç listeleniyor

Eğitici Köpekçik Çeşitleri ile Mutlu Patiler

Anne ve babalar çocuklarının zihinsel gelişimi için onlara eğitici ve öğretici olabilecek aksesuarlar, oyuncaklar satın almaktadır. Bu oyuncaklar ve aksesuarlar, genel anlamda çocukların zihinsel gelişimine etki edebilecek düzeyde bir içeriğe sahiptirler. Çeşitli aktiviteleri çocuklara yaptırarak onların motor gelişimlerini ve el koordinasyonlarını daha iyi yönetmelerini sağlamaktadır. Karşınıza çıkabilecek olan eğitici oyuncaklardan biri de eğitici köpekçik olabilir. Anne ve babaların çocuklarının eğitimi ile alakalı hassasiyet göstermeleri küçük yaşlardan başlar ve bu küçük yaşlar neredeyse bir-üç yaş aralığına kadar inmektedir. Dolayısıyla anne ve babalar, hassas bir süreç yönetip çocuklarının gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı olabilecek oyuncakları dikkatle ve özenle seçmektedirler. Çocuğunuzun zararlı içeriğe sahip olan oyuncaklardan uzak durması ve bunun yerine eğitici oyuncaklara ihtiyacının olması gerektiğini belirtmekte fayda var. Karşınıza çıkabilecek alternatifler arasından eğitici ve öğretici olabilecek oyuncakları seçmeniz, onların gelişiminde ve büyümesinde olumlu etkiye sahip olabilir. Dolayısıyla, her anlamda çocukların eğitimi süresince titiz davranan anne ve babalar gönül rahatlığı ile bir oyuncağa güvenmeleri gerektiğini bilirler ve bu oyuncak sayesinde çocuklarıyla beraber güzel vakit geçirebilirler. Bu oyuncağın tasarlanması ve üretilmesi, çeşitli uzmanlar ve pedagoglar tarafından yapılmaktadır. Fisher Price markası, bu konuda ebeveynlerin yardımına koşan, çocukların eğitici faaliyetlerine hizmet eden güvenilir bir markadır. Marka olarak uzun seneler boyunca çocuklara eğitici oyuncaklar üretilmekte ve bu oyuncaklar da beğenilerek kullanılmaktadır. Ebeveyn olarak sizler de çocuklarınıza bu tarz oyuncaklar satın almak istiyorsanız muhakkak ki kalitesine ve dayanıklılığına güvenebileceğiniz markalara yönelmeniz gerekmektedir. Fisher Price oyuncakları genel anlamda içeriği kaliteli ve çocuklar için sağlıklı olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilen markalardan biridir. Sizler de çeşitli kullanım amacına hizmet edecek şekilde üretilen bu oyuncaklardan yararlanabilirsiniz ve çocuklarınızı bu oyuncaklar sayesinde eğitebilirsiniz. Çocuklarınıza bu erken yaşta eğitimi kazandırabilmek ve onlara müzikleri, sesleri açıklayabilmek amacıyla oyuncağın üzerindeki materyallerden yararlanabilirsiniz. Oyuncağın üzerinde yer alan müzik, sesli komutlar ve aynı zamanda konuşmalar, çocuğunuzun dikkatini oyuncağa vermesini sağlayacaktır ve herhangi bir şeye daha iyi konsantre olmasını sağlayabilecektir.

Eğitici Köpekçik ile Çocuklar Çok Mutlu

Eğitici Köpekçik ile Çocuklar Çok Mutlu

Küçük yaşta bir çocuğunuz var ise eğitimi ile ilgilenmek istiyorsanız muhakkak ki eğitici oyuncaklardan faydalanabilirsiniz. Anne ve baba olarak sizler, çocuklarınızın beyin gelişimine katkıda bulunabilecek olan oyuncakları onlara satın aldığınız zaman aslında eğitim faaliyetine bir başlangıç yapmış oluyorsunuz. Onların gündelik hayattaki normal karşılanan sesleri, müzikleri algılayabilmelerine yardımcı olabilecek bir oyuncak satın almanız sayesinde beyin gelişimlerine katkıda bulunacaksınız. Çocukların dikkatlerinin dağınıklığını azaltabilmek ve onları bir şeye konsantre olurken yakalayabilmek oldukça zordur. Dolayısıyla, dikkatleri dağınık olan bebekler ve çocuklar özellikle sıfır-üç yaş aralığında ilgiye ve sevgiye ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ilgiyi ve sevgiyi anne ve babalarından karşılayabilecekleri oranda karşılarlar ancak bazen bir arkadaşa yani bir oyuncağa ihtiyaç duyabilirler. Ancak anne ve babalar oyuncak seçiminde titiz ve hassas davranmaktadırlar. Titiz ve hassas davrandıkları bu oyuncakların seçimi ile alakalı da dikkatli bir süreç söz konusu olmaktadır. İçeriğine ve kalitesine güvendikleri markaların oyuncaklarını satın almak isterler. Fisher Price eğitici köpekçik oyuncakları yardımıyla çocuklarınızın zihinsel ve bedensel gelişimlerine yardımcı olabilecek bir arkadaş alabilirsiniz. Eğitici köpekçik oyuncak yardımıyla oldukça faydalı ve oldukça yararlı bir oyuncağı çocuklarınıza satın almış olacaksınız. Bu oyuncaklar genel anlamda çocukların ilgisine ve beğenilerine sunulabilecek şekilde farklılaşmaktadır. Bu farklılıklar, genel anlamda çocukların gündelik yaşantıda hangi tarz oyuncağı daha çok tercih ettiklerine göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle de yürüteç, pek çok farklı çocuğun kullandığı ve yürümeye ilk başladığı zamanlarda destek olarak kullandığı bir oyuncak olarak karşımıza çıkar. Eğitici köpekçik yürüteç yardımıyla çocuklarınız müzik ve sesler eşliğinde yürümeye daha bir motive halde başlar ve adımlar atmaya başlar. Her anne babanın en büyük heyecanı olan çocuklarının ilk adımlarıdır ve adımlarını atmalarına yardımcı olabilecek olan bu oyuncaklar, yani yürüme arkadaşı eğitici köpekçik yürüteçler genel anlamda kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Aynı zamanda bu oyuncakların dayanıklı olması ve çocukları yürümeye motive etmeleri çok önemlidir. Çünkü çocukların herhangi bir düşme veya bir yere çarpma tehlikesi altında yürümeleri söz konusu olduğu için anne ve baba gözetiminde bu oyuncakların kullanılması tercih edilir. Anne ve baba gözetiminde kullanılan oyuncaklar, her anlamda çocukların gelişimine katkı sağlayacak ve olumsuz bir etkiye sahip olmayacaklardır.

Çocuklara En Faydalı Oyuncak Eğitici Köpekçik

Çocuklara En Faydalı Oyuncak Eğitici Köpekçik

Çocuklar, bebeklik aşamasını geçtikten sonra dünyaya gözlerini açtıkları andan daha farklı bir kimliğe ve kişiliğe bürünmektedirler. Her şeye merakları duymaları söz konusu olduğundan anne ve babalar bazen çocuklarıyla baş etme konusunda sıkıntılar yaşayabilmektedirler. Dolayısıyla, çocuklarınızla ilgilenirken veya onlarla vakit geçirirken çocuklarınızın enerjisine zaman ayıramayabilirsiniz ancak çocuklarınızın enerjisi size fazla gelebilir. Dolayısıyla, ev yaşantısında özellikle de çocukların stresini ve enerjilerini dışarı atabilmelerine yardımcı olabilecek oyuncaklar, anne ve babalar tarafından sevilerek kullanılır. Bu oyuncakları sizler de tercih ederek çocuklarınızın eğitimine ve gelişimine yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda çocukların enerjisini dışarıya aktarmasına yardımcı olabilecek bu oyuncaklar, onların zihinsel gelişimi için de olumlu etkilere sahiptir. Uzmanlar tarafından üretilen ve geliştirilen çocuklar için en gerekli oyuncaklar olarak adlandırılan eğitici oyuncaklar, genel anlamda en sık tercih edilen oyuncaklardır. Onların aktivite yapmalarına ve gelişmelerine, sosyal olmalarına yardımcı olabilecek bu oyuncaklar, test edilerek ve çeşitli kontrollerden geçirilerek üretime sunulmaktadır. Çocukların hem fiziksel hem de zihinsel süreçlerini geliştirmek amaçlı üretimler yapan Fisher Price’ın eğitici köpekçik aktivite masası da genel anlamda anne ve babaların en çok tercih ettiği ve en çok kullanmayı sevdiği oyuncaklar arasında gösterilebilir. Bu masanın üzerinde yer alan butonlar ve butonların içerisinde yer alan sesler, müzikler ve direktifler çocukların gelişimine en çok katkıyı sunan şeylerdir. Çocukların dikkatlerini masaya yönlendirmesi ve dikkatlerini tek bir noktada toplayabilmeleri çok önemlidir. Bunu bunun devamlılığını sağlayabilen oyuncaklar, genel anlamda ilgi görmektedir. Aktivite masaları sayesinde çocuklarınız resim, müzik gibi sanat dallarıyla erken yaşta tanışmaktadır ve ilgilerini bu sayede daha dinamik tutmaya çalışmaktadır. Yine aynı amaca hizmet edecek şekilde tasarlanan bir diğer oyuncak ise eğitici köpekçik direksiyon olabilir.

Bu sayede çocuklarınız direksiyon üzerinde yer alan korna, tuşlar ve arabayla ilgili aksesuarlar ile alakalı bilgi ve deneyim sahibi olabilir. Gündelik yaşantıda karşılarına sıklıkla çıkabilecek direksiyon malzemesi artık onların bir oyuncağı olmuştur. Dolayısıyla, bu oyuncak yardımıyla evin içerisinde araba taklidi yaparak keyifli vakit geçirebilirler. Aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerinin yanı sıra, eğitici ve öğretici pek çok farklı müzik eşliğinde oyunlarını oynamaya devam edebilirler. Çocukların bu yaşlarda bu tarz oyuncaklarla vakit geçirmeleri ve oynamaları onların yaratıcılığını geliştirmekte ve ileride seçecekleri meslekler de onlara ilham kaynağı olmaktadır. Markaların çocuklar için üretimde bulunduğu ve anne ve babaların satın almalarına sunulan pek çok farklı eğitici oyuncak karşınıza çıkabilir. Bu oyuncakların arasından sizin ilginizi çekebilecek olan ve çocuklarınıza satın alabileceğiniz eğitici olan oyuncaklara göz atabilirsiniz. Çocuklarınızın da beğenerek kullanacağı bu tarz oyuncaklar, genel anlamda çok beğenilmektedir ve çok sevilmektedir. Bu oyuncakların arasında farklılıklar söz konusu olabilir çünkü hangi alanda üretildiği farklılık göstermektedir. Farklı amaçlara ve farklı tarzdan çocuklara yönelik olacak şekilde üretilen oyuncaklar çeşitlenmektedir. Bunlar arasında karşınıza çıkabilecek olan bu farklı oyuncaklardan biri de sofra setleri olabilir. Sofra setlerinin içerisinde yer alan çeşitli malzemeler, çocukların gündelik hayattaki kullanımlarına hitap edebilecek şekilde düzenlenmiş gereçlerdir. Oyuncak olarak eğitici köpekçik sofra seti anne ve babalar tarafından tercih edilen bir oyuncak olarak karşımıza çıkabilir. Bu sofra setinin içerisinde yer alan malzemeler, çocukların gündelik hayatta yine karşılaştığı ancak tam olarak tanıyamadıkları malzemeler olabilir. Tabak, çatal, kaşık, bardak gibi malzemeleri kendilerine oyuncak yaptıkları zaman bu malzemelerle yakından bir bağ kurmaya girişmektedirler. Dolayısıyla, zihinsel gelişimlerine yardımcı olabilecek bu malzemeleri hatırlayarak gündelik hayatla ilişki kurmaya başlarlar. Bu bağlamda uzmanlar tarafından da üretilen ve onlar tarafından da tavsiye edilen bu oyuncakların çocukların hafızasında yer alması ve gündelik hayat ile bağ kurmaları çok önemlidir. Farklı alternatifler ve farklı seçenekler söz konusu olduğunda anne ve babaların kişisel zevkleri ve kişisel istekleri de değişkenlik gösterdiği için markalar farklı kullanıcılara yönelik olabilecek şekilde üretim yapmaktadır. Her anlamda çocukların ilgisini çekebilecek olan bu oyuncaklar, kullanıcılar tarafından da beğenilmektedir ve güzel yorumlar söz konusu olabilmektedir. Kullanıcı yorumlarına göz attığınız zaman bu oyuncakların pek çok çocuk için oldukça faydalı ve verimli olduğu gözlemlenmiştir. Çocukların keyifli ve eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olabilecek olan oyuncaklar, kullanıcılar tarafından olumlu yorumlara da konu olmaktadır. Eğitici köpekçik yorumlar kısmında denk gelebileceğiniz farklı tarzdan çocukların ebeveynleri söz konusu olacaktır. Bu oyuncaklar değişkenlikler gösterebilir. Çünkü çocukların zevkleri değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla, siz de kendi çocuğunuzu tanıyorsanız ve çocuğunuza yönelik bir oyuncak satın almak istiyorsanız yorumlara göz atarak bir seçim yapabilirsiniz.

Çocukları Eğitici ve Öğretici Oyuncak

Çocukları Eğitici ve Öğretici Oyuncak

Çocuk sahibi olan anne ve babaların en çok önem verdiği şey, çocuklarının güzel vakit geçirmeleri ve bu vakti keyifli bir şekilde değerlendirmeleridir. Çocukların boş zamanlarında ve özellikle de gün içerisinde enerjilerini atmalarına yardımcı olabilecek zamanlarda eğitici oyuncaklar tercih etmeleri çok önemlidir. Anne ve babalar diğer oyuncaklardan ziyade bu eğitici oyuncaklara daha çok önem vermektedirler. Eğitici oyuncaklar sayesinde çocuklarınızın gelişimine tam bir katkı sağlayabilirsiniz. Bu oyuncakların içerisinde yer alan müzikler, öğretici harfler ve sayılar ile alakalı müzikler yer almaktadır. Bu müzikleri dinleyen çocuklar, bazı kavramlara ve özellikle de sayılara ve rakamlara aşina olmaya başlamaktadırlar. Küçük yaşta çocukların bu tarz bilgi ve birikime sahip olmaları, ilerleyen yaşlarda zihinsel gelişimleri açısından çok önemlidir. Gündelik hayattaki aksesuarları, kullanılan malzemelere, eşyalara aşina olmaları ve bunları tanıya bilmeleri onların beyinlerinin çalışa bilmesini sağlamaktadır. Çocuk beyninin çalışabilmesi ve bu bağlamda zihinsel gelişimlerini tamamlayabilmeleri, erken yaşta çok istenen bir şeydir. Anne ve babalar da bu durumda çocukların gelişimlerine yardımcı olabilecek oyuncakları tercih ederken dikkatli ve özenli davranmaktadırlar. Aynı zamanda bir gereklilik olarak da bazı şeylerin eğitiminin verilmesini oyuncaklar yardımıyla daha da kolaylaştırabilirsiniz. Mesela çoğu anne babayı korkutan bir eğitim olarak tuvalet eğitimi, çok stresli zamanlara sebebiyet verebilir. Dolayısıyla, çocuğunuzun oldukça kolay bir şekilde tuvalet eğitimini kazanabilmesi için oyuncaklardan yardım alabilirsiniz. Eğitici köpekçik tuvalet eğitimini kolaylaştırır ve genel anlamda çocukların oldukça kolay bir şekilde tuvalet alışkanlıkları kazanmalarına yardımcı olur. Çocuklar normal insanlar gibi tuvalet kültürüne ve eğitimine alışkın olmadıkları için bu işlemi bir aktiviteye dönüştürmek ve bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz, çocuklara oyuncaklar yardımıyla bu eğitimi verebilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek olan alternatiflerden eğitici köpekçik lazımlık seçeneklerine göz atarak bir tercih yapabilirsiniz.

Her anlamda çocukların motor gelişimlerine de katkıda bulunacak olan bu oyuncaklar, bu tarz büyük gereklilikleri ve eğitimleri de sağlamaya yönelik olarak üretilmektedirler. Tuvalet eğitimi, pek çok anne babayı endişelendiren ve korkutan bir şey olmaktan çıkar ve eğlenceli bir aktiviteye dönüşür. Oyuncaklar yardımıyla, eğitici köpeğin komutları yardımıyla tuvalet düzenini oturtmaya başlayan çocuk, ilerleyen yaşlarda da ana okuluna veya kreşe gittiği zaman sorun yaşamamaktadır. Pek çok anne babanın güvenerek ve severek tercih ettiği eğitici oyuncaklar, genel anlamda çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine en çok yardımcı olan oyuncaklardır. Bu nedenle anne ve babaların çocuklar açısından en çok sevdiği ve kullandığı bu gereçler, karşınıza farklı şekillerde çıkabilir. Fisher Price eğitici köpekçik ürün çeşitlerinde farklılıkların olması, aynı zamanda fiyat farklılıklarını da beraberinde getirebilir. Satın almak istediğiniz ürün bir set halinde satılan bir ürün ise özellikle de diğer ürünlere nazaran fiyatında bir farklılığın söz konusu olması doğaldır. Bu fiyat farklılıklarının olması, her anlamda setlerin içerisindeki materyallere ve bunların üretim aşamasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Karşınıza çıkabilecek olan oyuncaklardan sizin bebeğiniz için veya çocuğunuz için en uygun olanını tercih ettiğiniz zaman, bu ürünlerden tam bir verim alabilirsiniz. Çocuğunuzu veya bebeğinizi tanıyarak seçim yaptığınız zaman, bu ürünler ile alakalı yanlış bir tercih yapmayacaksınız. Her anlamda beğeneceğiniz ve kullanacağınız farklı alternatifleri değerlendirerek seçiminizi doğru şekilde yapabilirsiniz. Çocuğunuza eğitim vermek amacını taşıyorsanız ve özellikle de mesela tuvalet eğitimini çocuklarınıza erken yaşta kazandırmak istiyorsanız tuvalet setlerine göz atabilirsiniz. Yine aynı şekilde çocuklarınıza farklı tarzda eğitimler vermek istiyorsanız, onun zihinsel gelişimlerine yardımcı olmak istiyorsanız daha farklı seçenekler de söz konusu olmaktadır. Eğitici köpekçik fiyat anlamında değişkenlik gösterebilmektedir ancak özellikle de çocuğunuzun yaşına ve bebek ise kaç aylık olduğuna dikkat ederek seçim yaparsanız, bu ürünlerden tam anlamıyla yararlanabilirsiniz. Pek çok farklı model ile tanışabilirsiniz ve bu model arasından sizin çocuğunuzun kullanımına yarayabilecek olan farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Yine belirtmekte fayda var ki bu alternatifler ve farklılıklar, çocukların farklı tarzlara ve niteliklere sahip olmaları ile alakalıdır. Eğer seçim konusunda kararsız iseniz yorumlara göz atarak diğer anne ve babaların seçimleri konusundaki fikir ve görüşlerinden yardım alabilirsiniz. Burada karşınıza pek çok olumlu yanıt çıkacaktır ve pek çok farklı kişi, bu ürünleri kullandıkları için çocuklarını mutlu ve keyifli bir halde gördüklerini söyleyeceklerdir. Dolayısıyla, sizler de kararsız iseniz seçim yapma konusunda yardım alabilirsiniz. Daha fazla eğitici köpekçik modeli için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Eğitici Köpekçik Nasıl Temizlenir?

Eğitici köpekçik, kız ve erkek çocukları için oldukça ilgi çekici bir oyuncaktır. Çok fonksiyonlu olması, çocuğun gelişiminin birçok açıdan desteklenmesini sağlar. Bu özellikleri sayesinde miniklerin de elinden düşürmediği bu oyuncak, sıkça kirlenebilir. Ürünün bozulmaması için elde yıkamanızda fayda vardır. Hafif sabunlu su ve nemli bir bez yardımıyla oyuncağı silebilirsiniz. Ardından köpüklü kalmaması için temiz nemli bir bezle yeniden silerek köpüğünü alabilirsiniz. Direkt olarak oyuncağı tümüyle suya batırmamanız daha iyi olur. Bu yüzden makinede yıkamaya uygun değildir. Bu yöntemle ürünü beze göre daha detaylı temizleyebilmeniz mümkündür. Sabun ya da karbonat gibi kolay durulanabilen temizleyicilerin yanı sıra sirke gibi doğal ürünler de tercih edilebilir. Yıkanarak çıkması mümkün olmayan lekeler için de buharlı temizleyicileri kullanabilirsiniz. Pilli bir oyuncak olduğu için ilgili bölmelerin hasar görmemesi adına temizliğin yapımı önemlidir.

Eğitici Köpekçik Oyuncağı Kaç Yaş İçin Uygundur?

Eğitici köpekçik 6 ay sonrası için kullanıma uygundur. Yumuşak dokusuyla bebeklerin keyifle kullanabilecekleri bir oyuncaktır. Hafif olması da taşıyabilmelerini kolaylaştırır. Farklı fonksiyonlara sahip 5 etkileşim modu vardır. 0 modu oyuncağın basılı kalıp şarjının bitmesini önler. 1. seviyede çocukların alfabe, renk, sayı ve vücudun bölümlerini öğrenmeleri sağlanır. Keşfetme modu olan bu seviye 6 ve 12 ay arası için uygundur. 2. seviyede ise oyuncak, çocuğu da teşvik edecek şekilde yönlendirmelerde bulunur. 75’ten fazla şarkı, ses ve cümlenin olduğu bu seviye ise 12 ve 18 ay arası için uygundur. Son kademe olan 3. seviye taklit oyunlarını içerir. 18. aydan sonrası için daha uygun olan bu seviyede oyunlarla kelimeler öğretilir. Oyuncağın ışıklı, renkli ve sesli olması pek çok çocuğun ilgisini çeker. Çocukların uyku oyuncağı olarak da tercih ettiği bu eğitici köpekçiği seyahatlerde de yanınıza alabilirsiniz. Faydalı yönlendirmeleriyle onların gelişimini destekleyen bu oyuncak, tek başlarına verimli vakit geçirebilmeleri için idealdir.

Eğitici Köpekçik İle Beraber Alınabilecek Diğer Oyuncaklar Nelerdir?

Anne ve babaların çocukları için sıkça tercih ettiği bu oyuncak, oldukça işlevseldir. Bebeklerin keyifli şekilde vakit geçirmesini sağlarken gelişimini de destekleyebileceğiniz bir ürün arayışındaysanız bu köpekçiği tercih edebilirsiniz. Çevrenizdeki çocuklara da hediye almak isterseniz bu ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hemen hemen her çocuğun severek kullandığı bu oyuncakla bebeklerin uzun süre sıkılmadan vakit geçirmesi mümkündür. Bunun gibi başka işlevsel oyuncaklarla da bebeklerin gelişimine katkıda bulunmak için bebek ve okul öncesi için oyuncaklar arasından seçim yapabilirsiniz. Oyun minderi, diş kaşıyıcı ve kukla gibi birbirinden farklı pek çok oyuncak arasından tercihte bulunmanız mümkündür. Pilli modellerin yanı sıra çıngırak gibi farklı oyuncaklar da vardır. Hem kız hem de erkek çocuklarına uygun olan alternatifler arasından gelişim dönemine uygun olanı seçmenizde yarar vardır.