Avantajlı Ürünler
Materyal
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Kumaş Tipi
Teknik
Boyut
Ekran Boyut Aralığı
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

El Yapımı Çanta

" araması için 6089 sonuç listeleniyor

El Yapımı Çanta Modelleri ile Tarzını Yansıt

Günlük hayatımızın her alanında mutlaka bir çantaya ihtiyaç duyulmakta ve birçok kişi çanta kullanmaktadır. Çanta çok çeşitli amaçlarla kadın, erkek fark etmeksizin kullanılmakta, kişisel eşyaları yanımızda taşımak veya onların kaybetmemek korumak için kullanılan çantalar birbirinden farklı birçok model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Sürekli gittiğimiz her yerde yanımızda taşıdığımız olmazsa olmaz eşyalardan bir tanesi olan çantaların tarihi çok eski yıllara dayanmaktadır. Son dönemlerde el yapımı çanta modelleri daha çok rağbet gören modeller arasında yerini almakta. Her model çanta çeşitlerini el yapımı olarak yapan firma ve kadınlar insanların beğenisine sunmaktadır. Çanta aracılığıyla insanlar tarzlarını yansıtmaktadır. El yapımı çantaların desenleri, renkleri, modelleri ve tasarım şekilleri herkese hitap etmektedir. El yapımı çantaların en güzel yanlarından bir tanesi yapımında emek olmasıdır. Ören ve yapan kişinin emeğini yansıtan çantalar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

El Yapımı Çanta Modelleri

El Yapımı Çanta Modelleri

El yapımı çanta çeşitleri üretilirken kullanılan malzemeye ve tasarlayan kişinin zevkine ve emeğine göre birbirinden farklı çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır. El yapı çanta modellerinin yapımında kullanılan malzemeler deri, süet, kadife, rugan, suni deri, kalın keten, boncuk, nubuk ve kumaş, örgü ve ip olduğu görülmektedir. Kullanılan bu eşyalar ve kadın eli bir araya gelince birbirinden muhteşem ürünler ortaya çıkmaktadır. Birbirinden farklı ve dokuda üretilen el yapımı çanta çeşitleri ise evrak çantası, seyahat çantası, plaj çantası, makyaj çantası, parti çantası, bebek çantası gibi çeşitleri bulunan çantalarının her biri farklı özelliklere sahiptir. Bir diğer çanta çeşitleri grubunda olanlar ise omuz çantası, sırt çantası ve el çantası gibi çeşitleri bulunmaktadır. Diğer çantalardan daha fazla tercih edilen omuz çantaları kadın, erkek ve çocuk farketmeksizin herkesin hayatında en az bir kere kullandığı çanta modelleridir. Omuz çantaları kişilere sağladığı rahatlık ve kullanışlı olması sebebiyle en çok tercih edilenler arasındadır.

Özel Tasarımlı Desenler

Özel Tasarımlı Desenler

El yapımı kadın çanta modellerinde kullanılan örgü detaylı çantalar da çok dikkat çekmektedir. Örgülü, askılı kemer detaylı, çiçek desenli çantalar birçok kombine uyum sağlamakta ve kişiler keyifle her zaman her yerde kullanmaktadır. El yapımı çantalara sahip olmak isteyen kişiler çok fazla desen ve model seçeneğinden seçim yapmaları gerekir. El yapımı çanta modellerinin yapımları, desenleri, renkleri, işlemeleri genellikle göz alıcı çeşitliliğe sahiptir. El yapımı çanta modellerinde en çok tercih edilen desenler genellikle çiçekler, kalpler veya kelebek şekilleridir. El yapımı çanta çeşitleri içinde bulunan sırt çantaları hem konforu hem de güzelliği ile tüm kıyafetlerle uyum sağlamaktadır. El yapımı çantaların bazılarının sapları suni deriden yapılır yada tamamında örgü desenleri işlenerek yapılır. Birbirinden farklı el yapımı çantaların kullanım ömrü daha uzun olmaktadır.

El Yapımı Çanta Fiyatları

El Yapımı Çanta Fiyatları

Genel olarak çantalar hayatımızda gereklilik haline gelerek herkes tarafında her alanda kullanılmaktadır. El yapı çanta modellerinde, ürünün tasarımı, markası, kullanılan malzemesi ve işçiliği gibi faktörler el yapımı çanta fiyatlarının değişmesine etkilemektedir. El yapımı çantaların içinde birçok göz bulunması ve çanta içinde kullanılan çanta astarının kaliteli olması ve ekstra boncuk ve ürün kullanılması da çanta fiyatlarında etkili olmaktadır. El yapımı çanta çeşitlerinde çantada kullanılan iplerin kalitesi, içinde kullanılan kumaşına ve sap kısmında bulunan deriye göre fiyatı değişebilir. Görüldüğü gibi birçok faktör çanta fiyatlarını etkilemektedir. El yapımı çantalar diğer çantalara oranla daha uygundur ve her bütçeye hitap etmektedir. İhtiyacınıza ve isteğinize yönelik farklı model ve renkteki el yapımı çantalara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

El Yapımı Çanta Modelleri Nelerdir?

El yapımı çanta modelleri arasında; el örgüsü tığ işi tasarımlar fazlasıyla dikkat çeker. Bu modeller, özellikle yaz aylarında sıkça kullanılır. Renkli iplerle yapılan tığ işi çantalar, özgün ve kişisel bir tarz yaratmak için son derece idealdir. Deri çantalar da bu noktada oldukça dayanıklı ve şık bir seçenektir. El yapımı deri çantalar, sıradışı tasarımları ve el işçiliğiyle dikkat çeker. Kumaşlarla yapılan dikişli çantalar, el yapımı çanta modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Çeşitli kumaş desenleriyle tasarlanan dikişli çantalar, farklı stillere uygun olarak hazırlanabilir. Örgü çantalar, tığ işi çantalara benzer. Ama daha kalın iplerle yapılır. Makrome çanta gibi modeller de mevcuttur.

El Yapımı Çanta Satın Alabileceğim Yerler Nerelerdir?

El yapımı çanta tasarımları, iddialı görünmek ve özgün tarzını yansıtmak isteyen kadınların favorisi halindedir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alabileceğiniz bu tasarımların tamamına Trendyol üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu modeller; son derece kapsamlı bir renk skalasına sahiptir. Aynı zamanda üretimde kullanılan iplerin içeriği de farklı olabilir. Söz konusu tasarımlar ile hem şık hem de stil sahibi olmak mümkündür. Trendyol ile birbirinden farklı el yapımı çanta modellerine detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımı sunulan özel fırsatlardan faydalanarak cazip biçimde satın alabilirsiniz.

El Yapımı Çantaların Avantajları Nelerdir?

El yapımı çanta modellerinin temel avantajları arasında özgün tasarımlar yer alır. Söz konusu ürünler; özel el işçiliğiyle diğer çantalardan son derece farklıdır. Tasarımcılar, kendi özgün fikirlerini kullanarak çantalarını kişiselleştirebilir ve özel bir görünüm yaratabilirler. Bu nedenle el yapımı çantalar, pek çok kişi için özel bir anlam taşır. Bu çantalar, genellikle yüksek kaliteli malzemelerden yapılır. El yapımı ürünlerin çoğu, daha uzun süre dayanabilen ve kaliteli olan malzemelerle dizayn edilir. Bu sayede yapımı çantalar, kalitesi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Sıra dışı tasarımları ve benzersiz özellikleri ile son derece iddialı bir görünüm oluşturur. Ayrıca bu çantaların bir diğer avantajı, sürdürülebilirlikleridir. El yapımı ürünler, çevreye daha az zarar veren malzemelerle ve yöntemlerle yapılır. Bu sayede çevre dostu tasarımlardır.