Avantajlı Ürünler
Fiyat
Taşıma Kapasitesi
Materyal
Kullanım Tipi
Cinsiyet
Özellik
Sallanma Fonksiyonu
İç Yatak Ölçüsü
Derinlik
Fonksiyon
Genişlik
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Renk
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Elektrikli Beşik

" araması için 32 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Elektrikli Beşik Çeşitleri Trendyol’da!

Çocukların yetiştirilmelerindeki en zorlu süreç 0-6 yaş bebeklik dönemidir. Bu süreçte dışarıya olan bağımlılıklarından, ebeveynlere çok fazla görev ve sorumluluk düşer. Bebek bakımındaki yoğun ilgi anne ve babaların tüm zamanlarını alır. Özellikle çalışan anne ve babalar için bu süreç oldukça zorlu geçer. Gelişen teknolojiyle ebeveynlere bebek ve çocuk bakımında sunulan imkanlar değişir. Anne ve babalar artık bebeklerini uyuturken bile rahat edebilir. Üretilen elektrikli beşik modelleri ile bebekleri uyuturken büyük kolaylık sağlanır. Artık bebekleri beşiğe koyduğunuzda sallamadan uyumaları için ayarlanabilir özellikleriyle elektrikli sallanan beşikleri kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde beşik, tek tuşla bebeğiniz uyuyana kadar sallanır. Ayrıca elektrikli özelliğini kullanmanın rahatlığını farklı ürünlerde de yaşamak isteyenler için ana kucağı beşik elektrikli modelleri de Trendyol’da mevcuttur. Ebeveynlerin hayatına büyük kolaylık getiren elektrikli pilli beşik modellerini istediğiniz zaman pil ile çalışmasını istediğiniz zaman da elektrik kullanarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Her bebeğin ihtiyacı olabilecek elektrikli titreşimli beşik huzurlu bir uyku çekmesi için kullanışlı bir üründür. Titreşim özelliği sayesinde bebeklerin kısa sürede uyumaları sağlanabilir. Geniş ürün yelpazesiyle birçok farklı özellik ve renkte üretilen bu tasarımları Trendyol sayesinde kolayca bulabilirsiniz. İhtiyacınıza ve çocuğunuzun zevkine uygun modelleri Trendyol ayrıcalıkları ile keşfedebilir, bütçenize uygun olan tasarımlar arasından dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Pratik Elektrikli Beşik Modelleri

Pratik Elektrikli Beşik Modelleri

Çocuklar 0-5 yaşlarına kadar yatak kullanımına hazır değildir. Yatakta uyumaya alışana kadarki dönemde beşik kullanımı oldukça önemlidir. Bu yaşlara kadar kullanılan beşiklerden uygun olanları seçmek bebeklerin uyku düzeni ve gelişimini büyük ölçüde etkiler. Özellikle anne ve babalar için kullanımı kolay ve birçok özelliği içinde barındıran pratik beşik modellerini seçmek büyük rahatlık sağlar. Minikler için özel olarak üretilmiş elektrikli beşik modelleri arasından ebeveynler için kullanımı kolay ve bebekler için uygun olan çeşitleri bulmak ve değerlendirmek oldukça önemlidir. Bu süreçte belirli noktalara odaklanarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Öncelikle bebekler uyurken ya da beşiğinde dinlenirken nelerden hoşlandığı tespit edebilirsiniz. Uyurken sallanmaktan ya da müzik dinlemekten hoşlanıp hoşlanmadığına da karar vererek seçim yapacağınız ürün sayısını azaltabilirsiniz. Bütün özellikleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız oldukça önemlidir. Trendyol, binlerce farklı kategorideki ürüne ev sahipliği yaparak müşterilerin ihtiyacını karşılamayı başarır. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını belirledikten sonra ona uygun olan ürünleri seçmek Trendyol çeşitliliği sayesinde oldukça kolaydır. Kendi kendine sallanan elektrikli beşik modellerini tercih ederek bebeğinizin istediği hızda sallanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem anne ve babalar için pratik bir kullanım sağlanır hem de bebeğin rahatlığı sağlanır. Üründe bulunan 5 hız ayarı sayesinde bebeğiniz için en uygun hız ayarını keşfedebilir ve kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra elektrikli müzikli beşik özellikli modellerle dinlenme ve uyku sürelerinin daha keyifli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu modellerin dakika ayarlaması seçeneğini değerlendirerek müziğin çalma süresini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Buna ek olarak ürün kategorileri arasında bulunan elektrikli hamak beşik modellerini de ihtiyacınız doğrultusunda kolayca bulabilirsiniz. Taşıma kapasitesi 12 kilograma kadar ulaşan bu ürünler 0-4 yaşa kadar her çocuğun ağırlığını kaldırma potansiyeline sahiptir. Kullanışlı, pratik, konforlu ve eşsiz tasarımları bünyesinde barındıran Trendyol sayesinde siz de beklentilerinizi karşılayan özellikteki modeller için ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ayrıcalıklı fırsatlarla satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun olan modelleri filtreleme yöntemi ile kolayca bulabilirsiniz.

Doğru Alışveriş Deneyimi İçin Elektrikli Beşik Müşteri Yorumları

Doğru Alışveriş Deneyimi İçin Elektrikli Beşik Müşteri Yorumları

Bilinçli müşteriler bir ürünü satın almadan önce o ürün hakkında her yönüyle bilgi sahibi olmayı önemserler. Bu hususta müşteri yorumlarını okumanın ve değerlendirmenin önemi büyüktür. Özellikle evinin konforunda ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bireyler için online alışveriş oldukça önemlidir. Bu nedenle ihtiyaca uygun ürünleri belirleyebilmek için müşteri yorumlarını dikkate almak gerekir. Bebeğinizin ve sizin ihtiyacınıza uygun ürün yorumlarını okumanız, ürünleri daha iyi anlamanızı ve size en uygun olan modeli rahatça seçebilmenizi sağlar. Bu şekilde güvenle seçim yapmanızı kolaylaştırır. Ayrıca yazılanlardan faydalanarak tavsiyeleri değerlendirebilir ve kullanım önerilerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Elektrikli beşik modelleri ve fiyatlarını değerlendirmek için en doğru adres müşteri yorumlarıdır. Daha önce satın almış bir kişinin hangi modeli neden tercih ettiğine, bu modeli tercih edip kullandığı zamanki memnuniyetinin nedenlerine bakabilir ve kendinize uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Aynı şekilde daha önce kullanan kişilerin ürün hakkındaki değerlendirmelerine de satın almadan önce göz atabilirsiniz. Elektrikli beşik yorumları sayesinde üstü kapalı ve açık modellerin işlevlerini değerlendirerek aralarından size en uygun olana kolayca ve güvenle karar verebilirsiniz. Elektrikli beşik tavsiyeleri genel olarak değerlendirildiğinde çalışan anne ve babaların yanı sıra çoğu ebeveynin bu ürünü kullanarak daha rahat bir bebeklik dönemi geçirileceğini doğrular niteliktedir. Elektrikli beşik kullananların fikirleri, bu ürünlerin anne ve babalar için çok pratik olduğunu gösterir. Elektrikli beşik yorumlarını okuyup aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Ayrıca elektrikli beşikler arasından kendinize, evinize ve bebeğinize göre tasarlanmış en özel modelleri bulabilmeniz için müşteri yorumlarını okuyarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusundaki elektrikli beşik modellerini Trendyol’da kolayca bulabilir ve fark yaratan müşteri yorumları sayesinde bebeğinize uygun ürünü güvenle seçebilirsiniz.

Kullanışlı Elektrikli Beşik Çeşitleri Trendyol’da!

Kullanışlı Elektrikli Beşik Çeşitleri Trendyol’da!

Yüzlerce seçenek skalasına sahip Trendyol, müşterilerine 0-4 yaş bebekler için elektrikli beşik ürünleri alanında birçok çeşit sunar. Her bütçeye ve kişiye hitap eden birbirinden farklı modeller ve renkler Trendyol ayrıcalığı ile sıralanır. Elektrikli beşik fiyatları ürünün büyüklüğüne, tasarımına, işlevselliğine ve içeriğine göre farklılık gösterir. Hız ve ses ayarı yapılabilen modellerin büyük ve küçük ebatları mevcuttur. Bebeklerin kilosu, boyu ve ürünün özellikleri fiyat farkına sebep olan durumlardandır. 1 aylık bebek ile 3 yaşındaki bebek arasında malzeme ve model farkları gözetilerek fiyatlar titizlikle hesaplanır. Bunun yanı sıra farklı renk seçenekleri ile bebek odasının tasarımına uygun kampanyalı modellere de Trendyol’dan göz atabilirsiniz. Sade renkler ve göz alıcı renkler arasında fiyat farkı olabilir. Fiyat aralığını etkileyen unsurlar arasında elektrikli beşiğin malzemesi gibi yapım teknikleri bulunur. Demir ve tahta modeller arasında fiyat çeşitlilikleri görülebilir. Her bütçeye ve her eve hitap eden ürün seçeneklerinden size uygun modelleri belirleyerek yaşamınızı daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Birçok markanın bulunduğu seçenekler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanını filtreleme özellikleriyle belirleyebilirsiniz. Böylelikle kendiniz için kullanışlı olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bebek elektrikli beşik çeşitleri, farklı markalar tarafından tasarlanan modellerle zenginleştirilir. Bebekleriyle aynı odada uyumayı tercih eden ebeveynler için tasarlanmış anne yanı elektrikli beşik modellerinden bütçenize uygun olanına Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra otomatik sallanan elektrikli beşik tercihlerinizi performans açısından değerlendirebilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin tümünü listeleyebilirsiniz. Aradığınız spesifik bir ürünü dışarı çıkıp saatlerce bulmaya çalışmak yerine Trendyol’dan kolayca evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri sayesinde ürünlerinden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı bulabilir, zevkinize göre bir çeşidi kolayca satın alabilirsiniz.

Elektrikli Beşik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrikli beşik satın alırken ilk olarak çocuğun sağlığı için kalitesine ve teknik özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. Beşiğin yapısal bütünlüğü zamanla azalarak bebeği daha fazla risk altına sokabilir. Nem, yoğun kullanım ya da diğer faktörlere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olması da son derece önemlidir. Bu noktada ise üretim materyali devreye girer. Söz konusu ürünlerin hangi malzeme ile dizayn edildiğine bakmakta fayda vardır. Ayrıca beşiğin elektrik bantlarının korumalı olması da önem arz eden detaylar arasında yer alır. Bununla beraber modellerin kalitesi de olası tehlikelerin önüne geçer. Çocukların yaşına ve boyutlarına uygun ebatlarda olması ise hem konfor hem de güvenlik için son derece önemlidir. Teknik özelliklerinin de tam çalışması beklenir. Tüm bu detaylar kapsamında doğru seçimi yapmanız mümkündür.

Elektrikli Beşik Ne İşe Yarar?

Tamamen otomatik mekanizmalarla dizayn edilmiş olan elektrikli beşik modelleri; sistemsel biçimde ayarlanarak kendi kendine sallanma mekanizmasına sahiptir. Bebeğinizi beşiğe yatırdığınız zaman el kuvveti ile sallamak yerine otomatik sistem ile kendi kendine sallanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem siz yorulmazsınız hem de bebeğiniz deliksiz bir uyku çekebilir. Son derece kaliteli ve güvenilir bu eşya ile çocuğunuzun uyku düzenini kurabilirsiniz. İşiniz dahi olsa bebeğinizin kesintisiz bir şekilde elektrikli beşikte sallanmasını sağlarsınız. Ayrıca orijinal olması sayesinde herhangi tehlikeli bir risk faktörü de oluşturmaz. Bu sayede söz konusu tasarımlar güvenle kullanılabilir.

Elektrikli Beşik İçi Nasıl Olmalıdır?

Elektrikli beşik modellerinin içi genellikle yumuşak, temiz ve konforlu bir alana sahip olmalıdır. Özellikle çocuk sağlığı ve güvenliği için özel olarak tasarlanmış elektrikli beşikler ile çocuklar hem güvenle hem de huzurla sallanabilir. Bu sayede kısa sürede derin bir uykuya yatabilir. Söz konusu modellerin güvenlikli ve kenarlarından çocukların düşmeyeceği şekilde yapılmış olması da gereklidir. Bu sayede siz yanında değilken dahi güvenle sallanmasını sağlayabilirsiniz. Elektrikli beşiklerin hem iç hem dış kısmı orijinal ve kaliteli malzemeler ile yapılmış olmalıdır. Elektrik aksamları ilk etapta kontrol edilmelidir. Eğer tasarımda sorun yoksa herhangi bir arızaya fırsat vermeden çalışır. Her bebek için uyumlu ebatlarda tasarlanır. Bu sayede gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.