"

Elsalı Suluk

" araması için 324 sonuç listeleniyor
Hakan Çanta Frozen Elsa Matara
Kargo Bedava
Hakan ÇantaFrozen Elsa Matara
(7)
139 TL
Sepete Git
Disney Frozen Yemek Seti Kalpl Şekilli Pembe
DİSNEYYemek Seti Kalpl Şekilli Pembe
(4)
49 TL
Sepete Git

Elsalı Suluk

Elsalı Suluk

Su, çocukların sağlıklı bir şekilde büyüyebilmeleri için ihtiyaç duydukları bir içecektir. Çocuklar su içmeyi genellikle çok susadıklarında anımsar. Bu yüzden ebeveynlerin bu konuda çok dikkatli olmaları ve çocuklarının düzenli aralıklarla su içmelerini sağlamaları gerekir. Bu süreç, evde, çocuğunuz sizin gözetiminiz altındayken kolay olsa da, çocuğunuz okula başladığında işler değişebilir. Bu sebeple çocuğunuza su içme alışkanlığını eğlenceli yollarla kazandırabilmek önemlidir. Çocuklarınızın suyu severek içmesine yardımcı olabilmek amacıyla geliştirilen Elsalı suluk çeşitleri çocukların okulda, sizden uzakta olsalar dahi yeterli miktarda suyu sağlıkla içmelerine yardımcı olur.

Özellikle kız çocukları, Karlar Ülkesi filmine bayılır. Bu animasyon filminde en sevdikleri karakter ise hiç şüphesiz Elsa’dır. Kız çocukları, oyunlarında kendi aralarında Elsa olabilmek için kıyasıya yarışır. Pek çok çocuk, odalarının her yanını Elsa posterleriyle doldurur, sürekli Elsa oyuncaklarıyla oynar. Elsalı kıyafetler giyer, Elsa dergileri okur, kısacası Elsa temalı her şeye hayranlık duyan bu çocuklar, Elsalı suluklarda su içmeyi de çok sever. Siz de Karlar Ülkesi filmini ve Elsa’yı çok seven bir kız çocuğuna sahipseniz, ona bu suluklardan alarak hem onu çok mutlu edebilir hem de okulda yeterli miktarda su içmesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı Elsalı suluk modeline Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Karlar Kraliçesi Elsa, Çocuklarınıza Su İçmeyi Sevdirir

Çocukların bedenlerinde yeterli sıvı bulunması çok önemlidir. Vücuttaki sıvı kaybı pek çok hastalığa neden olabilir. Su, vücuttaki istenmeyen maddelerin atılmasına yardımcı olur, hazmı kolaylaştırır, vücut ısısını düzenler. İnsan sağlığı için sayılamayacak kadar çok faydaya sahip hayati bir içecek olan su çocuklar için çok daha önemli bir yere sahiptir. Çocuğunuzun susamayı beklemeden düzenli olarak su içme alışkanlığı kazanmasının en önemli yolu da onlara sevdiği masal ya da film karakterleriyle bezeli bir suluk hediye etmektir. Son zamanlarda kız çocuklarının gözdesi ise Karlar Ülkesi filminin kahramanı Karlar Kraliçesi Elsa’dır.

Karlar Ülkesi, Walt Disney Animation Studios tarafından beyaz perdeye aktarılan bir animasyon filmdir. Karlar Kraliçesi Elsa, buz ve kar oluşturma gücüne sahiptir. Gücünü kontrol etmeye ve gücü ile kimseye zarar vermemeye çabalaya Elsa, kendisini dış dünyaya tamamen kapamış, inzivaya çekilmiştir. Elsa'nın kız kardeşi Anna ise onu bulmak ve hayata kazandırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. Anna’nın yardımıyla Elsa, sevginin iyileştirici gücü ile tanışır. Küçük yaştaki çocuklara kız kardeş sevgisini aşılayan ve kız çocuklarına diğer masalların aksine onları kurtaracak olanın güçlü bir prens değil de gerçek bir kardeş sevgisi de olabileceğini öğütleyen Karlar Ülkesi filmi bu gibi pek çok yararlı mesaja ve hayat dersine sahiptir. Genel olarak kardeşlerin birbirleriyle anlaşamadığı, kıskançlık gibi doğal duyguların yaşandığı çocukluk döneminde kardeşler arasındaki sevgiye dikkat çeken bu film, benzer şekilde özverinin de önemini masalsı bir dille anlatır. Siz de kız çocuğunuzun kardeşlik ve sevgi bağlarının önemini anlayarak büyümesini isterseniz çocuğunuzla birlikte Karlar Ülkesi filmini izleyebilir, hali hazırda filmi çok seven bir çocuğunuz varsa da ona Elsalı suluklardan alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

Elsalı Suluk Modelleri Oldukça Kullanışlıdır

Okula yeni başlayan, anaokuluna, ilkokula veya ortaokula giden çocukların okulda da su ihtiyaçlarını sağlıklı yollarla karşılamaları amacıyla üretilen Elsalı suluk modelleri, özellikle kız çocukları tarafından oldukça beğenilerek kullanılır. Elsa hayranı çocuklar için özel olarak tasarlanan bu suluklar, çocukların sağlığına zararlı hiçbir kimyasal ya da boya kullanmadan güvenilir koşullarda üretilir. Elsalı çelik suluk, özellikle düşme ve darbelere karşı dayanıklı olmasıyla hem aileler hem de çocuklar tarafından çok sevilir. Paslanmaz çelikten imal edilen bu modeller, güçlü olmalarına rağmen, çocukların kolaylıkla taşıyabileceği hafif yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlar. Kırılmalara ve çatlamalara karşı oldukça dayanıklı olan bu modeller, çocuklarınızın uzun yıllar boyunca suluklarını ilk günkü görünüm ve performansla kullanabilmelerine yardımcı olur. Elsalı suluk tüm çeşitleriyle ise suyu, tadını değiştirmeden ya da herhangi bir kokuya neden olmadan uzun süre muhafaza edebilmesiyle de çok sevilir. Bazı modellerinde yalıtım özelliği de bulunan bu suluklar suyun sıcaklığının uzun süre aynı derecede kalabilmesine yardımcı olur. Plastik Elsalı suluk modelleri de düşmelere ve çarpmalara oldukça dayanıklı olması ve hafif yapısıyla sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Bu suluklar, küçük yaştaki çocuklarınızın su içme alışkanlığınızı kazanabilmesi ve içme suyuna eğlenceli, pratik ve güvenli şekilde ulaşabilmesi için tasarlanır. Çocukların ilgisini çeken bir karakter olan Elsa, suluk üzerindeki renkli ve canlı baskılarıyla çocuklarınızı su içmeye teşvik eder. Pipetli suluk modelleri özellikle kullanım kolaylığı sunması bakımından çocuklar tarafından çok sevilir. Pipetli suluklar sayesinde çocuklarınızı suyunu yorulmadan küçük yudumlar halinde yavaş yavaş içebilir. Akıtma yapmayan bu suluk çeşitleri, çocuklarınızın okulda istenmeyen kazalar yaşamasını önler. Elsalı suluk modelleri elde veya bulaşık makinelerinde kolayca yıkanabilir.

Çocuğunuzun okulda güvenle kullanabileceği bir matara ya da suluk satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk şey, suluğun BPA gibi sağlık açısından tehlike oluşturabilecek maddelerden imal edilip edilmediğidir. Bu sebeple ürünü satın almadan açıklama kısmını mutlaka okumanız ve ürünün içeriğinden emin olmanız önemlidir. Elsalı suluk çeşitleri BPA ya da sağlığa zararlı herhangi bir madde içermediği ve çocuk sağlığı açısından bir risk oluşturmadıkları için aileler tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Sağlığa hiçbir zararlı madde içermemesi ile yiyecek ve içecek saklamada uzun yıllardır güvenle kullanılan cam da Elsalı suluk çeşitlerinde sıklıkla kullanılan bir materyaldir. Çocuklarınızın da gönül rahatlığıyla kullanabileceği cam Elsalı suluk modelleri, çocuğunuzun içme suyunu güvende tutar.

Çocuğunuza Su İçme Alışkanlığı İçin: Elsalı Suluk

Çocukların okulda, çantalarında kolaylıkla ulaşabileceği bir sulukları olmaları çok önemlidir. Çocukların sevdikleri nesneleri kullanmaktan hoşlandıkları unutulmadan bir suluk seçimi yapmak çocuğunuza su içme alışkanlığı kazandırmada olumlu sonuçlar doğurur. Çocuğunuza su içme alışkanlığı kazandırabilmek için ayrıca evde, çocuğunuzun gözü önünde sıklıkla su içebilir, içtiğiniz suya limon, portakal, salatalık gibi aroma verici sebze ve meyveler ekleyerek suyunuzu çok daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Çocuklarınızın susamayı beklemeden su içmeyi alışkanlık haline getirebilmeleri amacıyla beraber geçirdiğiniz anlarda, oyun oynarken veya aktivite yaparken yanınıza eğlenceli bardaklarla suyunuzu alabilir ya da yemek anında yanına koyacağınız birer bardak su ile çocuğunuzun gün içinde susamayı beklemeden yudum yudum su içmeyi öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Elsalı suluk fiyatları ürünün markasına, modeline, tasarımına, üretildiği malzemeye ve boyutuna göre farklılık gösterebilir. Ancak Trendyol’da her bütçeye göre bir Elsalı suluk bulmak mümkündür. Elsalı suluk modelleri, çocuğunuzu mutlu etmek ve çocuğunuzun okulda yeterli miktarda su içmesini sağlamak için uygun suluk seçenekleri arasında yer alır. Birçok farklı boyuta sahip suluk ve matara seçenekleri arasında 350 mililitrelik küçük suluklar çocukların okul saatleri içerisindeki su ihtiyaçlarını karşılamak için yeterlidir. Suluk üzerindeki Elsa karakteri çocuğunuzu su içmeye teşvik ederek suluk kullanımına özendirir. Bu sayede çocuklar zararlı pet şişeleri kullanmadan sularına çok daha sağlıklı koşullarda ulaşır. Siz de Trendyol’da bulunan onlarca Elsalı suluk seçeneği arasından, çocuğunuzun kullanmaktan en çok keyif alacağı bir modeli seçebilir, çocuğunuzun okulda severek su içmesini sağlayabilirsiniz.