placeholder
"

Emaye Kupa

" araması için 838 sonuç listeleniyor

Emaye Kupa

Emaye; tencere, tava, bardak, tabak, çaydanlık ve kase gibi birçok mutfak ürünlerinde kullanılan bir malzemedir. Eski zamanlardan beri kullanılan bu malzeme, dayanıklı ve uygun fiyatlı olduğu için tercih edilir. Günümüzde de bu malzemeden üretilen eşyalara ilgi çoktur ve bu sayede popüler hale gelir. Özellikle kahve veya çay bardaklarında emaye tercih edenlerin sayısı artar. Kırılmaya karşı dayanıklı olması en büyük avantajlardan biridir ve bulaşık makinesinde rahatça yıkayabilirsiniz. Farklı desenleri, cıvıl cıvıl renkleri ile zevke hitap eder. Emaye, emay ile kaplanmış anlamına gelir. Genellikle paslanmaz çelik veya cam üzerini kaplamak için emay kullanılır. Bu da ürünlerin sağlamlığını arttırır. Kolayca kırılmasını önler. Aynı zamanda dış yüzeye parlaklık verir. Bu malzeme cam astar olarak da bilinir. Emay kaplı bir eşya ile bir şeyler yiyip içmek insan sağlığına zarar vermez. Yalnızca eşyanın çizilmesi halinde yiyecek tüketilmemesine dikkat edilir. Çünkü kaplamanın içerisindeki soda, boraks, silisyum, kurşun oksit ve renk vericiler mutfak eşyasının içerisine konan yemeğe geçer. Bu da o yemeği insan sağlığı açısından zararlı hale getirir. O yüzden bu malzemeden üretilen tencere, kupa gibi ürünleri kullanırken çizilmesine neden olacak eşyalar kullanılmaz. Metal ürünler kullanmaktan uzak durulur. Onun yerine tahta ürünler rahat bir şekilde kullanılır. Tahta bu malzeme ile üretilmiş olan hiçbir mutfak eşyasına zarar vermez. Emaye kupa için de tahta kaşıklar kullanmak doğru olur. Bu sayede bardağınızı çizilmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu malzemeden üretilen eşyalar çocuklar için de uygun olur. Çocuklara özel üretilen tabak ve bardak yemek setlerinde emaye olanları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çocuğun sağlığına ve gelişimini hiçbir zararı yoktur. Özellikle kırılmaya karşı dirençli olduğu için çocukların kullanıma çok uygun olur. Yüksek bir yerden aşağıya sert bir şekilde atılmadıktan sonra kırılma ihtimali çok düşük olur. Kırıldığı takdirde bu malzemenin parçaları cam bir ürün kadar kesin olmaz. Anne ve babalar çocukları için güvenle tercih edebilirler. Trendyol’da gerçek emayeden yapılmış pek çok kupa çeşidi bulunur. Tercih yaparken her rengi her modeli kolayca bulmak mümkün hale gelir. Aradığınız emaye kupa bardak seçenekleri için Trendyol’a bakabilirsiniz.

Yetişkinden Çocuğa Herkesin Kullanabileceği Emaye Kupalar

Bu malzemeden üretilen bardaklar özellikle sıcak içecekler de kullanılır. Çünkü bu bardaklar içerisindeki sıvının sıcaklığını uzun süre koruyabilir. Sıcak bir çay veya kahve içmek için kullanılabilir. Eğer sıcak içeceklerden hoşlanıyorsanız ve içeceğim hemen soğumasın diyorsanız bu malzemeden yapılan bardaklardan memnun kalırsınız. Küçük emaye kupa çeşitlerini bol köpüklü bir kahve içmek için kullanabilirsiniz. Misafirlerinize özenli kahve sunumları yapmak için de uygun bir seçimdir. Trendyol’dan tekli bardaklar alarak kendinize bir kahve takımı yapabilirsiniz. Tekli modelleri istemeyenler 6 kişilik bardak setlerine de bakabilir. Eşler veya yakın arkadaşların beraber kullanabileceği 2’li bardak takımları bulunur. Sadece kendiniz için değil hediye etmek için de bu bardakları satın alabilirsiniz. Eğer Trendyol’da hem tekli hem de takım halinde pek çok emaye ürün yer alır. Sevdiğiniz birine aldığınız 2’li takım bardaklar sevimli bir hediye olabilir. İsterseniz desenli isterseniz de desensiz modellere bakarak zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Desenli modellerde çocuklara hitap eden balık, ayı, araba ve benzeri çizimler bulunan bardaklar bulunur. Yetişkinler için de çiçekli, puantiyeli gibi pek çok desen seçeneğinin yanında düz modeller de bulunur. Kişiye ve konsepte uygun bulunan seçenekler arasında örneğin anneler için güzel sözlerin yazıldığı bardaklar da üretilir. Böyle bir hediye ile annenizi mutlu edebilirsiniz. Öğretmenler Günü için de güzel sözlerin yazılı olduğu bir bardak alabilirsiniz. Desensiz ve yazısız bardakları sevenler düz ürünlere bakabilir. Siyah, kırmızı, turuncu, beyaz, mavi, pembe ve aklınıza gelen her renkte ve farklı tonlarda bardak modelini Trendyol’da bulabilirsiniz. Kırmızı emaye kupa aldığınızda bulaşık makinesinde güvenle yıkayabilirsiniz. Renginde herhangi bir solma ve aşınma ortaya çıkmaz. Bu malzemeden üretilen bardaklar 250-300 derece ısıya karşı dirençli olur. Uzun yıllar kendi rengini ve desenini muhafaza eder. Bulaşık makinesi haricinde elde yıkamaya da uygun olur. Bu bardaklar sadece içecek içmek için kullanılmaz. Aynı zamanda yemekler için de kullanabilirsiniz. Sıcak çorbalarınızı servis edebilirsiniz. Yemeklerin ideal sıcaklığını muhafaza eder. Fırında yemek yaparken de emaye bardaktan faydalanılabilir. Mesela fırında makarna veya kek yapımı için uygun olur. Görsel olarak misafir sunumlarında kullanılabilir. Hem farklı bir servis ortaya çıkmış olur hem de bardakların temizliği kolay olur. Yemek servislerinde küçük boyutlu bardaklar kullanışsız olur. Bu yüzden daha büyük boyutlu emaye fincan kupa modellerini tercih edebilirsiniz. Küçük boyutlular ise kahve sunumlarında güzel olur. Trendyol'da her boyutta ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz. Küçük, orta ve büyük boyutlardaki farklı desenlere sahip bardaklar bir arada yer alır. İstediğiniz ürünü Trendyol’dan hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Dayanıklı ve Isı Koruma Özelliği

Dayanıklı mutfak eşyaları arasında yer alan bu ürünler uzun yıllar kullanılır. Özellikle sıcak içeceklerin veya yemeklerin ısısını koruduğu için tercih edilir. Ancak sadece sıcak gıdaların servisinde kullanılmaz. Soğuk içecekler için de uygun olur. Bu içeceklerin de soğukluğunu korur. Kullanışlı olan bu bardakları sıcak veya soğuk her türlü içecekte kullanabilirsiniz. Bu özellikleri sebebiyle kampçılar tarafından çok tercih edilir. Kamp yapanların yanlarına çok fazla mutfak eşyası alması işlerini zorlaştırır. Bu yüzden yemeği pişirmek için ayrı servis etmek için ayrı bir ürün kullanmalarının imkanı yoktur. Kampçılar yaptıkları yemeğin pratik bir kapta ısıtıp yemek isterler. Bunun için emaye kamp kupası çok kullanışlı olur. Tek kulplu olarak üretilen bu ürün ısıya dayanıklı olur. Kamp ateşinin üzerinde konserve yemeğini ısıtmak için kullanılabilir. Yemek dışında su, kahve, çay gibi içecekler de içilebilir. Temizliği kolay olduğu için az miktarda bir su ile temizlenebilir. Bu farklı farklı amaçlar için de kullanım kolaylığı sağlar. Fazla yer kaplamayan bu ürün kamp hayatı için vazgeçilmez olan eşyalar içerisinde yer alır. Kırılmaya karşı dayanıklı olduğu için çanta içerisine konan diğer malzemelerle birlikte taşınabilir. Kampçıların çantasında pek çok farklı malzeme bulunur. Emaye malzemeden üretilen ürünler sağlam oldukları için zarar görmez. Trendyol’da yer alan kampçı bardaklarının desenleri de görsel olarak kamp hayatına göre tasarlanır. Mesela haki kamuflaj desen bir bardak satın alabilirsiniz. Bunun dışında kamp görsellerini ve yazılarını barındıran kırmızı, turuncu gibi dikkat çekici renklere sahip ürünler de yer alır. Eğer siz de kampta kullanmak için güzel ve pratik kullanıma sahip bir bardak arıyorsanız Trendyol’da uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bu ürünleri kamp dışı günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Sadece kamp için üretilmez. Ev ortamında veya pikniğe giderken de yanına alabilirsiniz. Bir tane emaye metal kupa aldığınız zaman farklı alanlarda işinizi kolaylaştırır. Trendyol’dan satın alabileceğiniz bu ürünler boyutlarına, renklerine ve desenlerine göre fiyat değiştirir. Sizin için ideal boyuta sahip uygun fiyatlı ürünü bulmak için Trendyol sayfasına bakabilirsiniz.

Son Yılların Trendi Renkli Emaye Bardaklar

Emaye görünümlü kupa çeşitleri çok eski yıllardan beri üretilir. Bu ürünlerin bu kadar uzun zamandır tercih edilmesi uzun ömürlü, sağlam, dayanıklı ve ucuz olması, kolay temizlenmesi gibi pek çok avantajı bir arada bulundurmasından kaynaklanır. Günümüzde ise değişen tasarımlar ve modeller ile birlikte yeniden çok tercih edilen bir ürün haline gelir. Trend olan ürünler şık tasarımları ile çoğu kişi tarafından beğenilir. Bu ürünlerin yan taraflarında genellikle kalın tek bir kulp bulunur. Kulp kısmı olmayan modeller de üretilir. Trendyol’da hem kulplu hem de kulpsuz olan ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Sıcak içecekler tüketirken kulplu bardakları tercih etmek daha doğru olabilir. Çünkü bu ürünlerin kulp kısımları yüksek ısıya karşı dirençli olur. İçecek ne kadar sıcak olursa olsun bardağın kulpunu rahatça tutabilirsiniz. Herhangi bir şekilde elinizin yanması engellenmiş olur. Bu ürün sayesinde sıcak içecekleri hem hiç soğumadan sıcacık içebilirsiniz hem de kulp kısmından rahatsız olmazsınız. Kulpsuz modeller daha çok soğuk içecekler için ideal olur. Boyut olarak standart su bardağı boyutunda üretilir. Kahvaltıda meyve suyu ve benzeri içecekleri koymak için bu ürünü kullanabilirsiniz. İnsan sağlığına hiçbir zararlı madde barındırmadığından dolayı çocukların kullanmasında da sakınca yoktur. Yatmadan önce çocuğunuza sütünü gerçek emaye kupa ile verebilirsiniz. Ayrıca trend olan yeni modeller çocuğunuzun hoşuna giderse sütünü içmek için daha istekli hale gelebilir. Trendyol’da çocukların beğeneceği çok fazla ürün modeli yer alır. Hem kız hem de erkek çocuklarının ilgisini çekebilecek rengarenk ve farklı desenlere sahip ürünler uygun fiyatlara satışa sunulur. Bu ürünlerin modelleri her yaşa hitap eder. Siz de kendiniz,aileniz ve sevdikleriniz için güzel, kaliteli ve sağlam bir bardak arıyorsanız Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.

Güzel ve Kullanışlı Emaye Kupa Takımları

Arkadaşınızla beraber sıcak bir çay veya kahve içmek istiyorsanız emaye kupa seti ürününü tercih edebilirsiniz. Trendyol’da yer alan iki ve altı kişilik setlerden birini alabilirsiniz. Bu setlerin içeriği değişiklik gösterir. Mesela altı kişilik bir set sadece bardaklar oluşabilir. Bu bardakların renkleri ve desenleri birbiriyle aynı olabilir veya desenler aynı kalır ama renkler değişebilir. Altı kişilik setin içerisinde tüm bardaklar birbirinden desen ve renk açısından farklı da olabilir. Dilediğiniz gibi zevkinize uygun şekilde takımınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca sadece bardaktan oluşmayan bardak takımları vardır. Örneğin bardak ve bardak altlığından oluşan takımları Trendyol’da bulabilirsiniz. Altı kişilik servisi bulunan bir set toplamda 12 parçadan oluşur. Bazı setlerde ayrıca bardak asma standı da yer alır. Bardakların kulplarından asıldığı bu stand sayesinde ürünlerinizi tezgah üstünde sergileyebilirsiniz. Trendyol’da 5 parçadan oluşan emaye çay setleri bulunur. Bu çay takımında iki adet bardak, bir adet çaydanlık altı ve üstü, bir adet tepsi yer alır. Bu tarz bir ürünü satın almadan önce ebatlarına dikkat etmeniz sizin açınızdan faydalı olur. Trendyol’da bir ürünün rengi, boyutu, hangi malzemeden yapıldığı veya kaç kişilik olduğu gibi bilgilerin hepsine ürün bilgileri kısmından ulaşabilirsiniz. Ürünün güncel ve indirimli fiyatına da aynı sayfadan öğrenebilirsiniz. Çay demlik setleri içerisinde tek kişilik olanlar da vardır. Bunlar bir adet emaye bardak, tepsi ve küçük boy demlikten oluşur. Özellikle bitki çayı içmeyi çok sevenler için çok kullanışlı ve güzel bir set olabilir. Bu setlerin de farklı renk ve desenleri bulunur. Tekli ve takım olarak satılan uygun emaye kupa fiyatları için Trendyol’a bakabilirsiniz.

Sağlıklı ve Çok Amaçlı Bir Ürün Emaye Kupa

Bu malzeme içerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmaz. Emaye ile kaplanan bardakların yüzeyi pürüzsüz ve gözeneksiz olur. Tamamen doğal hammadde kullanılarak ile elde edilen bu mutfak ürünü gıdaların sağlıklı yöntemlerle saklanması ve servis edilmesini sağlar. Çoğu ısıtıcıda sorunsuz bir şekilde kullanılır. Malzeme bakımından fırın, alevli veya indüksiyon ocaklar ve mikrodalga fırın gibi ısıtıcıların sıcaklık derecelerine dayanıklı olur. Yüzeyindeki yemek ve içecek kalıntıları çabuk çıkar. Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. Bu yüzeye yapışan zorlu kirler dahi süngerle yıkandığı zaman da kolay temizlenir. Uzun saatler kirli bekletilen bardaklar ılık sabunlu suyla yıkandığı zaman zahmetsizce tertemiz olur. Metalin cam ile kaplanması yoluyla elden edilen bu bardakları yıkarken süngerin yumuşak kısmını kullanmak gerekir. Sert kısım bardağın çizilmesine neden olabilir. Bulaşık makinesinde de çizilmesini önlemek için kaliteli temizleyiciler kullanılır. Yüzeyi çizilen eski emaye kupa kullanılmaya devam ederse sağlık problemlerine ortaya çıkabilir. Bu yüzden eğer evinizde çizilmiş bardaklarınız varsa kendi sağlığınız için kullanmayı bırakabilirsiniz. Trendyol’dan yeni ve kaliteli malzemeden üretilmiş orjinal bardaklardan satın alabilirsiniz. Bu bardakların farklı modellerinden biri de deri ile kaplanan ürünler olur. Emayenin yüzeyi hakiki deri ile kaplanır. Görsel olarak çok şık ve özel bir ürün haline gelir. Derilenmiş emaye bardaklarda el işçiliği fazla olur. El yapımı oldukları için de satılan bardakların renginde veya dokusunda farklılık görülebilir. Deri kaplama hem bardağın gövde kısmında hem kulpunda yer alır. Özel mumlu ip ile dikiş işlemi yapılır. Bazı modellerde el dikişi görülebilir. Hediye olarak almak isteyenler için isme özel kişiselleştirilmiş deri bardaklar bulunur. Kampta su kaynatmak amacıyla bardak isteyenler de bu ürünün performansını oldukça beğenir. Derilenmiş bardak ve diğer modellerde yapılan indirim fırsatlarını kaçırmamak için Trendyol’u takip edebilirsiniz.

Trendyol Emaye Kupa Modelleri ve Fiyatları

Trendyol’da bulunan emaye ürünler çok çeşitli olur. 800 derecedeki ocaklarda pişirilerek üretilen bardaklar dayanıklılık açısından yüksek performans gösterir. Özellikle kamp için tasarlanan modellerin tabanında bir ızgara yer alır. Bu sayede pişirme işlemi yarıya iner. İçerisindeki gıdaların sıcak kalma süresi ise uzar. Trendyol’daki modellerin ağız çapları, hacimleri ve yükseklikleri değişir. Kamp için olanlar genellikle 1.1 litrelik bir hacme sahip olur. Bu ürünler sıcağa karşı dayanıklı olduğu gibi soğuğa karşı da dayanıklı olur. Buzdolabı içerisinde muhafaza edilebilir. Trendyol’un uygun fiyatları ürünleri stok durumuna göre güncellenir. Bazı ürünler mağaza tarafından özel kılıfları ile birlikte gönderilir. Ev haricinde ormanlık ve piknik alanlarında kullanmak isteyenler kılıflı modelleri tercih edilir. Hem taşıması hem de koruması daha kolay olur. İçerisine her türlü sıvının konabildiği bu ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Emaye kahve kupası çeşitlerini Trendyol sayfasındaki ev ve yaşam kategorisinde yer alan sofra kısmında bulabilirsiniz. Emayeden üretilen daha çok pek ürünü yine bu kısımdan listeleyebilirsiniz. İsterseniz tercihleriniz için fiyat aralıkları belirleyebilirsiniz. Böylece kendi bütçenize uygun olan emaye ürününü kısa süre içerisinde bulmuş olursunuz. Farklı mağazalar tarafından satışa sunulan tüm ürünleri, Trendyol güvencesi ile satın alabilirsiniz. Aradığınız lacivert renkli kulplu küçük boy bir bardak ise uygun fiyata bulabilirsiniz. İstediğiniz ürün süslü, misafir sunumlarında kullanabileceğiniz renkli ve desenli bir modele sahipse Trendyol’a bakabilirsiniz. Trendyol ürün çeşitliliği açısından oldukça fazla seçeneği bir arada barındırır. Üstelik onlarca ürün arasından herkesin kendi aradığını bulabilmesi sadece birkaç dakikasını alır. Siz de aradığınız emaye bardak modelini Trendyol’da bulup sipariş verebilirsiniz.