Marka
Renk
Fiyat
Hazne Sayısı
Garanti Süresi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Emsan Granit Tencere Seti

" araması için 4451 sonuç listeleniyor

Emsan Granit Tencere Seti ile Nefis Tarifler Sizlerle

Çeyiz setlerinin en önemli parçası olan Emsan granit tencere setleri, çizilmez, yanmaz ve yapışmaz özellikte olmaları sebebiyle kullanıcıların ilk tercihleri arasına girmektedir. Emsan granit tencere seti tercihlerinizin ilk adresi olan sayfamız üzerinden, aradığınız tüm Emsan granit tencere modellerine erişim sağlayabilirsiniz. Çelik tencerelerden farklı olarak, yapışmayan ve ısıyı oldukça eşit şekilde dağıtan Emsan döküm granit tencere seti, yemeklerin kolaylıkla pişmesini sağlayacaktır. Şık tasarımları ve dayanıklı malzemeleriyle ön plana çıkan Emsan bio granit tencere seti, farklı renk ve modellerde tasarlanmıştır. Açık renkli ve koyu renkli olarak farklı renk skalalarına sahip olan Emsan granit tencereleri, farklı boyutlarda üretilmiştir. Pilav tenceresi, çorba tenceresi, yemek tenceresi ve tava seçeneklerinden meydana gelen setleri, özel cam kapaklarıyla tamamlanmıştır. Özellikle takım halinde tercih edilen Emsan 7 parça granit tencere seti, ihtiyaç duyacağınız tüm tencere boyutlarını tek bir takım halinde sunmaktadır. Sayfamızda yer alan tüm Emsan granit tencere modelleri, isteğinize göre tekli ya da set halinde sizlere sunulmaktadır. Set halindeki tencere tercihlerinizde, kullanacağınız tüm tencere boyutlarını bir arada temin ederken, tekli tencere almayı tercih etmeniz durumunda istediğiniz modelleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Emsan brava granit tencere setini hazır şekilde satın alabileceğiniz gibi, istediğiniz ürünleri toparlayarak kendi tencere takımınızı oluşturabilirsiniz. Aradığınız tüm modeldeki Emsan mini granit tencere setine tek bir ekranda ulaşmanızı sağlayan sayfamızdan, istediğiniz tüm serilerdeki tencere setlerine ve modellerine erişim sağlayabilirsiniz.

Emsan Granit Tencere Modelleri

Emsan Granit Tencere Modelleri

Birbirinden şık tasarımlarıyla ön plana çıkan Emsan, mutfak ürünleri konusunda her geçen gün kendini yenilemektedir. Granit tencere tercihleri arasında ilk sıralara girmeyi başaran Emsan granit tencereler, çeyiz setlerinin en önemli parçaları haline gelmiştir. Mutfaktaki en büyük yardımcı olan Emsan granit tencere takımları, farklı farklı modeller ve tasarımlarla her zevke hitap etmektedir. Krem, rose gold, Emsan siyah granit tencere seti ve gri gibi birçok renk seçeneğinin yer aldığı Emsan granit tencere takımları, özel metal kulpları sayesinde paslanmaya karşı tam koruma sağlamaktadır. Set halinde ya da tekli olarak sizlerle buluşturulan Emsan granit tencereler, farklı serilerin özelliklerine göre sayfamızda sıralanmıştır. Emsan oasis pro 7 parça granit tencere seti blue star, Emsan oasis pro 7 parça granit tencere seti cappuccino gibi farklı seri ve tasarımlarıyla ön plana çıkan Emsan granit tencereler, yanma ve yapışma gibi risklerin tamamını ortadan kaldırmaktadır. 7 parça ya da daha az sayıdaki setleri tercih ederek, ihtiyaç duyduğunuz tencerelerin tamamını tek bir seferde temin edebilirsiniz. Kapaklarının birbiriyle uyum sağlaması, cam kapakları fonksiyonel şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Buharı içinde hapseden ve dışarıya taşmayı engelleyen özel tasarım cam kapaklar, yemeklerin kendi buharında lezzetlenerek pişmesini sağlayacaktır. Farklı serilerin farklı modellerini bir arada kullanmak isterseniz, 7 parçalı Emsan granit tencere setleri yerine, tek tek sunulan granit tencereleri bir araya getirebilirsiniz. Cam kapakların yanında, özel granit kapaklara da sahip olan Emsan granit tencereler, özellikle pilav gibi yemeklerin kendi ısısında demlenmesini kolaylaştıracaktır. Emsan ardıç 3 parça granit tencere seti, granit tencere seti, Emsan granit serilerinin arasında en fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Çınar granit tencere seti, siyah – lacivert karışımı koyu rengiyle ön plana çıkmaktadır. %100 granit kaplama malzemeden elde edilen Emsan çınar granit tencere takımı, 7 parçadan meydana gelmektedir. Ateş üstü ocaklarda kullanılması için tasarlanan Çınar serisi, 20 cm çapında derin tencere, 24 cm çapında derin tencere, 26 cm çapında pilav tenceresi ve 26 cm çapında tavayla set haline getirilmiştir. Pilav tenceresi ve tava için tek bir cam kapak kullanılırken, diğer tencereler için kendilerine uyumlu kapaklar hazırlanmıştır. Metal detaylı siyah plastik tutacakları, ateşe ve ısıya karşı tam koruma sağlamaktadır. Isıdan etkilenmeyen tutacakları sayesinde, ocağın üstünden alınan tencereleri tutmak için ekstra koruma tutacaklara ihtiyaç duymazsınız. Elinizi yakma riskini ortadan kaldıran özel kulpları, çınar granit tencerelerin tasarımını ön plana çıkarmaktadır. Emsan granit tencerelerinde çınar serisi ve diğer serileri incelemek için sayfamızdaki listeleri ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Seçtiğiniz modelleri favori listenize ekleyerek, granit tencereler arasında tercih yapma sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Emsan Granit Tencere Setleri

Emsan Granit Tencere Setleri

Çeyiz setlerinde sıkça yer verilen Emsan granit tencere takımları, 7 parça halinde kullanıma sunulmaktadır. İsteğinize göre örneğin Emsan premium granit tencere seti gibi farklı Emsan granit tencere modellerini de alacağınız tencere setine dâhil edebilir ve tencere takımlarınızı daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Farklı tasarımlarla ön plana çıkan Emsan granit tencereler, klasik tasarımlar ya da daha modern çizgileriyle her koleksiyonunda farklı bir doku yakalamaktadır. Tüm Emsan ürünlerine yer verilen sayfamız üzerinden, Emsan granit tencere serilerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Yeni ve eski tasarımların tamamını tek bir kategoride sıralayan sayfamız üzerinden, aradığınız seriye dair tencereleri tekli ya da set halinde temin etmeniz mümkündür. Emsan titangranit 3'lü tencere seti, en fazla rağbet gören granit serilerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. 7 parça halinde sizlerle buluşturulan emsan diamante 7 parça granit tencere seti, tavalı ya da tavasız olarak farklı seçeneklere sahiptir. Siyah ve gri karışımı granit dokudan elde edilen Emsan titan granit tencere seti, koyu renkli olması sebebiyle asil bir tasarıma sahiptir. Plastik sapları, ısıya karşı dayanıklı ve yanmaya karşı maksimum korumalı olarak tasarlanmıştır. %100 granit kaplamadan elde edilen Emsan titan granit serisi, karnıyarık tenceresi, çorba tenceresi ve derin tencerenin yanında, kendilerine uyumlu cam kapaklarla set haline getirilmiştir. Çizilmelere karşı maksimum dayanıklılık gösteren Emsan titan granit tencere takımı, yanmaz ve yapışmaz olması sebebiyle yemeklerinizi en iyi şekilde pişirecektir. Set içerisinde yer alan karnıyarık tenceresi 22 cm çapındadır. Bunun yanında, 16 cm çapında derin tencere ve 18 cm çapında derin tenceresi bulunmaktadır. Çizilmez, yanmaz yapışmaz yüzeyi, siyahlı tasarımıyla daha uzun ömürlü hale gelmiştir. Emsan titan granit tencere serisinde yer alan tencereleri takım halinde almak yerine, tek tek satın alarak da kullanabilirsiniz. Serinin tüm ürünleri, kendi başına sayfamızda yer aldığından, ihtiyacınız olan tencereleri tekli şekilde temin etmeniz söz konusudur. Beğendiğiniz tencere modellerini sayfamız üzerinden favori listenize ekleyerek, seçtiğiniz ürünleri kısa sürede sepetinize aktarabilirsiniz. Emsan titangranit 7 parça ideal tencere seti gri renkli olması sebebiyle, açık renkli granit tencere arayışını karşılamak için Emsan pembe granit tencere seti, rose gold ve krem rengi gibi farklı renk modellerine sahip tasarımlar da oluşturulmuştur. Farklı farklı tencerelerden oluşan tencereleri kullanmak yerine, mutfağınızda bütünlüğün hâkim olmasını istemeniz durumunda, Emsan tarafından sizler için özel olarak hazırlanan setlerin içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Tencere setlerinin içerikleri büyük oranda benzerlik gösterse de Emsan tarafından hazırlanan serilerin set içeriklerinde farklı özellikler yer alabilir. Sayfamız üzerinden modelleri ve setleri inceleyerek, kendiniz için en ideal modeli belirleyebilirsiniz. Farklı modellerde geliştirilen Emsan granit tencere takımları, klasik ya da modern havasıyla ön plana çıkmaktadır. Yemeklerin pişerken kendi buharını almasını ve herhangi bir yapışma sorunu olmamasını sağlayan Emsan granit tencereler, set ya da tekli halde sizlere sunulmaktadır. 3 farklı tencere, 1 tava ve kapaklardan oluşan Emsan granit tencere setlerini tercih ederek, mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız her türlü tencereyi tek bir seferde temin edebilirsiniz. Tencere ve tava setini bir arada almak istediğinizde, Emsan milas granit tencere seti çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Normal tencere tasarımlarından sıkıldıysanız ve özel tasarımlarıyla mutfağınızda farklılıklar oluşturmak istiyorsanız, Emsan granit tencere setinin milas serisi tam da size göredir. Yuvarlak formu sayesinde, daha az yer kaplayan Emsan milas granit tencereler, geniş hacimleri sayesinde daha fazla yemeği tek seferde pişirme imkânı sunmaktadır. 3 farklı tencere ve 1 adet tavadan meydana gelen setin içerisinde, 3 ayrı cam kapak bulunmaktadır. Kırılmaya ve sıcağa karşı maksimum dayanıklılık gösteren çam kapaklar, ısıya karşı dayanıklı paslanmaz çelik kulplarla tamamlanmıştır. Isınmaya karşı korumalı olan kulpları, ateşten etkilenmez ve kararma yapmaz. Set içerisinde, 18 cm çapında 3,5 L derin tencere, 22 cm çapında 5 L derin tencere, 26 cm çapında 5,3 L karnıyarık tenceresi ve 26 cm çapında tava yer almaktadır. Tencerelerle bire bir uyumlu cam kapaklar da set içerisine eklenerek, toplamda 7 parçalık granit set elde edilmiştir. 7 parçalık Emsan granit tencere setini çok fazla buluyorsanız, daha küçük ebatlardaki tencere setlerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. 7 parça yerine 6 parçalık Emsan granit tencere setlerinde, tava yerine sadece tencereler kullanılmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda, sadece gerekli tencere ve tava modellerini satın almak istediğinizde, set içeriklerinde yer alan ürünleri teker teker de sepetinize ekleme imkânına sahipsiniz. Tekli şekilde sayfamızda yer alan Emsan perge granit tencere seti, ait oldukları seriyle bire bir uyum göstermektedir. Emsan granit tencere takımlarındaki tencerelerinizden herhangi birine bir zarar gelmesi durumunda, zarar gören tencerenin bire bir aynısını sayfamızdan tekli olarak satın alabilirsiniz. Tencere setinizdeki takımın bozulmaması adına sizlere sunulan bu imkân, mutfağınızda baştan sona uyum sağlamanıza da yardımcı olacaktır. Emsan 14 parça granit tencere seti yorumları incelediğinizde ne kadar doğru bir tercih olduğunu anlayacaksınız. Tercih ettiğiniz setlerin tamamında, %100 granit kaplama kullanıldığından, kanserojen herhangi bir risk söz konusu değildir. Sağlığa tamamen uyumlu olan ve yiyeceklerle teması durumunda herhangi bir zararlı madde üretmeyen Emsan granit tencereler, granit kaplaması sayesinde yanma ve yapışma risklerini de ortadan kaldırmaktadır. Tüm testlerden başarıyla geçmiş, sağlığa karşı duyarlı Emsan granit tencereleri incelemek için sayfamız üzerinden arama yapmanız yeterli olacaktır.

Emsan Granit Tencere Fiyatları

Emsan Granit Tencere Fiyatları

Farklı farklı boyutlarda ve tasarımlarda sunulan Emsan granit tencere takımları, fiyat aralığı olarak da çeşitlilik göstermektedir. Tamamen granit kaplamadan elde edilen özel seri granit tencereler, set halinde tercih edildiğinde daha uygun fiyat aralığına sahip olmaktadır. Tekli olarak yapılan satışlarla set halinde gerçekleştirilen Emsan granit tencere satışları, farklı fiyatlandırmalara tabi tutulabilir. Emsan granit tencere seti fiyatları, tercih edeceğiniz serinin özelliklerine ve içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Set halinde alacağınız ürünler, tek seferde bütün serinin satın alınması sebebiyle daha maliyetli görülse de normal satış fiyatlarının altında olduğunu bilmelisiniz. Her fiyat aralığına uyum sağlayan tasarımlar geliştiren Emsan, sayfamız üzerinden tüm bütçelere uyum sağlayan özel kampanyalar sunmaktadır. Sunduğu kampanyalar doğrultusunda, aradığınız fiyat aralığına en uygun olan Emsan granit tencere modellerine, sayfamız aracılığıyla kolaylıkla erişebilirsiniz. Sayfalarımızda yer alan filtreleme özelliğinden faydalanarak, bütçenize uyum sağlayan fiyat aralığını kolaylıkla belirleyebilir ve bütçenize uygun olan modeller arasından, istediğiniz ürünü hızlıca seçebilirsiniz. Tüm ürünlerin fiyat aralığı ve özellikleri, ürün sayfasında detaylı şekilde belirtilmektedir. İhtiyacınıza uygun Emsan granit tencere modelini belirlerken, ürün tanıtım yazıları ve ürün açıklama bölümlerini detaylı şekilde okumanız gerekmektedir. Kullanıcılar tarafından puanlamaya tabii tutulan Emsan granit tencereler, kullanıcıların beğenisine göre düşük ya da yüksek yıldız almaktadır. Özelikle yüksek yıldız alan ürünler, kullanıcıları tarafından maksimum beğeni gördüğünden, sizlerin aklındaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldıracaktır. Set granit tencerelere ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız, tekli olarak satılan tencereleri inceleyerek, Emsan granit tencere seti fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızda yer alan granit tencerelerin her biri, Emsan tarafından özel olarak hazırlanmış serilere mensuptur. Her serinin içeriği ve tasarımı farklı olduğundan, Emsan granit tencere takımlarının tasarımlarını detaylıca incelemeniz gerekmektedir. Emsan line 7 parça granit tencere seti, Emsan granit tasarımları arasında en fazla ilgi gören ve beğeni kazanan seriler arasına girmeyi başarmıştır. 4 farklı renk seçeneğine sahip olan Emsan line granit tencere serisi, oluklu tasarımı ve özel metal detaylarıyla odak noktası haline gelmiştir.

2 adet derin tencere, bir adet karnıyarık tenceresi ve bir adet tavanın yanında, her tencere için hazırlamış özel boyutlardaki 3 adet kapaktan meydana gelen set içeriği, mutfaktaki tüm tencere ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir. Tamamen yanmaz ve yapışmaz özellikte olan iç tasarımı için özel granit kaplama tercih edilmiştir. %100 granit kaplama olması sebebiyle, yiyeceklerin herhangi bir kimyasalla temas etmesi engellenmekte ve yemeklerinizi yanma riski olmadan pişirmeniz sağlanmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle, her zevke ve beğeniye hitap etmeyi başaran Emsan line 7 parça granit tencere seti rose gold, özellikle siyah – gold tasarımıyla ön plana çıkmıştır. Çeyiz setlerinin en önemli parçası olan granit tencerelerde, Emsan imzası bulunan özel tasarım seriler tercih edilmektedir. Farklı serilerle, herkesin zevkine hitap etmeyi hedefleyen Emsan, granit tencere konusunda alanında uzmanlaşmıştır. Yanmaz ve yapışmaz özellikte olmasının yanında, granit kaplaması sayesinde yiyeceklerinizin teflon ve benzeri zararlı kimyasallara temas etmesi engellenmektedir. Çizilmeye karşı maksimum dayanıklılık gösteren Emsan granit tencere takımları, set ya da tekli halde olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Farklı renk ve modellerde hazırlanan Emsan 3 parça granit tencere seti tasarımları, çeyiz setlerinin içerisinde paket halinde satıldığı gibi, ayrı olarak da satışa sunulmaktadır. Sayfamızda birbirinden farklı modelde ve özellikte Emsan granit tencere tasarımına yer verilmiştir. Beğeninize hitap edecek en ideal granit tencere modelini belirlemek için sayfamızdaki sayısız Emsan granit tencere tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Uygun kampanyalarla sizlerle buluşturulan Emsan granit tencere takımlarının fiyat aralığı, sizlerin belirlediği bütçeye göre değişiklik gösterecektir. Bütçenize uyum sağlayan en ideal Emsan granit tencere takımını belirledikten sonra, ürünü anında sepetinize ekleyebilir ve kısa sürede alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Emsan line 7 parça granit tencere seti siyah – gold tasarımları, Emsan granit tencere serileri arasında en fazla beğeni toplayan ve talep gören model olarak belirlenmiştir. 7 parçadan oluşan Emsan granit line 7 parça tencere seti siyah - gold, özellikle siyah graniti ve altın sarısı metal detaylarıyla, göz önüne çıkmayı başarmıştır. Bulaşık makinesinde ve elde güvenle yıkanma özelliği bulunan Emsan granit tencereler, renk atma ya da çizilme gibi sorunlar oluşturmayacaktır. Emsan line granit tencere seti siyah - gold içerisinde, 1 adet 20 cm çapında 3,14 litrelik derin tencere ve kapağı, 1 adet 24 cm çapında 4,5 litrelik derin tencere ve kapağı, 1 adet 26 cm çapında 3,5 litrelik pilav tenceresi ve kapağının yanında, 1 adet de 26 cm çapında tava yer almaktadır. Geniş hacmi ve tasarımı sayesinde, tek bir tencerede daha fazla yemek pişirmenizi sağlayan Emsan marmo granit tencere seti, ortalama 4 kişilik bir aile için ideal ölçülere sahiptir. Set içeriğindeki kapakların tamamı, sıcağa ve kırılmaya karşı dayanıklı camdan elde edilmiştir. Fırına girmeye uyumlu olan granit line seti, fırındaki ısıdan etkilenmez ve herhangi bir deformasyon oluşturmaz. Emsan granit tencere seti kullananların yorumları oldukça olumludur. Çeyiz setleriniz için en uygun Emsan granit tencere tasarımlarını belirledikten sonra, Emsan granit tencere seti yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Emsan granit ürünlerin tamamı, Trendyol üzerinde sıralanmakta ve sizlerin beğenisine göre kategorize edilmektedir.

Emsan Granit Tencere Setinde Neler Vardır?

Emsan granit tencere seti içeriğinde bir adet tencere ve bir adet tava bulunur. Aynı zamanda tencere ve tavaya uygun olan birer adet de kapak mevcuttur. Emsan granit tencere 5 parça olan set içeriği de vardır. Bu setler ise 2 adet farklı büyüklükte olan tencere, bir tane tava ve 2 adet kapak oluşur. Emsan granit tencere seti 2’li ve 3’lü olan parçalardan oluşabilir. Kalabalık olan aileler için de 7 ve 8 parçadan oluşan modeller dahi mevcuttur. Bu gruplarda da farklı boyutlarda 3 tencere ve kapakları yer alır. Ayrıca bir adet de tava bulunur.

Emsan Granit Tencere Seti Nereden Alınır?

Emsan granit tencere seti modelleri; Trendyol üzerinden son derece uygun fiyatlarla satın alınabilir. Özellikleri itibariyle kendinize en uygun olan modeli tercih ederek verimli ve kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tencere seti içerisinde yer alan tüm parçalar ile ihtiyacınıza yönelik doğru seti kısa süre içinde bulabilirsiniz. Emsan granit tencere seti modelleri; farklı parça sayısına sahiptir. Emsan granit tencerelerin set versiyonlarını ya da tekli olan modelleri Trendyol üzerinden bulabilirsiniz. Burada mutfağınız ya da çeyiziniz için en doğru tercihi yapabilirsiniz. Söz konusu modeller; tek çok farklı yemek pişirme tekniğine uygun olmasından tercih eden kişiler için işlevli, kullanışlı ve pratik mutfak gereçleri arasında yer alır.

Emsan Granit Tencere Seti Kullanışlı Mıdır?

Emsan granit tencere seti; mutfak ve çeyizlerde yer alan en kullanışlı ürünlerdendir. Pek çok farklı parçadan oluşarak çeşitli alternatifler sunmasının yanı sıra yanma ve yapışma yapmadan güvenle kullanılabilir. Tek set içerisinde ihtiyaç duyulan tüm parçalar bir arada bulunur. Bu açıdan oldukça kullanışlı ve avantajlıdır. Emsan granit tencere seti modelleri; fırınlarda kullanılabilme özelliği de taşır. Son derece kullanışlı olan bu tasarımlar; hem uzun vadede kullanma imkanı sunup hem de yemeklerin yapışmasını önleyerek pratik temizleme olanağı sağlar. Titizlikle tasarlanan Emsan granit tencere seti kalabalık aileler ve tekli bireyler için de kullanışlı modellerdendir.