placeholder
"

Enduro Kask

" araması için 51 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Enduro Kask Çeşitleri ile Güvenle Kal

Bir araç kullanıldığında veya aracın içerisinde bulunurken mutlaka güvenlik önlemleri alınmalıdır. Günümüzde kazaların kötü sonuçlanmasının sebeplerinden biri de önlemlerin alınmaması olmaktadır. Olası bir kazada daha az hasar almayı sağlamak için bu önlemler çok önemidir. Hangi araç olduğuna ve modeline göre bu önlemler değişiklik göstermektedir. Örneğin bir arabada bulunan her bireyin emniyet kemerini takması gibi önlemler olmaktadır. Motosiklet ve bisikletlerde ise durum farklı olmaktadır. Üstü ve çevresi açık olan bu araçların önlemleri farklı olabilmektedir. En önemli ve en çok özen gösterilmesi gereken konu kasklar olmaktadır. Kasklar çok büyük kurtarıcı rolündedirler. Özellikle motosiklet kaskları daha korunaklı ve dayanıklı ürünlerdir. Kasklar görüş alanınızı kısıtlamadan rahat ve güvende hissetmenizi sağlamaktadır. Zevkinize ve tarzınıza uygun birçok enduro kask çeşitleri bulunmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri de bulunmaktadır. Kasklar koruma görevinin dışında görünümleri ile de çok dikkat çekmektedir. Farklı ve göze çarpan detayları ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Motosikletinizin rengine veya desenlerine göre uyum yakalayabilirsiniz.

Enduro Kask Modelleri

Enduro Kask Modelleri

Enduro kask çeşitleri dayanıklı ve göze hitap etmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü materyallerden üretilmektedir. Özel tasarım kasklar da mevcuttur. Dışı sert bir kabuk olup iç tarafı yumuşak bezden hazırlanmaktadır. İç tarafı yıkanabilir özelliktedir. Bu sayede uzun ömürlü olup daha hijyenik kullanmanıza yardımcı olur. Dış kabukları iki veya 3 kat kabuklardan oluşmaktadır. Motosiklet dışında da bisiklet kask çeşitleri bulunmaktadır. Bisikletler de kask ihtiyacı olan araçlardır. Farklı renk ve modellerde enduro bisiklet kask çeşitleri bulunmaktadır. Şehir içerisinde veya yakın mesafelerde yaptığınız sürüşlerde kullanabileceğiniz bisiklet kasları çeşitleri mevcuttur. Yüksek koruma sağlayan ve farklı model imkanı sunan enduro kask modelleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kaskları ihtiyacınıza ve kendinize uygun seçmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Tercih ederken ürünün açıklama kısmından özelliklerine bakabilir ve kendinize uygunluğunu ölçebilirsiniz. Daha korunaklı olan ve kafayı tamamen kaplayan enduro cross kask çeşitleri de bulunmaktadır. Kasklar farklı modellerde olabilmektedir. Cross kask modelleri boyundan geçirilebilen ve yüzünüzün tamamını kaplayan özelliklerdedir. Olası bir kazada kaskın kafanızdan çıkmasını önlemekte ve yüzünüzün herhangi bir yerine hasar almasını önlemektedir. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun enduro kask çeşitleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Enduro Kask Önerileri

Enduro Kask Önerileri

Birbirinden farklı modellerde ve renklerde kask seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun modellerde ve materyallerde kask çeşitleri bulabilirsiniz. Motosiklet, bisiklet ve motor gibi araçlarda kask çok önemli olmaktadır. Kasklar çok büyük kurtarıcı rolündedirler. Kasklar görüş alanınızı kısıtlamadan rahat ve güvende hissetmenizi sağlamaktadır. Zevkinize ve tarzınıza uygun birçok enduro kask çeşitleri bulunmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri de bulunmaktadır. Kasklar koruma görevinin dışında görünümleri ile de çok dikkat çekmektedir. Farklı ve göze çarpan detayları ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sizler için birçok enduro kask tavsiyesi bulunmaktadır. Özellik ve materyal farklılığı olan ürünler ile ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Başı tamamen kaplayan ve ön camı bulunan full face enduro kask modelleri de çok tercih edilmektedir. Özel tasarım olan ve farklı desenleri ile göz dolduran kask seçenekleri de bulunmaktadır. Kendi zevkinize uygun renkler de kask tercihi yapabilirsiniz. Kasklarda havalandırma kanalları ve boşlukları da bulunmaktadır. Kaskın kafa içerisindeyken terlemesini ve hava almasını sağlamaktadır. Özellikle uzun yolculuk sırasında sürekli kafa içerisinde bulunması terleme gibi rahatsız edici durumlar doğurabilmektedir. Bunun önlenmesi için kasklarda hava kanalları bulunmaktadır. Kayışlı kask çeşitleri de kendinize göre ayarlamanızda yardımcı olmaktadır. Kafa yapılarının boyutları değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için kayışlı kasklar çok daha uygun olabilmektedir. Kask içerisi yumuşak bezlerden üretilmektedir. Kafaya herhangi bir zarar vermemekte ve rahatsız etmemektedir. Elastik yapıda olan kumaş yıkanabilir özellikte olmaktadır. Sizlerde enduro kask önerisi için sayfamızdaki yorumlara göz atabilirsiniz.

Enduro Kask Fiyatları

Enduro Kask Fiyatları

Enduro kasklar farklı materyal ve modelde üretilmektedir. Birbirinden farklı çeşitleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kasklar can güvenliği için çok önemli olmaktadır. Kazalarda hasarı en aza indirgemektedir. Kasklar koruma görevinin dışında görünümleri ile de çok dikkat çekmektedir. Farklı ve göze çarpan detayları ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Motosikletinizin rengine veya desenlerine göre uyum yakalayabilirsiniz. Özel tasarım kasklar da mevcuttur. Dışı sert bir kabuk olup iç tarafı yumuşak bezden hazırlanmaktadır. İç tarafı yıkanabilir özelliktedir. Bu sayede uzun ömürlü olup daha hijyenik kullanmanıza yardımcı olur. Dış kabukları iki veya 3 kat kabuklardan oluşmaktadır. Farklı modelleri ile enduro motor kaskı sizlerin beğenisine sunulmuştur. Enduro kask fiyatları uygun olup modeline ve materyaline göre değişiklik göstermektedir. Kasklar boyutuna ve tasarımına göre de değişiklik gösterebilmektedir. Motosiklet, bisiklet ve motor gibi farklı araçların kaskları bulunmaktadır. Birbirinden farklı enduro kask özellikleri bulunmaktadır. Dış kabukları ve iç kumaşları bakımından farklılıkları bulunan kask çeşitleri mevcuttur. Kendinize uygun boyutlarda, renklerde ve modellerde seçenekler tercih edebilirsiniz. Daha korunaklı olan ve kafayı tamamen kaplayan enduro cross kask çeşitleri de bulunmaktadır. Diğer kask çeşitlerine göre yüzün tamamını kaplayacak şekilde olan bu kask modelleri, kaza esnasında herhangi bir alan bırakmadan her yeri korumaktadır. Kasklar özellik bakımından farklılık göstermektedir. Enduro kask satın almadan önce ürünün açıklama kısmından özelliklerine bakmanız daha doğru olabilmektedir. Hem istediğiniz modelde tercih edebilmek hem de aracınıza göre uyum sağlayacak renkler tercih etmeniz için önemli olmaktadır. Farklı model ve renkte kasklar için sayfamıza göz atabilirsiniz.