placeholder
"

Entari

" araması için 211 sonuç listeleniyor

Entarim Elbise Çeşitleri ile Farklı Hisset

Entari genellikle tek parçadan oluşan bir kıyafettir. Arap kültürüne ait uzun ve düz modeli ile Türk kültüründe de farklı şekillerde yer alır. Renk renk, çeşit çeşit entari modelleri hem kadınlar hem de erkekler için farklı seçenekler sunar. Gün içinde pek çok yerde entarileri giyebilirsiniz. Desen, uzunluk ve model bakımından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dilerseniz iş görüşmesinde, dilerseniz özel gün ve davetlerde, dilerseniz de günlük yaşamda tercih edebilirsiniz. Entari elbise çeşitleri özellikle hamile kadınların sıklıkla kullandığı bir elbise modelidir.

Entari Modelleri

Entari Modelleri

Konfor ve şıklığı bir arada sunduğu için herkesin her yerde rahat olmasını sağlar. Eğer özel bir davete gidecekseniz ve şık görünmek istiyorsanız sade ve klasik entari modellerine göz atabilirsiniz. Zevkinize ve gideceğiniz ortama uygun olarak renk konusunda da çok fazla seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Günlük yaşam için uygun olanlardan biri de çiçekli entari modelleridir. Bahar aylarında tercih edilebilecek canlı ve enerjik elbise modelleri arasında yer alır. Bu sayede hem rahat hem de şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Düğün, nişan gibi yerlerde de uzun entari çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Entari Giyim Çeşitleri

Entari Giyim Çeşitleri

Entarileri farklı ortamlar ve mekanlarda tercih edebilirsiniz. Özellikle kadınların büyük kurtarıcısı olan bu elbise modelleri ile hem rahatlığı hem de şık bir görünümü elde edebilirsiniz. Sade bir tarz yakalamak istiyorsanız siyah entari modellerine göz atabilirsiniz. Hemen her renkte bir entari bulabilir ve kendi zevkinize uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Beyaz entari elbiseleri de ciddi ortamlar için tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz tarzı entariler sayesinde kolayca elde edebilirsiniz. Her yaşa, her tarza, her cinsiyete uygun entari modeli bulmanız mümkündür. Kadınlar kadar erkekler de entarileri kullanabilir. Rahat ve farklı giyinmeyi seven erkekler için pek çok erkek entari modeli yer alır. Aynı zamanda pijama olarak da entariler tercih edilebilir. Erkek gecelik entari çeşitlerine göz atabilir ve pek çok farklı model arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle outdoor giyimde spor ayakkabılar ve terliklerle uyumlu bir şekilde tercih edebilirsiniz. Geleneksel bir elbise olarak da önemli yer tutan entari kadınların kullandığı ve farklı çeşitlere sahip seçeneklerden biridir. Üç etekli entari Türk geleneklerini yansıtan desenlere ve motiflere sahiptir. Günümüzde daha çok folklor danslarında tercih edilir.

Entari Fiyatı

Entari Fiyatı

Oldukça farklı modele sahip olan entari çeşitleri farklı fiyatlarla sunulur. Desenine, uzunluğuna, rengine, modeline göre entarilerin fiyatları arasında değişiklikler görülür. Hamileler için üretilen entariler ile erkek entari modelleri de farklı şekillerde dikildiği için fiyatları oldukça değişkendir. Beyaz entari çeşitleri özel günlerde sık sık tercih edilir. Hem şık hem klas hem de sade bir tarza sahipseniz pek çok modeli bir arada bulabilir ve zevkinize göre tercih edebilirsiniz. İşlemeli, dantelli, yakalı bin bir çeşidi bütçenize uygun bir şekilde kolayca bulabilirsiniz. Her tarza uygun modeller sunduğu için tesettür giyim için de tercih edilebilir. Her geçen gün farklı modeller üretilerek farklı giyim tarzlarına hitap eder. Lacivert entari elbiseler herkesin tercih edebileceği modeller arasında yer alır. Rahatlık ve şıklığı bir arada elde etmek için uzun, kısa, penye, kumaş entarilere göz atabilirsiniz. Entari kadın giyim modellerini geniş ürün yelpazesine göz atarak keşfedebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun entarileri giyeceğiniz yere göre tercih ederek tarzınıza renk katabilirsiniz.