placeholder
"

Ev Tipi Kasa

" araması için 156 sonuç listeleniyor
BALATLI Ev Tipi Para Kasası
KARGO BEDAVA
BALATLIEv Tipi Para Kasası
(19)
Ev Tipi Para Kasası
269,90 TL
Sepete Git

Ev Tipi Kasa Çeşitleri Trendyol'da!

Ev Tipi Kasa

Ev tipi kasa modelleri, değerli eşyalarınızı güvenle korumanızı sağlayan, farklı materyallerden üretilen ve üzerinde şifre bölmesi sunan kasalardır. Özel evraklarınızı, değerleri takılarınızı, dövizlerinizi ve çok daha fazlasını ev tipi çelik kasa içerisinde daima emniyetli bir şekilde saklayabilirsiniz. Size ait tüm özel bilgileri ve materyalleri, şifreli ve dış yüzeyi dayanıklı kasalar içerisinde uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Evinizde veya işyerinizde kasa kullanmak istiyorsanız ev tipi çelik kasa tavsiye ve fikirlerine göz atabilirsiniz.

Ev Tipi Kasa Tavsiyeleri

Evinizin herhangi bir bölümünde, ister duvarda ister dolap içerisinde monte edilerek kullanılabilen çelik kasaların birbirinden farklı şifreleme yöntemleri mevcuttur. Bu durumda size en uygun modeli seçerken bütçenize ve saklayacağınız belge çeşitlerine göre tercih yapmanız önerilir. Ev tipi kasa önerisi sayesinde siz de kasaların ağırlığını ve ölçülerini detaylı bir şekilde öğrenerek hangi alanda daha ergonomik kullanabileceğinize karar verebilirsiniz.

Çelik kasanın sahip olduğu net ağırlığı ne kadar fazla ise o kadar dayanıklı bir yapısı vardır. Çelik kasa seçerken kasanın ağırlığı seçme kriterlerinizi belirleyen önemli bir ölçüt olabilir. Kasa ağırlığı aynı zamanda ürünün dış yüzeyinin ne denli kalın olduğunun da bir göstergesidir. Kasalar katmanlardan oluşarak tasarlandığı için her katmanın ağırlığı ve malzemesi birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle daha kaliteli kasa üretim malzemesi daha fazla katmandan oluşacağı için ağırlıkları da fazladır. Bu durumda aradığınız güvenilir kasa modelini belirlerken katman kalınlığını da dikkate alabilirsiniz.

Hangi Ev Tipi Kasa Modelini Tercih Etmeliyim?

Ev tipi çelik kasa tavsiyelerine göre hem kullanım amacına hem de bütçenize en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Boyutları bakımından uygun olan ve iki adımlı kimlik doğrulama sistemi bulunan kasa tipleri, ev tipi kullanımlar için en çok tercih edilen modellerdir. Bu modellerin yüksek güvenirlikli yapısı sayesinde evinizden ayrılmak zorunda kaldığınız zamanlarda gözünüz asla arkada kalmaz. İster ev ister ofis için hangi çelik kasayı oluşturan malzemelere de göz atmanızda fayda vardır.

Deprem, yangın sel gibi bazı doğal afetlerde kasanın açılmaması, yıpranmaması veya zarar görmemesi, üretildiği malzeme ve ağırlığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Hemen her boyutta kasa bulmak mümkündür. Kasayı muhafaza edeceğiniz yer de büyük önem taşır. Gizli bir bölmede kasayı muhafaza etmek isteyebilirsiniz. Fakat seçeceğiniz kasanın bu bölmeye kolayca monte edilebilecek büyüklükte olması ya da güvenilirlik seviyesi konusunda detaylı bilgi sahibi olmanızda fayda vardır.

Güvenilir Kasa Modelleri

Son teknolojiyle birlikte artık ev tipi veya ofis tipi kasa modellerinde de üstün güvenlikli şifreleme yöntemleri geliştirilmiştir. Parmak izi şifreleme, tuşu şifreleme veya kollu şifreleme ile tasarlanan yüzlerce kasa bulunmaktadır. Ev tipi kasa modelleri muhafaza edeceğiniz belgenin veya diğer değerli eşyaların korunmasını konforlu bir şekilde yerine getirmelidir. Şu anda var olan önemli eşyalarınızı saklayabileceğiniz ve daha sonrası için bu eşyaların sayısının artabileceğini de göz önüne alarak tercih edeceğiniz kasanın boyutlarına karar vermeniz gerekir. Yeni nesil iki ya da üç gözlü kasalar bu ihtiyacınıza en ideal çözüm olabilir.

Ev tipi gömme kasa kullanımı yine güvenli kasalar arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Bu tür modellerin arasında şifreleme yöntemi birbirinden çok farklı kasalar da yer alır. Şifreleme yöntemlerinin farklılık göstermesi veya başka ek özellik sahibi olması, ev tipi çelik kasa fiyatları konusunda farklılık yaratabilir. Bir çelik kasanın şifreleme yöntemi ve malzemesi ne kadar üst düzey ise çelik kasanın fiyatı da o oranda artış gösterir.

Ev Tipi Çelik Kasa Özellikleri Nelerdir?

Değerli eşyalarınızı, takılarınızı veya paranızı saklayabilmek adına ev tipi çelik kasalar en güvenli yöntemler arasındadır. Banka kasalarından pek de farklı olmayan sistemleri sayesinde size güven veren ve dilediğiniz kadar eşyanızı muhafaza edeceğiniz ultra korunaklı alanlar oluşturur. Ev tipi gömme kasa 40 cm yükseklikten 100 cm yüksekliğe kadar uzanan boyutları ile duvara veya zemine monte edilebilir. Yangın, deprem, patlama veya daha farklı bir tehlikeli durum anında da çelik kasaların sağlam dış yüzeyi, içerisindeki değerleri eşyalarınızı güvenle koruma görevi üstlenir.

Ev tipi kasa seçiminde dikkat edeceğiniz bir diğer özellik, kasanın sahip olduğu sertifikalardır. Kasanın sertifikasının bulunması, hangi malzemeden üretildiğini, katman yapısını ve şifreleme özelliklerini açık bir şekilde gösterdiğinden pek çok olumsuz durum karşısında güven sunar. Bu yüzden kasa satın almadan önce seçtiğiniz modelin sertifikasını inceleyip öyle karar vermeniz daha doğru olur.

Çelik kasaların ultra korunaklı olmasını sağlayan katman özellikleri tercihlerinizi olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilir. Beton veya çelik gibi çok farklı malzeme dolguları ile üretilen çelik kasalar, yapımında kullanılan malzeme özelliğine göre evrak veya değerli eşyalarınızı sarsıntı, yanma veya kırılma riskine karşı korur.

Çelik Kasa Güvenlik Kilidi Kırılabilir Mi?

Tercih edeceğiniz çelik kasanın güvenlik tipi ne olursa olsun, herhangi bir darbeye karşı yüksek mukavemet göstereceği için basit darbelerle açılması mümkün değildir. Şifresini hatırlamadığınız ev tipi küçük kasa modelini kendiniz açmak da isteyebilirsiniz. Bu durum sizin için çok zorlayıcı olacağı için uzman kişilerden yardım almanız gerekir. Öte yandan kasanızı satın aldığınızda belirlediğiniz şifrenin unutmayacağınız bir şifre olmasına özen göstermeniz gerekir.

Kasanın şifre bölmesinin kırılması geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle unutmayacağınız, belki de başka bir yerde de yine aynı şifreyi kullandığınız özel parolalardan yararlanabilirsiniz. Doğum tarihi veya evlilik tarihi gibi herkesin kolayca tahmin edebileceği şifrelerden mutlaka kaçınmalısınız. Ev tipi kasaların güvenlik çözümleri hakkında bazı protokoller geliştiren üretici firmalarla direkt bağlantı sağlayabilir, güvenlik yöntemlerinin tüm detaylarına hâkim olabilirsiniz. Ev kullanımlarına uygun ebatları ile size bir bankadan daha kolay bir deneyim sunan çelik kasalar, önemli evraklarınıza ve değerli eşyalarınıza anında ulaşabilmenizi sağlar. Bankadan kiraladığınız çelik kasalar için öncelikle bankanın mesai saatleri içerisinde işlem yapabilmeniz özgürlüğünüzü kısıtlayabilir. Bu durumda hem evraklarınızın güvenirliği hem de eşyalarınıza dilediğiniz an ulaşma imkanı için ev tipi kasalar daha pratik kullanım sunabilir.

Son teknoloji ile geliştirilen parmak izi okuyuculu çelik kasalar, şifre konusunda işinizi daha da kolaylaştırabilir. Şifre hatırlama derdine son veren parmak izi okuyuculu çelik kasalar, maddi olarak ilk etapta zorlasa da daha sonrası için şifre unutma derdini ortadan kaldıracağından olası bir masraftan kurtaracaktır. Hemen her alanda kullanacağınız çelik kasalarınızın güvenlik sertifikaları sizi yönlendirecek ve kasa alımına teşvik edecek önemli unsurlar içerir. Şifrenizi unuttuğunuzda neler yapmanız gerektiği, arka arkaya kaç defa hatalı şifre girileceği, sizden başka bir kişinin vurarak ya da kasaya zarar vererek kasayı açıp açamayacağını iyice araştırmanız gerekir.

İster ev ister işyerinizde dilediğiniz her alanda konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz kasalar hakkında ön bilgi sahibi olduktan sonra deneyimleyen kişilerin de fikrini almakta yarar vardır. Bu nedenle ev tipi çelik kasa yorumları ve güvenlik durumları hakkında işinizi kolaylaştıracak kullanıcı yorumlarını mutlaka ciddiye almanız önerilir. Uzun seneler kullanıcı deneyimi olan veya yeni çelik kasa kullanıcılarından fikir alarak siz de seçeceğiniz ev tipi çelik kasaya karar verebilir, bütçenize en uygun kasayı Trendyol ayrıcalığı ile kolayca satın alabilirsiniz.