İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
"

Eva Sünger

" araması için 218 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Eva sünger

Sünger, günümüzde pek çok alanda kullanılan bir üründür. Hafif ve kolay ulaşılabilir olması, birçok alanda tercih edilen bir malzeme olmasını sağlar. Özellikle ses ve ısı yalıtımı alanında kullanılan çok işlevsel bir malzemedir. Ses yalıtımı ile yaşadığınız alanda çevrenizden gelen sesleri oldukça az duyarsınız. İnsanların büyük bir çoğunluğu apartman benzeri birleşik yapılarda yaşadığı için bu önemli bir durumdur. Ayrıca ses izolasyonu olan bir yerde, sizin de sesiniz çevreniz tarafından duyulmaz. Eğer ses yalıtımı olmayan bir evde yaşadıysanız, bunun ne kadar önemli olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ne siz başkalarının sesinden rahatsız olursunuz, ne de sizin sesiniz başkalarını rahatsız eder. Isı yalıtımı ise, ekonomik açıdan oldukça önemlidir. Isı yalıtımı yeterli olmayan bir evin sıcak veya istenilen ısıda kalması neredeyse imkansızdır. Bu hem sağlığınızı hem de faturalarınızı olumsuz etkiler. Dolayısıyla hem yeteri kadar ısınamaz hem de yüksek faturalar ödeyebilirsiniz. Evinizde yapacağınız bazı küçük değişiklikler ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Eva izolasyon ürünleri uygun fiyatlı ve kullanımı kolaydır. Pratik uygulamalar ile evinizi istediğiniz ısıda tutabilirsiniz. Öncelikle ısı kaybına hangi alanların neden olduğunu tespit ederek işe başlayabilirsiniz. Kapı altı ve pencere kenarları genelde bu alanların başında gelir. Bu bölümlerde sorun olmasa bile, takviye yapmanız faydalı olabilir. Kullanılacak alanları belirledikten sonra yeterli olacak miktarda ürünü sipariş verebilirsiniz.

Eva Sünger Ne İşe Yarar ve Kullanım Alanları Nelerdir?

‘Eva süngeri ile neler yapılabilir?’sorusunun cevabı süngerin formuna ve modeline göre değişiklik gösterir. Levha şeklinde olan modeller ısı ve ses yalıtımı amacıyla kullanılabilir. Ayrıca bilgisayar gibi teknolojik cihazları ve diğer hassas eşyaları paketlemek ve kargolamak için mükemmel bir üründür. Eşyanızın kutu içinde sabit kalmasını ve gönderilen yere hasar almadan ulaşmasını sağlar. Sünger darbeleri emdiği için içeride bulunan eşyalara zarar gelmez. Rulo şeklinde sarılı ve kendinden yapışkanlı ince uzun sünger modeli kapı ve pencere kenarlarından gelen soğuğu engellemek için kullanılır. Ayrıca sehpa, masa gibi sivri köşeleri bulunan mobilyalar için de kullanabilirsiniz. Bebek veya küçük çocukların bulunduğu evlerde bu köşeler büyük tehlike oluşturabilir. Olası küçük bir kazayı bile olmadan önleyebilirsiniz. Sert ve hızlı kapanan pencere veya kapınız varsa, yavaşlatıcı ve darbe emici etkisiyle yapışkanlı süngeri kullanabilirsiniz. Bunlar dışında renkli, simli ve pullu sünger kağıtlar çeşitli süsleme işleri için kullanılabilir. Ayrıca Trendyol’da süngerden yapılmış çeşitli oyuncak modellerini de bulabilirsiniz. Harf puzzle ve şekilli baskı yapmanızı sağlayan modeller seçenekleriniz arasındadır. Çocuklar için oldukça eğlenceli olabilecek aktivitelerdir. Özellikle şekilli baskı yapmak pek çok çocuğun keyif alarak yaptığı türden bir oyundur. Bu baskılar ile yaptığı çalışmaları çocuğunuzun kendi odasına veya evinizde herkesin görebileceği bir alana asabilirsiniz. Beyaz eva sünger kağıt ve diğer renkte olan kağıt seçenekleriyle kendi çizdiğiniz desenlerle oyuncaklar ve küçük süs eşyaları yapabilirsiniz. Trendyol’da her alanda ihtiyaç duyduğunuz sünger çeşitlerini bulabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve pratik alışveriş kolaylığı ile eğlenceli alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Yaşadığınız Binaya Isı Yalıtımı Yaparak Tasarruf Edin

Günümüzde evinizdeki ısıyı korumak için yapılan çeşitli işlemler vardır. Ancak pek çok insan yaşadığı eve kira verir yani tam olarak kendine ait olan bir evde yaşamaz. Eğer sizin için de bu durum geçerliyse pahalı ve kalıcı izolasyon yöntemlerine başvurmaktan çekinebilirsiniz. Bu oldukça doğal bir durumdur. Veya kendi eviniz için daha uygun fiyata bu işlemi yapabileceğiniz bir yol arıyor olabilirsiniz. Eva sünger modelleri tam da bu noktada sizin için çok faydalı olabilir. Ülkemizde kış mevsimi soğuk yaşanır. Dolayısıyla kalorifer, doğalgaz, soba gibi farklı ısınma yöntemleriyle evler sıcak tutulur. Isı yalıtımının en büyük önemi işte burada karşınıza çıkabilir. Hangi ısınma yöntemini tercih ederseniz edin, sıcaklığın dışarıya kaçabileceği alanlar varsa, mevcut ısı korunmaz. Bu durumun size birkaç farklı olumsuz biçimde dönüşü olabilir. İlk olarak evde sabit bir ısı seviyesi sağlayamazsınız. Sürekli evin daha çok sıcak olması için çabalarsınız ama bu çabanız kısa süre faydalı olur. Bu durumun faturaya olan yansıması bir diğer olumsuz tarafıdır. Hem yeterince ısınamayıp hem de yüksek faturalara ödemek, tercih etmek istemeyeceğiniz bir durum olur. Son olarak ise hastalıklara karşı daha savunmasız hale gelebilirsiniz.

Eğer evinizin enerji kaçıran bölümü zemin ise Eva izolasyon sünger levha fiyatları 10 mm ve 5 mm modelleri ile tüm bu olumsuz sonuçlardan kaçınabilirsiniz. Bu levhaları evinizin zemininde, halılarınızın altında kullanabilirsiniz. Kullanılacak alanın genişliğine ve uzunluğuna uygun ölçülerde sipariş verebilirsiniz. Eğer zemin yeterince sıcak olmuyorsa, evin her alanı bundan olumsuz etkilenir. Siz yere her bastığınızda ayağınız üşüyebilir. İçerideki mevcut ısıyı korumak veya ısıtmak da neredeyse imkansız hale gelir. Oldukça uygun fiyat ve kullanım kolaylığı sunan levhalarla, daha sıcak bir zemine sahip olabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde, aradaki farkı gözlemleyebilirsiniz. Evinizde rahat ve üşümeden oturabilir hale gelebilirsiniz. Özellikle güneş gören bir cephede yaşıyorsanız, daha çok avantaj sağlayabilirsiniz. Bu ürünü dilerseniz evinizin her odası için dilerseniz sadece çok vakit geçirilen odalar için tercih edebilirsiniz. Kalabalık bir aileniz varsa ve herkes çoğunlukla evde oluyorsa, her oda için almanız faydalı olabilir. Ancak tek veya iki kişi yaşıyorsanız ve çalıştığınız için sadece bir veya iki odayı kullanıyorsanız, bu odalar için kullanabilirsiniz. Bu yalıtım uygulamasının çok güzel bir etkisini faturalarınızda görebilirsiniz. Kullandığınız ısınma sistemine göre aylık harcamanızda bir veya iki kat azalma olabilir. Evinizin güneş alan bir cephede olup olmaması, genişliği gibi faktörler de bu oranı etkileyebilir. Ayrıca bulunduğunuz mekanı sürekli olarak sıcak tutmaya çalışırken, yeteri kadar temiz hava alamayabilirsiniz. Mekanın sıcaklığını korumaya çalışırken doğal olarak pencereleri daha az açabilirsiniz. Doğru ve etkili izolasyon uygulaması ile eviniz hem istediğiniz sıcaklıkta kalır hem de sağlığınız olumsuz etkilenmez. Küçük miktarda bir harcama ile daha büyük miktarlarda tasarruf etmenizi sağlayan ürünleri oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz. Trendyol’da uygun fiyatlı ve pratik uygulama kolaylığı olan yalıtım malzemelerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İzolasyon Ürünleri ile Gelecek Nesillere Daha Yaşanabilir Bir Dünya Bırakın

Küresel ısınma ve dünyadaki enerji kaynaklarının azalması günümüzde sık sık bahsedilen ve etkileri görülen bir konudur. Kendi yaşadığınız güzel dünyayı çocuklarınızın da aynı şekilde yaşaması için siz de basit gibi görünen ama etkisi büyük olan önlemler alabilirsiniz. İş yerinizde veya evinizde ısı yalıtımı yapmak, faydalı ve etkili bir başlangıç olabilir. Bu işlemin sizin için de pek çok faydası bulunur. Evinizdeki ısıyı korumak için izolasyon yaptığınızda çok daha az enerji tüketirsiniz.Bu amaçla kullanabileceğiniz Eva sert sünger levha fiyatları cebiniz ile dosttur. Isınmak için harcadığınız miktarı büyük ölçüde azaltır dolayısıyla tasarruf etmenize de imkan sağlar. Bu alandan sağladığınız tasarruf ile dilerseniz ihtiyaçlarınızı giderebilir dilerseniz birikim yapabilirsiniz. Kısa ve uzun vadede bu sizin için çok yararlı bir uygulama olabilir. Uzun yıllar boyunca ısınma için daha az enerji harcadığınız için, doğaya büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. Oldukça basit ama etkili izolasyon işleminin çeşitli faydalarını gören çevrenizdeki insanlara da örnek olabilirsiniz. Bu davranışınız çocuklarınız için de çok güzel bir örnek olabilir. Sizi örnek alan insan sayısı artmaya başladıkça, tüketilen enerji miktarı da yavaş yavaş azalmaya başlayabilir. Eğer iş yeriniz varsa, orası içinde bu uygulamayi yaparak çevrenizde bulunan işletmelere örnek olabilirsiniz. İşletmelerde evlere göre daha fazla tüketim olması ihtimalini göz önünde bulundurursanız, daha yaşanabilir bir çevre için attığınız adımların aslında büyük adımlar olduğunu görebilirsiniz. Temelde kendiniz için daha konforlu yaşam alanları oluşturmuş olursunuz. Ayrıca ısı yalıtımında kullanılan malzemeler ses için de etki eder. Yani siz zeminde hem ısı hem de ses yalıtımı sağlamış olursunuz. Ses yalıtımın size sağladığı konfora da bizzat yaşayıp şahit olabilirsiniz. Bu uygulamanın daha önemli olan bir noktası ise kendiniz ve çocuklarınızın yaşadığı dünyayı daha güzel hale getirmek için olan çabanızdır. Başlangıçta bireysel olan çabanız büyüyerek kitlesel hale gelebilir. Trendyol farklı uzunluk ve kalınlık ölçülerindeki yalıtım levhası modellerini inceleyebilirsiniz. Yaşadığınız alana uygun ve yeterli ölçüde ürünü pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Kapı ve pencere kenarları için olan izolasyon ürünlerine de göz atabilirsiniz. Eğer bu alanlarda da yalıtım yapmaya ihtiyacınız varsa, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Kapı ve Pencere Kenarlarında Kullanıma Uygun Kendinden Yapışkanlı Sünger Modelleri

Evinizin içi sıcak olsa bile, kapı ve özellikle pencere kenarlarından bir miktar soğuk geldiğini fark etmiş olabilirsiniz. Özellikle cam kenarında yatağınız veya koltuğunuz varsa bunu sık sık fark edebilirsiniz. Bazı yapılardaki pencereler daha az soğuk geçirriken bazıları gerçekten içerideki ısıyı etkileyebilir. Dolayısıyla evinizin diğer alanları gibi bu bölümleri de iyi bir şekilde kapatmanız gerekebilir. Bu sayede cam kenarlarında rahatlıkla vakit geçirebilir, uyurken veya otururken üşümezsiniz. Eva rulo kapı altı bandı yapışkanlı izolasyon süngeri kapı ve pencereler için rahatlıkla kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı yapısı sayesinde tek yapmanız gereken kullanacağınız alanı ve uzunluğunu belirlemek olacaktır. Öncelikle evinizdeki pencere ve kapıya yetecek ölçüde ürün satın almanız gerekir. Rulo şeklinde olan ürünü kullanırken yanınızda makas bulundurmanız faydalı olur. Ölçü almak için iki farklı yol izleyebilirsiniz. Birinci yolda direkt olarak süngeri pencere veya kapı kenarına koyup elinizde bulunan makasla kesebilirsiniz. İkinci olarak ise aynı ölçülere sahip alanlar için uygulayabileceğiniz bir işlemdir. Örnek alarak alıp kestiğiniz bir bölümle ihtiyaç olacak tüm parçaları ayarlayabilirsiniz. Yapıştırma işlemini en son kısımda yapabilirsiniz. Eğer yanınızda size yardım eden biri varsa ilk şekilde uygulayabilirsiniz. Ancak tek başınıza yapıyorsanız ikinci yöntem daha pratik ve kolay olabilir. Her iki yöntemde de son yapmanız gereken yapıştırma işlemidir. Sünger üzerinde bulunan koruyucu bandı dikkatli bir şekilde çıkarıp, uygun alana orta şiddette bastırdıktan sonra bu işlemi de tamamlamış olursunuz. İnce ve her alana uyabilen yapısı sayesinde bu ürünü evinizin enerji kaybına neden olan çeşitli yerlerinde de kullanabilirsiniz. Hızlı kapanan kapı ve pencereleri yavaşlatmak için de tercih edilen bir üründür. Ayrıca bebeğiniz veya çocuğunuz varsa, sert köşelere bu üründen yapıştırarak olası kazaları önleyebilirsiniz. Sağlam yapısı sayesinde uzun zaman boyunca işlevini yerine getirebilir. Trendyol’da yapışkanlı eva sünger satın alma ve sipariş verme işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Renkli Sünger Kağıt Modelleri ile Kendi Süslerinizi Tasarlayın

Trendyol’da yalıtım alanında kullanabileceğiniz ürünler dışında süsleme için de uygun malzemeleri bulabilirsiniz. Eva süngeri renkli kapı süsü modelleri a4 boyutunda kağıtlardan oluşur. Kırmızı, yeşil, mavi, mor, pembe, siyah ve beyaz gibi neredeyse her renk vardır. Simli, pullu veya sadece renkli modellerden tarzınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Yapışkanlı oldukları için şekil verme işlemini direkt olarak üzerinde yapmamanız daha iyi olabilir. İlk önce hayal ettiğiniz tasarım her ne ise detaylı bir şekilde başka bir kağıda çizebilirsiniz. Daha sonra sadece tasarımın bulunduğu alanı dikkatli bir şekilde keserek sünger üzerinde kesmeye başlayabilirsiniz. Makas veya uygun bir zemin varsa maket bıçağı kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yapıyorsanız, kesme işlemleri sırasında onların yanında olmalısınız. Eğer makas tutabilecek kadar büyüklerse sizin gözetiminizde kesmelerini isteyerek güvenli şekilde çalışabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir aktivite olabilir. Hayal ederek yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. Boş zaman aktivitesi olarak yapabilir ve evinizin süslerini kendiniz tasarlayabilirsiniz. Eva simli sünger kapı süsü ile dış kapınıza samimi bir karşılama yazısı yapabilirsiniz. Bunu ailecek yaparsanız sizin için de çok anlamlı olabilir. Her gördüğünüzde evinize geldiğiniz için tekrardan mutluluk ve huzur duygularını hissedebilirsiniz. 12 adet farklı şekilden oluşan sünger baskı oyuncaklarını çocuğunuz için hediye olarak alabilirsiniz. Boyama yapmayı seven çocuklar için harika bir seçim olabilir. Boyamayı yeni öğrenen ve çok sevmeyen çocuklar için de teşvik edici bir ürün olarak düşünülebilir. Trendyol’da hem çocuklar hem de yetişkinlerin kullanabileceği çeşitli süsleme ürünlerinden hoşunuza gidenleri satın alabilirsiniz. El becerilerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirirken, evinizin süslerini tasarlama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Trendyol'da Eva Sünger Modelleri ve Yüz Güldüren Fiyatları ile Tanışın

Trendyol’da bulunan geniş ürün yelpazesi içerisinde pek çok alanda ihtiyaç duyduğunuz eşyaları bulabilirsiniz. Ev dekorasyon, dekoratif ofis mobilyaları ve gereçleri, kişisel bakım malzemeleri gibi ürünlerden bunlardan sadece birkaç tanesidir. Isı ve ses yalıtımı alanında da eviniz için kullanışlı olan pek çok malzemeyi bulabilirsiniz. Uygun fiyatı ve kolay kullanımı ile kullanıcıların beğenisi alan levha yalıtım modelleri farklı uzunluk seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Kalın eva sünger evinizde veya iş yerinizde sıcaklığı korumanıza, daha az enerji tüketmenize ve dolayısıyla daha az fatura ödemenize olanak sağlıyor. Hem cebiniz hem de kendiniz için daha konforlu bir alan yaratma fırsatına Trendyol’un sizlere sunduğu indirimli fiyatlar ekleniyor. İzolasyon işlemi kısa ve uzun vadede hem siz hem de yaşadığınız dünyaya pek çok fayda sağlıyor. Dünyada çeşitli nedenlerle artan enerji kaynakları tüketiminin biraz olsun azaltımasına, kişisel olarak attığınız küçük ama etkili adımlar sayesinde katkıda bulunabiliyorsunuz. Eviniz için kendinize ait tasarımlardan oluşan süsler yapmak istiyorsanız yapışkanlı renkli sünger kağıtları inceleyebilirsiniz. Pembeden maviye, sarıdan yeşile aradığınız her rengi bulabilirsiniz. Dolaplara ve kapılara asabilir, yaptığınız tasarımları sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. İnce ve uzun olan sünger modeli ise cam ve kapı kenarlarına yalıtım yapmak amacıyla kullanılır ve çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Masa, sehpa, koltuk benzeri mobilyalarda bulunan sivri köşeleri kapatmak için de kullanabilirsiniz. Bu köşeler bebekler ve çocuklar için tehlikelidir. Trendyol’da satılan tüm bu ürünler arasında ihtiyacınız olanları bütçenize dost fiyatlardan satın alabilirsiniz. Zaman ve mekan yönünden bir kısıtlamanız olmadığı için dilediğiniz her an ve her yerden alışveriş yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda almak istediğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Hesaplı ve keyifli alışveriş için Trendyol’u her zaman ziyaret edebilirsiniz.