İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Far Temizleme Seti

" araması için 91 sonuç listeleniyor

Etkin Temizlik İçin Far Temizleme Seti Çeşitleri Trendyol’da!

Günlük hayatta temas edilen pek çok ekipmanın steril olması önemlidir. Hijyen insan vücudunda olduğu kadar eşyalar ve taşıtlar için de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Sürekli tozu alınan ve özenle bakım yapılan taşıt malzemeleri yıpranmayabilir. Far temizleme seti arabaların ömrünü uzatmak için önemli bir üründür. Ekipmanların sürekli olarak bakımının yapılması kaza riskini ortadan kaldırır. Yağmurlu günlerde araba kullandıktan sonra farlarda su lekelerinin kalması oldukça yüksektir. Ancak buharlı far temizleme seti ile bu sorun tamamen ortadan kalkar. Üç adımda kolay ve etkili bakım için tercih edilen ürün uygun fiyatlıdır. İçerisinde huni, makine, zımpara, bez, eldiven, far temizleme solüsyonu ve kullanım talimatı kılavuzu olmak üzere dokuz parça ürün bulunur. Talimatlarına uygun olarak kullanılan ürün üst düzeyde performans sağlar. Araç far temizleme seti gece sürüşleri sırasında görüşü iyileştirir. Ürün, sık ve düzenli temizlik yapılmadığında ortaya çıkabilecek olumsuz durumları engeller. Trafik kazası gibi bu durumlar insan hayatını tehlikeye attığı için ekipman bakımının önemini arttırır. Sisli havalarda oto far temizleme setinin işlevi artar. Netlik ve görüş açısını arttırma amacıyla düzenli olarak kullanılması gerekir. Tünelde, karanlık yollarda, sisli ve yağmurlu havalarda arabaların ışık sistemlerinin önemi artar. Parça bakımları zamanında yapılmayan ve hijyeni sağlanmayan araçların tehlikeli durumlarda kalması olasıdır. Bu parçaların bakımı arabanın dış görünüşü için de önemlidir. Müşteriler lekeli ve tozlu bir araba parçası kullanmak istemeyebilir. Bunun için Trendyol üzerinden önerilen far temizleme setlerini alabilirsiniz.

Pırıl Pırıl Sonuçlar İçin Far Temizleme Seti

Pırıl Pırıl Sonuçlar İçin Far Temizleme Seti

Günlük olarak kullanılan eşyalara gerekli özeni göstermezsek çabuk yıprandıkları görülür. Özellikle teknolojik aletler ve hassas araçlar zamanında bakım yaptırılmazsa kullanım ömrü azalır. Bakımlı bir araba aynı zamanda güvenli olacağından müşterilerine güven verir ve sağlıklı bir sürüş deneyimi sunar. Zamanla tozlanan veya lekelenen farlara araba far temizleme seti ile kolayca çözüm bulunur. Üç adımda araç ekipmanları parlatmanın yolu dokuz parçalı bu üründe gizlidir. İlk olarak parçalar sulu zımpara ile sırasıyla zımparalanır. İkinci adım olarak ise kupa ısıtıcısına hijyenik solüsyonu koyulur ve buharlaşması iki üç dakika beklenir. Üçüncü ve son adımda buhar çıkmaya başladıktan sonra ekipmanların bakımına başlanır. Böylelikle ilk günkü ferahlığa ve rahatlığa ulaşılır. Birçok parçadan oluşan far temizleme seti fiyatı açısından orta gelirli kişilere de uygundur. Ürün ile düşük fiyata yüksek kaliteye sahip olmak mümkün. Marka her türden insanın bütçesini önemser ve buna uygun ürünler üretir. Set içinde bulunan far temizleme solüsyonu seyreltilmiştir. Böylelikle yakın temasında cilde ve soluk borusuna zarar vermeyebilir. Solüsyonun seyreltilmesi bakımın veriminden bir şey kaybettirmeyebilir. Far temizleme kloroform seti insan sağlığını olumsuz etkilemeyen ürünlerden biridir. Müşteriler gönül rahatlığı ile satın alır. Bakım setinin amacı far lenslerini toz ve lekelerden arındırır. Böylelikle özellikle gece sürüşlerinde tehlikeyi azaltmak hedeflenir. Arabaların her aksamının bakımı özeldir. Bu nedenle bakım ve onarım araçları da parçalara göre özel olarak üretilir. Far camı temizleme seti yalnızca araba farlarındaki lekelerin giderilmesi için üretilir. Ürünün yalnızca bir bölgeye odaklanması maksimum verim sağlar. Hem estetik açıdan hem de güvenlik açısından kullanılan ürün marka fark etmeksizin her araba için kullanılır. Talimatlarına uygun şekilde kullanıldığı sürece kesin sonuç veren ürün aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Müşteriler far camını tamamen değiştirmek yerine bu seti satın alır. Büyük bir kolaylık sağlayan ürün araç sahiplerini camı komple değiştirme zahmetinden kurtarır. Hayat kurtarıcı ve pratik olan bu ürün birçok önemli özelliği bünyesinde barındırmasına rağmen uygun fiyatlıdır. Kullanışlı setin kampanyaları sayesinde avantajlı ürün paketlerine kolayca Trendyol ile sahip olabilirsiniz.

Hayati Önem Taşıyan Far Temizleme Setleri

Hayati Önem Taşıyan Far Temizleme Setleri

İnsan hayatı ve sağlığı oldukça önemlidir. Sevdiklerine zarar gelmesini engelleyen bu ekipmanlardan verim alabilirsiniz. Trafik de bazı zamanlarda insan hayatını tehlikeye atar. Hem kişisel olarak hem de toplum olarak bilinçli hareket edilirse trafik kazalarında can kaybı yaşanmayabilir. Kişisel olarak yapılması gerekenlerden biri arabanın bakım, kontrol ve temizliğini yaptırmaktan geçer. Her araç sahibi arabasının aksam ve parçalarını düzenli olarak temizlerse olumsuz bir durum ortaya çıkmayabilir. Araç sahipleri yeni nesil far temizleme seti ile temizliğin aksatmazsa hem diğer sürücülerin hem de kendisinin hayatını güvene almış olur. Far, karşıdan gelen sürücüye bir uyarı niteliğindedir. Eğer camları silinmezse karşıdaki sürücü arabayı göremez ve kaza riski artar. Trendyol aracılığı ile birden fazla ve kaliteli far bakım seti markalarına ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak üretilen ürünler arasında seçim yapıldıktan sonra kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca titizlikle kullanılan her eşya uzun ömürlü olur. Bu kural arabalar için de geçerlidir. Far temizleme seti modelleri çoğunlukla set içerisindeki ürünler, kullanılan malzemeler ve kalite açısından farklılık gösterir. Müşteriler pek çok seçenek arasından bütçesine ve kullanımına uygun gördüğü seti satın alma eğilimindedir. Basit bir kullanıma sahip olan ürün kadın, erkek; genç, yaşlı fark etmeksizin herkes tarafından kullanılır. Böylelikle ürünün daha geniş bir alana hitap ettiği açıkça görülür. Far bakımı için set satın alan pek çok müşteri olumlu geri dönüşler sağlar. Firmalar bu geri dönüşler sayesinde ürünlerini daha çok geliştirip piyasaya sunar. Set içerisindeki her ürün yüksek teknoloji ve kaliteli malzemelerle üretilir. Doğaya ve insana herhangi bir zararı olmayan ürünleri Trendyol sayesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yol Gösterici Far Temizleme Seti Yorumları ve Fiyatları

Yol Gösterici Far Temizleme Seti Yorumları ve Fiyatları

Gelişen ve değişen dünyanın etkisiyle son teknoloji aletler de yaygınlaşır. Arabaların icadı da çok eski dönemlere dayanır. Motorlu araçlar ilk olarak 1867 yılında kullanılmaya başlanır. Ulaşım adına bir devrim yaratan bu icat günümüzde daha modern görünümlerle kullanılır. Ancak bir arabaya sahip olmak sorumluluk gerektirir. Çünkü her parçası önemlidir ve her birine ayrı özen gösterilmesi gerekir. Bir arabada bakımdan sonra gelen en önemli şey temizliktir. Aracın ihtiyacı olan temizlik yapılmadığı takdirde parçalar bir süre sonra kullanılamaz hale gelir. Ekipman camı temizliği aksatılmaması gereken parçalardan biridir. Bu temizleme setinden satın almak isteyenler far temizleme seti yorumlarına bakar. Yorumlar sayesinde detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Müşteriler bu yorumlara dayanarak tercihini yapar. Özellikle far temizleme seti kullananların yaptığı yorumlar daha objektif olacağından ürünü henüz satın almayanlar için ışık niteliğindedir. Günümüzün vazgeçilmezi olan arabalar, kişisel olması yönüyle de cezbedicidir. Kişi kendisine ait bir eşyaya iyi bakacağından her türlü bakımını yaptırır. Birçok fırsat sunan Trendyol sayesinde far temizleme seti indirimlerinden haberdar olunur. Bütçeyi zorlamadan alışveriş yapmak için indirimleri takip etmek etkili bir yoldur. Bu sayede hem yeni çıkan modeller hem de düşük fiyatlı ürünler kolayca bulunur. Müşteri yorumlarından sonra önemli olarak başta gelen şeylerden biri de far temizleme seti tavsiyeleridir. Müşteriler çevrelerine kullandıkları bu ürünü tavsiye ederler. Böylelikle kullanışlı ve kaliteli olan bu ürünü birçok kişi kullanır. Müşteriler far camını tamamen değiştirmek yerine bu seti satın alır. Far yıkama seti sayesinde temiz bir cam elde etmek mümkündür. Temiz mercek sayesinde camdan daha fazla ışık geçer. Böylelikle karanlıkta öne çıkan nesneleri ayırt etme olasılığı artar. Kaza oranını neredeyse %50 azaltır. Trendyol’un avantajlı fiyat seçenekleriyle alışverişinizi yapabilirsiniz.