placeholder
"

Far Temizleme Seti

" araması için 177 sonuç listeleniyor
kraftech Far Temizleme Far Parlatma Hunisi
KraftechFar Temizleme Far Parlatma Hunisi
(4)
Far Temizleme Far Parlatma Hunisi
49 TL
Sepete Git

Far Temizleme Seti

Kullanışlı Far Temizleme Seti

Far temizleme zımpara seti, far ışığının yayılımına engel olan toz, kir gibi yabancı maddeleri ortadan kalmanızı sağlar. Araç far temizleme seti ile gönderilen zımparalar 3 tane gönderilmektedir. Far temizleme setindeki zımparaların 3’ü de farklı kalınlıklardadır. İnceden kalına doğru numaralandırılan zımpara setini numaralarına göre kullanabilirsiniz. İnce zımparaları kolay lekeleri çıkarmak için tasarlanmıştır. Zorlu kir ve lekelerde ise kalın zımparalara geçiş yapabilirsiniz. Zımpara işleminden sonra farları parlatmak için farları solüsyon ile temizlemeniz gerekmektedir. Buhar çaydanlığına koyulan solüsyonları, buhar oluştuktan sonra ön ve arka farlarda kullanabilirsiniz. Far temizleme kitinde yer alan eldivenler ile far temizleme sıvısını buhar çaydanlığına aktarırken eliniz kimyasal madde ile temas etmez. Far temizleme solüsyonunu buhar haline getirip farlarınızı temizlemenizi sağlayan buhar çaydanlığının tutma sapı son derece sağlamdır ve tutmanızı kolaylaştıracak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Buhar çaydanlığını rahatlıkla kavrayabilir ve farlarınızı temizlemek için kullanabilirsiniz. Buhar çaydanlığı kullanmak, aracınızın dış plastik kısmına zarar vermeyen buhar, farları temizlemenize ve parlatmanıza olanak tanır. Araçların çakmak girişine takılarak da çalıştırılabilen buhar çaydanlığı, uzun kablosu sayesinde rahatça kullanabilir, ulaşması en zor yerlere ulaşabilirsiniz. Buhar çaydanlığı paslanmaz çelikten yapıldığından ısıya karşı da oldukça dayanıklıdır. Isıdan ellerinizin yanmasını engelleyecek buhar çaydanlıklarının sapları ısıya dayanıklı olarak geliştirilmiştir. Far temizleme setinde yer alan ürünleri kullanarak otomobilinizin, motosikletinizin veya kamyonunuzun farlarının yolu daha iyi aydınlatmasını sağlayabilirsiniz. Temiz farlar, yolu daha iyi aydınlatarak daha iyi bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar. Far temizleme kitinde yer alan ekipmanlar, aracınızın farlarına zarar vermez, farları çizmez, far temizleme solüsyonundaki kimyasallar farları derinlemesine temizler. Far temizleme setinin içinde gelen zımparalar da aracınızın farını çizmez, rahatlıkla kullanarak zamanla aracınızın farında birikmiş tozu ve kiri temizleyebilirsiniz. 3 farklı kalınlıkta gönderilen zımparayı kullanarak aracınızın farlarında uzun süredir birikmiş olan ve farınızın yolu aydınlatma kapasitesini düşüren kirleri kısa sürede çıkarabilir daha sonra da setten yer alan mikrofiber far temizleme bezi ile zımparalamadan sonra farın üzerinde kalan tozları da temizlemeyebilirsiniz.

Far Temizleme Seti Ürünleri

Araç far temizleme seti; farınızı temizlerken ve parlatırken ihtiyacınız olabilecek tüm ürünler düşünülerek hazırlanmıştır. Far temizleme setinde far temizleme sıvısı yer almaktadır. Far temizleme spreyi kimyasal bir üründür ve farlarınızın kusursuzca temizlenmesini sağlar. Far temizleme kiti içinde yer alan buhar çaydanlığı ile solüsyonu ve far temizleme sıvısını buharlaştırabilirsiniz. Oto far temizleme seti içindeki buhar çaydanlığı far temizleme solüsyonunu kısa sürede buhar haline getirir. Buhar çaydanlığının uzun kabloları vardır dolayısıyla aracınızın ön farlarına da arka farlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Far temizleme solüsyonunda kimyasal maddeler olsa bile buhar haline gelmiş kimyasal aracınıza zarar vermez. Rahatlıkla aracınızın farlarını temizleyebilirsiniz. Ayrıca araba far temizleme seti içinde bulunan mikro fiber bezler ile farınızda kalan toz ve kirleri silebilirsiniz. Setlerde yer alan eldivenler, ellerini ellerinizin kimyasal madde ile temas etmemesi için sette yer almaktadır. Son derece kullanışlı ve ergonomik olan eldivenler ile far temizleme sıvısını buhar çaydanlığına aktardıktan sonra buhar çaydanlığını rahatça kullanabilirsiniz. Buharlı far temizleme setlerin de buharsız far temizleme seti içinde de yer alan ürünlerden biri olan parlatıcı sünger ile aracınızın farlarını silerek oldukça güzel bir yüzey elde edebilirsiniz. Far parlatma süngerinin dokusu; diğer süngerlere göre oldukça yumuşaktır bu far parlatma süngerinin parlatıcı etkisini arttırmaktadır. Far temizleme setlerinde yer alan mikro fiberi kullanarak far yüzeyini çizmeden farlarını kir ve tozdan arındırabilirsiniz. Mikrofiber bezler oldukça yumuşak dokulara sahiptir bu sayede farları çizme korkusu yaşamadan farlarınızı güvenle silebilirsiniz. Bu işlemler otomobil, motosiklet ve kamyon farları için gerçekleştirilebilmektedir. Belirli aralıklarla bu adımları izlerseniz aracınızın farları aracınız yeniymiş gibi çalışmaya devam eder. Far temizleme kitini kullanmanız, karanlık yollarda giderken maksimum görüş mesafesi elde etmenizi sağlar ve karşıdan gelen arabayı daha çabuk fark edebilirsiniz Hava karanlıkken karşıdan gelen araçları ve yolu net olarak göremeyeceğiniz için aracınızın sizin görüşme mesafenizi arttıracak farlara sahip olması önem taşımaktadır. Karanlık saatlerde önünüzü görememe endişesi yaşamadan aracınızı kullanabilirsiniz. Farlarınızda izler oluşmasını engelleyen kimyasal temizleyiciler, farınızdaki ışığın başarılı bir şekilde yayılmasını sağlar. Far temizleme seti içindeki ürünler ile aracınızın farlarını defalarca temizleyebilirsiniz.

Far Temizleme Solüsyonu Nedir?

Far temizleme seti aldığınızda size buhar çaydanlığı, mikrofiber bez, eldiven, 3 çeşit zımpara ve far temizleme solüsyonu gönderilir. Far temizleme solüsyonu kimyasal bir madde olup aracınızın farlarını derinlemesine temizlemektedir. Buhar çaydanlığına koyulan far solüsyonu kısa sürede buhar haline gelir. Bir far temizleme setinde yer alan far temizleme solüsyonu; buhar çaydanlığına konarak buharlaştırılır ve farlarınızdan toz, kir gibi yabancı maddelerin etkili bir şekilde çıkarır. Aracınızın farının yüzeyine zarar vermeyen solüsyonu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bütün bu ürünleri kullanabileceğiniz Oto far temizleme seti fiyatı her bütçeye uygundur. Bu sayede her kullanıcının rahatlıkla faydalanabildiği bu ürünler yolları güvenli yapmanın ilk adımları arasında yer alır. Temiz bir far, en karanlık gecelerde bile yolu aydınlatabilecek kapasiteye sahiptir. Bu sebeple herkesin faydalanması gereken temizleyici ürünleri, uygun fiyatlar ve yüksek kaliteyle beğeninize sunulmaktadır.

Far Temizliği Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Far temizleme setinde aracınızın farındaki fazla tortuyu alacak olan mikrofiber bezlerden sipariş verebilirsiniz. Buhar çaydanlığı, far temizleme solüsyonunu kısa sürede buharlaştırarak far yüzeyini temizlemenizi sağlar. Sıradan bir beze göre daha kolay ve daha hızlı farınızın yüzeyini temizleyebilirsiniz. Far temizleme zımpara seti içinde kalından inceye doğru numaralandırılmış zımparaları kullanarak farınızı en zorlu kirlerden arındırabilirsiniz. Zımpara ve mikro fiber bezler oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir. Yumuşak olacak şekilde tasarlanmış olan mikrofiber bezi kullanırken farın yüzeyine bastırmanıza gerek yoktur. Mikrofiber bez zımpara uygulamasından sonra farda kalan kir ve tozu kolayla temizler ve aracınızın farına parlaklığını geri kazandırır. Ancak zımpara kullanırken doğru zımpara numarasını seçmeye dikkat edilmelidir. Aracınızın farı yollarda toz, kir, yağmur ve çamur nedeniyle kirlenir. Kirli farlar da özellikle karanlık olan yollarda uzun süre aracınızı kullanacaksınız önünü görebilmeniz için farlarınızın temiz ve parlak olması gerekmektedir. Kir ve tozlar, fara yapışmış olan yabancı maddeler yüzünden far önünüzü yeterince aydınlatmayabilir. Bu da araç kullanmanızı zorlaştırır ve farları aydınlatmayan bir aracı kullanmak da oldukça tehilikelidir. Aracınızın temiz ve parlak görünmesi güvenliliğiniz açısından da önemlidir. Karanlık yollarda farlarınız yolu aydınlatmaz ise kaza yapabilirsiniz. O yüzden düzenli aralıklar ile aracınızın farını temizlemelisiniz. Aracınızın farının tamamen temizlendiğinden emin olmalısınız. 3M far temizleme seti kullanmak farların temizlenmesinde, plastik camlara ve toz ve kirden dolayı rengi değişmiş olan farlara net bir kaplama ekler. 3M far temizleme seti netliklerini genişletmek ve geliştirmek için etkili bir yoldur. Buhar çaydanlığını aracınızın önüne, arkasını ve iç kısmını da far temizleme solüsyonunu buhar çaydanlığını kullanarak temizleyebilirsiniz. Buhar çaydanlığı aracınızın çakmak kısmına takılır ve uzun kablosu sayesinde aracınızın en görünmeyen bölgelerine ulaşabilirsiniz.

Far Temizleme Seti Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

İç dış far temizleme arabanızın farlarını temizlenmesine ve eski parlaklığı kazanmasını sağlar. Sette bulunan buhar çaydanlığı ergonomik yapısıyla kullanım kolaylığı sağlar. Aracınız ile uzun yolculuklar yapacaksanız aracınızı temizlemeniz gerekmektedir. Far temizleme solüsyonunu kolaylıkla takip çıkarılabilen eldivenleri kullanarak buhar çaydanlığına aktarabilirsiniz. Far solüsyonu buhar çaydanlığı sayesinde kısa sürede buhar haline gelir. Buhar çaydanlığı aracın çakmak kısmına takılarak çalıştırılır. Buhar çaydanlığının tırtıklı ve ısıya dayanıklı yapısı sayesinde elinize alabilirsiniz. Buhar haline gelen sıvı madde içinde bulunan kimyasal madde ile acının farındaki kir ve tozu çıkarır. 3 farklı numarada satılan zımparayı kullanarak farınızda biriken toz ve kirin kolayca çıkarılması için uygun olan zımpara seçilmelidir. Zımparaların numaraları zımparanın inceliğini ve kalınlığını belirtmektedir. Tırtıklı ve ısıya dayanıklı far temizleme aparatı uzun süreli kullanıma uygundur. Far temizleme setleri motosiklet, otomobil, kamyon gibi araçları olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Buharlı far temizleme setlerinin yanı sıra buharsız olan sadece sıvı spreyler satan ürünler de satılmaktadır. Bu ürünler de far temizleme için kullanılmaktadır. Mikrofiber bezler, süngerler, far temizleme spreyi ve eldiven de far temizleme setleri bulunmaktadır. Far temizleme seti pek çok farklı çeşidi vardır. Far temizleme seti fiyatı her bütçeye uygundur. Oldukça uygun fiyatlı olan far temizleme setlerinden birini tercih ederek aracınızın farlarını kolaylıkla kısa sürede temizleyebilir ve aracınızın farına eski parlaklığını kazandırabilirsiniz. Araç far temizleme seti ile ilgili her şeye ve tüm ürünlere Trendyol sitesinden inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.